منو
سبد خرید شما

ساشه فرتی ویتال سان لایف 30 عددی | بهبود قدرت باروری مردان

پودر فرتی ویتال سان لایف
پودر فرتی ویتال سان لایف
-2 % ناموجود
پودر فرتی ویتال سان لایف
پودر فرتی ویتال سان لایف
ساشه فرتی ویتال سان لایف 30 عددی | بهبود قدرت باروری مردان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: SunLife FertiVital - 30 Sticks
 • SKU: 1837
 • بارکد: 402267912662
418,200 تومان
425,100 تومان
اشتراک گذاری در :

ساشه فرتی ویتال سان لایف SunLife FertiVital Sticks یک مکمل مخصوص برای مردانی است که قصد تشکیل خانواده را دارند. در واقع پودر فرتی ویتال سان لایف حاوی ترکیباتی است که باعث بهبود قدرت باروری مردان می شود. می توان گفت که ساشه فرتی ویتال سان لایف حاوی تمام ترکیبات مورد نیاز برای تامین نیاز آقایان برای بهبود عملکرد باروری است.

فرتی ویتال سان لایف ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی به همراه آمینو اسید های ضروری برای افزایش قدرت باروری می باشد. از جمله ترکیبات این محصول می توان به ویتامین ای اشاره کرد. ویتامین ای به میزان 12 میلی گرم در هر ساشه از فرتی ویتال وجود دارد. ویتامین ای یک آنتی اکسیدان قوی است و در برابر رادیکال های آزاد از بدن محافظت می کند.

دو آمینو اسید برای تقویت قوای جنسی نیز در فرتی ویتال وجود دارد. ال کارنیتین و ال آرژنین هر کدام به ترتیب به میزان 440 میلی گرم و 250 میلی گرم در این محصول وجود دارد تا باعث تقویت قدرت جنسی در آقایان شود. ترکیب ویژه و موثر دیگر در فرتی ویتال سان لایف کوآنزیم کیوتن است. 15 میلی گرم کوآنزیم کیوتن در هر ساشه در این محصول وجود دارد که باعث ارتقای سلامت قلب در مردان می شود.

فولیک اسید نیز از جمله ترکیبات این محصول است که تاثیر بسزایی در اسپرم آقایان و تقویت قدرت باروری مردان دارد. دو ماده معدنی نیز در پودر فرتی ویتال دیده می شوند. زینک و سلنیوم نیز جزو ترکیبات موثر در حفظ سلامت جنسی و افزایش دهنده قدرت باروری در آقایان می باشد. با داروخانه نازایی داروکالا همراه باشید تا به بررسی هر کدام از این ترکیبات به صورت جداگانه بپردازیم.

سایر مکمل های تقویت قدرت باروری مردان را در داروخانه نازایی داروکالا مشاهده کنید.

 

ساشه فرتی ویتال سان لایف


ترکیبات  فرتی ویتال چگونه بر باروری مردان تاثیر دارد؟

ال کارنیتین:

شاید ورزشکاران بیشتر با ال کارنیتین آشنا باشند چرا که این ماده به یک چربی سوز موثر شناخته شده است. اما ال کارنیتین اثرات مثبت دیگری از جمله تقویت قدرت باروری در مردان را دارد. کارنیتین در محافظت از DNA و غشای سلول  در برابر رادیکال‌‌های آزاد نیز نقش دارد.

بالاترین غلظت کارنیتین در بدن انسان در اپیدیدیم با غلظتی 2000 برابر غلظت آن در خون  است. تقریباً از اوایل دهه 90 تحقیقات متعدد در مورد تاثیر ال کارنیتین بر ناباروری با علت ناشناخته در مردان انجام شده است که کاهش سطح کارنیتین را در مایع منی در مردان نابارور نشان داده‌اند.
کارنیتین از عواملی است که نقش مهمی در تحرک اسپرم دارد، لذا کمبود آن می‌‌تواند قدرت باروری مرد را کاهش دهد. یکی از عوامل تاثیر گذار که دلیل عمده ناباروری در مردان می‌‌باشد استرس اکسیداتیو است. غلظت رادیکال‌‌های آزاد اکسیژن در مایع منی مردان نابارور افزایش یافته که منجر به تخلیه ذخایر ATP  اسپرم و از دست دادن قدرت حرکت آنها می‌شود.

کارنیتین به عنوان آنتی‌اکسیدانی طبیعی جهت تولید انرژی از اسید‌‌های چرب بلند زنجیر فاکتوری ضروری می‌‌ باشد همچنین این ماده نقش حیاتی در بالغ شدن اسپرم‌‌ها در مجرای تولید مثلی مردان دارد. ال- کارنیتین می‌‌تواند با جلوگیری از تشکیل رادیکال‌های آزاد، سلول‌‌ها  را در برابر پراکسیداسیون لیپیدی محافظت نماید.

در واقع تحرک، بلوغ اسپرم و فرآیند اسپرماتوژنیک تحت تاثیر تامین انرژی اسپرم  می‌باشد که کارنیتین به دلیل غلظت بالای مایع اپی دیدیمی و تسریع متابولیسم چربی‌‌ها جهت تولید انرژی نقش کلیدی در باروری و متابولیسم اسپرم ایفا می‌کند.

 

ال کارنیتین و باروری مردان

ال آرژنین:

ال آرژنین نیز مانند ال کارنیتین بیشتر در صنعت مکمل های بدنسازی شناخته شده است. چرا که این آمینو اسید باعث گشاد شدن رگ های خونی و رساندن خون بیشتر به عضلات ورزشکاران می شود. اما این گشاد سازی عروق و خونرسانی بهتر در عضلات شامل تمام عضلات می شود. این ماده جزو اسیدهای آمینه است که واحدهای ساختمانی پروتیین ها هستند. ال آرژینین در بدن به ترکیب اکسید نیتریک تبدیل می شود که گشادکننده رگ هاست.

در یک بررسی، حدود یک سوم مردانی که روزانه ۵ گرم از این ماده را در روز برای ۶ هفته مصرف کرده بودند، بهبود نعوظ را گزارش کردند. ناتوانی در نعوظ تا حدی ناشی از اختلال گردش خون در آلت تناسلی مرد است. اکسید نیتریک رگ های خونی را گشاد می کند، بنابراین شاید ال آرژینین که مولد اکسید نیتریک در بدن است، اثر مشابهی داشته باشد.

آرژنین به صورت خوراکی و یا تزریق به رگ در افرادی که دچار فشار خون بالا هستند می تواند موجب کاهش فشار خون و بهبود حال بیمار گردد. در مشکلات نعوظ در مردان نیز بسیار موثر بوده و به صورت خوراکی تجویز می گردد. زیرا نعوظ در آلت تناسلی مرد همراه با تجمع خون در رگ های آلت اتفاق می افتد و در صورت گرفتگی این عروق نعوظ به خوبی صورت نمی گیرد. بنابراین این دارو می تواند با باز کردن عروق و جریان یافتن خون به داشتن نعوظ بهتر کمک کند

 

تاثیر آرژنین در قدرت جنسی مردان

کوآنزیم کیوتن:

یکی دیگر از راه های تقویت اسپرم ، استفاده از کوآنزیم Q10 است. کوآنزیم Q10 یکی از مهم‌ترین آنتی اکسیدان هاست که برای محافظت از DNA سلول‌ها در برابر آسیب‌های رادیکال آزاد ضروری است. به این ترتیب تاثیر کیوتن بر اسپرم در حفظ حرکت و سلامت آن‌ها است.

منابع غذایی غنی از کوآنزیم Q10: این آنتی اکسیدان بیشتر در غذاهای دریایی و گوشتی یافت می‌شود، اما قابل ذکر است که دریافت این آنتی اکسیدان از طریق رژیم غذایی بسیار دشوار است. مصرف یوبیکوینول، مکمل کوآنزیم Q10 بهترین راه برای به دست آوردن کوآنزیم Q10 به منظور تقویت اسپرم مردان است (مقدار این ماده همراه با سالخوردگی در بدن کاهش می‌یابد).

در این مطالعه 60 مرد نابارور در دو گروه درمان (مصرف روزانه 200 میلی گرم مکمل کوآنزیم Q10 به مدت 3 ماه) و گروه شاهد ( دریافت پلاسبو به مدت 3 ماه) قرار گرفتند. نتایج نشان داد که افزایش سطح  کوآنزیم Q10 باعث افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی علیه واکنش استرس اکسیداتیو شده و کیفیت اسپرم را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

 

مزایای کیوتن در باروری مردان

ویتامین ای:

ویتامین E ماده مغذی محلول در چربی است که به عنوان آنتی اکسیدان برای حفظ سلامت کلی بدن عمل می کند. ترکیبات طبیعی این ویتامین به دلیل خواص ضد چروک آن مشهور است، همچنین به عنوان ابزاری برای تحریک سیستم ایمنی شناخته می شود. ممکن است رادیکالهای آزاد به سلولهای اسپرم حمله کنند و باعث ناباروری شوند. ویتامین E با کاهش اثرات استرس اکسیداتیو در سلولهای اسپرم باروری طبیعی در مردان را باز می گرداند.

زینک:

زینک(روی) به عنوان ماده مغذی برای تقویت باروری مردان تلقی شده و کمبود آن با تستوسترون پایین ؛تعداد پایین اسپرم و تحرک کم آن ؛ارتباط دارد. از جمله ویتامین  های موثر در بهبود وضیعت باروری مردان و باروری زنان  زینک است.
اسپرم در هر تخلیه حاوی ۵ میلی گرم روی است؛ بنابراین حفظ  سطوح روی در مردان بسیار مهم است . مطالعات نشان داده است که روی در رشد بیضه ؛بلوغ اسپرم و تستوسترون دخالت دارد.

کمبود روی در مردان می تواند تا حد زیادی بر تعداد اسپرم تاثیر بگذارد ؛زیرا روی در غلظت بالای اسپرم یافت می شود به همین منظور روی در باروری مردان نیز تاثیر دارد. روی در تقویت دم اسپرم هم موثر است . از آنجایی که بدن نمیتواند منابع روی را ذخیره سازی کند ؛ بنابراین ما باید به طور مداوم تمام منابع غذایی حاوی زینک را مصرف کنیم. زینک به تولید هورمون های جنسی کلیدی مثل تستوسترون و پرولاکتین کمک می کند . زینک همچنین امکان ایجاد اجزاء اصلی مایع پروستاتیک را امکان پذیر می سازد.

 

خواص زینک در ساشه فرتی ویتال سان لایف

فولیک اسید:

اسید فولیک که با نام ویتامین B9 نیز شناخته می شود برای فعالیت بخش های مهمی از بدن از جمله سلامتی سیستم عصبی، خون و یاخته‌ها حیاتی و اساسی است. اسید فولیک یا همان ویتامین B9 تاثیر چشمگیری بر افزایش توانایی باروری دارد.

یک ارتباط بین مصرف فولیک اسید و فراوانی ناهنجاری در سلول های اسپرم مردان وجود دارد. اسپرم شامل تعداد غیر طبیعی کروموزوم است حدود 1٪ به 4٪ از اسپرم مرد سالم را که برخی از انواع اختلال از این نوع است مصرف ویتامین B9 در سنین باروری می‌تواند از بروز نیمی از نقایص لوله عصبی مانند «اسپاینابیفیدا» جلوگیری کند. کمبود این ویتامین در زمان بارداری می ‌تواند به کم‌ خونی، تولد نوزاد نارس و ایجاد نقص لوله عصبی در جنین منجر شود. تا چندی پیش، مصرف اسید فولیک فقط به زنان باردار توصیه می‌ شد که در حال حاضر براساس نتایج تحقیقات انجام ‌شده مصرف آن به آقایان نیز توصیه می‌ شود. براساس نتایج تحقیقات این ویتامین در تقسیم های سلولی نقش بسزایی دارد و حرکت و کیفیت اسپرم را بهبود می‌بخشد.

همچنین گفته شده مردانی که روزانه مکمل حاوی ویتامین E، سلنیوم و فولات مصرف می کنند تعداد و تحرک اسپرم بالاتری دارند.

 

فواید فولیک اسید برای مردان

سلنیوم:

سلنیوم برای باروری مردان اهمیت دارد زیرا در بیوسنتز تستوسترون و تکامل طبیعی اسپرماتوزوئید لازم می باشد. مطالعات اخیر وجود دو ترکیب سلنو پروتئینی خاص را در اسپرم به اثبات رسانده است. یکی از آنها گلوتاتیون پراکسیداز می باشد که در هسته اسپرم می باشد که کاربرد ساختاری و آنزیماتیک دارد.

 سلنیوم (سلنوپروتئین ها) فقط در بیضه ها وجود داشته و در اسپرماتوژنژ (تولید اسپرم) نقش دارد. سلنیوم می تواند موجب افزایش باروری بویژه در مردان گردد. همچنین نشان داده شده است که سلنیوم تولید اسپرم و نیز تحرک آن را افزایش می دهد.

 

خواص سلنیوم در باروری مردان


 

مشخصات پودر فرتی ویتال سان لایف:

 • بهبود و افزایش قدرت باروری در مردان
 • بهبود عملکرد جنسی در مردان
 • بهبود نعوظ به واسطه وجود آرژنین
 • افزایش تحرک اسپرم
 • کمک به تولید اسپرم
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی برای جلوگیری از کاهش اسپرم
 • افزایش کیفیت اسپرم
 • حاوی کیوتن، ویتامین ای، زینک، فولیک اسید و سلنیوم

 

پودر ساشه فرتی ویتال سان لایف

 


 

نحوه مصرف ساشه فرتی ویتال سان لایف:

روزی 1 ساشه باز و روی زبان ریخته و میل شود.

 

 


 

ترکیبات استیک فرتی ویتال سان لایف (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

L-Carnitine

440 mg

L-Arginine

250 mg

Coenzyme Q10

15 mg

Vitamin E

12 mg

Zinc

10 mg

Folic acid

400 µg

Selenium

55 µg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ساشه فرتی ویتال:

 • در صورت مصرف هرگونه دارو ، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص،پیشگیری یا درمان نمی باشد.
 • این محصول مخصوص آقایان طراحی شده است.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی167480113105001
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهآلمان
بارکد4022679126627

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات