منو
سبد خرید شما

قرص اکتی اید ابیان دارو | تقویت قوای باروری و میل جنسی در مردان

اکتی اید ابیان دارو
اکتی اید ابیان دارو
اکتی اید ابیان دارو
-13 %
اکتی اید ابیان دارو
اکتی اید ابیان دارو
اکتی اید ابیان دارو
قرص اکتی اید ابیان دارو | تقویت قوای باروری و میل جنسی در مردان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Abian Acti Aid for Men - 60 Tabs
 • SKU: 4593
 • بارکد: 626345530066
548,900 تومان
634,400 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص اکتی اید آقایان ابیان دارو Abian Acti Aid for Men مکملی دو منظوره و اختصاصی برای مردان از محصولات ابیان دارو است. اکتی اید آقایان ابیان دارو، برای تقویت قوای باروری در مردان و همچنین برای تقویت میل جنسی آقایان طراحی شده است تا به مردان برای داشتن فرزندی سالم کمک کند. 

 

قرص اکتی اید من را می توان یک مولتی ویتامین مینرال دانست که می توان علاوه بر دو مزیت ذکر شده برای آقایان، مواد مغذی مورد نیاز بدن را نیز تامین کرده و باعث افزایش سلامت عمومی بدن مردان شود. قرص اکتی اید ابیان دارو مجموعا حاوی 25 ترکیب مختلف از جمله ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و ترکیبات ویژه ای همچون اینوزیتول و کوآنزیم کیوتن به همراه ترکیبات گیاهی است. 

این 25 ترکیب موجود در قرص اکتی اید ابیان فارمد می تواند از جهات مختلفی به بدن مردان کمک کند، اما به طور تخصصی این مکمل برای افزایش قوای باروری در مردان و بهبود عملکرد اسپرم ها و همچنین افزایش میل و قوای جنسی و از بین بردن اختلالات جنسی نظیر اختلال نعوظ در مردان است.

مصرف روزانه توصیه شده اکتی اید ابیان دارو روزانه 2 قرص در زمان های منقسم است و ترجیحا می بایست بعد از غذا مصرف شود. اکتی اید مردان ابیان داروی در بسته بندی 60 عددی و برای مصرف در یک ماه طراحی و تولید شده است. در ادامه به بررسی کوتاه برخی از ترکیبات و اثرات اکتی اید مردان خواهیم پرداخت. 

 

سایر محصولات مرتبط با درمان ناباروری آقایان را مشاهده کنید.

قرص اکتی اید نی نی سایت

اکتی اید مردان و بهبود قوای باروری:

اکتی اید مردان ابیان دارو سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدانی است که می تواند به خوبی به حفاظت از سلول های بدن و همچنین سلامت اسپرم ها کمک کند. این ترکیبات آنتی اکسیدانی شامل ویتامین ای، ویتامین سی، سلنیوم، کوآنزیم کیوتن، گلوتاتیون (که یک ترکیب و آنتی اکسیدان طبیعی در بدن است) و همچنین لیکوپن اشاره کرد. 

این ترکیبات همگی دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی هستند که می توانند از سلول های بدن از جمله اسپرم ها در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت کرده و باروری را تقویت کنند. قرص اکتی اید مردان علاوه بر این ترکیبات حاوی 40 میلی گرم اینوزیتول نیز می باشد. اینوزیتول نیز یک ترکیب فوق العاده در باروری هم مردان و هم بانوان به شمار می آید. اینوزیتول در زنان باعث بهبود عملکرد تخمدان ها و در مردان باعث رفع اختلالات اسپرم می شود. زینک نیز یک ماده مهم در ساخت سلول های جدید است که می تواند از اسپرم ها و سلامت آنها محافظت کند. با هر بار انزال در مردان، حدود 1 گرم زینک از بدن خارج می شود. این مورد نشان دهنده اهمیت زینک در سلامت باروری در مردان است. 

 

اکتی اید قرص

اکتی اید آقایان و بهبود میل جنسی:

تقریبا می توان گفت که میل جنسی و قوای باروری در یک راستا قرار دارند و عواملی که می توانند باعث افزایش میل جنسی شوند می توانند به افزایش قوای جنسی در مردان نیز کمک کنند. البته برای افزایش میل جنسی در مردان اکتی اید از دو ترکیب ویژه و محبوب در این زمینه استفاده کرده است. 

در مسائل جنسی برای مردان دو موضوع وجود دارد. یکی میل جنسی در مردان است و دیگری توان جنسی در مردان به شمار می آید. قرص اکتی اید مردان ابیان دارو برای هر کدام از این دو عامل، از دو ترکیب استفاده کرده است. برای بهبود میل جنسی در مردان اکتی اید مردان، از جینسینگ پاناکس استفاده کرده است.  توانایی احتمالی Panax ginseng برای افزایش تولید NO ممکن است به جریان خون بیشتری در آلت تناسلی اجازه دهد - که منجر به نعوظ بهتر در مردان می‌شود.  همچنین تصور می شود که Panax ginseng علاوه بر امکان بهبود مدت زمان نعوظ در مردان مبتلا به اختلال نعوظ، میل جنسی را نیز بهبود می بخشد.

در کنار پاناکس جینسینگ اکتی اید مردان از آمینو اسید ال آرژنین استفاده کرده است. ال آرژنین نیز باعث افزایش نیتریک اکساید می شود و همچنین گشاد سازی عروق خونی می تواند کمک شایانی به افزایش خونرسانی به عضلات بدن شده و اختلال نعوظ را برطرف کند. 

 

سایر مکمل های تقویت جنسی آقایان را مشاهده کنید.

قرص اکتی اید ابیان فارمد

سایر ترکیبات اکتی من برای سلامتی مردان:

علاوه بر دو کارایی فوق در قرص اکتی من ترکیباتی همچون ویتامین های گروه ب وجود دارد که می تواند به افزایش توان فیزیکی مردان و رفع خستگی و افزایش انرژی بدنی در مردان کمک کند. اکتی اید مردان ابیان دارو حاوی هر 8 ویتامین گروه ب به میزان کافی است که مردان را از مصرف جداگانه ویتامین های ب کمپلکس بی نیاز می کند. 

برای تقویت سیستم ایمنی بدن مردان در اکتی اید ترکیباتی همچون ویتامین سی به میزان قابل قبول 250 میلی گرم در هر 2 قرص وجود دارد که می تواند نیاز روزانه را و بیش از آن را برای بدن مردان تامین کند. علاوه بر آن وجود ویتامین ای در کنار ویتامین سی می تواند اثرات آنتی اکسیدانی خاصی را برای بدن به همراه داشته باشد. همچنین زینک نیز به کمک این دو ترکیب آمده و به حفظ عملکرد نرمال دستگاه دفاعی بدن کمک می کند. 

همین ترکیبات می توانند در سلامت پوست و جلوگیری از ریزش مو نیز در مردان موثر عمل کنند. ویتامین سی باعث کمک به ساخت کلاژن در بدن شده و از چروک پوست جلوگیری کند. زینک و بیوتین نیز برای سلامت موها و ناخن ها مورد نیاز هستند. هر قرص اکتی اید ابیان دارو حاوی 15 میلی گرم زینک است که می تواند تمام نیاز روزانه مردان را به این ماده معدنی مهم تامین کند. همچنین گلوتاتیون در اکتی اید باعث روشن شدن پوست می شود. ان استیل سیستئین نیز ترکیبی است که باعث ساخت گلوتاتیون در بدن می شود و در ترکیبات اکتی اید به میزان 50 میلی گرم وجود دارد. 

وجود منیزیم به همراه ویتامین های گروه ب می تواند به سلامت سیستم عصبی و عضلانی مردان کمک کند. کرومیوم نیز به میزان 50 میلی گرم در هر 2 قرص اکتی اید آقایان ابیان دارو وجود دارد که به تنظیم سطح طبیعی قند خون در مردان کمک می کند. لیکوپن و کوآنزیم کیوتن نیز دو ترکیب مهم در حفظ سلامت پروستات و قلب می باشند که در اکتی اید مورد استفاده قرار گرفته اند. 

اکتی اید

 


 

مشخصات قرص اکتی اید مردان ابیان دارو:

 • کمک به تقویت قوای جنسی در مردان
 • بهبود فرآیند باروری در آقایان
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی مردان
 • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی
 • حاوی کوآنزیم کیوتن، لیکوپن، گلوتاتیون با خواص آنتی اکسیدانی
 • حفظ سلامت قلب و عروق
 • حفظ سلامت بینایی 
 • کمک به سلامت استخوان و مفاصل
 • افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • کمک به رفع اختلالات نعوظ به واسطه وجود پاناکس جینسینگ و ال آرژنین

 

 


 

نحوه مصرف قرص اکتی اید ابیان فارمد:

روزانه 2 عدد قرص اکتی اید همراه با وعده غذایی و یک لیوان آب خنک میل شود. 

 

 


 

ترکیبات قرص اکتی اید آقایان ابیان دارو (در هر 2 قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A ( Acetate )

5000 IU

Vitamin D3

600 IU

Vitamin E ( Alfa Tocopheryl Acetate )

150 IU

Vitamin C

250 mg

Vitamin B1 ( Thiamin Hcl )

12 mg

Vitamin B2 ( Riboflavin )

5 mg

Vitamin B3 ( Niacin )

20 mg

Vitamin B5 ( Calcium D-Pantothenate )

10 mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

10 mg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

25 mcg

Vitamin B7 ( Biotin )

150 mcg

Vitamin B9 ( Folic Acid )

500 mcg

Zinc ( as Zinc Oxide )

30 mg

Magnesium ( as Magnesium Oxide )

30 mg

Copper ( as Sulfate )

1 mg

Manganese ( as Sulfate )

2 mg

(Chromium (as Chromium Chloride

50 mcg

(Selenium (as sodium selenite

100 mcg

Lycopene

4 mg

Coenzyme Q10

75 mg

Glutathione

2.5 mg

Inositol

40 mg

N-Acetyl L-Cysteine

50 mg

L-Arginine

95 mg

Panax Ginseng

30 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض قرص اکتی اید:

 • در صورت حساسیت به هر کدام از ترکیبات موجود در این فرآورده، از مصرف آن خود داری نمائید.
 • مصرف این فرآورده در افرادی که داروی وارفارین دریافت می کنند، افراد با سابقه اختلالات تیروئیدی، فشارخون بالا، دیابتیک با احتیاط انجام شود.
 • مصرف این فرآورده را زمانی که جراحی دارید، از دو هفته قبل قطع کنید.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر فرآورده ها / داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنید.
 • اکتی اید را با معده خالی مصرف نکنید.
 • قرص را کامل ببلعید و از شکستن و جویدن قرص بپرهیزید.
 • عوارض جانبی شایع در صورت مصرف مکمل های حاوی مولتی ویتامین مینرال شامل تهوع، استفراغ و دردهای شکمی می باشد. علائم آلرژی به هر یک از اجزای فرآورده شامل کهیر، تنفس دشوار تورم صورت لب زبان و گلو می باشد که در صورت مشاهده ضروریست مصرف فرآورده را قطع کنید و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.
 • مصرف همزمان این فرآورده با داروهای ضد انعقاد خون شامل هپارین، وارفارین و داروهای ضد پلاکت خون شامل آسپرین، داروهای ضد فشار خون، آتورواستاتین، ترتینوئین و ایزوترتینوئین، داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی شامل ایبوپروفن، ناپروکسن، دیکلوفناک، ایندومتاسین و ملوکسیکام با احتیاط و طبق نظر پزشک انجام شود.
 • مصرف همزمان این فرآورده با سایر مکمل های حاوی ویتامین A، D، E توصیه نمی شود.
 • این فرآورده مکمل تغذیه است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در جای خشک و دور از نور، دور از دید و دسترس اطفال و در دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود

 

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1678801231371754
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران
بارکد6263455300666

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات