منو
سبد خرید شما

کپسول فرتیل اید آقایان فرهیون هلث | درمان ناباروری آقایان

کپسول فرتیل اید آقایان
کپسول فرتیل اید آقایان
کپسول فرتیل اید آقایان
-2 %
کپسول فرتیل اید آقایان
کپسول فرتیل اید آقایان
کپسول فرتیل اید آقایان
کپسول فرتیل اید آقایان فرهیون هلث | درمان ناباروری آقایان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Fairhaven Health Fertil Aid for Men
 • SKU: 2239
1,359,900 تومان
1,390,800 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول فرتیل اید آقایان فرهیون هلث Fertil Aid for Men یک مکمل برای تقویت قوای باروری مردان است. داروخانه نازایی داروکالا همواره پیشرو در مکمل های درمان ناباوری بوده است. کپسول فرتیل اید مردانه حاوی ۲۴ ترکیب موثر و مورد نیاز بدن آقایان و برای تقویت قدرت باروری و درمان ناباروری در مردان است. بسیاری از دلایل ناباوری در مردان کمبود ویتامین ها و مواد معدنی خاص است که کپسول فرتیل اید مردان فرهیون هلث با تحقیقات گسترده این ۲۴ ترکیب را در کنار هم قرار داده است تا مشکل ناباروری در مردان را برطرف سازد.

 

فرتیل اید آقایان فرهیون هلث یک کمک کننده قوی باروری 2 در 1 برای مردان به همراه مولتی ویتامین روزانه قبل از بارداری مردانه است.  از سال 2003، FertilAid مسیری را در دنیای حمایت از باروری برای مردان ایجاد کرده است. دو دهه پس از ورود به بازار، FertilAid for Men همچنان به کمک برای مکمل های باروری مردانه و سلامت باروری طبیعی ادامه می دهد. ترکیب اختصاصی باروری فرتیل اید برای مردان مواد تشکیل دهنده را برای کمک به پشتیبانی از تعداد، شکل، تحرک و یکپارچگی اسپرم گرد هم می آورد.

فرتیل اید مردان با استفاده از مواد طبیعی برای حمایت از سلامت باروری زوج‌ها پیشگام بوده است. FertilAid for Men اولین مکملی بود که با ترکیب گیاهان کلیدی باروری و آنتی اکسیدان ها - از جمله ماکا، روی، CoQ10 و ال-کارنیتین تارتارات - همراه با پشتیبانی جامع مولتی ویتامین، از باروری مردان در دو جهت حمایت کرد.

 

جهت مشاهده و خرید فرتیل اید زنان بر روی آن کلیک نمایید.

 

جهت مشاهده و خرید انواع مکمل ناباروری مردان بر روی آن کلیک نمایید.

 

کپسول فرتیل اید مردان فرهیون هلث داروکالا

 

 

ویتامین‌ها برای سلامت باروری بهینه:

فرتیل اید آقایان اولین مکمل باروری مردانه بود که با ترکیب گیاهان کلیدی و آنتی‌اکسیدان‌ها - از جمله ماکا، روی، CoQ10، ال-کارنیتین تارتارات، و متیل فولات- همراه با یک مالت جامع، باروری مردان را از دو جهت حمایت کرد. مولتی ویتامین این قرص باروری برای مردان می تواند قدرت بیشتری نسبت به سایر قرص های باروری مردانه داشته باشد، از جمله دو برابر مقدار ویتامین C و سه برابر مقدار روی و بتا کاروتن.

 

ساخته شده با قدرت علم:

در یک مطالعه آینده نگر، تصادفی، دوسوکور و کنترل شده با دارونما 90 روزه، گروه دریافت کننده کپسول فرتیل اید آقایان بهبود قابل توجهی در تعداد کل اسپرم های متحرک طبیعی نشان داد. فرتیل اید مردانه حاوی گیاهان، آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی برای باروری مردان و سلامت اسپرم ارائه می دهد. ال-کارنیتین، ال-آرژنین، CoQ10، روی، ویتامین B12، ماکا، Ashwagandha، و Mucuna pruriens از جمله ترکیبات فرتیل اید آقایان است. آنتی اکسیدان های کلیدی برای کمک به یکپارچگی اسپرم و جلوگیری از رادیکال های آزاد همگی در فرتیل اید آقایان هستند.

 

فرتیل اید مردان فرهیون هلث


یک محصول با دو کارایی:

تولید اسپرم بهینه مستلزم آن است که بدن تمام مواد خام مورد نیاز خود را داشته باشد. فرتیل اید مردان فرهیون هلث یک راه حل 2 در 1 است که شامل موادی برای تقویت سلامت اسپرم مردان بوده و به علاوه یک مولتی ویتامین روزانه قبل از بارداری است. فرتیل اید آقایان فرهیون هلث از یک فرمول ثبت شده برای حمایت از سلامت باروری مردان و افزایش باروری برای مردان استفاده می کند. فرتیل اید آقایان در ایالات متحده آمریکا از مواد داخلی و وارداتی شرکت فرهیون هلث تولید شده است.  فرتیل اید یک برند معتبر و قابل اعتماد برای زوج هایی است که در تلاش برای بچه دار شدن هستند. این محصول در حال حاضر تحت لیسانس آمریکا تولید می شود. 

 

یک پشتیبانی قابل اعتماد برای برآورده کردن نیازهای فردی شما:

FertilAid for Men و محصولات همراه آن، CountBoost و MotilityBoost، با دقت طراحی شده اند تا پشتیبانی مدولار و قابل تنظیم برای سلامت اسپرم ارائه دهند. کانت بوست و موتیلتی بوست را قبل از فرتیل اید مردان دریافت کنید تا بیشترین افزایش سلامت اسپرم شما را به ارمغان آورد. این ترکیب محصولات باروری مردانه حاوی محبوب ترین گیاهان، آنتی اکسیدان ها، مواد مغذی ویژه، ویتامین ها و مواد معدنی برای کمک به باروری مردان و درمان ناباروری در مردان  است.

 

فرتیل اید مردانه

 

حاوی متیل فولات به جای اسید فولیک مصنوعی:

متیل فولات شکل زیست فعال ویتامین B9 است که یک ماده مغذی مهم برای بسیاری از فرآیندهای فیزیولوژیکی است. همچنین ویتامین B12 متیله را به عنوان متیل کوبالامین ارائه می دهد. حاوی آمینو اسید ال کارنیتین به طور گسترده برای باروری مردان مورد مطالعه و استفاده قرار می گیرد. فرتیل اید آقایان فرهیون هلث یک فرمول 2 در 1 و مبتنی بر علم و حاوی اسید آمینه کلیدی، گیاهان دارویی و آنتی اکسیدان ها  برای حمایت از تعداد اسپرم و سلامت باروری آقایان است. به علاوه فرتیل اید مردان ویتامین های پیش از بارداری روزانه را به مردان ارائه می دهد.

 

فرتیل اید آقایان

در این مقاله اطلاعاتی راجع به فرتیل اید آقایان،فرتیل اید مردان،فرتیل اید و بارداری،فرتیل اید نی نی سایت،فرتیل اید چیست،فرتیل اید خوبه یا اووبوست،قیمت فرتیل اید،قیمت فرتیل اید من،قیمت کپسول فرتیل اید مردانه،قیمت قرص فرتیل اید مردانه،خرید فرتیل اید اقایان،خرید اینترنتی قرص فرتیل اید،خرید کپسول فرتیل اید مردانه،خرید اینترنتی فرتیل اید،داروی فرتیل اید،عوارض فرتیل اید مردان،عوارض داروی فرتیل اید،تداخل دارویی فرتیل اید ارائه خواهد شد

فرتیل اید مردان برای حمایت از افزایش تعداد و تحرک اسپرم:

باروری مردان تا حدی یک بازی اعداد است - هر چه تعداد اسپرم شما بیشتر باشد، شانس بیشتری برای بارور کردن تخمک به اندازه کافی وجود دارد. تحرک و مورفولوژی نیز فاکتورهای کلیدی هستند - یعنی اسپرم باید سریع شنا کند و شکل مناسبی برای رسیدن و نفوذ به تخمک داشته باشد.

 

فرتیل اید مردان مواد مغذی را برای حمایت از سلامت اسپرم ارائه می دهد:

در یک مطالعه آینده‌نگر، تصادفی، دوسوکور و کنترل‌شده با دارونما 90 روزه که شامل 14 مرد دریافت کننده FertilAid برای مردان یا دارونما بود، گروه FertilAid for Men بهبود قابل توجهی در تعداد کل اسپرم‌های متحرک طبیعی نشان داد.

 

فرتیل اید آقایان فرهیون هلث

 

تغذیه ثابت باروری اسپرم مرد:

فرتیل اید مردان و محصولات همراه آن CountBoost و MotilityBoost با دقت طراحی شده اند تا پشتیبانی مدولار و قابل تنظیم برای سلامت اسپرم ارائه دهند. پایه و اساس این پشتیبان باروری فرتیل اید مردانه است. فرتیل اید آقایان فرهیون هلث به عنوان اولین مکمل باروری کاملاً جامع برای ارائه پشتیبانی تغذیه پایه به همراه مواد تشکیل دهنده باروری هدفمند طراحی شده است.

گاهی اوقات شما نیاز به تقویت اضافی در تعداد یا تحرک اسپرم یا هر دو دارید. اگر این هدف را دارید، CountBoost و Motility Boost را پیش از FertilAid for Men قرار دهید تا بیشترین افزایش سلامت اسپرم را داشته باشید. مجموعه مکمل‌های فرتیل اید مردان پشتیبانی جامع روزانه ویتامین و مواد معدنی را نیز ارائه می‌دهد، به علاوه حاوی محبوب‌ترین گیاهان، آنتی اکسیدان‌ها، مواد مغذی ویژه، ویتامین‌ها و مواد معدنی برای باروری مردان و سلامت اسپرم است.

 

ترکیب کپسول فرتیل اید مردان فرهیون هلث

 


 

مشخصات کپسول فرتیل اید آقایان فرهیون هلث:

 • بهبود اثربخش باروری مردان و افزایش توان جنسی
 • ترکیبات کاملی از ویتامین ها ، املاح ، آنتی اکسیدان ها ، اسید های آمینه و ترکیبات گیاهی دارد.
 • بر افزایش توان باروری بر اساس مطالعات کلینیکی تأثیر فراوانی دارد.
 • مناسب برای مردانی که تصمیم به بچه دار شدن در آینده نزدیک دارند.
 • مناسب برای مردانی که مشکل باروری دارند.
 • مناسب برای افرادی که تحت درمان با IVF هستند ؛ جهت افزایش شانس موفقیت.
 • موجب افزایش تعداد ( ا س پ ر م ) ، تحرک اسپرم و بهبود شکل ( ا س پ ر م ) ها تا بالای 20 درصد می گردد.
 • دارای حق ثبت اختراع در آمریکا بعنوان یک محصول موثر و جدید برای بهبود باروری مردان.
 • دارای بالاترین میزان فروش بین مکمل های بهبود دهنده باروری مردان در آمریکا طی 10 سال گذشته.
 • کاملا طبیعی و بدون عوارض جانبی است.

 

 


 

نحوه مصرف کپسول فرتیل اید آقایان فرهیون هلث:

مصرف مکمل های غذایی با معده خالی گاهی اوقات می تواند منجر به حالت تهوع و یا ناراحتی معده شود. توصیه می کنیم از فرتیل اید مردان را همراه با غذا استفاده کنید تا از احتمال ناراحتی معده جلوگیری کنید. علاوه بر این، به جای مصرف دوز کامل روزانه (3 کپسول) در یک نوبت، توصیه می کنیم 1 کپسول را 3 بار در روز همراه با غذا مصرف کنید.

 

 


 

ترکیبات کپسول فرتیل اید آقایان فرهیون هلث (هر 3 کپسول):

نام ترکیبمقدار
 Vitamin A (as beta carotene)5000 IU
 Vitamin C (as ascorbic acid)250 mg
 Vitamin D3 (as cholecalciferol)400 IU
 Vitamin E (as d-alpha tocopheryl succinate)150 IU
 Vitamin K (as phytonadione)80 mcg
 Thiamin (as thiamine HCl)1.5 mg
 Riboflavin1.7 mg
 Niacin20 mg
 Vitamin B6 (as pyridoxal 5-phosphate)2 mg
 Folic Acid500 mcg
 Vitamin B12 (as methylcobalamin)25 mcg
 Pantothenic Acid (as d-calcium pantothenate)10 mg
 Iodine (from kelp)150 mcg
 Magnesium (as magnesium oxide)120 mg
 Zinc (as zinc gluconate)30 mg
 Selenium (as selenomethionine)100 mcg
 Copper (as copper gluconate)2 mg
 Manganese (as manganese sulfate)2 mg
 Chromium (Polynicotinate)120 mcg
 L - Carnitine (as tartrate)555 mg
 Maca (root , powder)120 mg
 Grape Seed Extract (85% polyphenols)100 mg
 Panax Ginseng (Asian Ginseng)_5% Ginsenosides100 mg
 Coenzyme Q1015 mg

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف کپسول فرتیل اید آقایان فرهیون هلث:

 • در صورت مصرف هرگونه دارو ، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید .
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید .
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص ، پیشگیری یا درمان نمی باشد .
 • عوارضی برای این محصول گزارش نشده است.
 • هیچ عارضه جانبی شناخته شده دیگری در رابطه با مصرف فرتیل اید آقایان وجود ندارد، با این حال، توصیه می کنیم در صورت مشاهده علائم ناخواسته یا ناراحت کننده، مصرف این محصول را قطع کنید.

 

 


 

 جینسنگ آسیایی:

این ماده می تواند طیف گسترده ای از عوارض جانبی مانند بی خوابی، فشار خون بالا، اسهال، اضطراب، سردرد، استفراغ، خون دماغ و احساس سرخوشی را ایجاد کند. همچنین، اگر مکمل فرتیل اید همراه نوشیدنی های کافئین دار مصرف شود، می تواند باعث عصبی شدن و بی خوابی مردان شود.

 

شبدر قرمز:

شبدر قرمز موجود در مکمل فرتیل اید مخصوص زنان باعث ایجاد عوارض جانبی مانند بثورات پوستی، سردرد و ناراحتی معده می شود که شامل تهوع نیز است. با این حال، این اثرات کوتاه مدت هستند.

 


Chasteberry:

یکی دیگر از ترکیبات مکمل فرتیل اید مخصوص زنان است که باعث عوارض جانبی خفیفی مانند ناراحتی معده، حالت تهوع، بثورات پوستی و سرگیجه در زنان می شود. همچنین، این ماده غذایی امکان تداخل با قرص های ضد بارداری و سایر داروها را دارد. برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل، قبل از مصرف کپسول فرتیل اید باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مشورت کنید؛ به خصوص اینکه اخیراً قرص های ضد بارداری استفاده کرده باشید.

 


کارنیتین:

همان طور که قبلاً اشاره شد، L-Carnitine در مکمل فرتیل اید مخصوص مردان وجود دارد. دوزهای زیاد کارنیتین یعنی بالاتر از 5 گرم می تواند باعث بروز اسهال شود و بثورات پوستی، افزایش اشتها و بوی بد بدن را به دنبال داشته باشد. به غیر از این موارد، مصرف مکمل کارنیتین عوارض جانبی جدی را در بدن مردان ایجاد نمی کند.

 

در نهایت، لازم است بدانید که کپسول فرتیل اید تنها مکمل موجود بر پایه طیف گسترده ای از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات گیاهی مردانه و زنانه است. پس، با مشورت پزشک معالج خود، شما نیز می توانید از این دارو برای بهبود قدرت باروری خود استفاده کنید.

 

درمان ناباروری مردان

 


 

پیشنهادات:

از بهترین مکمل های ناباروری آقایان می توان به آندروفرتی اشاره کرد.

 

 


 

توضیحات:

چنانچه به دنبال داروهای ناباروری مردان، مکمل ناباروری مردان، مکمل باروری مردان، داروخانه ناباروری,داروخانه ناباروری تهران,داروخانه تخصصی ناباروری,داروخانه ناباروری تهرانپارس,داروخانه ناباروری شرق تهران و یا داروخانه آنلاین ناباروری هستید، می توانید به صورت حضوری به داروخانه آنلاین داروکالا  به آدرس مندرج در سایت مراجعه فرمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 90 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی180820140764523
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد896593002732

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات