منو
سبد خرید شما

قرص گرین کافی بی اس کی | 60 عدد | کمک به کاهش وزن و لاغری

قرص گرین کافی بی اس کی | 60 عدد | کمک به کاهش وزن و لاغری
ناموجود
قرص گرین کافی بی اس کی | 60 عدد | کمک به کاهش وزن و لاغری
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: BSK Green Coffee 60 Tabs
  • بارکد: 626306790008
50,700 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص گرین کافی بی اس کی:

 عصاره قهوه سبز از جذب شدن قند درون نشاسته غذاها جلوگیری می‌کند همچنین کالری دریافتی را به خصوص بعد از خوردن غذا کاهش می‌دهد. از طریق جلوگیری از جذب گلوکز، هم BMI و هم چربی بدن کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین اسید کلوروژنیک از جذب چربی در روده جلوگیری می‌کند و متابولیسم چربی را در کبد افزایش می‌دهد. دانه قهوه سبز اشتها را کم می‌کند، متابولیسم را افزایش می‌دهد و چربی سوزی را سریعتر می‌کند. با سوزاندن چربی، عضلات تان به طور طبیعی بیشتر مشخص می‌شوند و البته قهوه سبز به دفع سموم بدن کمک می‌کند.قرص گرین کافی بی اس کی (BSK Green Coffee 60 Tabs) یک کپسول چربی سوز ایرانی است. این قرص با بهره‌گیری از خواص دانه‌های خام و غیر بوداده قهوه سبز که غنی از کلروژنیک اسید و پلی فنل هاست طراحی و تولیدشده است.

هر قرص حاوی ۴۰۰ میلی‌گرم عصاره قهوه سبز می‌باشدو می‌تواند به چربی سوزی و کاهش وزن افراد کمک کند. قرص گرین کافی بی اس کی با مکانیسم‌های منحصربه‌فرد به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند که وزنشان را به‌طور طبیعی و ایمن کاهش دهند.

 


 

مشخصات قرص گرین کافی بی اس کی:

- باعث کاهش جذب گلوکز در روده می شود.
- فعالیت آنزیمی گلوکز -6- فسفات کبدی،که در هموستاز گلوکز درگیر است را مهار می کند.
- دارای خواص آنتی اکسیدانتی
- مانع تجمع تری گلیسیرید کبد می شود.
- حاوی عصاره دانه قهوه سبز برای لاغری و کاهش وزن

 

 

قرص گرین کافی حاوی عصاره قهوه سبز برای لاغری و کاهش وزن در داروخانه انلاین دارو کالا


 

نحوه مصرف مکمل گرین کافه بی اس کی:

روزانه 2 قرص نیم ساعت قبل از غذا به همراه یک لیوان آب میل شود.

 


 

ترکیبات گرین کافی بی اس کی (در هر 2 قرص):

 

مقدار

نام ترکیب

400 mg

Green Coffee Bean Extract

 


 

توصیه و هشدار مصرف قرص گرین کافی بی اس کی:

- مصرف بیش از اندازه این محصول می تواند باعث بی خوابی، بی قراری و افزایش ضربان قلب، تهوع و استفراغ شود.
- در دوران بارداری و شیردهی و در افراد زیر 18 سال مصرف نشود.
- در دمای کمتر از 20 درجه سانتی گراد و دور از رطوبت و در بسته بندی اصلی نگهداری شود.
- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
- در صورت مصرف هر گونه دارو قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
- در صورت سابقه بیماری قلبی و یا بیماری خاص قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.

 

عصاره قهوه سبز:

از دست دادن وزن می تواند فوق العاده دشوار باشد. به همین دلیل، مردم از تمام انواع مکمل به منظور آسان تر کردن کاهش وزن استفاده می کنند که عصاره قهوه سبز یکی از آنها است و در حال حاضر در میان محبوب ترین مکمل های کاهش وزن در جهان است. همانطور که از نام آن پیداست این مکمل از دانه های قهوه سبز استخراج شده است.

این شامل ماده ای به نام اسید کلروژنیک است اعتقاد بر این است که این ماده مسئول اثرات کاهش وزن است.

 

دانه های قهوه به طور طبیعی سبز است اما آنها معمولاً  قبل از اینکه به مصرف کننده فروخته شود بوداده می شود. این فرایند است ک آنها را به رنگ قهوه ای تبدیل می کند. همانطور که می دانیم دانه های قهوه با آنتی اکسیدان ها و ترکیبات فعال دارویی همراه است. دو تا از مهمترین آنها کافئین و اسید کلروژنیک می باشند. اعتقاد بر این است که اسید کلروژنیک جزء اصلی فعال در دانه های قهوه سبز است. این است که، مواد با اثرات کاهش وزن تولید می کند. متاسفانه مقدار زیادی از اسید کلروژنیک زمانی که قهوه بوداده می شود حذف می شود. به همین دلیل، دانه های قهوه معمولی همان اثر را ندارد ( اگر چه تعداد زیادی از دلایل دیگر  برای نوشیدن قهوه وجود دارد).

فواید قهوه سبز را در داروخانه آنلاین داروکالا بخوانید


 

تاثیر قهوه سبز بر لاغری:

عصاره قهوه سبز حاوی مقداری کافئین است. مطالعات متعدد نشان داده که کافئین می تواند سوخت و ساز بدن را 3 -11٪ افزایش دهد. با این حال، اعتقاد بر این است که جزء اصلی فعال آن اسید کلروژنیک می باشد.
برخی مطالعات نشان می دهد که آن می تواند جذب کربوهیدرات از دستگاه گوارش را کاهش داده و قند خون و پیک انسولین را کاهش دهد. اگر این درست باشد خوردن عصاره دانه ی قهوه چای سبز مانند خوردن یک رژیم غذایی با کربوهیدرات پایین و اندک است.

مطالعات انسانی در عصاره چای سبز وجود دارد. این مطالعات به اصطلاح کارآزمایی تصادفی شده شاهددار، که استاندارد طلایی از آزمایش های علمی در انسان است. یکی از آنها شامل 30 نفر از افراد مبتلا به اضافه وزن و در مدت 12 هفته انجام شد. از این دو گروه یک گروه قهوه معمولی فوری مصرف کردند در حالی گروه دیگر قهوه معمولی فوری غنی شده با 200 میلی گرم عصاره دانه ی قهوه سبز مصرف کردند. به هیچکدام ازدو گروه تغییر رژیم غذایی و عادات ورزشی آموزش داده نشد. گروهی که قهوه فوری با عصاره دانه قهوه سبز مصرف کردند £ 11.9 (5.4 کیلوگرم) وزن از دست دادند در حالی که گروهی قهوه ساده مصرف کردند 3.7 پوند (1.7 کیلوگرم) وزن از دست دادند. درصد چربی بدن نیز 3.6٪ در گروه عصاره قهوه سبز در مقایسه با 0.7٪ در گروه دیگر کاهش داشت.

 

عصاره قهوه سبز نیز ممکن است اثرات مثبتی بر  رگ های خونی داشته که پیامدهای عمده برای سلامت قلب است. نشان داده شده است که دوز بین 140 - 720 میلی گرم در روز سبب کاهش فشار خون در هر دو موش و انسان با فشار خون بالا شده است اسید اسید کلرژنیک  نیز به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند.


از آنجا که دانه قهوه بو داده نشده، ویژگی های خود را حفظ کرده که به نفع بدن است. به ذوب کردن چربی ناخواسته کمک می کند و در نتیجه به کاهش وزن کمک می شود. علاوه بر اینها، پنج فایده شگفت انگیز از مصرف منظم قهوه سبز وجود دارد


حضور اسید کلروژنیک در قهوه سبز به افزایش متابولیسم مشهور است. به افزایش نرخ متابولیک بالسامیک (BMR) بدن کمک می کند که باعث کاهش آزاد سازی گلوکز از کبد به خون می شود. برای برآورده شدن نیاز گلوکز، بدن شروع به سوزاندن چربی اضافی می کند که در نهایت منجر به کاهش وزن می شود.

اگر کسی هستید که به طور مداوم دچار گرسنگی ناگهانی می شوید و یا کالری غیر ضروری زیادی مصرف می کنید، کمی قهوه سبز بنوشید. باز هم اسید کلروژنیک به عنوان یک کاهش دهنده اشتها عمل می کند.

اشتها را کنترل می کند و از پرخوری جلوگیری می کند.

خون چندین عملکرد حیاتی در بدن از جمله انتقال اکسیژن به سلول ها را انجام می دهد و در همان زمان، گازها و سموم را از سلول ها دفع می کند. هر گونه انسداد یا جریان کند خون می تواند باعث عدم فعالیت شود و منجر به خستگی و بی حالی شود که می تواند بر متابولیسم تاثیر بگذارد و به نوبه خود روند سوزاندن چربی را کاهش دهد. یک فنجان قهوه سبز می تواند برای کمک به سوزاندن سریع تر چربی ها و کالری ها مفید باشد.

 

دانه قهوه سبز خالص به بالا بردن توانایی سوزاندن چربی های بدن کمک می کند. همچنین انتشار آنزیم های سوزاندن در بدن را افزایش می دهد. علاوه بر این، مانند یک سم زدای طبیعی برای کبد عمل می کند. کبد را پاک می کند و کلسترول بد و چربی های غیر ضروری را از بین می برد که در نهایت متابولیسم و سوخت و ساز بدن را بالا می برد. مصرف قهوه سبز، جذب قند در روده کوچک شما را کاهش می دهد، به این معنی است که قند کم تری موجود است و به شما کمک می کند تا وزن اضافی خود را کم کنید.

 

 

قرص گرین کافی بی اس کی برای لاغری در داروخانه اینترنتی داروکالا


 

مشخصات کلی
مقدار60 عدد قرص
کد بهداشتی7730811578758674
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران
بارکد6263067900087
سایر توضیحاتحاوی عصاره قهوه سبز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات