منو
سبد خرید شما

مکمل ترمیم کننده

مکمل ترمیم کننده

مکمل های ترمیم کننده زخم مکمل هایی هستند به شکل قرص یا کپسول که به شکل خوراکی هستند و به ترمیم بافت های آسیب دیده پوست کمک می کنند. این مکمل ها را می توانید از داروخانه آنلاین داروکالا تهیه نمایید.

کپسول آنا هلث بی دی آ بهتا دارو Behta Daru Ana Health BDA مکمل حاوی آنزیم بروملین برای کمک به بهبود زخم ها و همچنین رفع کبودی و کاهش التهاب است. کپسول آنا هلث بهتا دارو در هر کپسول خود حاوی 210 میلی گرم آنزیم بروملین است که از میوه آناناس استخراج شده است.  بروملین موجود در کپسول آن..
95,000 تومان 114,000 تومان
مشخصات آناهیل سلامت پرمون امین :کاهش التهاب و تسریع بهبود زخم های جراحی و سوختگی بهبود دهنده زخم و اسکار رفع خونمردگی و کبودی اثرات ضد التهابی 30 عدد کپسول ساخت ایرانبروملین ماده اصلی آناهیل، ترکیبی از آنزیم های پروتئولیتیک است که از گیاه آناناس استخراج می شود.  &n..
138,900 تومان 150,000 تومان
کپسول نوتراکس اینفلامید Nutrax Inflamaid یک مکمل حاوی ترکیبات طبیعی چون بروملین برای کاهش التهابات و بهبود علائم آرتریت و بهبود جای زخم و کبودی است. کپسول اینفلامید نوتراکس فرآورده ای طبیعی است که باعث کاهش انواع التهابات در بدن شده و علائم و درد ناشی از آرتریت را کاهش می دهد.شاید این سوال پیش ..
125,900 تومان 195,000 تومان
کپسول راتاهیل پویش درمان Pooyesh Darman RataHeal مکملی برای ترمیم زخم ها با خواص ضد التهابی است که از آنزیم های طبیعی آناناس در محصول خود استفاده کرده است. کپسول راتاهیل پویش درمان راتا یک ضد التهاب طبیعی و پرقدرت برای از بین بردن و تسریع درمان اسکار و کبودی است.  کپسول راتاهیل حاو..
117,900 تومان 125,000 تومان
کپسول برومونکس سبز داروجم 30 عددی | بهبود زخم و کاهش التهاب و کبودی کپسول برومونکس سبز داروجم 30 عددی | بهبود زخم و کاهش التهاب و کبودی
-10 % ناموجود
کپسول برومونکس سبز دارو جم Sabz darujam Bromonex مکملی برای کاهش التهاب با ماده موثر بروملین است. کپسول برومونکس داروجم یک مکمل طبیعی و حاوی 520 میلی گرم بروملین در هر ۲ کپسول برای کاهش التهاب و کبودی و همچنین تسریع بهبود زخم می شود.بروملین ماده ای مشتق شده از آناناس است که دارای خواص ضد التهابی..
55,300 تومان 61,500 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات