منو
سبد خرید شما

کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا دارو 30 عددی | تنظیم کلسترول و چربی خون

کپسول پرونوتوتری کلسترول رستا ایمن دارو
کپسول پرونوتوتری کلسترول رستا ایمن دارو
-61 % ناموجود
کپسول پرونوتوتری کلسترول رستا ایمن دارو
کپسول پرونوتوتری کلسترول رستا ایمن دارو
کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا دارو 30 عددی | تنظیم کلسترول و چربی خون
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Rasta Imen Darou Pronutri Well Being Cholesterol -30 Caps
 • SKU: 1862
 • بارکد: 626300050028
89,700 تومان
230,000 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا ایمن دارو محصولی برای کمک به تنظیم سطح کلسترول خون و همچنین کمک به تنظیم چربی خون است. کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا ایمن دارو حاوی ۳ ترکیب اصلی برای تنظیم کلسترول خون است.

ترکیبات کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا ایمن دارو از ترکیب ۳ عصاره گیاهی تشکیل شده است. این باعث می شود تا کپسول کلسترول رستا ایمن دارو مکمل امن به حساب بیاید. ترکیبی از عصاره های گیاهی مخمر قرمز برنج، فیتواسترول ها و گوگول در کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا دارو مورد استفاده قرار گرفته تا به تنظیم سطح کلسترول خون و همچنین تنظیم چربی خون کمک کند.

 

سایر محصولات مرتبط با قلب و چربی خون را مشاهده کنید.

 

کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا ایمن دارو

 


 

کاهش کلسترول و چربی خون با کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول:

درخت کاج دریایی (Pinus pinaster):

درخت کاج دریایی (Pinus pinaster) در کشورهای حاشیه دریای مدیترانه رشد می کند. پوست آن ممکن است برای آسم و بهبود گردش خون پا مفید باشد. کاج دریایی حاوی مواد شیمیایی است که ممکن است جریان خون را بهبود بخشد، سیستم ایمنی را تحریک کند، تورم را کاهش دهد، از عفونت ها جلوگیری کند، کلسترول بد را کاهش داده و اثرات آنتی اکسیدانی داشته باشد.

عصاره پوست درخت کاج دریایی برای آسم، کلسترول بالا، کاهش حافظه، ADHD و بسیاری از شرایط دیگر استفاده می شود. علاوه بر این، PYC علاوه بر اثرات آنتی اکسیدانی خود، به طور قابل توجهی باعث کاهش سطح کلسترول LDL و افزایش سطح کلسترول HDL در پلاسمای دو سوم افراد شد.

 

آسم:

به نظر می رسد مصرف روزانه عصاره پوست درخت کاج دریایی (پیکنوژنول) به صورت خوراکی، همراه با داروهای آسم، علائم آسم و نیاز به استنشاق های نجات را در کودکان و بزرگسالان مبتلا به آسم کاهش می دهد. به خاطر داشته باشید که عصاره پوست درخت کاج دریایی نباید به جای داروی آسم استفاده شود.

 

گردش خون:

گردش خون ضعیف که می تواند باعث تورم پاها شود (نارسایی مزمن وریدی یا CVI). به نظر می رسد مصرف خوراکی عصاره پوست درخت کاج دریایی (پیکنوژنول) باعث کاهش درد و سنگینی پا و همچنین تورم در افراد مبتلا به مشکلات گردش خون می شود.

 

آرتروز:

مصرف عصاره خاص پوست درخت کاج دریایی (Pycnogenol) از طریق خوارکی ممکن است برخی از علائم آرتروز زانو را بهبود بخشد. همچنین ممکن است نیاز به داروهای مسکن را در برخی افراد کاهش دهد.

 

کلسترول بالا:

مصرف عصاره خاص پوست درخت کاج دریایی (Pycnogenol) باعث کاهش کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL یا "بد") در افراد مبتلا به کلسترول بالا می شود.

عصاره پوست درخت کاج دریایی اغلب توسط بزرگسالان با دوز 50 میلی گرم، 2 تا 3 بار در روز، تا یک سال استفاده می شود. همچنین در محصولات مختلف از جمله کرم ها و پودرهای موضعی استفاده می شود. با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی صحبت کنید تا بدانید چه نوع محصول و دوز ممکن است برای یک بیماری خاص بهترین باشد.

 

کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول

 

مخمر برنج قرمز:

یکی از کاربردهای اولیه برنج مخمر قرمز کاهش کلسترول است. مواد شیمیایی موجود در برنج مخمر قرمز مقدار کلسترول بد (همچنین به عنوان کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم یا LDL شناخته می شود) در بدن با کاهش تولید آن در کبد کاهش می یابد.

برنج مخمر قرمز یک مکمل غذایی است که از تخمیر مخمر روی برنج قرمز تولید می شود. پزشکان طب چینی از این مکمل گیاهی برای کمک به درمان انواع نگرانی های سلامتی استفاده می کنند. فرآیند تخمیر مواد شیمیایی تولید می‌کند که شبیه به داروهای رایجی است که برای کاهش کلسترول استفاده می‌شوند.

محصولات برنج مخمر قرمز می توانند بر اساس نوع و ترکیب شیمیایی متفاوت باشند، بنابراین همه آنها یکسان عمل نمی کنند. برخی از آنها از نظر شیمیایی شبیه به استاتین ها هستند، داروهایی که به کاهش کلسترول کمک می کنند. سویه های دیگر ممکن است حاوی این مواد شیمیایی باشند یا در سطوح پایین تری از آنها وجود داشته باشند.

 

کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا دارو مخمر برنج قرمز

 

برنج مخمر قرمز برای افرادی که آن را مصرف می کنند فواید سلامتی مختلفی دارد. از جمله آنها عبارتند از:

کلسترول را کاهش می دهد:

یکی از کاربردهای اولیه برنج مخمر قرمز کاهش کلسترول است. مواد شیمیایی موجود در برنج مخمر قرمز، با کاهش تولید آن در کبد، میزان کلسترول «بد» (همچنین به عنوان کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم یا LDL شناخته می شود) در بدن را کاهش می دهد. پس از خوردن غذا، کلسترول LDL داخل غذا با سایر مواد در رگ های خونی بدن جمع می شود. اگر مقدار زیادی جمع شود، می تواند منجر به حمله قلبی یا سکته شود. با این حال، کبد کلسترول LDL را نیز تولید می کند.

اگرچه همه LDL ها بد نیستند. LDL به بدن شما کمک می کند تا سلول ها و هورمون ها را بسازد. با این حال، بهتر است مقدار کلسترول LDL را پایین نگه دارید تا به سلامت کلی قلب خود کمک کنید.

 

قند خون را کاهش می دهد:

مطالعات نشان داده‌اند که مصرف مکمل‌های برنج مخمر قرمز، همراه با داشتن یک رژیم غذایی سالم، ممکن است به کاهش قند خون در افرادی که مبتلا به دیابت نوع 2 هستند، کمک کند. برنج مخمر قرمز به کاهش سطح لیپید (چربی) در خون کمک می کند که به کاهش سطح قند خون کمک می کند.

 

خطر سکته مغزی را کاهش می دهد:

از آنجایی که برنج مخمر قرمز به کاهش کلسترول کمک می کند، می تواند احتمال سکته مغزی را نیز کاهش دهد. کلسترول پایین خطر ایجاد لخته های خون خطرناک را کاهش می دهد که می تواند شکسته شود و باعث سکته مغزی و حملات قلبی شود. برنج مخمر قرمز همچنین می تواند خطر ابتلا به بیماری های دیگر ناشی از فشار خون بالا مانند درد قفسه سینه (آنژین) و نارسایی قلبی را کاهش دهد.

 

گردش خون را بهبود می بخشد:

پلاک‌های موجود در رگ‌های خونی نیز شریان‌ها را مسدود کرده و گردش خون را کاهش می‌دهند. نشان داده شده است که برنج مخمر قرمز به بهبود گردش خون کمک می کند، به زخم ها اجازه می دهد تا سریع تر بهبود پیدا کنند و به بدن شما اجازه می دهد بهترین عملکرد را داشته باشد. حتی کسانی که پلاک در رگ‌های خونی‌شان تجمع نمی‌یابد، می‌توانند از گردش خون بهتر بهره ببرند، زیرا ماهیچه‌ها و اندام‌ها با جریان خون خوب اکسیژن بیشتری دریافت می‌کنند.

 

کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا دارو مخمر برنج قرمز

 

گوگول:

گوگول رزین صمغی است که از انواع گیاهان بومی هند، بنگلادش و پاکستان به دست می آید. گوگول به دلیل خواص ضد التهابی آن مورد ستایش قرار گرفته است. تحقیقات اولیه نشان می دهد که ممکن است به درمان برخی از شرایط ضد التهابی مانند آکنه، اگزما، پسوریازیس و آرتریت کمک کند. همچنین برای کاهش وزن، درمان کم کاری تیروئید، و مدیریت کلسترول و سطح قند خون مورد استفاده قرار می گیرد.

گوگول حاوی ترکیبی از ترکیبات گیاهی، از جمله استروئیدها، اسانس‌ها، لیگنان‌ها، فلاونوئیدها، کربوهیدرات‌ها و اسیدهای آمینه است که همگی ممکن است مسئول اثرات مختلف سلامتی آن باشند. ادعا می شود که دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است، در طب قدیم برای محافظت در برابر انواع بیماری ها استفاده می شده است.

گوگول یک درمان طبیعی محبوب برای هیپرلیپیدمی است که اصطلاح پزشکی برای سطوح بالای غیرطبیعی کلسترول و تری گلیسیرید است.  برخی از تحقیقات حیوانی نشان می دهد که گوگول ممکن است به کاهش سطح تری گلیسیرید، کلسترول تام و کلسترول LDL (بد) کمک کند. با این حال، اثرات گوگول بر سطح کلسترول و تری گلیسیرید در انسان مشخص نشده است.  با این حال برخی از مطالعات نشان داده اند که گوگول دارای اثرات کاهش دهنده کلسترول است.

 

گوگول کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا دارو

 


 

مشخصات کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا ایمن دارو:

 • کمک به تنظیم سطح کلسترول خون
 • حاوی ترکیبات کاملا گیاهی
 • کمک به تنظیم چربی خون
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی

 

کاهش کلسترول با کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا دارو

 


 

نحوه مصرف کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول:

روزانه یک کپسول ترجیح اثر ها همراه با یک لیوان آب کامل مصرف گردد.

کپسول ها در صورت نیاز می توانند باز شده و سپس مصرف گردند.

 

 


 

ترکیبات مکمل پرونوتری ولبیینگ کلسترول (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Pinus pinaster

120mg

Red yeast rice

72mg

Guggul

48mg

 

 


توصیه، هشدار و عوارض مصرف کپسول کلسترول رستا دارو:

 • در صورت حساسیت به هر یک از ترکیبات تشکیل دهنده این فراورده از مصرف آن خودداری و با پزشک مشورت نمایید.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است.
 • این فرآورده نباید بیشتر از 2 ماه استفاده شود.
 • در صورت ابتلا به سرطان های حساس به هورمون بیماری های خود ایمنی بیماری های تیروئید و بیماری های کبدی از مصرف این فرآورده خودداری شود.
 • این فرآورده به دلیل دارا بودن مخمر قرمز با  کوآنزیم کیوتن، گریپ فروت، مکمل ها و داروهای کبدی، سیتوکروم و داروهای حاوی استاتین تداخل دارد و عوارض جانبی این دارو را تشدید می‌کند.
 • مصرف همزمان فراورده های حاوی مخمر قرمز با سیکلوسپورین ها، جم فیبروزیل و فرآورده های حاوی نیاسین که بر روی ماهیچه ها اثر می گذارند، خطر بروز مشکلات ماهیچه ای را افزایش می دهد.
 • این فرآورده با داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی و رقیق کننده خون، جلوگیری از بارداری، سیتوکروم p450 ، دیلتیازم، استروژن، پروپرانولول، تاموکسیفن و هورمون های تیروئید تداخل مصرف دارد.
 • فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری کنید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1569608957026121
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس فرانسه)
بارکد6263000500282

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات