منو
سبد خرید شما

ساشه من هلث ام سی ای فارما | تقویت میل و قوای جنسی در مردان

من هلث ام سی ای فارما
من هلث ام سی ای فارما
-15 %
من هلث ام سی ای فارما
من هلث ام سی ای فارما
ساشه من هلث ام سی ای فارما | تقویت میل و قوای جنسی در مردان
 • موجودی: موجود
 • مدل: MCE Pharma Men Health - 14 sticks
 • SKU: 4178
 • بارکد: 626912350026
251,900 تومان
297,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 6 ماه

اشتراک گذاری در :

ساشه من هلث ام سی ای فارما MCE Pharma Men Health sticks یک فرمولاسیون اختصاصی برای آقایان جهت تقویت میل جنسی است. پودر من هلث 9 در 1 حاوی ترکیباتی موثر اعم از آمینو اسیدها، ویتامین ها، مواد معدنی و ترکیبات گیاهی برای افزایش میل جنسی در مردان و بهبود اختلالات نعوظ است. 

 

پودر من هلث 9 در 1 ام سی ای فارما به شکل 14 استیک یا همان پودر قابل جذب در دهان طراحی شده است و شکل جذب آن باعث می شود تا قدرت جذب و اثر گذاری این محصول افزایش پیدا کند. البته می توان این محصول را با آب و یا آبمیوه نیز مخلوط کرد و سپس میل کرد. در هر دو حالت قدرت جذب استیک من هلث نسبتا به فرم های کپسول و قرص بیشتر است و اثر گذاری آن نیز بهتر می باشد. ترکیبات ویال من هلث ام سی ای فارما به گونه ای انتخاب شده است تا بتواند هم میل جنسی و هم توانایی جنسی از جمله نعوظ طولانی مدت را برای مردان به همراه داشته باشد. 

 

من هلث ام سی ای فارما حاوی آمینو اسیدهای آرژنین و ال سیترولین و گیاهانی نظیر گوارانا، عصاره جینسینگ و عصاره فلفل سیاه برای افزایش قدرت و میل جنسی است. وجود زینک و سلنیوم نیز در ساشه من هلث ام سی ای فارما از قدرت باروری مردان حمایت کرده و باعث افزایش سلامت باروری مردان می شود. سلنیوم دارای قدرت آنتی اکسیدانی برای محافظت از اسپرم ها در برابر آسیب های رادیکال های آزاد است. از دیگر ترکیبات ساشه من هلث می توان به 2 ویتامین از گروه ب اشاره کرد. ویتامین ب6 و ویتامین ب12، به عنوان اولین عملکرد در من هلث، باعث کمک به جذب بهتر دو آمینو اسید موجود در این محصول می شوند. این دو ویتامین از گروه ب همچنین باعث بهبود و تقویت سیستم عصبی و متابولیسم انرژی در بدن می شوند که به افزایش قدرت فیزیکی و جسمی در مردان کمک می کند. 

 

سایر محصولات تقویت میل جنسی مردان را مشاهده کنید.

ساشه من هلث ام سی ای فارما

ساشه من هلث ام سی ای فارما و درمان مشکلات جنسی:

من هلث و درمان اختلال نعوظ در مردان:

به عنوان ماده موثره در بهبود نعوظ در مردان من هلث ام سی ای فارما از آمینو اسید ال آرژنین استفاده کرده است. ال آرژنین مسئول بالا بردن نیتریک اکساید است. نیتریک اکساید ماده اصلی در تمام فعالیت بدن در هنگام نعوظ است. در صورتی که نیتریک اکساید در بدن کافی نباشد، نعوظ در مردان با مشکل مواجه می شود. در واقع ال آرژنین موجود در ویال من هلث باعث افزایش نیتریک اکساید شده و به این واسطه با گشاد سازی عروق خونی آلت تناسلی، باعث افزایش خونرسانی به عضله می شود و نعوظ را بهبود می بخشد. 

ال سیترولین نیز شبیه به ال آرژنین عمل کرده و باعث افزایش ترشح نیتریک اکساید می شود.  ال سیترولین یک آمینو اسید است که بدن شما به طور طبیعی آن را تولید می کند و سپس به ال-آرژنین تبدیل می کند و به تولید اکسید نیتریک کمک می کند و به طور بالقوه از عملکرد جنسی سالم در مردان حمایت می کند. ال سیترولین با افزایش سطح اکسید نیتریک در بدن عمل می کند. این ماده کمک می کند تا خون به طور موثرتری در کل بدن شما جریان یابد. آلت تناسلی شما نیز اکسیژن و خون خوبی دریافت می کند که منجر به نعوظ بهتر ، افزایش میل جنسی و بدن سالم تر می شود.  یک مطالعه کوچک نشان داد که مصرف روزانه 1.5 گرم ال سیترولین به بهبود سلامت جنسی در نیمی از مردان شرکت کننده کمک کرد.

 

مکمل های مختص آقایان را مشاهده کنید.

ساشه من هلث 9 در 1

 

ساشه من هلث و بهبود میل جنسی مردان:

توانایی جنسی یک مسئله است و میل جنسی مسئله ای دیگر. عموما کاهش توانایی جنسی به دلیل عدم میل جنسی کافی به وجود می آید و با بهبود میل جنسی می تواند توانایی جنسی را نیز بهبود بخشید. ساشه من هلث ام سی ای فارما علاوه بر کمک به بهبود توانایی جنسی، با عصاره های گیاهی خود و برخی ترکیبات دیگر باعث افزایش میل جنسی در مردان نیز می شود. 

3 گیاه جینسینگ، گوارانا و فلفل سیاه، 3 ترکیب اصلی گیاهی در من هلث ام سی ای فارما هستند. جینسینگ یک ماده محرک در افزایش میل جنسی و ترکیب گیاهی معروفی است که زمان قدیم برای درمان کاهش میل جنسی مورد استفاده قرار می گرفته است. این گیاه هم در مردان و هم در زنان باعث افزایش میل جنسی می شود اما تاثیر آن برای مردان بیشتر است.  جینسینگ می تواند هم در افزایش توانایی جنسی و نعوظ به آقایان کمک کرده و هم به افزایش محرک های جنسی در مردان کمک کند. جینسینگ در واقع یک محرک جنسی است که باعث برانگیختگی و رضایت جنسی می شود. این گیاه همچنین با افزایش انرژی بدن و کاهش خستگی به افزایش میل جنسی در مردان و زنان کمک می کند. 

عصاره گوارانا مورد استفاده در ساشه من هلث نیز یک انرژی زای طبیعی است. دانه‌های گوارانای میوه آمریکای جنوبی که مدت‌ها به عنوان یک ماده تقویت‌کننده جنسی شناخته شده است، به دلیل محتوای بالای کافئین خود به عنوان یک محرک عمل می‌کنند.  اگر خیلی خسته‌اید که نمی‌توانید به «حال و هوای عشق» برسید، این ترکیب گیاهی در ساشه من هلث ام سی ای فارما ممکن است همان چیزی باشد که نیاز دارید. یک مطالعه در سال 2008 نشان داد که گوارانا در کاهش خستگی ذهنی و افزایش عملکرد شناختی نیز موثر است.

عصاره فلفل سیاه نظیر تاثیر محرک بر افزایش میل جنسی در مردان دارد. فلفل سیاه حاوی ترکیبی به نام کپسایسین است. این ترکیب برای گشاد کردن رگ‌های خونی، ترشح اندورفین یا هورمون‌های احساس خوب و افزایش ضربان قلب شناخته شده است. فلفل سیاه سطح تستوسترون را افزایش می دهد زیرا سرشار از روی و منیزیم است - دو ماده معدنی حیاتی برای هورمون های جنسی مردانه. همچنین باعث افزایش تعداد اسپرم و غلظت آن می شود. روی موجود در فلفل همچنین به رشد و حرکت اسپرم کمک می کند.

 

مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید.

 

خرید تقویت جنسی آقایان من هلث

من هلث و بهبود قدرت باروری و سیستم عصبی:

ساشه من هلث ام سی ای فارما سعی کرده است تا تمام جنبه های جنسی مردان را در محصول خود مورد حمایت قرار دهد. این محصول حاوی روی و سلنیوم است. روی یک ماده معدنی مهم در حفظ سلامت سلول ها است که در تقسیم و رشد سلولی و بازسازی DNA نقش دارد. روی می تواند بر عملکرد اسپرم ها و قدرت باروری تاثیر گذاشته و آن را افزایش دهد. سلنیوم دیگر ماده معدنی موجود در ساشه من هلث است که دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است. سلنیوم می تواند از سلول های بدن و قدرت باروری در مردان و زنان حمایت کند. سلنیوم از آسیب های رادیکال های آزاد به اسپرم ها و ضعیف کردن آنها جلوگیری کرده و از آنها محافظت می کند. 

دو ویتامین گروه ب می توانند باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی و عضلانی در بدن شوند. ویتامین ب12 و ویتامین ب6 عملکردهای متعددی در بدن دارند. به طور مثال ویتامین ب12 به افزایش ساخت هموگلوبین خون کمک می کند. هر دو ویتامین در بهبود وضعیت سیستم عصبی بدن نقش دارند. همچنین ویتامین ب6 از سیستم عضلانی بدن پشتیبانی کرده و باعث بهبود جذب آمینو اسیدهای در بدن می شود. 

 

سایر محصولات مرتبط با درمان ناباروری آقایان را مشاهده کنید.

 

 

پودر من هلث 9 در 1 ام سی ای فارما

 


 

مشخصات ساشه من هلث  9 در 1 ام سی ای فارما:

 • کمک به تقویت قوای جنسی در مردان
 • حاوی 9  ترکیب موثر در بهبود عملکرد جنسی مردان
 • بهبود میل جنسی آقایان 
 • افزایش خونرسانی به عضلات
 • مخلوطی از آمینو اسیدها، ویتامینها، مواد معدنی و ترکیبات گیاهی
 • بهبود اختلال نعوظ در مردان به واسطه وجود آرژنین و سیترولین
 • افزایش انرژی جسمی بدن 
 • حاوی جینسینگ و گوارنا به عنوان ماده محرک 
 • حاوی عصاره فلفل سیاه برای افزایش تحریک پذیری جنسی
 • بهبود سیستم ایمنی بدن به واسطه وجود زینک و سلنیوم
 • تقویت سیستم عصبی عضلانی بدن

 

 


 

نحوه مصرف پودر من هلث 9 در 1: 

1 تا 2 استیک در روز 

پودر را مستقیم در دهان بریزید و یا می توانید آن را با آبمیوه و یا سایر نوشیدنی ها ترکیب کنید. 

 

 


 

ترکیبات ساشه من هلث 9 در 1 ام سی ای فارما (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

L-Arginine

500 mg

L-Citrulline

50 mg

Guarana extract

50 mg

Ginseng extract

5 mg

Black pepper extract

1 mg

Zinc

4 mg

Selenium

11 ug

Vitamin B6

1.4 mg

Vitamin B12

2.5 ug

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف من هلث:

 • بیش از میزان توصیه شده مصرف نکنید. 
 • مصرف این محصول در افراد زیر 18 سال و بانوان توصیه نمی شود. 
 • مصرف بیش از اندازه من هلث می تواند اثرات ملینی داشته باشد. 
 • در صورت لزوم پیش از مصرف با پزشک مشورت کنید.
 • این محصول یک مکمل است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد. 
 • دور از دسترس کودکان و دور از نور و رطوبت نگهداری شود. 

 

مشخصات کلی
مقدار14 استیک (ساشه) پودری 2.5 گرمی
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2332007217862619
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس جمهوری چک)
بارکد626912350026

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات