منو
سبد خرید شما

ساشه اووایز الحاوی | کمک به درمان ناباروری در بانوان

ساشه اووایز الحاوی
ساشه اووایز الحاوی
ساشه اووایز الحاوی
ساشه اووایز الحاوی
ساشه اووایز الحاوی
ساشه اووایز الحاوی
ساشه اووایز الحاوی | کمک به درمان ناباروری در بانوان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Alhavi Ova-Ease - 15 Sachets
 • SKU: 4173
 • بارکد: 626017130001
332,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه اووایز الحاوی Alhavi Ova-Ease مکملی برای تقویت قوای باروری بانوان و همچنین کمک به درمان ناباروری در زنان از محصولات الحاوی است. ساشه اوو-ایز الحاوی حاوی ترکیبات تخصصی و ویژه برای بانوان است که می تواند به افزایش قدرت باروری در زنان کمک کند. 

پودر اووایز الحاوی حاوی مخلوطی از ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و ترکیبات ویژه ای نظیر مایو اینوزیتول است که می تواند کمک شایانی به باروری زنان کند. البته این مورد قابل ذکر است که ساشه اوو-ایز الحاوی فقط برای بانوانی که مشکل باروری دارند تولید نشده است، بلکه این محصول برای تمام بانوانی است که قصد دارند یک باروری سالم داشته باشند نیز می تواند کمک کننده و مفید باشد. 

 

ساشه اوایز می تواند مواد ضروری و مورد نیاز بدن یک زن قبل از بارور شدن را تامین کرده که در نتیجه به داشتن بارداری سالم و در نهایت فرزندی سالم منجر می شود. همانطور که ذکر شد به عنوان ماده اصلی ساشه اووایز حاوی مایو اینوزیتول است. این ماده یک ترکیب مشترک در تقویت قوای باروری زنان و مردان است.  اینوزیتول کربوهیدراتی است که به طور طبیعی در بدن شما و برخی غذاها یافت می شود. نقش‌های زیادی در بدن شما ایفا می‌کند، از جمله تأثیر بر سطوح انتقال‌دهنده‌های عصبی و روشی که بدن شما گلوکز را کنترل می‌کند. اینوزیتول می تواند بر عملکرد بهتر تخمدان نیز تاثیر داشته باشد. 

 

سایر مکمل های تقویت باروری خانم ها را مشاهده کنید.

ساشه اووا-ایز الحاوی برای درمان ناباروری زنان

ساشه اووایز چگونه بر باروری تاثیر می گذارد؟

مایواینوزیتول:

مایو اینوزیتول یکی از بهترین ترکیبات به خصوص در بانوان است. این ماده می تواند عملکرد تخمدان را بهبود بخشد. همچنین مایواینوزیتول می تواند  در بهبود برخی از اختلالات اضطرابی و حساسیت بدن شما به انسولین موثر باشد. علاوه بر این، به نظر می رسد اینوزیتول چندین فواید سلامتی را برای زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) ارائه می دهد، بهبود عملکرد قاعدگی و باروری نیز جزو عملکردهای مایو اینوزیتول است. میواینوزیتول یک عنصر کلیدی در مایع فولیکولی تخمک سالم است. بیماران مبتلا به PCOS یا بیماران مسن اغلب فاقد میواینوزیتول هستند و بنابراین تخمک های با کیفیت پایین را تولید می کنند و در نتیجه احتمال ابتلا به بارداری را کاهش می دهند. این روند متابولیسم، روند هورمونی و فولیکولار را در بدن طبیعی می کند.

 

مکمل های یائسگی و قاعدگی را مشاهده کنید. 

ساشه اووایز

کارنیتین و آرژنین:

کارنیتین و آرژنین دو آمینو اسید مهم در بدن ما و ساشه اووایز الحاوی هستند که تاثیر بسزایی در سلامت قوای باروری و جنسی زنان و مردان دارند. کارنیتین با انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندری داخل سلول ها، چربی می سوزاند، جایی که چربی ها به انرژی تبدیل می شوند. همچنین ضایعات سمی را از میتوکندری خارج می کند. غلظت زیادی از کارنیتین در ماهیچه های اسکلتی و قلبی یافت می شود. کارنیتین ممکن است به کاهش درد مرتبط با نوروپاتی مرتبط با دیابت و کاهش علائم تیروئید پرکار کمک کند. آرژنین برای درمان تصلب شرایین، افزایش عضلات و کاهش چربی، افزایش تولید هورمون‌های رشد انسانی، افزایش عملکرد ورزشی، درمان اختلال نعوظ، تسریع بهبود زخم و درمان خستگی استفاده می‌شوند. در نهایت، به نظر می رسد کارنیتین دارای خواص محافظت کننده عصبی است، به این معنی که می تواند به محافظت در برابر و کند کردن پیشرفت اختلالات عصبی مانند بیماری آلزایمر کمک کند و افسردگی مرتبط با پیری و از دست دادن حافظه را تسکین دهد. مایو اینوزیتول در هر ساشه اوو-ایز الحاوی به میزان 1000 میلی گرم وجود دارد. 

 

ویال خوراکی آرژنین و کارنیتین یوروویتال را مشاهده کنید. 

ساشه اوا ایز الحاوی

 

ویتامین سی و ویتامین ای:

ویتامین سی یکی از مهمترین ویتامین های مورد نیاز بدن است. این ویتامین می بایست به صورت روزانه به بدن برسد. ویتامین سی و ویتامین ای دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی هستند که می توانند از سلول های بدن و تخمک رها شده از تخمدان در برابر رادیکال های آزاد و از بین رفتن سلول ها محافظت کند. 

همچنین این دو ترکیب می توانند به خوبی از سلامت سیستم ایمنی بدن محافظت کنند. سیستم ایمنی سالم نقش مهمی در افزایش قدرت باروری در زنان و مردان دارد. در هر ساشه اووایز الحاوی 90 میلی گرم ویتامین سی وجود دارد که می تواند بخش عمده ای از نیاز روزانه بدن زنان را تامین کند. همچنین ویتامین ای نیز به میزان 30 میلی گرم است که این مقدار نیز به طور کامل می تواند نیاز بدن زنان به این ویتامین مهم را تامین کند. 

 

سایر مکمل های ویتامین سی را مشاهده کنید.

پودر اووایز الحاوی

ویتامین های گروه ب:

در ساشه اووایز الحاوی از چند ویتامین از گروه ب استفاده شده است. ویتامین های گروه ب نیز نقش مهمی در بدن ایفا می کنند. اولین ترکیب مهم در ویتامین های گروه ب برای یک بارداری سالم، فولیک اسید است. در ساشه اوو ایز الحاوی از فرم فعال فولیک اسید یعنی متیل تتروهیدرو فولات است.  تتروهیدرو فولات فرم فعال فولات است که برای اثر گذاری در بدن نیاز به واکنش های خاص ندارد و لذا فراهم زیستی آن افزایش می یابد. استفاده متیل تتراهیدروفولات می تواند به رشد و نمو لوله عصبی در جنین و جلوگیری از نقایص آن و همچنین درمان بیماران مبتلا به کم خونی مگالوبلاستیک یا ماکروسایتیک کمک کند.

از جمله سایر ویتامین های گروه ب موجود در ساشه اوو ایز الحاوی می توان به ویتامین ب5 و ب6 و ویتامین ب12 اشاره کرد. ویتامین ب۱۲ برای عملکرد طبیعی مغز و سیستم عصبی بسیار مهم است. همچنین در تشکیل گلبول‌های قرمز نقش داشته و به ایجاد و تنظیم DNA کمک می‌کند. ویتامین های گروه ب از جمله ویتامین های مهم در افزایش قدرت باروری و درمان ناباروری زنان دارد. 

 

ساشه اوا ایز الحاوی

ان استیل سیستئین:

N-acetylcysteine (NAC) موجود در ساشه اووایز الحاوی یک ترکیب خاص و یک مکمل غذایی است که از اسید آمینه L-cysteine مشتق شده است. به عنوان پادزهر برای مصرف بیش از حد استامینوفن استفاده می شود. به عنوان یک آنتی اکسیدان، می تواند آسیب DNA را کاهش می دهد. از طریق همین خواص آنتی اکسیدان می تواند به افزایش سلامت سلول های بدن کمک کرده و از آسیب رادیکال های آزاد به بدن جلوگیری کند.  استیل سیستئین همچنین به دلیل خواص محافظتی از کبد و حمایت از عملکرد سالم ایمنی شهرت دارد. همین خواص استیل سیستئین می تواند به افزایش قوای باروری و درمان ناباروی در زنان کمک کند. 

 

اوو-ایز الحاوی

زینک:

زینک تا حدی ماده معدنی آشنایی برای همه است. زینک یکی از مهمترین مواد معدنی و فراوان ترین ماده معدنی در بدن، بعد از آهن است. زینک خواصی چون تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از ریزش مو و حفظ سلامت مو را دارد اما به دلیل این توانایی در ساشه اووایز الحاوی استفاده شده است که می تواند در ساختار DNA و تقسیم سلولی موثر باشد. سطوح پایین روی ممکن است منجر به تأخیر در رشد جنسی، مشکلات باروری و سایر مشکلات سلامت جنسی در زنان شود. زینک در واقع عنصر مورد نیاز برای تولید سلول های جدید در بدن است که باعث می شوند این سلول های جدید جایگزین سلول های ضعیف تر و مرده شوند و به این طریق به سلامت بدن کمک می کند. بدین واسطه زینک می تواند در افزایش قدرت باروری بانوان کمک کند. 

 

 

سلنیوم و مس:

سلنیوم و مس نیز دو ماده معدنی مهم  در ساشه اووایز الحاوی و در سلامت قوای باروری هم در مردان و هم در زنان می باشد. سلنیوم دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است که برای بدن ضروری است. سلنیوم همچنین به تولید هورموهای غده تیروئید کمک می کند. و عملکرد این غده را بهبود می بخشد. سلنیوم جزء سلنوپروتئین ها و آنزیم ها است. اینها دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند که به تجزیه پراکسیدها کمک می کند، که می تواند به بافت ها و DNA آسیب برساند و منجر به التهاب و سایر مشکلات سلامتی شود. 

مس نیز همانند سنلیوم می تواند به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده و از اسیب به سلول ها و DNA توسط رادیکال های آزاد جلوگیری کند. مس همچنین به تشکیل کلاژن، بخش کلیدی پوست، استخوان ها و بافت همبند کمک می کند. 

 

ساشه اووایز

آهن:

مهمترین ماده معدنی در بدن آهن است. در هر ساشه اووایز الحاوی نیز 7 میلی گرم آهن وجود دارد که می تواند کمی از نیاز روزانه بدن یک زن به این ماده معدنی مهم را تامین کند. کم خونی ناشی از فقر آهن بیماری شایع به خصوص در زنان است که می تواند عوارض بدی را برای بدن داشته باشد. از جمله این عوارض می تواند به کاهش قوای باروری در زنان و عدم خونرسانی به تخمدان ها و اختلال در کارایی آنها نام برد. 

 

 


 

مشخصات ساشه اوو-ایز الحاوی:

 • کمک به تقویت قوای باروری بانوان
 • کمک به درمان ناباروری در زنان 
 • مولتی ویتامین کامل برای زنانی که قصد بارور شدن دارند
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی فولات فرم فعال فولیک اسید
 • حاوی آهن برای جلوگیری از کم خونی فقر آهن
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی 
 • محافظت از سلول ها و DNA
 • افزایش کیفیت تخمک
 • بهبود عملکرد تخمدان به واسطه وجود 1000 میلی گرم مایو اینوزیتول
 • با اسانس پرتقال

 

 


 

نحوه مصرف پودر اوایز الحاوی:

روزانه 1 عدد ساشه اوو ایز در یک لیوان آب (200 میلی لیتر) حل کرده و سپس میل کنید. 

 

 


 

ترکیبات ساشه اوو ایز الحاوی (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Myo-Inositol

1000 mg

L-Carnitine Fumarate

860 mg

Acetyl L-Carnitine HCL

372 mg

L-Arginine

500 mg

Ascorbic acid (vitamin C)

90 mg

N-acetyl cysteine

100 mg

Vitamin E

30 mg

Iron (as gluconate)

7 mg

Vitamin B5 (as calcium pantothenate)

6 mg

Zinc (as gluconate)

5 mg

Vitamin B6

2 mg

Copper (as sulfate)

0.5 mg

Methyl tetrahydrofolate (as calcium)

416 mcg

Vitamin D3

5 mcg

Selenium (as sodium selenite)

27.5 mcg

Vitamin B12 (cyanocobalamin)

2.5 mcg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اووایز:

 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک یا داروساز خود افزایش ندهید. 
 • اووایز در کودکان با سن کمتر از 12 سال مصرف نشود. 
 • در صورت وجود هر گونه حساسیت به مواد تشکیل دهنده، درصورت استفاده از داروها یا سایر مکمل ها و ابتلا به بیماری خاص و همچنین در صورت عدم توانایی خواندن و اختلال حافظه قبل از مصرف اووایز با پزشک مشورت کنید. 
 • در دوران بارداری و شیردهی قبل از استفاده از اووایز با پزشک مشورت کنید. 
 • ساشه اووایز می بایست با آب مخلوط شده و سپس مصرف شود. 
 • در صورت فراموش کردن یک نوبت به محض یادآوری آن را مصرف نموده مگر اینکه نزدیک به زمان بعدی باشد. از دو برابر کردن دوز فراموش شده خودداری کنید. 
 • دور از دسترس کودکان، دور از نور و رطوبت و در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود. 

 

مشخصات کلی
مقدار15 ساشه 6.5 گرمی
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی152640231054890
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260171300017

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات