منو
سبد خرید شما

قرص ونوگارد 500 بهشاد دارو 30 عددی | بهبود وارید و هموروئید مزمن

قرص ونوگارد 500 بهشاد دارو
ناموجود
قرص ونوگارد 500 بهشاد دارو 30 عددی | بهبود وارید و هموروئید مزمن
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Behshad Darou Venogaurd 500 - 30 Tabs
 • بارکد: 626311600033
68,000 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص ونوگارد بهشاد دارو Behshad Darou Venogaurd 500 حاوی دو ماده موثره با نام دیوسمین و هسپریدین است. قرص ونوگارد بهشاد دارو حاوی فلاونوئیدهای خالص و طبیعی دیوسمین و هسپریدن است که باعث کاهش علائم و درمان نشانه های نارسایی مزمن وریدی در اندام های تحتانی بدن است.

قرص ونوگارد بهشاد دارو احساس درد و سنگینی در پا، احساس گرمی و ورم را بهبود می بخشد و همچنین باعث بهبود و درمان زخم های وریدی اندام های تحتانی از جمله درمان علائم هموروئید حاد و مزمن می شود. اجزای تشکیل دهنده قرص ونوگارد بسیار ریز و میکرونیزه فرموله شده اند تا باعث جذب بهتر روده ای و تسریع در اثر بخشی این محصول شود.

از موارد مصرف قرص ونوگارد 500 بهشاد دارو می توان به کمک به درمان بیماری های مزمن هموروئیدی، علائمی مانند درد، قرمزی، التهاب مقعد و خارش و خونریزی اشاره کرد. ونوگارد ۵۰۰ بهشاد دارو می تواند شدت و طول دوره حمله های حاد هموروئید را کاهش داده و از عود مجدد آن به نحو موثری جلوگیری کند. همچنین به کاهش علائم بعد از جراحی هموروئید کمک می کند.

 

قرص ونوگارد باعث تسریع درمان واریس شده و از پیشرفت این بیماری از طریق بهبود گردش خون و تقویت قدرت انقباضی عروق جلوگیری می کند. ونوگارد باعث افزایش بازگشت وریدی و بهبود جریان لنفاوی و کاهش نفوذپذیری مویرگ ها می شود. این قرص دارای خواص آنتی اکسیدانی موثر برای دفع رادیکال های آزاد و دفع سموم از بدن است.

همچنین تاثیر قرص ونوگارد  ۵۰۰ بر روی هموروئید نیز با کاهش التهاب ورید ها از طریق کاهش فعال سازی لوکوسیت ها و مهار آزادسازی پروستاگلاندین E2 و ترومبوکسان A2 به صورت موثر نشان داده می شود.

قرص ونوگارد ۵۰۰ بهشاد دارو حاوی 450 میلی گرم دیوسمین و 50 میلی گرم هسپریدین است که در ادامه به تاثیر این مواد در بدن اشاره خواهیم کرد. این محصول در بسته بندی ۳۰ عددی و توسط شرکت بهشاد دارو طراحی و تولید شده است.

 

سایر محصولات مرتبط با همورویید و واریس را مشاهده کنید.

 

قرص ونوگارد ۵۰۰

 


 

دیوسمین چیست؟

دیوسمین یک ماده شیمیایی در برخی گیاهان است. دیوزمین همچنین عمدتا در مرکبات نیز یافت می شود.  دیوسمین اغلب برای بواسیر و زخم های ساق پا (واریس) ناشی از جریان خون ضعیف استفاده می شود. همچنین برای شرایط دیگر استفاده می شود. دیوسمین اغلب با هسپریدین مصرف می شود. هسپریدین یکی دیگر از مواد شیمیایی گیاهی است.  دیوسمین ممکن است با کاهش تورم (التهاب) و بازگرداندن عملکرد طبیعی ورید عمل کند. به نظر می رسد دیوسمین نیز اثرات آنتی اکسیدانی دارد.

دیوسمین برای درمان اختلالات عروق خونی از جمله هموروئید، واریس، گردش خون ضعیف در پاها (استاز وریدی) و خونریزی در چشم یا لثه نیز استفاده می شود. مطالعات متعدد نشان می دهد که دیوسمین به درمان هموروئید داخلی و خارجی کمک می کند. در بررسی 24 مطالعه روی بیش از 2300 نفر، فلاونوئیدهای گیاهی مانند دیوسمین باعث کاهش خارش، خونریزی، ترشح و سایر علائم هموروئید شد . دیوسمین با کمک به کاهش التهاب در رگ های شما و کاهش فشار خون وریدی عمل می کند. مطالعات تحقیقاتی نشان داده است که مصرف دیوسمین می تواند حجم مایع را در پای بیمار کاهش دهد و باعث بهبود علائم واریس شود.

مطالعات دیگر بهبودهای مشابهی را در علائم هموروئید نشان می دهد. علاوه بر این، نشان داده شده است که دیوسمین زمان بهبودی را پس از هموروئیدکتومی یا برداشتن بواسیر با جراحی کاهش می دهد.

 

بیماری وریدی مزمن (CVD) یک اصطلاح برای شرایط مربوط به وریدهای ضعیف یا بیمار است. این بیماری شامل CVI، وریدهای واریسی، وریدهای عنکبوتی، زخم پا، و فلبیت هستند - وضعیتی که در آن سیاهرگ‌های پا متورم می‌شوند. مروری بر 10 مطالعه در سال 2012 به این نتیجه رسید که شواهد متوسطی از استفاده از MPFF (دیوسمین) برای بهبود علائم CVD، مانند زخم پا، ادم، وریدهای واریسی، احساس سوزن سوزن شدن، کیفیت زندگی عمومی و رتبه‌بندی‌های ذهنی درد پشتیبانی می‌کند.

بررسی سال 2016 و متا آنالیز در سال 2018 از این یافته ها پشتیبانی کرد. علاوه بر این، آنها نشان دادند که دیوسمین باعث کاهش سنگینی پا، تورم، گرفتگی عضلات و سندرم پای بیقرار می شود. دیوسمین با کاهش التهاب، بهبود سلامت وریدها، و افزایش گردش خون و لنفاوی، CVD را درمان می کند.

 

دیوسمین چیست برای درمان هموروئید

 

هسپریدین:

هسپریدین یک ماده شیمیایی گیاهی است که به عنوان "بیوفلاونوئید" طبقه بندی می شود. بیشتر در مرکبات یافت می شود. هسپریدین، به تنهایی یا در ترکیب با سایر بیوفلاونوئیدهای مرکبات (مانند دیوسمین)، بیشتر برای بیماری های عروق خونی مانند هموروئید، رگ های واریسی و گردش خون ضعیف (ایستادگی وریدی-واریس) استفاده می شود. هسپریدین ممکن است به عملکرد بهتر عروق خونی کمک کند. همچنین ممکن است التهاب را کاهش دهد. هسپریدین ممکن است لخته شدن خون را کند کند. مصرف هسپریدین همراه با داروهایی که لخته شدن خون را نیز کند می کنند.

 

گردش خون ضعیف که می تواند باعث تورم پاها شود (نارسایی مزمن وریدی یا CVI). به نظر می رسد مصرف خوراکی یک محصول خاص حاوی هسپریدین متیل کالکون و ویتامین C علائم گردش خون ضعیف در پاها را تسکین می دهد. همچنین، به نظر می رسد مصرف قرص ونوگارد ۵۰۰ حاوی هسپریدین و دیوسمین خوراکی به مدت 2 تا 6 ماه باعث بهبود علائم CVI می شود، اگرچه مصرف داروی Venoruton ممکن است برای درمان این بیماری موثرتر باشد.   

برخی تحقیقات نشان می دهد که مصرف هسپریدین و دیوسمین علائم هموروئید مقعدی را بهبود می بخشد. همچنین از بازگشت بواسیر پس از بهبودی جلوگیری کند و ممکن است از تشدید اضطراری هموروئید جلوگیری کند. زخم ساق پا ناشی از گردش خون ضعیف (زخم وریدی ساق پا). به نظر می رسد مصرف خوراکی قرص ونوگارد حاوی هسپریدین و دیوسمین به مدت 2 ماه باعث بهبود زخم های استاز وریدی کوچک در هنگام استفاده همراه با پانسمان های فشاری می شود. 

 

هسپریدین در قرص ونوگارد


 

مشخصات قرص ونوگارد بهشاد دارو:

 • بهبود گردش خون در بدن برای جلوگیری از بروز واریس
 • تقویت قدرت انقباضی عروق خونی
 • افزایش بازگشت وریدی
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی
 • بهبود علائم و شدت واریس و هموروئید
 • کاهش دوره حملات حاد و جلوگیری از عود مجدد هموروئید
 • کاهش علائم بعد از جراحی هموروئید
 • کاهش احساس درد و سنگینی در پا

 

قرص ونوگارد بهشاد دارو

 


 

نحوه مصرف ونوگارد ۵۰۰ بهشاد دارو:

برای نارسایی وریدی و هموروئید مزمن:

دو قرص در روز همراه با غذا

برای حملات حاد هموروئید:

۶ قرص در روز (در دو دوز منقسم) در ۴ روز اول، سپس ۴ قرص روزانه در ۳ روز بعد

 

 


 

ترکیبات مکمل ونوگارد بهشاد دارو (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Diosmin (90%)

450 mg

Hesperidin (10%)

50 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ونوگارد:

 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
 • عوارض گوارشی مثل اسهال – تهوع و استفراغ ممکن است اتفاق بیافتد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده مصرف نکنید.
 • در صورت داشتن حساسیت به مواد تشکیل دهنده از مصرف خوددلری شود.
 • مصرف در بارداری باید با مشورت پزشک باشد.
 • مصرف در دوران شیردهی توصیه نمیشود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی17380021564649375
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263116000331

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: واریس , هموروئید ,

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات