منو
سبد خرید شما

سینا پژوهان | Sina Pazhouhan

بطور کلی فلسفه شرکت سینا پژوهان تولید داروها و مواد اولیه داروهای گیاهی بر پایه ارزش­‌های اخلاقی، احترام به محیط زیست و تلاش برای تحقق ماموریت و اهداف اصلی شرکت یعنی ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین­‌المللی بنا شده است. بنابراین فلسفه ما تعیین­‌کننده رویه­‌های تولید، توسعه محصولات و روابط ما با مشتریان و جامعه است.
از اولویت‌های ما در تولید مواد اولیه داروهای گیاهی، ارائه محصولات با کیفیت و ایمن برای مصرف‌کنندگان است. برای این منظور، ما از بهترین منابع گیاهی و روش‌های پایدار در تولید مواد اولیه استفاده می‌کنیم. همچنین، به منظور حفظ کیفیت محصولات، مواد اولیه تولیدی را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و فن‌آوری‌های روز دنیا، تحت کنترل دقیق کیفی قرار می‌دهیم.
در کنار تولید محصولات با کیفیت، ما به احترام به محیط زیست و کاهش تاثیرات منفی تولید مواد اولیه بر محیط زیست نیز توجه ویژه‌ای داریم. برای این منظور، در تمامی فعالیت‌های خود از روش‌های پایدار و مسئولیت‌پذیری اجتماعی برای حفظ محیط زیست استفاده می‌کنیم.


هدف اصلی شرکت ما، ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی در زمینه مواد اولیه داروهای گیاهی است. برای تحقق این هدف، ما به دنبال توسعه فن‌آوری‌های نوین و به روز دنیا در تولید مواد اولیه هستیم. همچنین، با توجه به نیازهای مشتریان، به دنبال ارائه خدمات و محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان خود هستیم. در کل، فلسفه شرکت ما بر پایه ارزش‌های اخلاقی، احترام به محیط زیست و تلاش برای تحقق هدف اصلی شرکت، یعنی ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی، ساخته شده است.​​​​​​​

 

 

کپسول سافرونیکا سینا پژوهان Sina Pazhouhan Safronika مکمل زعفران از محصولات برند ایرانی سینا پژوهان برای ایجاد حس آرامش و بهبود عملکرد سیستم عصبی بدن است. سافرونیکا مکملی آرامش بخش به شمار می رود که این ویژگی به واسطه وجود زعفران در ترکیبات این محصول است.  کپسول سافرونیکا سینا پژوه..
225,900 تومان 246,000 تومان
کپسول گانوسان سینا پژوهان Sina Pazhouhan Ganosun مکملی حاوی قارچ گانودرما برای تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود علائم زگیل تناسلی است. قرص گانوسان، حاوی 500 میلی گرم عصاره قارچ گانودرما در هر قرص است. قارچ گانودرما یکی از بهترین محصولات طبیعی و گیاهی برای تقویت سیستم ایمنی بدن است که باعث بهبود عملکرد ..
257,900 تومان 279,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات