منو
سبد خرید شما

شربت ول کید ویتابیوتیکس | حاوی آهن لیپوزومال برای رفع کم خونی در کودکان

شربت ول کید ویتابیوتیکس
شربت ول کید ویتابیوتیکس
-32 %
شربت ول کید ویتابیوتیکس
شربت ول کید ویتابیوتیکس
شربت ول کید ویتابیوتیکس | حاوی آهن لیپوزومال برای رفع کم خونی در کودکان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Vitabiotics Wellkid Liquid - 200ml
 • SKU: 90002526
 • بارکد: 626183230132
145,900 تومان
214,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

شربت ول کید ویتابیوتیکس Vitabiotics Wellkid Liquid یک مکمل رفع کم خونی در کودکان از سری محصولات برند ویتابیوتیکس است. شربت ول کید حاوی آهن لیپوزومال برای جلوگیری و رفع کم خونی ناشی از فقر آهن است تا ماده معدنی آهن که به خصوص در سنین کودکی بسیار مهم است را تامین کند. 

شربت ول کید به تامین آهن مورد نیاز در کودکان 2 سال به بالا کمک می کند. هر 5 میلی لیتر از شربت ول کیدز ویتابیوتکس حاوی 15 میلی گرم آهن از لیپوزومال است که مقدار قابل توجهی برای کودکان به شمار می آید. همچنین مزایای آهن لیپوزومال بیش از سایر انواع آهن برای بدن است که توضیح آن را خواهیم داد. میزان مصرف این شربت بسته به سن کودک متفاوت است که در ادامه توضیحات داروکالا به نحوه مصرف دقیق این شربت خواهیم پرداخت. 

 

شربت ول کید ویتابیوتیکس علاوه بر آهن حاوی دو ماده دیگر برای مبارزه با کم خونی می باشد. ویتامین ب12 ترکیب دوم شربت ول کید ویتابیوتیکس است که وظیفه اصلی آن کمک به ساخت گلبول های قرمز خون است.  علاوه بر تولید سلول های قرمز خون، ویتامین ب 12 در ساخت گلبول های سفید و پلاکت ها و همچنین تکامل رشد سلول های بدن نقش مهمی را ایفا می کند. این ویتامین همچنین مانند سایر ویتامین های گروه ب در متابولیزاسیون کربوهیدراتها، پروتئین ها و چربی ها و تبدیل آنها به انرژی مورد نیاز سلول های بدن موثر است. 

 

ترکیب سوم شربت ول کید ویتابیوتکس نیز ترکیب مهمی برای کودکان به شمار می آید. فولیک اسید یا ویتامین ب9 ترکیب دیگر این محصول است. اسید فولیک اسید به ساخت پروتئین های سلول های خونی و دی ان ای کمک می کند که این دو کارایی فولیک اسید در کودکان بسیار حائز اهمیت است. کمبود فولیک اسید نیز می تواند باعث کمبود انواع خاصی از کم خونی گردد. 

شربت آهن ول کید ویتابیوتیکس مانند اکثر محصولات خود در شربت ول کید نیز از لاکتوز، مخمر و رنگ مصنوعی استفاده نکرده است تا این محصول را هر چه بیشتر برای استفاده کودکان مناسب کند. همچنین طعم دلنشین وانیل نیز به ترکیبات شربت ول کید اضافه شده تا پذیرش آن را در کودکان آسان تر کند.  

 

سایر مکمل های آهن کودک را مشاهده کنید. 

شربت ول کید ویتابیوتیکس

 


 

مشخصات شربت ول کید ویتابیوتیکس:

 • کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن کوکان
 • جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
 • حاوی آهن لیپوزومال با فراهمی زیستی بالا
 • مناسب برای کودکان بیش از 2 سال 
 • کمک به ساخت گلبول های قرمز خون
 • حاوی فولیک اسید برای کمک به ساخت دی ان ای
 • حاوی ویتامین ب12 
 • با طعم دلنشین وانیل برای پذیرش بهتر در کودکان
 • فاقد لاکتوز، مخمر و رنگ مصنوعی

 

 


 

نحوه مصرف شربت ول کید ویتابیوتیکس:

کودکان 2 الی 8 سال: 

2.5 میلی لیتر (نصف قاشق مرباخوری) 1 بار در روز

کودکان 8 تا 12 سال:

5 میلی لیتر (1 قاشق مرباخوری) 1 بار در روز

برای اندازه گیری دقیق از پیمانه مدرج داخل جعبه استفاده نمایید. (1 قاشق مرباخوری معادل 5 میلی لیتر می باشد)

 

 


 

ترکیبات شربت ول کید ویتابیوتیکس (در هر 5 میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B9 ( Folic Acid )

500 µg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

2 µg

Iron

15 mg

 

 


 

لیپوزومال به چه معناست و چگونه می تواند به کمبود آهن کمک کند؟

لیپوزومال کلمه ای است که ما در مکمل های آهن نظیر شربت ول کید ویتابیوتیکس زیاد استفاده می کنیم. لیپوزومال عنصری است که مکمل‌های آهن را بر سایر انواع مکمل آهن برتری می‌دهد، بیشتر از همه، این دلیلی است که مکمل‌های آهن می‌توانند زندگی بسیاری از افرادی را که از کمبود آهن و کم خونی رنج می‌برند، تغییر دهند.

 

 

لیپوزومال به چه معناست؟

همه چیز با لیپیدها شروع می شود. لیپیدها گروهی از مولکول‌ها هستند که نمی‌توانند در آب حل شوند، مانند اسیدهای چرب و کلسترول. از آنجایی که آب با آنها مشکلی ندارد، لیپیدها در واقع برای عملکرد طبیعی بدن شما بسیار مهم هستند. به طور خاص، آنها به غشای سلولی کمک می کنند تا کار خود را انجام دهد - AKA سد بسیار مهمی است که سلول های شما را احاطه کرده و از آنها در برابر خطر محافظت می کند. 

لیپوزوم از کجا وارد می شود؟ از طریق لیپوزوم ها: کیسه های ریز و محلول در چربی که از لیپیدها به دست می آیند.

مزایای ول کید برای جلوگیری از کم خونی در کودکان

 

لیپوزوم ها چه می کنند؟

لیپوزوم ها مانند ابرقهرمانان مکمل هستند. آنها مواد مغذی را به مکان های مختلف بدن شما حمل می کنند، جایی که می توانند جذب شوند. و درست مانند لیپیدها، آب یا سایر عناصر در طول مسیر آنها را اذیت نمی کند. این بدان معنی است که آنها می توانند ماده مغذی را احاطه کنند، از آن در برابر آسیب محافظت کنند، و آن را به جایی که باید برود حمل کنند - بدون اینکه در این فرآیند آسیبی وارد شود.

 

 

زایمان لیپوزومی به چه معناست؟

این ها همه در نام است. زایمان لیپوزومی یا تحویل لیپوزومی زمانی است که یک ماده توسط یک لیپوزوم به جایی از بدن شما منتقل و آزاد می شود. می گویند. بهترین بخش در مورد زایمان لیپوزومی این است که مزایای این ماده مغذی را افزایش می دهد. اول از همه، این ماده مغذی را از اسیدهای خشن در امتداد دستگاه گوارش (GI) محافظت می کند. این اسیدها اغلب می توانند مواد مغذی را قبل از رسیدن به مقصد تجزیه کنند، که به این معنی است که بدن شما مقدار کمتری از مواد مغذی را دریافت می کند.

از آنجایی که تحویل لیپوزومی از مواد مغذی در برابر مشکلات محافظت می کند، جذب مواد مغذی را افزایش می دهد و شما را از عوارض جانبی وحشتناک گوارشی مانند گرفتگی عضلات، اسهال و حالت تهوع محافظت می کند. بعلاوه، لازم نیست برای جذب بدن شما تبدیل شود.
به همین دلیل است که تحویل لیپوزومی چنین فراهمی زیستی باورنکردنی دارد.  (فراهمی زیستی معیاری است برای اینکه چه مقدار از یک ماده مغذی به جایی که قرار است برود می رسد. به عنوان مثال، اگر یک مکمل آهن دارای فراهمی زیستی بالایی باشد، به این معنی است که بدون از دست دادن مقدار زیادی از مواد مغذی خود در طول مسیر، به سرعت به روده شما می رسد. از آنجا، می تواند به سیستم لنفاوی شما جذب شده و به کبد شما آزاد شود.)

به طور خلاصه، زایمان لیپوزومی = شگفت انگیز. در واقع، این یکی از موثرترین روش‌های موجود برای به دست آوردن تمام مواد خوبی است که بدن شما برای رشد نیاز دارد.

ول کید ویتابیوتکس

 

آهن لیپوزومی چیست؟

بیش از 25 درصد از جمعیت جهان از فقر آهن رنج می برند. این بدان معناست که بسیاری از مردم به دنبال افزایش مصرف آهن خود هستند و از خود می پرسند که کدام شکل آهن بهتر جذب می شود. جواب؟ آهن لیپوزومال. آهن لیپوزومی در اصل آهنی است که در یک لیپوزوم محصور شده است. و - حدس زدید - تمام همان مزایای لیپوزوم را دارد که قبلاً ذکر کردیم.

آیا آهن لیپوزومی بهتر است؟ در آن شکی نیست. آهن لیپوزومی فراهمی زیستی بهتر، جذب بالاتر، افزایش تحویل به سلول ها و کاهش عوارض جانبی GI (دستگاه گوارش) دارد. ثابت شده است که نتایج بهتری نسبت به مکمل های سنتی دارد، حتی اگر آنها را با دوز بسیار بالاتر مصرف کنید. و از آنجایی که آهن لیپوزومی از تجزیه اسید و مشکلات گوارشی عبور می کند، به ویژه برای افرادی که با مصرف قرص ها مشکل دارند یا نیاز به مصرف همزمان قرص های زیادی دارند مفید است.

 

شربت آهن لیپوزومال ول کید

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ول کید:

 • بیش از مقدار توصیه شده مصرف نشود.
 • در صورت ابتلا فرزندتان به هر گونه بیماری (از جمله هموکروماتوز)، آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فرآورده و در صورت استفاده از سایر داروها، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
 • در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک و دور از نور نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید.
 • دور از دید و دسترس اطفال قرار گیرد.
 • شربت ول کید را حداکثر تا 3 ماه بعد از باز شدن درب بطری مصرف نمایید. 

 

مشخصات کلی
مقدارشربت: 200 میلی لیتر
سن مصرفبیشتر از 2 سالگی و بزرگسالان
کد بهداشتی1534400011329912
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس انگلستان)
بارکد6261832301329
سایر توضیحاتبدون لاکتوز، مخمر و رنگ مصنوعی - با طعم وانیل

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات