منو
سبد خرید شما

قطره آهن آیروفیکس فورت دایونیکس فارما 30 میلی | جلوگیری از کم خونی در کودکان

قطره آیروفیکس فورت دایونیکس فارما
قطره آیروفیکس فورت دایونیکس فارما
-1 %
قطره آیروفیکس فورت دایونیکس فارما
قطره آیروفیکس فورت دایونیکس فارما
قطره آهن آیروفیکس فورت دایونیکس فارما 30 میلی | جلوگیری از کم خونی در کودکان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dayonix Irofix Fort Drops - 30 ml
 • SKU: 2562
 • بارکد: 506067398040
214,900 تومان
217,800 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قطره آهن آیروفیکس فورت دایونیکس فارما Dayonix Irofix Fort Drops قطره آهن نوزادان و کودکان برای تامین آهن مورد نیاز بدن آنها است. قطره آهن آیروفیکس فورت دایونیکس فارما همچنین از ابتلا به کم خونی در کودکان را کاهش داده و از ایجاد آن جلوگیری می کند.

قطره آهن بچه آیروفیکس فورت حاوی نوع لیپوزومال آهن است که از بهترین فرم های آهن به خصوص برای کودکان است. در هر ۱ میلی لیتر از قطره آهن آیروفیکس فورت دایونیکس فارما 15 میلی گرم آهن با فرم لیپوزومال وجود دارد که می تواند نیاز کودکان را تامین و در صورت ابتلا به کم خونی ناشی از فقر آهن، آن را درمان کند.

 

قطره آیروفیکس مناسب برای کودکان ۶ ماه تا 5 سال است. به همراه قطره آهن آیروفیکس فورت، برای راهنمایی در اندازه گیری مقدار آهن داده شده به کودک، یک سرنگ مندرج قرار دارد تا به وسیله آن، مقدار مناسب آیروفیکس فورت به کودک داده شود. برای پذیرش بهتر قطره آهن آیروفیکس فورت دایونیکس فارما در کودکان طعم توتی فروتی نیز به این محصول اضافه شده است.

 

سایر مکمل های آهن کودک را مشاهده کنید.

 

قطره آهن آیروفیکس فورت

 


 

فرم لیپوزومال به چه معناست و چه فوایدی دارد؟

همه چیز با لیپیدها شروع می شود. لیپیدها گروهی از مولکول‌ها هستند که نمی‌توانند در آب حل شوند، مانند اسیدهای چرب و کلسترول. از آنجایی که آب با آنها مشکلی ندارد، لیپیدها در واقع برای عملکرد طبیعی بدن شما بسیار مهم هستند. به طور خاص، آنها به غشای سلولی کمک می کنند تا کار خود را انجام دهد - AKA سد بسیار مهمی است که سلول های شما را احاطه کرده و از آنها در برابر خطر محافظت می کند.

 

 

لیپوزوم ها چه می کنند؟

لیپوزوم ها مانند ابرقهرمانان مکمل هستند. آنها مواد مغذی را به نقاط مختلف بدن شما حمل می کنند، جایی که می توانند جذب شوند. و درست مانند لیپیدها، آب یا سایر عناصر در طول مسیر آنها را اذیت نمی کند. این بدان معناست که آنها می توانند ماده مغذی را احاطه کنند، از آن در برابر آسیب محافظت کنند، و آن را به جایی که باید بروند حمل کنند - بدون اینکه در این فرآیند آسیبی وارد شود.

 

خرید قطره آهن بچه

 

زایمان لیپوزومی یا تحویل لیپوزومی به چه معناست؟

زایمان لیپوزومی زمانی اتفاق می افتد که یک ماده توسط یک لیپوزوم به جایی از بدن شما تحویل داده می شود. دقیقا چیزی که بدن به آن احتیاج دارد.  بهترین بخش در مورد زایمان لیپوزومی این است که مزایای این ماده مغذی را افزایش می دهد. اول از همه، این ماده مغذی را از اسیدهای خشن در امتداد دستگاه گوارش (GI) محافظت می کند. این اسیدها اغلب می توانند مواد مغذی را قبل از رسیدن به مقصدشان تجزیه کنند، که به این معنی است که بدن شما کمتر از مواد مغذی دریافت می کند.

 

از آنجایی که تحویل لیپوزومی از مواد مغذی در برابر مشکلات محافظت می کند، جذب مواد مغذی را افزایش می دهد و شما را از عوارض جانبی وحشتناک گوارشی مانند گرفتگی عضلات، اسهال و حالت تهوع محافظت می کند. بعلاوه، لازم نیست برای جذب بدن شما تبدیل شود.

به همین دلیل است که زایمان لیپوزومی یا تحویل لیپوزومی چنین فراهمی زیستی باورنکردنی دارد.  فراهمی زیستی معیاری است برای اینکه چه مقدار از یک ماده مغذی به جایی که قرار است برود می رسد. به عنوان مثال، اگر یک مکمل آهن دارای فراهمی زیستی بالایی باشد، به این معنی است که بدون از دست دادن یک تن از مواد مغذی خود در طول مسیر، به سرعت به روده شما می رسد. از آنجا، می تواند به سیستم لنفاوی شما جذب شده و به کبد شما آزاد شود.

به طور خلاصه، زایمان لیپوزومی شگفت انگیز است. در واقع، این یکی از مؤثرترین روش‌ها برای به دست آوردن تمام چیزهای خوبی است که بدن شما برای رشد نیاز دارد.

 

قطره آهن کودک آیروفیکس فورت لیپوزومال

 

آهن لیپوزومی چیست؟

بیش از 25 درصد از جمعیت جهان از فقر آهن رنج می برند. این بدان معناست که بسیاری از مردم به دنبال افزایش مصرف آهن خود هستند و از خود می پرسند که کدام شکل آهن بهتر جذب می شود.  آهن لیپوزومی اساساً آهنی است که در یک لیپوزوم محصور شده است. و - حدس زدید - تمام همان مزایای لیپوزوم را دارد که قبلاً ذکر کردیم.

 

 

آیا آهن لیپوزومی بهتر است؟

در آن شکی نیست. آهن لیپوزومی فراهمی زیستی بهتر، جذب بالاتر، افزایش تحویل به سلول ها و کاهش عوارض جانبی GI (عوارض گوارشی) دارد. ثابت شده است که نتایج بهتری نسبت به مکمل های سنتی دارد، حتی اگر آنها را با دوز بسیار بالاتر مصرف کنید.

و از آنجایی که آهن لیپوزومی از تجزیه اسید و مشکلات گوارشی عبور می کند، به ویژه برای افرادی که با مصرف قرص ها مشکل دارند یا نیاز به مصرف همزمان قرص های زیادی دارند مفید است.

 

 

قطره آهن لیپوزومال آیروفیکس فورت

 


 

مشخصات قطره آهن آیروفیکس فورت دایونیکس فارما:

 • کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن
 • مناسب برای کودکان ۶ ماهه تا ۵ سال
 • جلوگیری از کم خونی فقر آهن
 • با طعم توتی فروتی برای پذیرش بهتر محصول در کودکان و نوزادان
 • حاوی فرم لیپوزومال آهن با جذب بهتر
 • عوارض گوارشی کمتر
 • حفظ سیستم عصبی مرکزی از جمله مغز و نخاع

 

 


 

نحوه مصرف قطره آهن آیروفیکس فورت:

کودکان 6 ماه تا 5 سال: روزانه 1 میلی لیتر یا طبق دستور پزشک یا داروساز مصرف شود.

قبل از مصرف قطره آهن را به خوبی تکان دهید.

 

 


 

ترکیبات قطره آیروفیکس فورت دایونیکس فارما (در هر ۱ میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Liposomal Iron

15 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف قطره آهن آیروفیکس:

 • این محصول جایگزین رژیم غذایی متعادل و سبک غذایی سالم نمی باشد.
 • بیشتر از مقدار توصیه شده روزانه مصرف نشود.
 • مصرف این فرآورده در صورت حساسیت به هریک از ترکیبات تشکیل دهنده آن توصیه نمی شود.
 • این فرآورده حاوی آهن است که در دوزهای بالا می تواند برای کودکان مضر باشد.
 • اگر تحت درمان دارویی خاصی می باشید، پیش از شروع به مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز خود مشورت نمایید.
 • این مقدار آهن ممکن است باعث مشکل گوارشی در افراد حساس شود.
 • بیماران مبتلا به بیماری های کبدی باید کمپلکس سدیم فریک گلوکونات و فریک پیرو فسفات را با احتیاط مصرف کنند. کبد یکی از مراکز ذخیره سازی آهن است و بعضی از بیماران مبتلا به بیماری های مزمن کبدی ممکن است ذخیره بیش از حد آهن داشته باشند.
 • در صورت بروز علائم تحریک معده با پزشک معالج و یا داروساز تماس بگیرید.تجویز آهن با مواد غذایی، جذب آهن را حداقل 50 درصد کاهش می دهد.
 • آهن نباید با برخی داروهای تجویز شده مصرف شود.
 • املاح آهن ممکن است توسط این عوامل تحت تاثیر قرار بگیرند: آنتاسیدها، نمک های کلسیم، کلرامفنیکل، آنزیم های گوارشی، آنتاگونیست های H2، مهار کننده های پمپ پروتئین و تتراسیکلین ها
 • قبل از مصرف آهن در مورد تداخل با هر داروی دیگری که فرزند شما مصرف می کند با پزشک معالج خود مشورت نمایید.
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.
 • در محیط خشک و خنک، دور از نور و گرما نگهداری شود.
 • پس از اولین استفاده در یخچال نگهداری و طی مدت 30 روز مصرف شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقطره: 30 میلی لیتر
سن مصرفاز 6 ماهگی به بعد
کد بهداشتی1551009535895081
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران (تحت لیسانس انگلستان)
بارکد5060673980400
سایر توضیحاتبا طعم توتی فروتی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات