منو
سبد خرید شما

الحاوی | Alhavi

شرکت دارو سازی الحاوی در سال 1347 در کرج تاسیس شد.شرکت الحاوی، شرکتی با قدمت نزدیک به نیم قرن میباشد.محصولات این برند،تحت استاندارد های بین المللی تولید میشوند.از آنجایی که زکریای رازی 15 سال از عمر خود را صرف نوشتن کتاب الحاوی کرده بود،نام این شرکت برگرفته از این کتاب میباشد زیرا این کتاب شامل مسائل پزشکی در زمان زکریای رازی میشود.مواد اولیه مورد استفاده در شرکت الحاوی بسیار مرغوب بوده و همچنین دارای تاییدیهGMPمیباشد.

این شرکت در اشکال مختلف دارویی مانند کپسول،شربت،قرص و... دارای خطوط تولید میباشد.

ساشه اووایز الحاوی Alhavi Ova-Ease مکملی برای تقویت قوای باروری بانوان و همچنین کمک به درمان ناباروری در زنان از محصولات الحاوی است. ساشه اوو-ایز الحاوی حاوی ترکیبات تخصصی و ویژه برای بانوان است که می تواند به افزایش قدرت باروری در زنان کمک کند. پودر اووایز الحاوی حاوی مخلوطی از ویتامین ها،..
332,600 تومان
ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی Alhavi Fertinforce-M sachet مکمل کمکی برای افزایش توان باروری مردان از محصولات الحاوی است. ساشه فرتی اینفورس-ام الحاوی حاوی ترکیبات ویژه آقایان است تا بتواند قوای باروری را تقویت و ناباروری در مردان را درمان کند.  مهمترین بخش در قوای باروری مردان، وجود ا..
429,000 تومان
ساشه لیبو لیدی الحاوی Alhavi Libo-Lady مکملی طبیعی برای افزایش میل جنسی بانوان از محصولات الحاوی است. ساشه لیبو لیدی الحاوی حاوی مخلوطی از عصاره های گیاهی و طبیعی به همراه مواد معدنی و آمینو اسیدهایی است که می تواند بر افزایش قدرت جنسی در بانوان تاثیر بگذارد، می باشد.  دو آمینو اسی..
666,000 تومان 676,400 تومان
شربت تری دی تری الحاوی 120 میلی | کلسیم منیزیم زینک و ویتامین د۳ برای کودکان شربت تری دی تری الحاوی 120 میلی | کلسیم منیزیم زینک و ویتامین د۳ برای کودکان
ارسال فقط در تهران
شربت تری دی تری الحاوی Alhavi Trid3 Syrup یک مکمل تقویتی و مکمل کمک کننده به افزایش رشد در کودکان است. شربت تری دی تری الحاوی حاوی ۴ ترکیب موثر در رشد و تقویت و همچنین حفظ سلامت استخوان و مفاصل است. شربت تری دی تری الحاوی مکملی مخصوص با ترکیب کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین د۳ است.شربت تری دی تری ..
60,500 تومان
شربت نئوزینک الحاوی ۱۲۰ میلی لیتر | بهبود  رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد
ارسال فقط در تهران
شربت نئوزینک الحاوی ۱۲۰ میلی لیترشربت نئوزینک الحاوی با دارا بودن فلز روی و همچنین با کنترل pH محصول  به گونه ای طراحی شده است که طعم و بوی بسیار خوب و دلپذیری دارد و در مصرف نوزادان و کودکان هیچگونه احساس ناخوشایندی ایجاد نمی کند. مکانیسم اثر شربت نئوزینک الحاوی :  ..
43,800 تومان
معرفی فموبرا:مکمل بارداری فموبرا حاوی فولیک اسید، ید و ویتامین های ضروری است. این مکمل برای دوران بارداری و شیردهی مناسب است.  موارد مصرف مکمل فموبرا:این فرآورده یک مکمل دوران بارداری بوده که حاوی فولیک اسید، ید و ویتامین های ضروری می باشد که نیازهای تغذیه ای در آمادگی جهت باردار..
195,600 تومان 214,500 تومان
کپسول انرکاف ۲۰۰ الحاوی Alhavi Enercaff 200 یک مکمل انرژی زا حاوی کافئین است. کپسول انرکاف الحاوی در هر کپسول حاوی ۲۰۰ میلی گرم کافئین است. این مقدار از کافئین در کپسول انرکاف الحاوی باعث افزایش تمرکز و همچنین کمک به افزایش انرژی در بدن می شود.کافئین یک ماده محبوب در بین ورزشکاران و همچنین افرا..
69,500 تومان 71,600 تومان
قرص سوزین 50 الحاوی 30 عددی | حاوی ۵۰ میلی گرم زینک در هر قرص قرص سوزین 50 الحاوی 30 عددی | حاوی ۵۰ میلی گرم زینک در هر قرص
-5 % ناموجود
قرص سوزین 50 الحاوی Alhavi Suzin 50 Zinc Sulfate مکمل زینک است که در هر قرص خود حاوی 50 میلی گرم زینک قابل جذب است. قرص سوزین ۵۰ الحاوی در واقع حاوی 137.3 میلی گرم زینک سولفات مونوهیدرات در هر قرص است که از این مقدار ۵۰ میلی گرم آن قابل جذب در بدن است.این مقدار از زینک بیش از نیاز روزانه است و ..
37,500 تومان 39,300 تومان
قطره آدوکید الحاوی 15 میلی | حاوی ویتامین آ و د برای کودکان قطره آدوکید الحاوی 15 میلی | حاوی ویتامین آ و د برای کودکان
ناموجود
قطره خوراکی آدوکید الحاوی:قطره آدوکید حاوی ۲ ویتامین مهم برای کودکان است.  ویتامین آ و د در رشد نوزادان اهمیت فراوانی دارد . این ویتامین ها در شیر مادر کم است بنابراین باید به شکل قطره ویتامین آد به نوزاد داده شود. نوزادان تا 6 ماهگی به جز شیر مادر نمی توانند از مواد غذایی استفاده کنند و وی..
17,700 تومان
قطره مولتی ویتامین زیتوکید الحاوی 15 میلی | حاوی زینک و ویتامین های ضروری برای کودکان
-21 % ناموجود
مشخصات قطره مولتی ویتامین زیتوکید: رشد و شکل گیری و نگهداری استخوان ها تقویت قدرت جسمانی حاوی ویتامین های ضروروی برای کودکان حاوی روی برای تقویت رشد کودک تقویت سیستم ایمنی به واسطه وجود ویتامین ث رفع کمبود ویتامین و مواد معدنی نحوه مصرف مولتی ویتامین زیتوکی..
19,900 تومان 25,100 تومان
قطره مولتی ویتامین ویتوکید الحاوی 15 میلی | حاوی ویتامین های ضروری برای کودکان
ناموجود
 اهمیت مولتی ویتامین در کودکان:اگر به رشد کودک خود اهمیت می دهید و می خواهید فرزند سالمی داشته باشید ویتامین ها را فراموش نکنید. البته منظور از این جمله استفاده از غذاهای طبیعی برای دریافت ویتامین ها و مواد معدنی است مگر در مواردی که به تشخیص پزشک، کودک نیاز به مصرف مکمل ها داشته باشد. ..
22,000 تومان
کپسول مولتی ویتامین مینرال الحاوی 100 عددی | ترکیب کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی کپسول مولتی ویتامین مینرال الحاوی 100 عددی | ترکیب کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی
ناموجود
کپسول مولتی ویتامین + مینرال الحاوی:کپسول مولتی ویتامین + مینرال الحاوی یک مکمل مولتی ویتامین حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد. تامین تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن ممکن است از طریق تغذیه جذب نشود بنابراین استفاده از مکمل های مولتی ویتامین می توان این کمبود را جبران کرده و ویت..
87,200 تومان
کپسول مولتی ویتامین مینرال الحاوی 30 عددی | ترکیب کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی
-5 % ناموجود
کپسول مولتی ویتامین + مینرال الحاوی:کپسول مولتی ویتامین + مینرال الحاوی 30 عددی یک مکمل مولتی ویتامین حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد. تامین تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن ممکن است از طریق تغذیه جذب نشود بنابراین استفاده از مکمل های مولتی ویتامین می توان این کمبود را جبران کر..
37,500 تومان 39,300 تومان
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات