منو
سبد خرید شما

قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک 340 عددی | افزایش انرژی و ریکاوری عضلات

قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک 340 عددی | افزایش انرژی و ریکاوری عضلات
-10 % ناموجود
قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک 340 عددی | افزایش انرژی و ریکاوری عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Biotech USA BCAA + B6 340 tabs
 • بارکد: 599907621416
870,000 تومان
970,000 تومان
اشتراک گذاری در :

 

بی سی ای ای + ب6 بایوتک:


BCAA+B6 حاوی 4000 میلی گرم BCAA و 1.4 میلی گرم ویتامین B6 می باشد. این محصول دارای آمینو اسیدهای لوسین ، ایزولیسین و والین به نسبت 2:1:1 است. علاوه بر این ، بی سی ای ای+B6 حاوی ویتامین B6 بوده که به متابولیسم طبیعی پروتئین و گلیکوژن ، روند متابولیسم ایجاد انرژی و همچنین کاهش خستگی کمک می کند.

مانند تمامی محصولات BioTech USA ، اجزای تشکیل دهنده این محصول نیز بی خطر بوده و با دقت و بررسی انتخاب شده اند ، که مطابق با بدن شما کار می کند.

برای خرید پروتئین کاله روی نام آن کلیک کنید. 

 

 

بی سی ای ای ب 6 بایوتک 340 تایی در داروخانه آنلاین داروکالا

 

 

 

 

 

آمینو اسید شاخه دار (BCAA):


آمینواسیدهای شاخه دار (BCAA) نظیر (ال ـ لوسین، ال ـ ایزولوسین، و ال ـ والین) را با ترکیب 2:1:1 فراهم می‌آورد. BCAA در حدود 33% تمام پروتئین های ماهیچه ای را فراهم می‌آورد. BCAA ها تنها آمینواسیدهایی هستند که به طور مستقیم در ماهیچه‌ها ساخته می‌شوند و دارای تاثیر آنابولیک فوری هستند.


بی سی ای ای ها می‌توانند رشد ماهیچه ای، قدرت و بازیابی را تقویت کنند و مانع از کاهش حجم ماهیچه در حین استفاده از رژیم غذایی گردند. در صورتی که پیش از تمرین مصرف شوند، می‌توانند عملکرد ماهیچه را تقویت کنند. همچنین از کاهش وزن عضلات در هنگام رژیم های غذایی جلوگیری می کند.


بدن انسان به کمک رژیم غذایی مناسب می‌تواند مقدار کمی بی سی آآ تولید کند که این مقدار برای فرد ورزشکار اصلا مناسب نبوده و نیاز‌های عضلانی آن را برطرف نمی‌کند بلکه باید از طریق مکمل غذایی این ماده را بدست آورد. ترکیب این سه امینواسید تقریبا 3/1 ساختار بافت ماهیچه ای را در بدن انسان تشکیل می دهد. شبکه هایآمینوسیدی (BCAA) نقش بسیار مهمی در ترکیب پروتیینی (محصول پروتیین ها که توسط آمینواسیدها در سلول به منظور شکل گیری و ایجاد عضله ساخته می شوند) ایفا می کنند.


 زمانی که بعد از تمرین مصرف شوند آنها می‌توانند سرعت ترمیم ماهیچه ها را افزایش دهند. BCAA یکی از محصولات ضروری برای ایجاد ماهیچه می‌باشد و باید در برنامه ورزشی ورزشکاران قرار گیرد. 

لوسین:


لوسین یک آمینو اسید زنجیره ای است که برای سنتز پروتئین و بازسازی عضلات ضروری است. لوسین همچنین به تنظیم سطح قند خون ، بهبود زخم و تولید هورمون رشد کمک شایانی می کند.


 

ایزولیسین:


سومین آمینو اسید زنجیره ای ، ایزولیسین است. ایزولیسین در متابولیسم عضلات نقش داشته و در بافت عضلات متمرکز می شود. همچنین برای بهبود سیستم ایمنی بدن ، تولید هموگلوبین و تنظیم انرژی اهمیت دارد. 

والین:


والین یکی از 3 آمینو اسید زنجیره ای است ، بدین معنا که زنجیره ای به یک سمت ساختار مولکولی خود دارد. والین منجر به تحریک رشد و بازسازی عضلات شده و در تولید انرژی نقش مهمی دارد. 

تفاوت بین اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری:


اسیدهای آمینه ضروری نمی‌توانند توسط بدن ساخته شوند و شما باید آن‌ها را از غذاهای پروتئینی کامل ( منظور غذاهایی است که پروتئین آن‌ها شامل طیف کاملی از اسیدهای آمینه باشد مانند سفیده تخم مرغ ) یا ترکیبی از غذاهای گیاهی که پروتئین های ناقص دارند تامین نمایید.

به طور کلی ۹ اسید آمینه ضروری عبارتند از :هیستیدین ، فنیل آلانین ، ایزولوسین ، لوسین ، لیسین ، میتونین ، تریپتوفان و والین .


بدن شما می‌تواند اسیدهای آمینه غیر ضروری را به کمک ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه دیگر بسازد. اصطلاح «غیر ضروری» تا حدودی می‌تواند برای ما گمراه کننده باشد و باید بدانیم که تمام اسیدهای آمینه ضروری و مورد نیاز بدن انسان جهت یک متابولیسم مناسب هستند و مطمئنا اسیدهای امینه ضروری مانند گلوتامین در طول بیماری‌ها ، هنگام بهبودی در دوران نقاهت ، در ساخت عضلات و…. بسیار ضروری می‌باشند .


سیزده اسید آمینه غیر ضروری عبارتند از : آلانین ، آرژنین ، اسید اسپارتیک ، سیستئین ، اسید گلوتامیک ، گلوتامین ، گلیسین ، هیدروکسی پرولین ، پرولین ، سرین و تیروسین .
اسیدهای آمینه ضروری زنجیره‌ای (BCAA ) ( بی سی ای ای ) اهمیت ویژه‌ای برای ورزشکاران دارند چرا که در متابولیسک عضلات شرکت می‌کنند و مهمتر از آن در کبد؛ چگونگی کارشان به این صورت است که بعد از هضم غذا پروتئین به اسیدهای امینه مجزا تبدیل می‌شوند که این آمینوها نه تنها می توانند جهت ساخت پروتئین های جدید بلکه به عنوان سوخت و جهت تولید انرژی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.


 

 

 

مکمل بی سی ای ای و ویتامین ب 6 بایوتک در داروخانه آنلاین دارو کالا

 

 

 

 

مشخصات بی سی ای ای و ب 6 بایوتک:

 

 •     کمک به عضله سازی
 •     85 سروینگ با نسبت 2:1:1
 •     تامین کننده پروتئین مورد نیاز بدن در زمان رژیم
 •     مناسب برای دوره کات و چربی سوزی
 •     حافظ تعادل ازت در بدن و مانع کاتابولیزم در حین تمرینات
 •     حاوی ویتامین ب 6 برای پشتیبانی بیشتر از عضلات
 •     موثر در بازسازی بافت ماهیچه ها پس از تمرینات ورزشی
 •     جلوگیری از تخریب ماهیچه و حفظ آن
 •     ریکاوری جهت بازسازی عضله بعد تمرین

 

  

نحوه مصرف قرص BCAA+B6 بایوتک:


به عنوان یک مکمل غذایی ،  روزانه 4 عدد قرص BCAA+B6 را استفاده کنید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، 2 عدد قرص را 30 دقیقه قبل از شروع تمرینات ورزشی ، و 2 قرص دیگر را بلافاصله پس از اتمام تمرین بخورید.

- در روزهای استراحت ، 2 عدد قرص را 2 بار ، مابین وعده های غذایی میل کنید.

 

 

 

 

قیمت بی سی ای ای بایوتک در داروخانه آنلاین داروکالا

 

 

 

 

 

ترکیبات مکمل بی سی ای ای و ب6 بیوتک یو اس ای  (در هر 4 قرص معادل ۱ سروینگ):

 

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B6

1.4 mg

L-leucine

2000 mg

L-isoleucine

1000 mg

L-valine

1000 mg

 

 


 

 

 

 

اجزای تشکیل دهنده قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک 340 عددی:


آمینو اسیدهای BCAA ( ال-لوسین ، ال-ایزولیسین ، ال-والین ، امولسیفایر : لسیتین ) ، عوامل حجیم کننده ( سلولز ریز بلورین ، سلولز متیل هیدروکسی پروپیل ) ، منیزیوم استارات ، اسید استاریک ، پیریدوکسین هیدروکلرید ( ویتامین B6 )

ساخته شده در روندی که شامل نمک ، تخم مرغ ، گلوتن ، سویا ، مواد غذایی ، سولفور دی اکسید و آجیل است.

 

 


 

 

توصیه و هشدار مصرف قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک 340 عددی:

 

 •     در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 •     بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 •     بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 •     افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده استفاده نکنند.
 •     در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 •     هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.
 •     در صورت حساسیت به اجزای فراورده از مصرف محصول خودداری کنید.

 چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
مقدارقرص: 340 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی228020004173362
کشور سازندهمجارستان
بارکد5999076214167
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 85

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات