منو
سبد خرید شما

بهتا دارو | Behta Daru

شرکت داروسازی بهتا دارو آفرینش در سال 1393 تاسیس و از ابتدای سال 1394 فعالیت خود را به عنوان شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شروع نموده و با هدف دستیابی به فرآورده های سالم، طبیعی و سازگار با انسانها و محیط زیست پایه گذاری شده است.

شایان ذکر است شرکت بهتا دارو آفرینش دارای تیم بازاریابی توانمند به صورت گسترده و مویرگی در سراسر کشور بوده و امید است که با تکیه بر دانش فنی متخصصان و تلاش بی وقفه کارکنان، تمامــی اشکال دارویــی با بهترین کیفیت به سبد کالایی آن اضافــه گردد.

این شرکت با هدف دستیابی به فرآورده های سالم ،طبیعی و سازگار با انسان و محیط زیست پایه گذاری شده است. در همین راستا درزمینه محصولات گیاهی که شامل عصاره های گیاهی و بدون مواد شیمیایی مضر است، در بخش R&D شرکت فرموله شده و به بازار دارویی کشور عرضه میگردد.

محصولات برند بهتا دارو آفرینش در داروخانه آنلاین داروکالا

شیاف رکتوساپ بهتا دارو Behta Daru Rectosupp یک شیاف آنتی هموروئید گیاهی و طبیعی برای درمان مشکلات و علائم هموروئید یا بواسیر است. شیاف رکتوساپ بی دی آ حاوی عصاره خشک گیاه هاماملیس است و هر شیاف حاوی 66 میلی گرم عصاره خشک این گیاه بوده که بر اساس 1.3 میلی گرم گالیک اسید (ماده موثره این گیاه) استاندار..
65,000 تومان
شیاف واژینال هیالوساپ بی دی آ بهتا دارو BDA Hyalusupp Vaginal Suppositories شیاف واژینال بدون ترکیبات هورمونی از محصولات بهتا دارو برای رفع خشکی واژن در بانوان است. شیاف واژینال هیالوساپ تنها حاوی یک ماده موثره جهت بهبود مخاط واژن و رفع خشکی واژینال یعنی هیالورونیک اسید است.  هیالو..
81,000 تومان 85,000 تومان
شیاف واژینال واژینفکت بهتا دارو Behta Daru Vaginfect BDA محصولی اختصاصی برای بهداشت شخصی بانوان از محصولات بهتا دارو است. شیاف واژینال واژینفکت بی دی آ بهتا دارو، یک محصول گیاهی و طبیعی برای از بین بردن عفونت های واژینال در بانوان است.  شیاف واژینال واژینفکت بهتا دارو حاوی روغن درخ..
74,900 تومان 87,000 تومان
کپسول آنا هلث بی دی آ بهتا دارو Behta Daru Ana Health BDA مکمل حاوی آنزیم بروملین برای کمک به بهبود زخم ها و همچنین رفع کبودی و کاهش التهاب است. کپسول آنا هلث بهتا دارو در هر کپسول خود حاوی 210 میلی گرم آنزیم بروملین است که از میوه آناناس استخراج شده است.  بروملین موجود در کپسول آن..
107,900 تومان 114,000 تومان
کپسول تریبولوس 2000 ماسل هرب Muscle Herb Tribulus 2000 یک مکمل مناسب برای افزایش هورمون های مردانه است. تریبولوس 2000 ماسل هرب حاوی 2000 میلی گرم عصاره گیاه خارخاسک در هر 2 کپسول است. تریبولوس ماسل هرب مناسب برای تحریک هورمون های مردانه برای دو کاربرد است. کپسول تریبولوس 2000 ماسل هرب ب..
239,900 تومان 250,000 تومان
کپسول سیلدنا هرب بهتا دارو Behtadaru Sildena Herb یک مکمل گیاهی و طبیعی برای افزایش قدرت جنسی و افزایش میل جنسی در مردان است. تمام ترکیبات موجود در کپسول سیلدنا هرب بهتا دارو، ترکیبات گیاهی هستند که باعث بهبود عملکرد جنسی در مردان شده و اختلالات جنسی نظیر اختلال نعوظ و کاهش میل جنسی را برطرف می کنند..
268,900 تومان 295,000 تومان
کپسول لیورکینگ بی دی آ بهتا دارو Behtadaru Liverking BDA 140 یک مکمل کاملا طبیعی و گیاهی از محصولات بهتا دارو برای کمک به سلامت کبد و کیسه صفرا است. قرص لیور کینگ بی دی آ از 3 ترکیب و عصاره گیاهی تشکیل شده تا به بهبود عملکرد کبد و همچنین کمک به برطرف کردن سموم بدن یاری دهد.  کپسول ..
89,100 تومان 96,000 تومان
کپسول مانگو اسلیم بی دی آ بهتا دارو Behtadaru Mango Slim BDA مکمل کاملا طبیعی و گیاهی از محصولات بهتا دارو برای لاغری و کمک به کاهش وزن است. قرص منگو اسلیم بهتا دارو، حاوی 2 ترکیب فعال برای کمک به کاهش وزن یعنی عصاره خشک انبه آفریقایی و عصاره خشک چای سبز است.  هر کپسول مانگو اسلیم ..
199,800 تومان 240,000 تومان
کپسول گارسینوفیت بهتا دارو Behtadaru Garcinofit یک فرآورده طبیعی و گیاهی از محصولات بهتا دارو برای لاغری و کمک به ایجاد تعادل وزنی و کاهش وزن است. کپسول گارسینوفیت بهتا دارو حاوی عصاره خشک گارسینیا کامبوجیا است که اثرات این میوه در لاغری به اثبات رسیده است.  قرص گارسینوفیت یا مکمل ..
220,900 تومان 240,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات