منو
سبد خرید شما

کپسول آنا هلث بی دی آ بهتا دارو | بهبود زخم ها و سوختگی ها و کاهش التهاب و کبودی

آنا هلث
آنا هلث
آنا هلث
-5 %
آنا هلث
آنا هلث
آنا هلث
کپسول آنا هلث بی دی آ بهتا دارو | بهبود زخم ها و سوختگی ها و کاهش التهاب و کبودی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Behta Daru Ana Health BDA - 30 Caps
 • SKU: 3109
 • بارکد: 626304150016
107,900 تومان
114,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول آنا هلث بی دی آ بهتا دارو Behta Daru Ana Health BDA مکمل حاوی آنزیم بروملین برای کمک به بهبود زخم ها و همچنین رفع کبودی و کاهش التهاب است. کپسول آنا هلث بهتا دارو در هر کپسول خود حاوی 210 میلی گرم آنزیم بروملین است که از میوه آناناس استخراج شده است. 

 

بروملین موجود در کپسول آنا هلث از میوه آناناس گرفته شده است که این ترکیب موجود در آناناس فواید ترمیم کنندگی بالایی را برای پوست دارد.  کپسول آنا هلث بی دی آ بهتا دارو می تواند باعث تسریع در بهبودی کبودی ها و التهابات باقی مانده از عمل های زیبایی و سایر زخم های ناشی از جراحی شده و همچنین بروملین موجود در آنا هلث می تواند باعث تسریع در بهبودی جای سوختگی های بدن شود. 


بروملین موجود در کپسول آنا هلث بی دی آ بهتا دارو، همچنین دارای خواص ضد التهابی است. این خواص ضد التهابی می تواند برای از بین بردن التهابات بدن مورد استفاده قرار گیرد. از جمله التهاباتی که می تواند توسط کپسول آنا هلث بهبود پیدا کند، التهابات ناشی از آرتروز است. کپسول آنا هلث می تواند در کاهش دردهای و التهابات ناشی از آرتروز نیز مفید واقع شده و درد و التهاب را کاهش دهد. 

در تحقیقات اخیر خواصی از بروملین در مبارزه با سرطان و سلول های سرطانی مشاهده شده است. همچنین بروملین موجود در آنا هلث بهتا دارو می تواند روند ایجاد درد و التهاب را مختل کند. آنزیم های بروملین همچنین می توانند به گوارش شما کمک کنند. بروملین با شکستن ترکیبات پروتئینی و هضم بهتر غذا باعث بهبود وضعیت گوارش و کاهش اختلالات گوارشی می شوند. همچنین نشان داده شده است که برومیلین تاثیراتی را در بهبود و کاهش علائم آلرژی دارد. بروملین آنا هلث می تواند از طریق تعدیل کردن سیستم ایمنی بدن باعث کاهش شدت علامت های آلرژیک در بدن شود. 

 

سایر مکمل های ترمیم کننده پوست را مشاهده کنید. 

آناهلث بی دی آ بهتا دارو

 


 

مشخصات کپسول آناهلث بهتا دارو:

 • تسریع بهبود کبودی ها و خون مردگی ها
 • تسریع بهبود التهاب به جا مانده از عمل های زیبایی و سایر عمل های جراحی
 • تسریع در رفع و تسکین سینوزیت و برونشیت
 • بهبود التهابات لثه و دندان درد
 • تسریع درمان سوختگی 
 • کاهش دردهای عضلانی
 • کاهش علامت های آلرژی

 

مکمل های ضد التهاب مفاصل را مشاهده کنید.

 

 


 

نحوه مصرف کپسول آنا هلث بی دی آ  بهتا دارو:

روزانه 1 تا 3 کپسول آنا هلث همراه با غذا مصرف شود. 

 

 


 

ترکیبات مکمل آنا هلث بی دی آ (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Bromelain

2400 g/GDU

210 

 

 


 

بروملین چیست؟

بروملین متعلق به گروهی از آنزیم های هضم کننده پروتئین است که به پیوندهای پپتیدی داخلی زنجیره پروتئین حمله می کند. در حالی که بروملین میوه، که یک پروتئین اسیدی است، در مقادیر کم در میوه وجود دارد، بروملین که به طور گسترده به عنوان مکمل غذایی استفاده می شود، از ساقه آناناس استخراج می شود. این ترکیبی از تیول اندوپپتیدازهای مختلف و اجزای دیگر مانند فسفاتاز، گلوکوزیداز، پراکسیداز، سلولاز، اسکاراز و چندین مهارکننده پروتئاز است. بروملین به راحتی توسط بدن در دستگاه گوارش جذب می شود و از نظر عملکردی دست نخورده باقی می ماند.

 

کپسول آنا هلث بهتا دارو

بروملین چه کاربردی در بدن دارد؟

بروملین جذب داروها، به ویژه آنتی بیوتیک ها را افزایش می دهد. مطالعات in vitro و in vivo نشان می دهد که بروملین فعالیت های فیبرینولیتیک، ضد ادم و ضد ترومبوتیک مختلفی را نشان می دهد. بروملین دارای خواص ضد التهابی است و برای جلوگیری از التهاب و تروما پس از جراحی استفاده می شود.

در درمان بیماران مبتلا به آرتریت، برای تسکین درد کسانی که از آرتروز و آسیب مفاصل رنج می برند استفاده می شود. قادر به حل کردن مخاط است و در درمان برونشیت و سینوزیت استفاده می شود. مکمل بروملین برای کاهش بروز اختلالات قلبی عروقی مختلف استفاده می شود، زیرا یک مهارکننده تجمع پلاکت خون است. از انعقاد خون جلوگیری می کند و برای مبارزه با ترومبوفلبیت و به حداقل رساندن شدت آنژین صدری و حمله ایسکمیک گذرا استفاده می شود.

در بهبود زخم‌های سوختگی که در آن لایه‌هایی از بافت سوخته و آسیب دیده در صورت عدم برداشتن، به عنوان محل عفونت و محیطی برای رشد باکتری‌ها عمل می‌کند، موثر است. در چنین مواردی، بروملین برای برداشتن بافت مرده و عفونی و بهبود موثر زخم ها تجویز می شود.

بروملین حاوی آنزیم های پروتئولیتیک به نام سیستئین پروتئیناز است که پروتئین ها را تجزیه کرده و به هضم غذا کمک می کند. همچنین برای مبارزه با اسهال استفاده می شود و تصور می شود برخی از اثرات پاتوژن های روده مانند ویبریو وبا و اشریشیا کلی را خنثی می کند.

بروملین همچنین دارای برخی از فعالیت های ضد سرطانی است و به عنوان پیشگیری از رشد انواع خاصی از تومورها شناخته شده است زیرا باعث مرگ سلولی آپوپتوز می شود.

 

 

بروملین از آناناس:

جزء اصلی دارویی آناناس بروملین است که در اواخر قرن نوزدهم شناسایی شد. قدرت درمانی آن در سال 1957 آشکار شد، زمانی که برای اولین بار مشخص شد که آناناس یکی از منابع اصلی آن است. بروملین یک عصاره پروتئینی است که می تواند به دو آنزیم گوارشی به نام آنزیم های پروتئولیتیک موجود در آن اشاره کند یا به ترکیب همه آنزیم ها و سایر مواد موجود در آن اشاره داشته باشد. هم در میوه و هم در ساقه گیاه آناناس یافت می شود و به همین دلیل به ترتیب بروملین میوه و بروملین ساقه نامیده می شود. ترکیب آنزیمی هر دو نوع بروملین نیز متفاوت است. میوه آناناس به طور گسترده ای به عنوان منبع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین منبع اصلی استخراج بروملین ساقه گیاه آناناس است که از آنجایی که بخش غیر خوراکی گیاه است، منبع ارزان تری است.

آناهلث بی دی آ

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف آنا هلث:

 • مصرف این دارو در برخی افراد ممکن است باعث تهوع، استفراغ و حساسیت پوستی شود.
 • مصرف این دارو در بیماران هموفیلی و بیماران دارای نارسایی کبد و کلیه مجاز نمی باشد.
 • در صورتی که دارو به منظور تسریع در بهبود زخم تهیه شده است، بایستی 24-48 ساعت بعد از عمل جراحی مصرف شود.
 • مصرف این دارو با داروهای مهار کننده ی تجمع پلاکتها و داروهای ضد انعقاد خون تداخل دارد.
 • بروملاین با آموکسی سیلین و آنتی بیوتیکهای تتراسیکلین تداخل ایجاد میکند.
 • در صورت وجود حساسیت به هر یک از ترکیبات موجود در دارو مصرف دارو را قطع و با پزشک یا دارو ساز مشورت گردد .
 • دور از دسترس اطفال و در دمای اتاق و به دور از حرارت زیاد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی185900625315172
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263041500166

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات