منو
سبد خرید شما

کپسول اینفلامید نوتراکس | کمک به بهبود التهاب و حاوی بروملین

کپسول اینفلامید نوتراکس
-29 %
کپسول اینفلامید نوتراکس | کمک به بهبود التهاب و حاوی بروملین
 • موجودی: موجود
 • مدل: Nutrax Inflamaid - 30 Caps
 • SKU: 2508
 • بارکد: 626014770649
137,900 تومان
195,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول نوتراکس اینفلامید Nutrax Inflamaid یک مکمل حاوی ترکیبات طبیعی چون بروملین برای کاهش التهابات و بهبود علائم آرتریت و بهبود جای زخم و کبودی است. کپسول اینفلامید نوتراکس فرآورده ای طبیعی است که باعث کاهش انواع التهابات در بدن شده و علائم و درد ناشی از آرتریت را کاهش می دهد.

شاید این سوال پیش بیاید که اینفلامید نوتراکس برای چترکیبات کپسول نوتراکس اینفلامید ترکیبات آشنایی هستند که خواص دارویی فراوانی دارند. مهمترین ترکیب با خاصیت ضد التهابی بروملین یا بروملائین است. این ماده از میوه آناناس گرفته می شود. بروملین دارای خواص ضد درد و ضد التهاب بوده و سبب ترمیم تسریع در فرایند بهبودی زخم و جای زخم می گردد.
در هر کپسول اینفلامید نوتراکس 325 میلی گرم بروملین وجود دارد. ترکیب بعدی موجود در اینفلامید نوتراکس تورمریک است. تورمریک یا زردچوبه حاوی ترکیبی موثر به نام کورکومین است. این ماده نیز دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی طبیعی است. کورکومین از مفاصل و بافت ها در برابر رادیکال های آزاد از بدن محافظت می کند. در هر کپسول اینفلامید نوتراکس 200 میلی گرم تورمریک وجود دارد.

 

ترکیب بعدی نیز یک ترکیب طبیعی و گیاهی به نام باسولیا است. باسولیا یک گیاه با اثرات ضد التهابی است که با کاهش تخریب گلیکوزامینوگلیکان ها سبب کنترل و کاهش التهاب در بدن می شود. ۵۰ میلی گرم باسولیا نیز در هر کپسول از اینفلامید نوتراکس وجود دارد.

به طور کلی کپسول اینفلامید یک مکمل کاملا طبیعی و برگرفته شده از مواد گیاهی است  که دارای خواص ضد التهابی و ترمیم کنندگی بود و از آن جهت کاهش التهاب و درد و تورم مفاصل و بهبود زخم جراحی و زخم های ناشی از سوختگی استفاده می شود. این مکمل همچنین برای رفع کبودی و خون مردگی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مکمل های ضد التهاب مفاصل را مشاهده کنید.

 

کپسول اینفلامید نوتراکس

 


 

اینفلامید نوتراکس چگونه به بدن کمک می کند؟

ترومریک:

ترومریک یا زردچوبه در مکمل اینفلامید و به خصوص فعال‌ترین ترکیب آن، کورکومین – دارای بسیاری از فواید سلامتی ثابت شده علمی است، مانند پتانسیل بهبود سلامت قلب و پیشگیری از آلزایمر و سرطان. ترومیک یک ضد التهاب و آنتی اکسیدان قوی است. همچنین ممکن است به بهبود علائم افسردگی و آرتریت کمک کند.

زردچوبه ادویه ای است که به غذا رنگ زرد می دهد.  هزاران سال است که در هند به عنوان ادویه و گیاه دارویی استفاده می شود. اخیراً، علم شروع به تأیید ادعاهای سنتی کرده است که زردچوبه حاوی ترکیباتی با خواص دارویی است . این ترکیبات کورکومینوئید نامیده می شوند. مهمترین آنها کورکومین است.  کورکومین ماده اصلی فعال در زردچوبه است. اثرات ضد التهابی قوی دارد و یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است.

التهاب فوق العاده مهم است. التهاب به مبارزه با مهاجمان خارجی کمک می کند و در ترمیم آسیب در بدن شما نقش دارد.  اگرچه التهاب کوتاه مدت و حاد مفید است، اما اگر مزمن شود و به بافت های بدن شما حمله کند، می تواند نگران کننده باشد.  اکنون دانشمندان بر این باورند که التهاب مزمن سطح پایین می تواند در برخی از بیماری ها نقش داشته باشد. در حالی که موضوع التهاب چند لایه است و احتمالاً هیچ پاسخ ساده ای وجود ندارد، نکته کلیدی در مورد کورکومین این است که این ماده زیست فعالی است که می تواند با التهاب مبارزه کند.

 

اینفلامید نوتراکس

 

بروملین:

بروملین نیز از جمله ترکیبات موثر اینفلامید نوتراکس یک مخلوط آنزیمی است که در آناناس وجود دارد. مردم تمایل دارند از بروملین به عنوان مکمل برای فواید مختلف سلامتی، از جمله تسکین مشکلات سینوسی، کاهش التهاب، و بهبود هضم و ترمیم جای زخم استفاده کنند. بروملین مخلوطی از آنزیم هایی است که اثرات فعالی در بدن دارند. مواد فعال موجود در بروملین شامل پروتئینازها و پروتئازها هستند که آنزیم هایی هستند که پروتئین ها را در بدن تجزیه می کنند.

مردم از بروملین به عنوان یک درمان طبیعی برای بسیاری از مشکلات سلامتی استفاده می کنند. با این حال، تحقیقات علمی با کیفیت کمی برای حمایت از بسیاری از کاربردهای آن وجود دارد. مردم معمولا از مکمل های بروملین برای بهبود علائم آرتروز استفاده می کنند.  مروری بر مطالعات بالینی در سال 2004 نشان داد که بروملین یک درمان مفید برای آرتروز است، احتمالاً به دلیل اثرات ضد التهابی آن. محققان می گویند که تحقیقات بیشتری در مورد اثربخشی و دوزهای مناسب مورد نیاز است.

 

اینفلامید

 

بوسولیا:

از آنجایی که بوسولیا یک ضد التهاب موثر است اینفلامید نوتراکس از آن استفاده کرده است، می تواند یک مسکن موثر باشد و ممکن است از از بین رفتن غضروف جلوگیری کند. برخی از مطالعات نشان داده اند که حتی ممکن است در درمان برخی سرطان ها مانند سرطان خون و سرطان سینه مفید باشد.

مطالعات نشان می‌دهند که بوسوولیا ممکن است التهاب را کاهش دهد و ممکن است در درمان شرایط زیر مفید باشد:

 •      استئوآرتریت (OA)
 •      آرتریت روماتوئید (RA)
 •      آسم
 •      بیماری التهابی روده (IBD)

 

برخی تحقیقات نشان می دهد که اسید بوسولیک موجود در اینفلامید نوتراکس می تواند از تشکیل لکوترین ها در بدن جلوگیری کند. لکوترین ها مولکول هایی هستند که به عنوان عامل التهاب شناخته شده اند. آنها ممکن است علائم آسم را تحریک کنند.  چهار اسید موجود در رزین بوسولیا به خواص ضد التهابی این گیاه کمک می کند. این اسیدها 5-لیپوکسیژناز (5-LO) را مهار می کنند، آنزیمی که لکوترین تولید می کند. تصور می شود استیل-11-کتو-β-بوسوولیک اسید (AKBA) قوی ترین اسید از چهار اسید بوسولیک باشد. با این حال، تحقیقات دیگر نشان می دهد که سایر اسیدهای بوسولیک مسئول خواص ضد التهابی این گیاه هستند.

Boswellia ممکن است با داروهای ضد التهابی تداخل داشته باشد و اثرات آن را کاهش دهد. قبل از استفاده از محصولات Boswellia با پزشک خود صحبت کنید، به خصوص اگر داروهای دیگری برای درمان التهاب مصرف می کنید.

 

بوسلیا در کپسول اینفلامید

 


 

مشخصات کپسول اینفلامید نوتراکس:

 • بهبود جای زخم و کبودی به واسطه وجود بروملین
 • کاهش درد و التهاب مفاصل
 • کاهش دهنده انواع التهابات
 • رفع خون مردگی و سوختگی
 • کمک به بهبود علائم آرتریت
 • مکمل کاملا طبیعی و حاوی ۳ ترکیب گیاهی
 • بدون سویا، گندم، شیر، گلوتن، هرگونه شیرین کننده و نگهدارنده

 

 


 

نحوه مصرف کپسول اینفلامید نوتراکس:

روزانه ۱ الی ۳ عدد کپسول اینفلامید را می توان همراه با غذا و با یک لیوان آب مصرف کرد. یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات مکمل اینفلامید نوتراکس (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Turmeric

200 mg

Bromelain

325 mg

Boswellia

50 mg

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • مصرف اینفلامید در دوران بارداری و شیردهی و یا در صورت حساسیت به هر یک از اجزای آن ممنوع می باشد.
 • در صورت داشتن سابقه حساسیت به آناناس و یا خانواده برمولیاسه مصرف اینفلامید نوتراکس مجاز نمی باشد.
 • در صورت وجود مشکلات گوارشی و زخم معده مصرف اینفلامید مجاز نمی باشد.
 • در صورت وجود سرطان سینه و یا مصرف دارویی سیکلوفسفامید ها مصرف اینفلامید نوتراکس مجاز نمی باشد.
 • به دلیل افزایش ریتم قلبی مصرف اینفلامید در بیماران با ناراحتی قلبی و عروقی با احتیاط و زیر نظر پزشک انجام گیرد.
 • در افراد دیابتی و مصرف کننده داروهای کاهنده دیابت مصرف اینفلامید با احتیاط و زیر نظر پزشک صورت گیرد.
 • مصرف اینفلامید نوتراکس در افراد صفراوی و دارای سنگ مثانه با احتیاط و زیر نظر پزشک صورت گیرد. در صورت ایجاد واکنش های حساسیتی و آسمی مصرف فرآورده می‌باید قطع و با پزشک مشورت گردد.
 • مصرف اینفلامید نوتراکس می باید قبل از انجام جراحی های دندان و سایر جراحی ها قطع گردد.
 • بیش از میزان توصیه شده مصرف نشود.
 • قبل از مصرف اینفلامید بروشور داخل جعبه محصول را مطالعه کنید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی15734016332886077
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد626014770649

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات