منو
سبد خرید شما

قرص جینسو 1000 ویت اسکای | جینسینگ قرمز با مولتی ویتامین و مینرال

قرص جینسینگ 1000 ویت اسکای
قرص جینسینگ 1000 ویت اسکای
قرص جینسینگ 1000 ویت اسکای
جدید -26 %
قرص جینسینگ 1000 ویت اسکای
قرص جینسینگ 1000 ویت اسکای
قرص جینسینگ 1000 ویت اسکای
قرص جینسو 1000 ویت اسکای | جینسینگ قرمز با مولتی ویتامین و مینرال
 • موجودی: موجود
 • مدل: VitSky Ginso 1000mg - 30 Tabs
 • SKU: 5079
 • بارکد: 626981950034
148,900 تومان
200,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص جینسو 1000 میلی گرم ویت اسکای VitSky Ginso 1000mg در واقع یک مکمل مولتی ویتامین با دوز بالای رد جینسینگ از محصولات ویت اسکای است. قرص جینسو یا رد جینسینگ 1000 میلی گرم حاوی ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسید و جینسینگ کره ای قرمز است که می تواند فواید مهمی را برای سلامت عمومی بدن به همراه داشته باشد. 

 

علاوه بر این همانطور که ذکر شد، جینسو ویت اسکای یک مکمل مولتی ویتامین مینرال نیز به حساب می آید که می تواند باعث تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن شود و مهمترین ترکیبات را از ویتامین ها و مواد معدنی را برای بدن تامین کند تا شکاف های تغذیه ای نیز از این طریق پر شوند. 

اما نکته قوت قرص جینسو 1000 ویت اسکای، وجود 1000 میلی گرم عصاره جینسینگ قرمز کره ای است که می تواند باعث افزایش انرزی، بهبود عملکرد ذهنی و همچنین کمک به افزایش میل جنسی در مردان و زنان شود. جنسینگ یک گیاهی قدیمی از آسیای شرقی است که قرن هاست که در طب سنتی مصارف زیادی داشته است و عمده تاثیر آن نیز بر افزایش انرژی جسمی و جنسی بوده است. در مولتی ویتامین های جدید سعی شده برای تامین انرزی روزانه از مقادیری جینسینگ در کنار ویتامین ها و مواد معدنی استفاده شود، اما غالبا از مقادیر کمی از این عصاره گیاهی استفاده می شود. بر خلاف این نوع مولتی ویتامین ها، قرص جینسو از مقادیر مناسبی از جینسینگ برای تاثیر گذاری بیشتر و تامین انرژی روزانه بدن استفاده کرده است. جینسینگ قرمز کره ای از جمله گیاهان منحصر به فرد است که در مناطق کوهستانی کره یافت می شود و به حفظ تعادل، بازگرداندن انرژی و محافظت از بدن کمک می کند. عصاره مورد استفاده در قرص جینسو ویت اسکای از ریشه گیاهی جینسینگ 6 ساله کره ای، عصاره گیری شده است. برای بهره مندی از مزایای جینسینگ، میبایست این گیاه حتما تا 5 سال رشد کند. 

سایر محصولات مولتی ویتامین را مشاهده کنید.

قرص جینسو جینسینگ ویت اسکای

جینسو و نحوه عملکرد آن:

قرص جینسو یک مکمل مولتی ویتامین، مواد معدنی و جینسینگ است. قرص جینسو یک محصول دارویی گیاهی برای تقویت و بازیابی بدن در هنگام احساس خستگی و ضعف است. جینسو برای کمک به بهبود عملکرد فیزیکی و حمایت از سیستم های دفاعی طبیعی بدن مورد استفاده می شود. قرص جینسو حاوی جینسینگ استاندارد شده با ویتامین های A، گروه B، C، D، E، اسید فولیک، بیوتین و مواد معدنی کلسیم، منیزیم، روی و سلنیوم است.

علاوه بر این، جینسو حاوی موادی مانند:

 • جینسینگ یک گیاه کوچک باهوش است که به تقویت نشاط و حفظ هوشیاری ذهنی کمک می کند.
 • ویتامین B3 معمولاً به نام نیاسین شناخته می شود، یکی از هشت ویتامین B کمپلکس است که به بدن شما کمک می کند غذا را به انرژی تبدیل کند. نیاسین همچنین به بهبود گردش خون و سطح کلسترول کمک می کند.
 • ویتامین B6 برای کمک به بدن در استفاده از پروتئین، تشکیل گلبول های قرمز و حفظ عملکرد مغز مورد نیاز است.
 • اسید فولیک در تشکیل گلبول های قرمز خون و رشد و عملکرد سلول های سالم مهم است.
 • ویتامین B12 نقش اساسی در تشکیل گلبول های قرمز خون، متابولیسم سلولی و عملکرد عصبی دارد.
 • منیزیم در بسیاری از واکنش های بیوشیمیایی در بدن نقش دارد و به حفظ ریتم طبیعی قلب، سیستم ایمنی و عملکرد ماهیچه ها کمک می کند.
 • کلسیم برای استحکام دندان ها و استخوان ها مهم است. همچنین برای عملکرد صحیح قلب، ماهیچه ها و اعصاب شما مورد نیاز است.

قرص جینسینگ پلاس یوروویتال و جینسینگ شات یوروویتال را مشاهده کنید. 

چه مدت از قرص جینسو استفاده کنم؟

با مصرف قرص جینسو به مدت 4 هفته شروع کنید. اگر پس از 4 هفته درمان، شروع به بهبودی کردید، ممکن است تا 12 هفته به مصرف قرص جینسو ادامه دهید. دوره معمول درمان 8 تا 12 هفته است. پس از 12 هفته، اگر مایل به ادامه مصرف قرص جینسو هستید، با پزشک مشورت کنید. ممکن است پزشک بخواهد علائم شما را بیشتر بررسی کند.

برای مشاهده مولتی ویتامین مخصوص آقایان، مولتی ویتامین مخصوص بانوان و مولتی ویتامین مخصوص کودکان بر روی نام آنها کلیک کنید.

جینسو

 


 

مشخصات قرص جینسینگ 1000 میلی گرم ویت اسکای:

 • کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به حفظ سلامت استخوان و مفاصل
 • کمک به بهبود انرژی و کاهش خستگی
 • افزایش میل جنسی در مردان و زنان
 • هر قرص حاوی 500 میلی گرم جینسینگ کره ای 6 ساله
 • تامین مواد مغذی و مورد نیاز بدن
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به بهبود عملکرد ذهنی

 

 


 

نحوه مصرف قرص جینسینگ ویت اسکای:

روزانه 2 عدد قرص جینسو همراه با وعده اصلی مصرف شود. 

 

 


 

ترکیبات قرص جینسو 1000 ویت اسکای (در هر 2 قرص):

نام ترکیب

مقدار

L-Arginine

20 mg

Vitamin D

400 IU

Vitamin A

1500 IU

Vitamin E

10 IU

Vitamin C

100 mg

Vitamin B1 (Thiamin)

1.5 mg

Vitamin B2 (Riboflavin)

1.7 mg

Vitamin B3 (Niacin)

5 mg

Vitamin B5 (Panthotenic Acid)

5 mg

Vitamin B6 (Pyridoxine)

2 mg

Vitamin B7 (Biotin)

50 mcg

Vitamin B9 (Folic Acid)

400 mcg

Vitamin B12 (Cyanocobalamin)

6 mcg

Iodine

15 mcg

Selenium

120 mcg

Korean Red Ginseng

1000 mg

Calcium

80 mg

Zinc

10 mg

Magnesium

4 mg

Chromium

100 mcg

 

 


 

جینسینگ قرمز چیست؟

جینسینگ قرمز کره ای گیاهی است که در آسیا می روید. گاهی اوقات به عنوان جینسنگ آسیایی، جینسنگ چینی یا جینسنگ پاناکس نیز شناخته می شود. جینسنگ قرمز کره ای را نباید با جینسنگ سیبری یا جینسنگ آمریکایی اشتباه گرفت. جینسینگ سیبری و آمریکایی گیاهان مختلفی هستند که نیازهای متفاوتی را برآورده می کنند. ریشه جینسینگ به عنوان یک درمان طبیعی به صورت مکمل استفاده می شود. این گیاه قبل از استفاده باید 5 سال رشد کند. این معمولا به این معنی است که جینسینگ با کیفیت بالا قیمت بالایی دارد. ریشه خشک شده اما فرآوری نشده جینسینگ سفید نامیده می شود. ریشه ای که بخارپز و خشک شده است جینسینگ قرمز نامیده می شود.

استفاده های سنتی از جینسینگ قرمز:

جینسینگ قرمز کره ای قرن ها در طب سنتی چینی به عنوان یک مکمل سلامت کلی مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده شده است:

 •  تقویت سیستم ایمنی بدن
 •  بهبود سلامت قلب
 •  دیابت را درمان کنید
 •  افزایش انرژی
 •  کاهش استرس
 •  درمان ناتوانی جنسی

گفته می شود ریشه جینسینگ شبیه بدن انسان است. به جای دست و پا، شاخه دارد. تصور می‌شود که این شباهت دلیلی است که گیاه‌پزشکان سنتی جینسینگ را درمانی برای تمام بدن می‌دانند. امروزه تحقیقات نشان می دهد که جینسینگ به عنوان یک درمان طبیعی چقدر موثر است

جینسینگ برای چی خوبه

جینسینگ قرمز کره ای و ED:

یک متاآنالیز در سال 2018 که 28 مطالعه روی گیاهان را بررسی کرد، نشان داد که جینسینگ پاناکس برای درمان اختلال نعوظ مؤثر است.

جینسینگ در زنان:

بسیاری از زنان نیز در دوران یائسگی کاهش عملکرد جنسی را تجربه می کنند. یک مطالعه قدیمی‌تر منبع مورد اعتماد اثرات جینسنگ قرمز کره‌ای را بر زنان یائسه بررسی کرد. در این مطالعه، به 32 زن یا سه کپسول در روز جینسینگ یا دارونما داده شد. کسانی که مکمل را دریافت کرده بودند، عملکرد جنسی را بدون عوارض جانبی بهبود بخشیدند. محققان به این نتیجه رسیدند که جینسینگ قرمز ممکن است عملکرد جنسی زنان را بهبود بخشد. یک مطالعه در سال 2020 بر روی زنان یائسه نشان داد که جینسینگ از نظر آماری علائم یائسگی را تسکین نمی دهد، اما عملکرد جنسی این زنان را بهبود می بخشد.

سایر فواید جینسینگ:

برخی تحقیقات نشان می دهد که جینسینگ ممکن است به افرادی که سرطان دارند کمک کند. جینسینگ ممکن است به پیشگیری از سرطان روده بزرگ (یا کولون) کمک کند. جینسینگ همچنین ممکن است به افراد مبتلا به سرطان کمک کند در صورت ترکیب با شیمی درمانی احساس بهتری داشته باشند.

علاوه بر این، برخی تحقیقات منبع معتبر نشان می دهد که جینسینگ می تواند از رشد تومورها جلوگیری کرده و حتی از گسترش سلول های سرطانی جلوگیری کند. ساپونین جزء جینسینگ نشان داده شده است که رشد تومور سرطانی را مهار می کند و ممکن است مشکلات حافظه در زوال عقل را بهبود بخشد و سلامت قلب را بهبود بخشد. مطالعات بیشتری مورد نیاز است، اما شواهد کنونی امید به استفاده از آن را در سایر زمینه‌های سلامت نیز نشان می‌دهد.

جینسینگ می تواند به پیشگیری از سرماخوردگی و کاهش شدت علائم بیماری قلبی کمک کند. جینسینگ همچنین ممکن است در افزایش هوشیاری، کاهش استرس و بهبود استقامت موثر باشد.

 

قرص جینسو 1000 ویت اسکای

 


 

توصیه، هشدار و عوارض قرص جینسو:

 • قرص جینسو حاوی ویتامین آ است، اگر باردار هستید و تصمیم به بارداری دارید یا شیرده هستید از مصرف این فرآورده اجتناب کنید.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری کنید. 
 • مشتقات ویتامین آ به نام رتینوئید ها داروهای رقیق کننده خون به نام ضد انعقاد ها مانند وارفارین، لوودوپا، داروهای کاهنده فشار خون، داروهایی که روی سیستم عصبی مرکزی اثر می گذارند، آنتی بیوتیک ها مانند تتراسایکلین، داکسیکلین، مینوسیکلین با قرص جینسو تداخل دارند و نباید همزمان استفاده شود.
 • دوره معمول مصرف جینسو 8 تا 12 هفته است. در صورت مصرف بیش از این مدت با پزشک مشورت کنید. 
 • اگر به اجزای جینسو حساسیت دارید، بیماری زمینه ای مانند بیماری دیابت یا بیماری قلبی دارید و یا سطح کلسیم خون و یا ادرار بالایی دارید، قبل از مصرف جینسو با پزشک مشورت کنید. 
 • جینسینگ بر سطح قند خون تاثیر می گذارد، بنابراین بیماران مبتلا به دیابت باید قبل از مصرف این محصول با پزشک مشورت کنند.
 • در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد، دور از نور مستقیم خورشید و رطوبت، در بسته‌بندی اصلی و به دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی24736041819918012
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس انگلستان)
بارکد6269819500345

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات