منو
سبد خرید شما

ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی | تقویت قوای باروری مردان

فرتی اینفورس-ام
فرتی اینفورس-ام
فرتی اینفورس-ام
فرتی اینفورس-ام
ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی | تقویت قوای باروری مردان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Alhavi Fertinforce-M - 15 sachet
 • SKU: 4174
 • بارکد: 626017130038
429,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی Alhavi Fertinforce-M sachet مکمل کمکی برای افزایش توان باروری مردان از محصولات الحاوی است. ساشه فرتی اینفورس-ام الحاوی حاوی ترکیبات ویژه آقایان است تا بتواند قوای باروری را تقویت و ناباروری در مردان را درمان کند. 

 

مهمترین بخش در قوای باروری مردان، وجود اسپرم های سالم است. اسپرم ها به دلیل افزایش سن در مردان و همچنین اثرات مخرب استرس اکسیداتیو تحرک و تراکم خود را از دست می دهند و قدرت کافی برای بارور کردن تخمک را ندارند. ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی با ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی خود در ابتدا باعث مبارزه با اثرات مخرب رادیکال های آزاد بر اسپرم ها و سلول های بدن کرده و به این واسطه می تواند توان باروری مردان را افزایش دهد. 

همچنین برخی از ترکیبات قرتی اینفورس ام الحاوی مانند ویتامین سی و زینک می توانند باعث افزایش سطح سلامتی سیستم ایمنی بدن شده و به این واسطه به باروری بهتر در مردان کمک کند. ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی تنها برای مردانی که اختلال و مشکلی در باروری دارند نیست، بلکه این محصول برای افرادی که قصد باروری دارند نیز مناسب است و می تواند سلامت عمومی بدن آنها را برای داشتن فرزندی سالم ارتقا دهد. 

ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی حاوی 15 عدد ساشه است که می بایست برای دیدن حداکثر نتیجه حداقل به مدت 6 ماه و یا تا زمان تلاش برای بارداری مصرف گردد. اسانس لیمو نیز به ترکیبات این ماده اضافه شده است تا پذیرش این محصول را در مردان بهتر کند. فرتی اینفورس-ام طراحی شده و فرموله شده در شرکت الحاوی ایران است. 

 

سایر مکمل های تقویت قوای باروری مردان را مشاهده کنید.

 

فرتی اینفورس ام الحاوی

 

ساشه فرتی اینفورس ام چگونه به قوای باروری در مردان کمک می کند؟

فروکتوز: 

ماده اصلی تشکیل دهنده ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی شاید وجود فروکتوز در این محصول باشد. فروکتوز منبع انرژی برای اسپرم است. توسط وزیکول های منی با مقداری کمک از مجرای دفران تولید می شود. در کمتر مکملی می توانید این ماده با ارزش برای افزایش توانایی اسپرم را بیابید. 

WHO در سال 2010 ناباروری مردان را به 3 گروه تقسیم کرد: نرموزواسپرمی (غلظت اسپرم >=15 میلیارد در میلی لیتر)، اولیگوزواسپرمی (غلظت اسپرم کمتر از 15 میلیارد در میلی لیتر) و آزواسپرمی (بدون اسپرم).

مطالعات زیادی وجود دارد که فروکتوز سمینال و ارتباط آن با غلظت، سرزندگی و تحرک اسپرم را مشخص کرده است. آزواسپرمی علت 20 درصد ناباروری مردان است. و علت شایع آزواسپرمی کمبود فروکتوز است. فروکتوز برای متابولیسم اسپرم و تحرک اسپرم ضروری است. فروکتوز منبع انرژی برای اسپرم است. تعیین غلظت فروکتوز منی در بررسی آزواسپرمی انسدادی و التهاب غدد جانبی مردانه استفاده شده است. نقش غلظت فروکتوز در پلاسمای منی برای تراکم کل و اسپرم توسط چندین نویسنده بررسی شده است. برخی مطالعات گزارش کردند که افزایش غلظت اسپرم اغلب با کاهش غلظت فروکتوز در پلاسمای منی همراه است، زیرا اسپرم از فروکتوز به عنوان منبع اصلی انرژی استفاده می کند.  هر چه غلظت اسپرم، سرزندگی و تحرک بیشتر باشد، انرژی بیشتری نیاز دارد، بنابراین فروکتوز کمتر است.

فروکتوز یک منبع حیاتی ضروری برای متابولیسم و تحرک اسپرم است. عدم وجود آن نشانه بی نظمی وزیکول منی یا مانع مجرای انزال است. از دست دادن اسید سیتریک در مایع منی می تواند کانال های انزال را از کار بیاندازد و می تواند نشانه قبلی سرطان پروستات باشد. در هر ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی 1000 میلی گرم فروکتوز وجود دارد تا انرژی مورد نیاز اسپرم ها تامین شود. 

 

فرتی اینفورس-ام

ترکیبات آنتی اکسیدانی فرتی اینفورس ام:

ساشه فرتی اینفورس-ام الحاوی علاوه بر فروکتوز، حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی برای محافظت از سلول های بدن و همچنین اسپرم در برابر آسیب های رادیکال های آزاد است. از جمله این مواد می توان به ویتامین سی، کوآنزیم کیوتن و همچنین سلنیوم اشاره کرد. هر 3 ماده تاثیر بسزایی در محافظت از بدن در برابر رادیکال های آزاد دارند. از این طریق ساشه فرتی اینفورس ام می تواند به درمان قوای باروری مردان کمک کند. 

در هر ساشه فرتی اینفورس ام حاوی 90 میلی گرم ویتامین سی است که می تواند بخش عمده ای از نیاز روزانه یک مرد به این ویتامین مهم را تامین کند. همچنین در هر ساشه 20 میلی گرم کیوتن و 50 میکروگرم سلنیوم وجود دارد. وجود 10 میلی گرم زینک در هرساشه فرتی اینفورس-ام الحاوی نیز می تواند در کنار ویتامین ث، باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن شود. سیستم ایمنی قوی می تواند تاثیر بسزایی در تقویت قوای باروری مردان داشته باشد. 

 

سایر مکمل های تقویت جنسی آقایان را مشاهده کنید.

فرتی اینفورس ام

ترکیبات انرژی بخش فرتی اینفورس-ام:

ترکیب موثر دیگر در ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی وجود دارد که به انرژی کلی بدن مردان کمک می کند و از طریق باعث افزایش سطح سلامتی باروری در مردان می شود.  ال-کارنیتین فومرات عموماً برای حمایت های قلبی و ورزشی استفاده می شود. این اسید آمینه همراه با اسید فومریک (فومرات)، به طور فعال از استقامت ورزشکاران و عضلات قلب حمایت می کند و به عنوان یک ماده مغذی قلبی عروقی شناخته می شود. این دارو یک مکمل رژیمی است که برای پیشگیری و درمان سطوح پایین کارنیتین خون استفاده می شود. کارنیتین ماده ای است که در بدن از گوشت و محصولات لبنی ساخته می شود. این به بدن کمک می کند تا از مواد شیمیایی خاصی (اسیدهای چرب با زنجیره بلند) برای انرژی و حفظ سلامتی شما استفاده کند. همچنین ال کارنیتین در مایع منی نیز دیده می شود. 

فرتی اینفورس ام الحاوی از دو نوع کارنیتین در محصول خود برای اثر گذاری بهتر این آمینو اسید و تاثیر بیشتر در تقویت قوای باروری در مردان استفاده کرده است. استیل کارنیتین اچ سی آی شکلی از ماده طبیعی کارنیتین که به عنوان راهی برای جلوگیری از آسیب بافتی ناشی از شیمی درمانی در حال مطالعه قرار گرفته است. کارنیتین در بافت ماهیچه ای و کبد ساخته می شود و در برخی مواد غذایی مانند گوشت، مرغ، ماهی و برخی از محصولات لبنی یافت می شود. بسیاری از سلول های بدن از آن برای تولید انرژی از چربی استفاده می کنند. 

استیل کارنیتین HCI یک مکمل غذایی متشکل از فرم نمک هیدروکلراید به شکل استیله ال-کارنیتین تولید شده درون زا است، این ماده با فعالیت های بالقوه محافظت کننده عصبی، تقویت کننده شناختی، ضد افسردگی و تعدیل کننده ایمنی در ارتباط است. ال کارنیتین مسئول انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندری برای تجزیه چربی ها است. همچنین ممکن است نوروپاتی محیطی ناشی از شیمی درمانی، دیابت یا سایر بیماری ها را تسکین دهد. علاوه بر این، استیل-ال-کارنیتین ممکن است پاسخ ایمنی را با افزایش بلوغ لنفوسیت های T تعدیل کند و ممکن است سیتوکین های پیش التهابی را در پاسخ به ویروس هایی مانند SARS-CoV-2 کاهش دهد. همچنین ممکن است مسیر سیگنالینگ ACE2 را مختل کرده و از تولید گونه های فعال اکسیژن (ROS) جلوگیری کند.

مکمل های مختص آقایان را مشاهده کنید.

فرتی اینفورس-ام الحاوی

 

فولیک اسید و ویتامین ب12:

این دو ویتامین از ویتامین های گروه ب هستند که هر کدام کارایی های متفاوتی در بدن دارد. در هر ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی 1.5 میکروگرم ویتامین ب12 و 200 میکروگرم فولیک اسید استفاده شده است. ویتامین B12 برای تشکیل گلبول های قرمز و DNA مورد نیاز است. همچنین نقش کلیدی در عملکرد و رشد سلول های مغز و عصبی دارد. B9 یا اسیدفولیک یکی از ویتامین‌های مهم گروه B است که به‌عنوان کو آنزیم در سنتز DNA سلولی نقش دارد. B9 یک ویتامین مهم برای رشد و تقسیم سلولی است و در سنتز گلبول‌های قرمز و سفید نیز نقش دارد. تقریبا کارایی و همکاری این دو ویتامین بسیار به هم نزدیک است. 

 

خرید ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی

 


 

مشخصات ساشه فرتی اینفورس-ام الحاوی:

 • مکمل باروری مخصوص آقایان
 • حاوی فروکتوز برای افزایش انرژی و تحرک اسپرم
 • حفظ سلامت اسپرم ها
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • افزایش دهنده انرژی بدن به واسطه وجود 2000 میلی گرم ال کارنیتین
 • حاوی کوانزیم کیوتن برای سلامت قلب
 • تقویت سیستم عصبی 
 • کمک به بهبود رشد و تقسیم سلولی
 • با اسانس لیمو

 

 


 

نحوه مصرف ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی:

روزانه 2 بار هر بار 1 ساشه فرتی اینفورس ام در یک لیوان آب حل کرده میل نمایید. 

صبح ها و عصر ها قبل از وعده غذایی مصرف کنید. 

 

 


 

ترکیبات ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

L-Carnitine Fumarate

1725 mg

Acetyl L-Carnitine HCL

500 mg

Ascorbic acid (vitamin C)

90 mg

Zinc (as gluconate)

10 mg

Coenzyme Q10

20 mg

Selenium (as sodium selenite)

50 mcg

Vitamin B12 (cyanocobalamin)

2.5 mcg

Folic acid

200 mcg

Fructose

1000 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف فرتی اینفورس:

 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک یا داروساز خود افزایش ندهید. 
 • فرتی اینفورس ام در کودکان با سن کمتر از 12 سال مصرف نشود. 
 • در صورت وجود هر گونه حساسیت به مواد تشکیل دهنده، درصورت استفاده از داروها یا سایر مکمل ها و ابتلا به بیماری خاص و همچنین در صورت عدم توانایی خواندن و اختلال حافظه قبل از مصرف اووایز با پزشک مشورت کنید. 
 • در دوران بارداری و شیردهی قبل از استفاده از اووایز با پزشک مشورت کنید. 
 • ساشه فرتی اینفورس ام الحاوی می بایست با آب مخلوط شده و سپس مصرف شود. 
 • در صورت فراموش کردن یک نوبت به محض یادآوری آن را مصرف نموده مگر اینکه نزدیک به زمان بعدی باشد. از دو برابر کردن دوز فراموش شده خودداری کنید. 
 • دور از دسترس کودکان، دور از نور و رطوبت و در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود. 

 

مشخصات کلی
مقدار15 عدد ساشه 8.5 گرمی
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1526402335052899
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران
بارکد6260171300383

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات