منو
سبد خرید شما

کپسول شارک کارتیلیج ویتاشور 60 عددی | درمان اختلالات حرکتی و درد مفاصل

کپسول غضروف کوسه ماهی
کپسول غضروف کوسه ماهی
-1 % ناموجود
کپسول غضروف کوسه ماهی
کپسول غضروف کوسه ماهی
شما میتوانید محصول قرص جانکتورکس شارک کارتیلیج ویتالیو | حاوی گلوکزامین، کندروئتین و غضروف کوسه را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
کپسول شارک کارتیلیج ویتاشور 60 عددی | درمان اختلالات حرکتی و درد مفاصل
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Vitasure Shark Cartilage 750mg - 60 Caps
 • SKU: 1031
 • بارکد: 628110064028
316,600 تومان
320,400 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول شارک کارتیلیج ویتاشور Vitasure Shark cartilage 750mg مکمل غضروف کوسه ماهی از برند ویتاشور برای درمان درد مفاصل است. کپسول شارک کارتیلیج یا مکمل غضروف کوسه ماهی یک مکمل ویژه و یکی از منابع طبیعی کلسیم برای حفظ سلامتی مفاصل و غضروف ها می باشد.

 

کپسول شارک کارتیلیج ویتاشور حاوی 750 میلی گرم غضروف کوسه ماهی در هر کپسول است. این میزان می تواند به درمان اختلالات حرکتی و بهبود درد مفاصل ناشی از آرتروز کمک کند. شارک کارتیلیج همچنین منبع بسیار خوبی از مولکول های ضد التهابی به نام موکو پلی ساکارید بوده که این مولکولها پتانسیل بالایی در درمان اختلالات حرکتی و مفاصل دارند. غضروف کوسه درد و سفتی زانو را کاهش می دهد. به این دلیل است که حاوی موکوپلی ساکاریدها، مولکول های ضد التهابی قوی است. غضروف کوسه ویتاشور به شکل کپسول موجود است که می تواند به عنوان یک مکمل غذایی مصرف شود.

کپسول شارک کارتیلیج ویتاشور (غضروف کوسه ماهی) در بسته بندی 60 عددی و توسط شرکت نوترالب کانادا تولید شده است، وارد کننده این محصول شرکت نیکان درمان یکتا است. در ادامه به توضیح بیشتر و کارایی شارک کارتیلیج خواهیم پرداخت.

 

کپسول ژلاتینی شارک کارتیلیج استرالین بای نیچر را مشاهده کنید.

 

کپسول شارک کارتیلیج ویتاشور

 

 


 

غضروف کوسه ماهی چیست؟

غضروف کوسه که برای پزشکی استفاده می شود، عمدتاً از کوسه های صید شده در اقیانوس آرام می آید. چندین نوع عصاره از غضروف کوسه از جمله اسکوالامین لاکتات، AE-941 و U-995 ساخته شده است. غضروف کوسه بیشتر برای سرطان استفاده می شود. غضروف کوسه همچنین برای استئوآرتریت، پسوریازیس پلاکی، کاهش بینایی ناشی از افزایش سن، بهبود زخم، آسیب شبکیه چشم به دلیل دیابت و التهاب روده (آنتریت) استفاده می شود.

غضروف کوسه یکی از داغ ترین و بحث برانگیزترین موضوعاتی است که امروزه در محافل پزشکی مطرح می شود. اگرچه شیوه عمل آن توسط اصول پزشکی تثبیت شده پذیرفته شده است، مکانیسم یا ترکیبی از عناصر مسئول شروع آن عمل، همچنان یک راز باقی مانده است.

این ماده طبیعی غیرسمی که به دلیل توانایی‌های ادعایی خود در مبارزه با سرطان (و در حال حاضر تحت آزمایش‌های بالینی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا بر روی بیماران سرطانی لاعلاج در نیوجرسی تحت آزمایش‌های بالینی است)، اکنون به‌عنوان وسیله‌ای مؤثر برای درمان کمتر مورد پذیرش قرار گرفته است. بیماری های دژنراتیو کشنده مانند استئوآرتریت و آرتریت روماتوئید.

برخی افراد غضروف کوسه را مستقیماً روی پوست برای آرتریت و پسوریازیس می‌مالند. برخی از افراد غضروف کوسه را برای سرطان به راست روده می‌زنند.

 

غضروف کوسه ماهی چیست

 

چگونه غضروف کوسه ماهی با آرتریت مبارزه می کند؟

 اگرچه محققان نتوانسته اند به طور دقیق عامل درمانی غضروف کوسه را مشخص کنند، بسیاری موافقند که جزء اصلی مبارزه کننده با التهاب خانواده ای از کربوهیدرات های پیچیده به نام موکوپلی ساکاریدها است. دو عضو این خانواده، کندرویتین سولفات A و C، مدت‌هاست که توسط پزشکان تغذیه برای مبارزه با التهاب و التهاب روده استفاده می‌شود. اما بنا به دلایلی به نظر می رسد که اشکال طبیعی این ترکیبات در غضروف کوسه (که از بزرگترین تولید شده توسط هر سلول زنده ای هستند) از موکوپلی ساکاریدهای تصفیه شده مصنوعی مؤثرتر هستند.

 

مکمل شارک کارتیلاج ویتاشور برای درمان درد زانو

 

حتی مهم‌تر از آن، هنگامی که با خواص بازدارندگی رگ‌زایی ترکیب می‌شود، که اعتقاد بر این است که غضروف کوسه نه تنها التهاب را تسکین می‌دهد، بلکه از عروقی شدن غضروف نیز جلوگیری می‌کند - که اغلب با موارد پیشرفته استئوآرتریت و آرتریت روماتوئید همراه است. در مفاصل انسان ممانعت از تشکیل رگ های خونی جدید، مبنای شماره یک ادعاهای مطرح شده در مورد توانایی غضروف کوسه در مبارزه موفقیت آمیز با تومورهای سرطانی است.

به نظر می رسد که غضروف کوسه هیچ عارضه جانبی منفی ندارد، به جز برخی از ناراحتی های معده گزارش شده. اشکال عمده آن این واقعیت است که محققان نمی توانند عناصر فعال آن را پیدا و جدا کنند. بسیاری از مردم، مانند I. William Lane، Ph.D.، برجسته ترین طرفدار غضروف کوسه و نویسنده کتاب کوسه ها سرطان نمی گیرند، احساس می کنند که این یک اشکال نیست، بلکه یک تاکتیک کوچک برای در نهایت تولید یک ماده مصنوعی است. نسخه ای از غضروف کوسه برای رضایت کسانی که انگیزه های سود محور دارند.

غضروف کوسه ممکن است از رشد عروق خونی جدید مورد نیاز برای رشد سرطان جلوگیری کند. همچنین ممکن است از رشد عروق خونی به ضایعات پسوریازیس جلوگیری کند. این ممکن است به بهبود این زخم ها کمک کند. هنگامی که روی پوست استفاده می شود، محصولات حاوی غضروف کوسه در ترکیب با سایر مواد علائم آرتریت را کاهش می دهند. وقتی آرتریت دارید، التهاب دارید. شما دارای عروق خونی و ایجاد رگ های خونی جدید هستید. غضروف کوسه باید انتخاب شماره یک با التهاب باشد…. قطعاً کمک کننده است.

 

شارک کارتیلیج ویتاشور

 

سایر فواید غضروف کوسه ماهی:

تومور سرطانی به نام سارکوم کاپوزی:

گزارش هایی وجود دارد که استفاده از غضروف کوسه روی پوست ممکن است تومورهایی به نام سارکوم کاپوزی را کاهش دهد. این تومورها در افراد مبتلا به HIV بیشتر دیده می شود.

 

پسوریازیس:

تحقیقات اولیه در افراد مبتلا به پسوریازیس پلاکی نشان می‌دهد که یک عصاره خاص غضروف کوسه (AE-941) ظاهر پلاک‌ها را بهبود می‌بخشد و خارش را هنگام مصرف دهان یا روی پوست کاهش می‌دهد.

 

نوعی سرطان کلیه به نام کارسینوم سلول کلیه:

مصرف یک عصاره خاص غضروف کوسه (AE-941) از طریق خوراکی ممکن است بقا را در بیماران مبتلا به کارسینوم سلول کلیوی افزایش دهد.

 

کپسول شارک کارتیلیج ویتاشور

 


 

مشخصات کپسول شارک کارتیلیج ویتاشور:

 • منبع طبیعی حاوی کلسیم
 • بهبود درد و التهاب مفاصل
 • درمان اختلالات حرکتی
 • مناسب برای تسکین درد آرتروز

 

 


 

نحوه مصرف مکمل غضروف کوسه ویتاشور:

بزرگسالان روزانه ۳ بار، هر بار ۱ کپسول شارک کارتیلیج همراه با غذا مصرف کنند.

 

 


 

ترکیبات شارک کارتیلاج ویتاشور (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Shark Cartilage

(providing Calcium 31.50 mg)

750 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض شارک کارتیلیج ویتاشور:

 

 • مصرف شارک کارتیلیج ۷۵۰ میلی گرمی در افرادی که داروهای ضد انعقادی را مصرف می‌کنند، باید تحت نظارت پزشک صورت گیرد.
 • افراد دیابتی و کسانی که به محصولات دریایی آلرژی دارند، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایند.
 • زنان باردار و شیرده قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایند.
 • بعضی از افراد ممکن است مشکلات گوارشی (مانند نفخ، گرفتگی شکمی و غیره) را تجربه کنند. در این صورت مصرف فراورده را متوقف کنید.
 • محصول را در جای خشک و خنک (۱۵-۲۵)، دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی3850411286807871
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهکانادا
بارکد628110064028

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات