منو
سبد خرید شما

قطره ویتامین آ د یوروویتال 30 میلی | تامین ویتامین آ و دی برای کودکان

قطره ویتامین آ د یوروویتال
قطره ویتامین آ د یوروویتال
قطره ویتامین آ د یوروویتال
-29 %
قطره ویتامین آ د یوروویتال
قطره ویتامین آ د یوروویتال
قطره ویتامین آ د یوروویتال
قطره ویتامین آ د یوروویتال 30 میلی | تامین ویتامین آ و دی برای کودکان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital A+D Drops - 30 ml
 • SKU: 3095
 • بارکد: 626066180205
34,900 تومان
49,100 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قطره آ+د یورو ویتال Eurhovital A+D Drops قطره مناسب برای کودکان و حاوی ویتامین آ و دی از سری محصولات برند یوروویتال است. قطره آ د یورو ویتال تامین کننده نیاز کودکان به ویتامین های آ و دی است. در هر میلی لیتر از قطره آ د یوروویتال 1500 واحد ویتامین آ و 600 واحد ویتامین دی وجود دارد. این میزان از ویتامین آ و د می تواند کمبود هر دو ویتامین را در بدن جبران کرده و کودکان را از مزایای این دو ویتامین مهم بهره مند سازد.

 

قطره ویتامین آ د یوروویتال باعث جلوگیری از نرمی استخوان در کودکان می شود. از آنجایی که ویتامین دی برای جذب کلسیم ضروری است، باعث محکم شدن استخوان ها و کمک به افزایش رشد کودک می کند. همچنین ویتامین آ نیز عملکردهای مهمی در بدن دارد. از جمله مهمترین این عملکردها، حفظ سلامت بینایی است. تنبلی چشم نیز که در کودکان به صورت شایع وجود دارد که دلیل آن می تواندکمبود ویتامین آ باشد. قطره ویتامین آ د یوروویتال این کمبود را جبران کرده و نیاز کودکان را تامین می کند.

 

کمبود ویتامین دی و آ یک مشکل رایج در بین کودکان و نوزادان تازه متولد شده است و حتی شیر مادر نیز نمی تواند به اندازه کافی این دو ویتامین را تامین کند. پزشکان غالبا قطره های کمکی ویتامین آ د را برای نوزادان تجویز می کنند تا بتوانند این کمبود را جبران کنند. البته کودکان و نوزادانی که از شیر خشک استفاده می کنند ممکن است مقدار کافی از این ویتامین را دریافت کنند، تشخیص این مسئله بر عهده پزشک است که آیا کودک شما به مصرف جداگانه ویتامین دی و ویتامین آ نیاز دارد یا خیر.

 

سایر مکمل های ویتامین کودک را مشاهده کنید.

 

قطره ویتامین آ+د یورو ویتال در داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات قطره ویتامین آ د یورو ویتال:

 • کمک به تقویت سیستم بینایی کودکان
 • تامین ویتامین آ و د در کودکان
 • جلوگیری از ابتلای کودکان به نرمی استخوان
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به جذب کلسیم برای تقویت استخوان
 • مناسب برای نوزادان از بدو تولد
 • همراه با شیرین کننده

 

 


 

نحوه مصرف ویتامین A+D یوروویتال:

پزشک باید میزان دقیق مورد نیاز هر کودک را مشخص کند.

کودکان از بدو تولد تا ۱۲ ماهگی  روزانه ۱ میلی لیتر

 

 


 

ترکیبات قطره ویتامین آد یوروویتال (در هر ۱ میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A

450 µg (1500 IU)

Vitamin D3

10 µg (400 IU)

 

 


 

فواید ویتامین D برای نوزادان:

به عنوان والدین، می خواهید مطمئن شوید که کودک شما تغذیه و تغذیه مناسبی دارد. این شامل ویتامین D است که یک ماده مغذی بسیار مهم برای نوزادان است. از آنجایی که شیر مادر به تنهایی ویتامین D کافی را برای نوزادان تامین نمی کند، نوزادانی که با شیر مادر تغذیه می شوند و کسانی که نیمه شیر می خورند، برای کمک به تقویت ایمنی، ساختن استخوان های سالم و قوی و پیشگیری از بیماری هایی مانند راشیتیسم، به مکمل ویتامین D نیاز دارند. ما تمام جزئیات را در مورد فواید ویتامین D برای نوزادان و میزان نیاز نوزاد شما به دست آورده ایم.

 

ویتامین D برای نوزادان چه می کند؟

ویتامین D برای نوزادان (و همچنین برای کودکان بزرگتر و بزرگسالان) ضروری است زیرا به بدن در جذب کلسیم کمک می کند. کلسیم و ویتامین D با همکاری یکدیگر، استخوان ها را می سازند و به قوی و سالم نگه داشتن آن ها کمک می کنند.

هنگامی که نوزادان مقدار کافی ویتامین D دریافت نمی کنند، ممکن است به طور بالقوه دچار راشیتیسم شوند، بیماری نادری که شامل نرم شدن و ضعیف شدن استخوان ها می شود.

علاوه بر این، ویتامین D در مبارزه با عفونت و حفظ سلامت قلب، کمک به تقویت سیستم ایمنی و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن نقش دارد.

 

قطره ویتامین آ و دی یوروویتال

 

خطرات برای نوزادانی که کمبود ویتامین D کافی دارند:

هنگامی که نوزادان کمبود ویتامین D کافی ندارند، یک پیامد بالقوه ضعیف شدن یا نرم شدن استخوان ها است. این می تواند باعث شود که پاهای کودک خمیده یا خمیده به نظر برسد. به خاطر داشته باشید که بالگ در نوزادان و کودکان نوپا رایج است اما این وضعیت معمولاً قبل از 2 سالگی خود را اصلاح می کند. نوزادان در رحم

با این حال، علائم و شرایطی از جمله راشیتیسم وجود دارد که می تواند ناشی از کمبود شدید ویتامین D باشد و می تواند رشد فیزیکی کودک شما را مختل کند.

 

نحوه استفاده از قطره ویتامین D برای کودک:

البته، بلعیدن قرص ویتامین D برای کودک شما ممکن یا بی خطر نیست! در عوض، کودک شما نسخه مایع این ماده مغذی را دریافت خواهد کرد. استفاده از قطره ویتامین D برای نوزادان بسیار ساده است - تنها چیزی که نیاز دارید مکمل مایع و قطره چکان همراه آن است. در اینجا چه کاری باید انجام دهید:

 •      دستورالعمل ها را با دقت بخوانید. همیشه با بررسی میزان ویتامین D برای دادن به کودک و پیروی از دستورالعمل های نحوه اندازه گیری و تجویز دوز مناسب شروع کنید. مطمئن شوید که از دوز توصیه شده تجاوز نکنید.
 •      مایع را در دهان کودک خود رها کنید. برای تجویز قطره ویتامین D برای کودک، مایع را روی زبان یا کناره‌های دهان رها کنید. قطره ها را در گلوی کودک خود نریزید، این می تواند باعث ناراحتی و حتی سرفه یا خفگی شود.

قطره های ویتامین D برای نوزادان مفید است و مخصوصاً در مراقبت از نوزادان نارس یا نوزادانی که دندان در می آورند مفید است.

 

 

قطره ویتامین آ د برای نوزاد

 

ویتامین A برای کودکان - فواید و منابع غذایی

سن کم کودکان مترادف با فعالیت های متابولیکی زیاد است که باید با تغذیه مناسب برای آنها تامین شود. همه اینها برای تضمین رشد سریع و مناسب بدن و همچنین اندام ها و عملکردهای داخلی مختلف مورد نیاز برای داشتن یک زندگی خوب گرد هم می آیند. ویتامین A یکی از آن عناصری است که بسیاری از والدین به خوبی از آن مراقبت می کنند و اطمینان می دهند که فرزندشان مقادیر لازم از آن را دریافت می کند. اما آیا چیزی به اندازه ویتامین A وجود دارد؟

 

فواید ویتامین A برای کودکان:

فواید ویتامین A فوق العاده است زیرا بر بسیاری از زمینه های رشد کودک تأثیر می گذارد. ویتامین A توسط:

 •     تقویت و تقویت سیستم ایمنی کودک در حال رشد
 •     کمک به رشد غشاها و بافت های مختلف بدن و حفظ سلامت آنها
 •     تقویت بینایی واضح و بینایی قوی با ایفای نقش مهمی در رشد شبکیه چشم (ویتامین A به نام رتینول شناخته می شود)
 •     ترمیم سریع فرآیندهای داخل و خارج بدن، کمک به بازسازی بافت و بهبود فعال زخم ها.
 •     تأثیر بر رشد استخوان‌ها، دندان‌ها و بافت‌های مختلف برای اطمینان از رشد فیزیکی و ساختاری مناسب.

 

قطره ویتامین آ د یورو ویتال

 

سطح بهینه مصرف ویتامین A در روز برای کودکان:

مقدار توصیه شده ویتامین A در رژیم غذایی برای کودک برای هر کودک متفاوت است. با این حال، سطوح بهینه خاصی وجود دارد که برای کودکان بر اساس سن آنها تعیین می شود.
تبلیغات

    برای نوزادانی که کمتر از 3 سال سن دارند، 300 میکروگرم ویتامین A در روز بهینه در نظر گرفته می شود.
    برای کودکانی که حداقل 4 سال و حداکثر 8 سال دارند، روزانه 400 میکروگرم ویتامین A توصیه می شود.
    برای کودکان بیش از 9 سال اما کمتر از 14 سال، 600 میکروگرم ویتامین A برای رشد مداوم سلامت ضروری است.

 

آیا کودکان می توانند مکمل ویتامین A مصرف کنند؟

به طور کلی، یک رژیم غذایی متعادل باید مقدار لازم ویتامین A را که برای رشد کودک شما ضروری است، تامین کند. در برخی موارد، مکمل ها نیز می توانند برای حمایت از سطح ویتامین A انتخاب شوند.

    مکمل های ویتامین A معمولاً به شکل قرص هایی در دسترس هستند که قرار است جویده شوند. مکمل‌های مناسب برای کودکان معمولاً در طعم‌های مختلفی وجود دارند که مناسب کودکان خردسال است.
    برای اطلاع از میزان ویتامین A موجود در قرص به اطلاعات روی قرص مراجعه کنید. اطمینان حاصل کنید که دوز دقیقاً بسته به نیاز کودک و سن او تنظیم شده است.
    بهتر است در مورد مکمل و دوز آن نیز با پزشک موافقت کنید.

 

آیا مصرف بیش از حد ویتامین A برای کودکان مضر است؟

فقط به این دلیل که یک ویتامین خاص سالم است، به این معنی نیست که می توانید مقادیر بی پایانی از آن را بدون ضرر داشته باشید. بیشتر ویتامین A که از منابع غذایی مصرف می شود به ندرت سمی است زیرا بدن این ویتامین را بیش از حد ذخیره می کند. با این حال، اگر نسبت ویتامین A وارد یک منطقه ناامن شود، این عملکرد دقیق می تواند خطرناک باشد.

 

قطره ویتامین آ د یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف قطره ویتامین آد:

 • پس از باز کردن قطره آد یوروویتال آن را در حتما یخچال نگهداری کنید و طی مدت ۳۰ روز مصرف گردد.
 • قبل از مصرف به خوبی تکان دهید.
 • بیش از میزان توصیه شده مصرف نکنید.
 • قبل از مصرف این فرآورده در صورت وجود بیماری زمینه ای در فرزندتان و یا در صورت استفاده از سایر داروها با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • فرآورده را در محل خشک و خنک در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید.
 • فرآورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارقطره: 30 میلی لیتر
سن مصرفکودکان
کد بهداشتی1268105220220800
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661802052

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: قطره ویتامین آ د ,

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات