منو
سبد خرید شما

ویتامین کودک

ویتامین کودک
شربت زینک دکتر کیدز:شربت زینک دکتر کیدز یک محصول مختص کودکان و نوزادان فرموله شده است. بیش از هفتاد آنزیم به زینک وابسته هستند تا نقش خود را در هضم غذا و سوخت و ساز انجام دهند و کودکانی که به مقدار کافی زینک مصرف نمی کنند، در معرض خطر رشد ناکافی قرار دارند. این محصول علاوه بر زینک حاوی انواع ویت..
64,800 تومان 130,800 تومان
مشخصات شربت زینک پلاس فیشرکیندر :افزایش اشتها تقویت سیستم ایمنی سلامت پوست، مو و ناخن بهبود رشد جسمی و ذهنی پیشگیری و درمان ریزش موناشی از کمبودروی حاوی روی، ویتامین های گروه ب و ویتامین ث پیشگیری و کاهش طول مدت و شدت سرماخوردگی کمک به تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی در کودکا..
144,900 تومان 152,600 تومان
شربت ویتامین د3 سندروس sandrous Vitamin D3 Syrup شربت ویتامین دی برای کودکان برای کمک به حفظ سلامت استخوان ها و دندان از محصولات سندروس است. شربت ویتامین دی سندروس حاوی 1000 واحد بین المللی ویتامین د3 در هر 5 میلی لیتر از که می تواند به خوبی ویتامین د3 مورد نیاز بدن کودکان را تامین کند. &nb..
88,400 تومان 98,200 تومان
قطره آدسول خوارزمی Kharazmi ADsol Oral Drops یک مکمل مناسب برای تامین ویتامین آ و ویتامین دی برای کودکان است. قطره آدسول خوارزمی به نوزادان کمک می کند تا بتوانند ویتامین آ و دی مورد نیاز بدن خود را تامین کرده و کمبود این دو ویتامین مهم را جبران کنند.ویتامین A یکی از حیاتی ترین مواد مورد نیاز بد..
13,700 تومان
قطره خوراکی آدوکید الحاوی:قطره آدوکید حاوی ۲ ویتامین مهم برای کودکان است.  ویتامین آ و د در رشد نوزادان اهمیت فراوانی دارد . این ویتامین ها در شیر مادر کم است بنابراین باید به شکل قطره ویتامین آد به نوزاد داده شود. نوزادان تا 6 ماهگی به جز شیر مادر نمی توانند از مواد غذایی استفاده کنند و وی..
17,700 تومان
قطره خوراکی اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس:قطره خوراکی اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس باعث تقویت و استحکام استخوان در کودکان می شود. قطره خوراکی اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس باعث جذب بهتر کلسیم در بدن می شود و به بهبود سیستم ایمنی بدن کودکان کمک می کند. این قطره خوراکی بدون مواد نگهدارنده و رنگ ه..
25,900 تومان 36,000 تومان
قطره زیراد فیشر کیندر Kinder Zirad Drop یک مکمل منحصر به فرد و اختصاصی برای کودکان از محصولات فیشر کیندر است. قطره زیراد فیشر کیندر تقریبا کارایی 3 مکمل را با هم و به صورت یکجا در خود جمع کرده است. زیراد کیندر یک مکمل ویژه برای کمک به رشد و نمو نوزادان و کودکان است و حاوی 4 ترکیب مهم در ماه ها و سال..
69,690 تومان 76,300 تومان
قطره مولتی ویتامین فور کیدز آپوویتال Apovital Multivitamin Drops for Kids مولتی ویتامین مخصوص کودکان است. قطره مولتی ویتامین کودکان آپوویتال حاوی ۱۳ ویتامین مهم و ضروری و مورد نیاز برای کودکان است. قطره مولتی ویتامین آپوویتال می تواند نیاز کودکان را به ویتامین های ضروری و مورد نیاز در سال های اولیه ..
39,900 تومان 43,600 تومان
قطره ویتامین آ د آپوویتال Apovital A+D Drops قطره ای مناسب برای تامین ویتامین آ و دی در کودکان از محصولات آپوویتال است. قطره ویتامین آ د آپوویتال می تواند می تواند مقادیر مناسبی را از ویتامین های آ و دی برای بدن کودکان در ماه های اولیه زندگی را تامین کند. اهمیت ویتامین آ و دی در کودکان به ق..
45,900 تومان 49,100 تومان
قطره ویتامین آد ویوا کیدز Viva Kids Vitamin A+D Drops یک قطره خوشمزه حاوی دو ویتامین مهم آد برای کودکان است. قطره ویوا کیدز بهترین قطره ویتامین آ د برای نوزادان از بدو تولد است تا نیاز نوزادان و کودکان را به این دو ویتامین مهم برطرف سازد. ویتامین آد باعث تقویت استخوان ها، حفظ سلامت سیستم ایمنی، حمای..
63,900 تومان 91,300 تومان
قطره ویتامین آ+د پدیابست Pedia Best A+D Drops حاوی دو ویتامین مورد نیاز برای نوزادان و کودکان است. قطره ویتامین A+D پدیا بست حاوی ویتامین آ به میزان 1500 واحد و ویتامین د۳ به میزان 400 واحد بین المللی در هر ۱ میلی لیتر از می باشد. قطره ویتامین آ و د عموما برای تمام کودکان توسط پزشک تجویز می شود چرا ..
96,500 تومان 103,700 تومان
قطره آ+د یورو ویتال Eurhovital A+D Drops قطره مناسب برای کودکان و حاوی ویتامین آ و دی از سری محصولات برند یوروویتال است. قطره آ د یورو ویتال تامین کننده نیاز کودکان به ویتامین های آ و دی است. در هر میلی لیتر از قطره آ د یوروویتال 1500 واحد ویتامین آ و 600 واحد ویتامین دی وجود دارد. این میزان از ویتا..
34,900 تومان 49,100 تومان
قطره خوراکی ویتامین E بهسا:قطره ویتامین ای بهسا نیاز روزانه نوزادان و کودکان را  به ویتامین E تامین می کند. ویتامین ای در بدن کارایی های مختلف از جمله تقویت سیستم ایمنی، کمک به حفظ سلامت سیستم قلبی و عروقی و جلوگیری از زوال عقل و بیماری هایی نظیر آلزایمر می شود. بنابراین مصرف این ویتامین در..
19,600 تومان
مشخصات قطره کلوی کیدز بی اس کی :حاوی DHA و ویتامین های A و D با طعم لیمو تامین نیاز روزانه و پیشگیری از بروز کمبود ویتامین های E,D,A و اسید چرب DHA در کودکان 1 تا 3 سال 30 میلی لیتر ساخت ایران   مواد مؤثر قطره کلوی کیدز بی اس کی :DHA ویتام..
55,900 تومان 70,900 تومان
قطره کوالی فول دکتر گیل 30 میلی Dr.Gil Qualifol Drops یک مکمل حاوی فولات و طراحی شده برای نوزادان و کودکان است. قطره کوالی فول دکتر گیل در واقع حاوی فرم فعال فولیک است. فولات فرم فعال اسید فولیک بوده که برتری آن قدرت جذب و سنتز بهتر نسبت به فرم غیر فعال یعنی فولیک اسید است. قطره کوالی ..
56,500 تومان 56,700 تومان
 مشخصات قطره کید 3 بی اس کی : جلوگیری از نرمی، تغییر شکل و پوکی استخوان در بزرگسالان حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و فعالیت ماهیچه ها جلوگیری از نرمی استخوان در اطفال (راشیتیسم) افزایش جذب کلسیم در روده و استخوان ها15 میلی لیتر ساخت ایران تامین نیاز روزانه و رفع کمب..
20,200 تومان 21,300 تومان
نمايش 1 تا 16 از 27 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات