منو
سبد خرید شما

قرص جانکتورکس شارک کارتیلیج ویتالیو | حاوی گلوکزامین، کندروئتین و غضروف کوسه

جانکتورکس
جانکتورکس
-3 %
جانکتورکس
جانکتورکس
قرص جانکتورکس شارک کارتیلیج ویتالیو | حاوی گلوکزامین، کندروئتین و غضروف کوسه
 • موجودی: موجود
 • مدل: Vitalyv Juncturex + Shark Cartilage - 30 Tabs
 • SKU: 3785
 • بارکد: 626936410001
189,900 تومان
195,600 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص جانکتورکس ویتالیو Vitalyv Juncturex + Shark Cartilage یک مکمل کامل برای حفظ سلامت مفاصل و غضروف هاست. قرص جانکتورکس ویتالیو حاوی شارک کارتیلیج یا غضروف کوسه ماهی به همراه سایر ترکیبات موثر در حفظ سلامت و کاهش درد مفاصل ناشی از آرتروز و همچنین ترمیم غضروف های بدن است.

 

قرص جانکتورکس ویتالیو را می توان یکی از مکمل های کامل در زمینه مفاصل دانست چرا که علاوه بر غضروف کوسه ماهی، حاوی گلوکزامین، کندروئتین و ام اس ام است. گلوکزامین و کندرویتین علاوه بر این ترکیبات ترکیبات گیاهی چون عصاره گیاهان هارپاگوفیتوم و باسولیک سراتا به همراه ویتامین د۳ در ترکیبات قرص جانکتورکس ویتالیو دیده می شود.

 

گلوکزامین توسط بدن برای ساختن مواد شیمیایی دیگری که تاندون‌ها، رباط‌ها، غضروف‌ها و مایعی را که مفاصل را احاطه می‌کند، استفاده می‌شود. مفاصل توسط مایع و غضروف اطراف خود محافظت می شوند. کندرویتین موجود در قرص جانکتورکس ویتالیو یک مکمل غذایی و بخشی حیاتی از غضروف است. مطالعات نشان داده اند که مصرف کندرویتین می تواند از تجزیه غضروف جلوگیری کند و همچنین می تواند مکانیسم های ترمیم آن را تحریک کند. ام اس ام یا متیل سولفات متان از دیگر ترکیبات مکمل شارک کارتیلیج جانکتورکس است. مصرف MSM به صورت خوراکی در دو تا سه دوز تقسیم شده روزانه ، به تنهایی یا همراه با گلوکوزامین ، می تواند درد و تورم را کاهش دهد و عملکرد افراد مبتلا به آرتروز را بهبود بخشد.

گیاه هارپاگوفیتوم و باسولیک سراتا باعث تقویت عملکرد مفاصل شده و همچنین این گیاهان دارای اثرات ضد التهابی نیز می باشند. ویتامین دی نیز باعث کمک به جذب کلسیم و فسفر شده که مزیت باعث استحکام بیشتر استخوان ها خواهد شد.

 

اما مهمترین بخش ترکیبات قرص جانکتورکس ویتالیو وجود شارک کارتیلیج یا غضروف کوسه ماهی است. در مطالعات بسیاری ثابت شده است که غضروف کوسه ماهی می تواند به کاهش درد مفاصل کمک کند.  غضروف کوسه نه تنها التهاب را تسکین می‌دهد، بلکه از عروقی شدن غضروف نیز جلوگیری می‌کند - که اغلب با موارد پیشرفته استئوآرتریت و آرتریت روماتوئید همراه است. در مفاصل انسان ممانعت از تشکیل رگ های خونی جدید، مبنای شماره یک ادعاهای مطرح شده در مورد توانایی غضروف کوسه در مبارزه موفقیت آمیز با تومورهای سرطانی است.

 

سایر محصولات و مکمل های مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

قرص جانکتورکس ویتالیو

 


 

مشخصات قرص جانکتورکس ویتالیو:

 • کمک به حفظ سلامت مفاصل
 • حاوی ترکیباتی با خواص ضد التهابی و ضد درد
 • حاوی گلوکزامین کندرویتین و ام اس ام
 • حاوی غضروف کوسه ماهی
 • روان سازی حرکت مفاصل و جلوگیری از سائیدگی آن
 • کمک به استحکام مفاصل
 • حاوی ویتامین د۳ برای افزایش جذب کلسیم
 • حاوی ترکیبات گیاهی برای کاهش درد و التهاب مفاصل
 • مناسب برای درد زانو و آرتروز
 • کمک به افزایش انعطاف پذیری مفاصل

خرید مکمل غضروف کوسه ماهی جانکتورکس

 


 

نحوه مصرف جانکتورکس پلاس شارک کارتیلیج ویتالیو:

روزانه ۲ قرص جانکتورکس مصرف شود و یا طبق دستور پزشک مصرف کنید.

 

 


 

ترکیبات مکمل جانکتورکس ویتالیو (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Glucosamine Sulphate

440 mg

Methylsulfonylmethane

360 mg

Chondroitin Sulfate std. 90%

260 mg

Boswellia serrata d.e.std 65%

120 mg

of Which Boswellic acid

78 mg

Harpagophytum d.e.std 2.5%

78 mg

of Which Harpagoside

1.95 mg

Shark Cartilage std. 4%

40 mg

of Which Chondroitin sulfate

1.6 mg

Vitamin D3

10 mcg (400 IU)

 

 


 

غضروف کوسه و فواید آن:

غضروف نوعی بافت همبند در بدن است که ماتریکس سخت و انعطاف پذیری از کلاژن، پروتئین و قند دارد. غضروف در بینی و گوش و همچنین مفاصل از جمله زانو، باسن، شانه ها و انگشتان یافت می شود.  غضروف مورد استفاده در مکمل ها معمولاً از کوسه یا گاو می آید که به آن غضروف گاوی می گویند. غضروف کوسه به عنوان درمانی برای سرطان پیشنهاد شد،

غضروف کوسه به عنوان درمانی برای استئوآرتریت پیشنهاد شده است، آرتریت "ساییدگی" است که زمانی اتفاق می افتد که غضروف در مفاصل شما تجزیه می شود. ایده این است که مصرف غضروف کوسه یا گاو، یا مکملی به نام کندرویتین، که بخشی از غضروف است، به بدن شما کمک می کند تا غضروف جدید را در مفاصل شما ترمیم یا رشد دهد.

 

مکمل شارک کارتیلیج

 

پسوریازیس:

مطالعات اولیه نشان می دهد که عصاره غضروف کوسه ممکن است التهاب و خارش ناشی از پسوریازیس را کاهش دهد. پسوریازیس یک اختلال پوستی است که به صورت نواحی برجسته و صورتی مایل به قرمز پوشیده از فلس های نقره ای و حاشیه های قرمز ظاهر می شود.

 

 

آرتروز:

دو ماده تشکیل دهنده غضروف، گلوکزامین و کندرویتین، برای استئوآرتریت (OA) مورد مطالعه قرار گرفته اند. تعدادی از این مطالعات نشان می دهد که کندرویتین ممکن است به درمان OA کمک کند. در استئوآرتریت، غضروف مفاصل یا به دلیل آسیب یا ساییدگی طبیعی شکسته می شود. OA با بالا رفتن سن افراد شایع است. در برخی از مطالعات، مکمل های کندرویتین باعث کاهش درد OA شده است. مشخص نیست که چرا مطالعات یافته های متفاوتی دارند و متخصصان در مورد مفید بودن کندرویتین در درمان OA اختلاف نظر دارند. کندرویتین اغلب با گلوکزامین مصرف می شود. مانند کندرویتین، گلوکزامین نیز نتایج خوبی دارد.

مکمل های گلوکزامین کندروئتین را ببینید

سرطان:

غضروف کوسه به طور گسترده ای به عنوان یک درمان جایگزین برای سرطان استفاده شده است. محققان در این فکر بودند که آیا غضروف می تواند موادی تولید کند که مانع از رشد عروق خونی جدید شود. تومورهای سرطانی برای زنده ماندن به رگ های خونی متکی هستند زیرا خون اکسیژن و مواد مغذی لازم برای رشد آنها را فراهم می کند. اگر غضروف بتواند تومورهای سرطانی اکسیژن و مواد مغذی را "گرسنگی" کند، محققان فکر می کردند که ممکن است به درمان سرطان کمک کند.

 

منابع غذایی:

شما نمی توانید غضروف را از غذا دریافت کنید. فقط در مکمل ها موجود است. غضروف به صورت پودر یا کپسول حاوی پودر موجود است. همچنین به عنوان کرم موضعی موجود است. بیشتر مکمل های غضروفی از منابع گاو (گاو) یا کوسه تهیه می شوند.

 

 

چگونه آن را مصرف کنیم:

 کودکان زیر 18 سال نباید غضروف مصرف کنند. برای بزرگسالان 18 سال و بالاتر: دوزهای 200 تا 2000 میلی گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن، 2 تا 3 بار در روز استفاده شده است. بهترین دوز را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بخواهید. این امکان وجود دارد که دوزهای بالای غضروف می تواند به این معنی باشد که کلسیم بیشتری نسبت به مقدار توصیه شده دریافت خواهید کرد.

 

 

موارد احتیاط:

به دلیل پتانسیل عوارض جانبی و تداخلات احتمالی با داروها، باید مکمل های غذایی را فقط تحت نظارت یک پزشک آگاه مصرف کنید. عوارض جانبی ممکن است شامل تهوع، استفراغ، یبوست و تغییر طعم باشد. در صورت بروز هر یک از این عوارض جانبی جدی فوراً به پزشک خود اطلاع دهید: ضعف، خستگی، سرگیجه، تشنگی یا ادرار غیرمعمول، لرزش، تغییرات خلق و خو یا علائم روانی.

 • اگر هر یک از این عوارض نادر اما جدی رخ داد، فوراً به پزشک خود اطلاع دهید: علائم بیماری کبدی از جمله زردی چشم یا پوست، معده درد شدید، حالت تهوع مداوم یا ادرار تیره.
 • زنان باردار و شیرده، کودکان و افرادی که پس از جراحی یا حمله قلبی بهبود می یابند نباید از مکمل های غضروف استفاده کنند.
 • از غضروف به تنهایی برای درمان سرطان استفاده نکنید. سرطان نیاز به درمان پزشکی معمولی دارد.
 • محصولات غضروف کوسه ممکن است حاوی سطوح بالایی از کلسیم باشند. افراد مبتلا به بیماری کلیوی، ریتم غیرطبیعی قلب، تمایل به تشکیل سنگ کلیه و مبتلایان به سرطان هایی که سطح کلسیم را افزایش می دهند، نباید غضروف مصرف کنند.
 • غضروف کوسه ممکن است سطح قند خون را کاهش دهد. افراد مبتلا به دیابت باید قبل از مصرف غضروف با پزشک خود صحبت کنند تا بتوان سطح قند خون آنها را کنترل کرد.
 • آب میوه های اسیدی مانند سیب، انگور یا زغال اخته ممکن است میزان جذب غضروف کوسه را کاهش دهد.

قرص جانکتورکس پلاس کارتیلیج ویتالیو

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف قرص جانکتورکس:

 • در صورت بارداری و شیردهی قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید.
 • از مصرف بیش از حد مجاز خودداری نمایید.
 • از مصرف پس از اتمام تاریخ مصرف خودداری نمایید.
 • این محصول صرفا مکمل بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان نمی باشد.
 • از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.
 • در محل خنک و به دور از نور آفتاب نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار قرص: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 252400533621970
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس ایتالیا)
بارکد 6269364100014

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات