منو
سبد خرید شما

کپسول بایو فلورا تک ژن فارما | بهبود گوارش

کپسول بایو فلورا تک ژن فارما
-5 %
کپسول بایو فلورا تک ژن فارما | بهبود گوارش
 • موجودی: موجود
 • مدل: Bio Flora
 • SKU: 2554
104,500 تومان
110,000 تومان
اشتراک گذاری در :

مشخصات کپسول بایو فلورا تک ژن فارما :

 • حفظ و تقویت فلور طبیعی دستگاه گوارش
 • تقویت عملکرد سیستم ایمنی
 •   نفخبهبود مشکلات گوارشی همانند یبوست، اسهال و
 • بهبود بیماری متابولیسم عدم تحمل لاکتوز
 • بهبود سلامت عمومی بدن
 • 30 عدد کپسول
 • ساخت ایران
 • بهبود خلق و خو


پروبیوتیک در لغت به معنای "برای زندگی" می باشد.این اصطلاح را سازمان بهداشت جهانی برای ارگانیسم های زنده قرار داده است که در صورت مصرف مداوم آن اثرات بسیار مؤثری بر سلامت میزبان خو خواهند داشت.
روده انسان حاوی تعداد بیشماری از انواع باکتری های مفید، مضر و خنثی می باشد که توازن آنها در بدن باید برقرار باشد در غیر اینصورت باعث مختل شدن وظایف فلور روده شده که با این حال منجر به بیماری هایی نظیر :آلرژی های غذایی، افسردگی، سردرد، آکنه، خستگی مفرط و .... خواهد شد

پروبیوتیک‌ها میکروارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که در صورت مصرف به تعداد کافی ، اثرات سلامت بخش‌دارند. تحقیقات گسترده‌ای نشان می‌دهد که این محصولات می‌توانند سبب پیشگیری و یا درمان دامنه گسترده‌ای از بیماری‌های گوارشی همانند اسهال ، یبوست تا سرطان کلون شوند. محصولات پروبیوتیک بیشتر بر پایه باکتری‌های اسیدلاکتیک و بیفیدوباکتریوم‌ها تولید می‌شوند که این میکروارگانیسم‌ها بخش اصلی میکروفلور روده بوده و در غذاهای تخمیری نیز به‌وفور یافت می‌شوند. تحقیقات گسترده نشان‌دهنده ایمنی این باکتری‌ها است به نحوی که امروزه آن‌ها را GRAS در نظر می‌گیرند. مکانیسم عمل این باکتری‌ها بسیار گوناگون بوده است. این میکروارگانیسم‌ها توانایی تولید باکتریوسین و اسیدهای چرب زنجیره کوتاه دارند و موجبات کاهش pH دستگاه گوارش را فراهم می‌آورند. از سوی دیگر با رقابت غذایی سبب حذف باکتری‌های پاتوژن شده و همچنین سلامت سلول‌های روده را بهبود می‌بخشند. این میکروارگانیسم‌ها نقش Immuonomodulatory داشته و سیستم ایمنی ذاتی و اکتسابی را با القای فاگوسیتوز، ترشح IgA ، تغییر واکنش T-cell، تحریک پاسخ Th1 و کاهش پاسخ Th2 تحت تأثیر قرار می‌دهند.


 مواد مؤثر کپسول بایو فلورا تک ژن فارما :


لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس
بیفیدوباکتریوم ‌بیفیدوم
بیفیدوباکتریوم‌ لاکتیس
بیفیدوباکتریوم‌ لانگوم
استئارات منیزیم
مالتودکسترین

 هشدار  مصرف کپسول بایو فلورا تک ژن فارما :


عوارض جانبی :
مصرف این محصولات در موارد نادری می‌تواند به نفخ و افزایش تولید گاز در دستگاه گوارش منجر گردد که در اکثر موارد با ادامه مصرف، عوارض فوق از بین خواهند رفت. در صورت مشاهده عوارضی دیگر پزشک یا داروساز را مطلع نمایید.

موارد احتیاط :
هیچ مورد منع مصرفی برای این فراورده وجود ندارد. در مواردی مانند بیماری‌های قلبی، اندوکاردیت و نقص سیستم ایمنی بهتر است مصرف با تجویز پزشک صورت گیرد. در افرادی که تحت عمل جراحی همانند جراحی‌های شکمی، جراحی سندرم روده کوتاه،… و یا پیوند عضو قرار می‌گیرند استفاده از پروبیوتیک باید با تجویز پزشک باشد.

در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک مصرف شود.

تداخل دارویی :
در افرادی که داروهای سرکوب‌کننده سیستم ایمنی مصرف می‌کنند با احتیاط مصرف شود.

 نحوه مصرف کپسول بایو فلورا تک ژن فارما :

روزانه 1-2 کپسول یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات