منو
سبد خرید شما

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عدد | مکمل گیاهی برای تقویت سیستم ایمنی و عفونت های تنفسی

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عددی
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عددی
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عددی
-19 %
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عددی
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عددی
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عددی
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عدد | مکمل گیاهی برای تقویت سیستم ایمنی و عفونت های تنفسی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Green Nature Deep Lung Support 30 Caps
 • SKU: 3028
 • بارکد: 626982070012
378,900 تومان
465,300 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر:

طبق تحقیقات انجام شده به روی کرونا ویروس جدید، مشخص شد که ژن ACE2،‌دریافت کننده ی کرونا ویروس در ریه است. تحقیقات ثابت کرده اند که بالا رفتن بیان این ژن در ریه، سبب فراهم سازی امکانات بیشتر برای رشد و تکثیر انواع ویروس در سلول های نوع 2 آلوئولار ریه (بیشترین سلول های تشکیل دهنده بافت ریه) می شود.

 

مصرف داروی دیپ لانک ساپورت می تواند تاثیر بسزایی در سرکوب بیان ژن ACE2 در ریه داشته باشد. مطالعاتی که اخیرا در چین انجام شده، نشان داده که آندروگرافیس پانیکولاتا، موثرترین ماده برای سرکوب بیان ژن ویروس و همچنین سایر ژن های مرتبط با ویروس می باشد.

 

تحقیقات بیان کرده که سطح ACE2 در بین افراد آسیایی به طور ارثی بالاتر است که میتواند یک پیش ساز موثر برای بروز عفونت های ویروسی ریه از جمله کرونا شود. با مصرف روزانه ی آندروگرافیس، شاهد کاهش سطح بیان این ژن و همینطور فعالیت ضد ویروسی این ماده می باشیم.

همچنین گیاه موثر دیگری که فعالیت ضد ویروسی در دیپ لانگ ساپورت دارد، Echinacea Purpurea می باشد که طی مطالعات گسترده فعالیت ضد ویروسی آن در مورد انواع ویروس ها از جمله کرونا در مقالات گزارش شده که از جمله آنها پایین آوردن سطح فاکتورهای التهابی در ریه و تغییر در سطح بیان ژن سلول های آلوده نشده برای بالا رفتن ایمنی آنها در برابر بروز عفونت ویروسی می باشد. Echinacea Purpurea با مکانیسم های درون سلولی بر روی ویروس و تغییر بر روی DNA آن دارای اثرات محافظت کننده ای برای سلول های ریه در مقابل ویروس می باشد.

نوع دیگری از فعالیت ضد ویروسی این دارو، تداخل در چرخه ی لیتیکی ویروس است که منجر به پایین آمدن سطح پروتئین های چرخه لیتیکی سلول می شود و نهایتا، فعالیت تکثیر ویروس را مختل می نماید.

 

داروی دیپ لانگ ساپورت علاوه بر دارا بودن دو گیاه موثر ذکر شده برای ویروسها، حاوی گیاهان دیگری هم می باشد که توان مقابله با عفونت های ویروسی و جلوگیری از انتشار ویروس را دارند. همچنین از بافت ریه در برابر بروز التهاب حفاظت می نماید.

داروی دیپ لانگ ساپورت دارای تاییده TGA برای عملکرد روی سیستم دفاعی بدن و حفاظت از سیستم تنفسی می باشد.

 

 


 

ریه و عملکرد آن در بدن:

شُش، ریه یا جگر سفید یکی از اعضای دستگاه تنفس در بعضی جانوران است. در ریه ها گلبول های قرمز خون اکسیژن را دریافت می کنند و به سایر سلول های بدن می رسانند. ریه ها در قفسه سینه قرار دارند و آنقدر بزرگ هستند که بیشتر فضای سینه را گرفته اند. هر انسان دو ریه دارد. ریه ها مثل چشم ها یا سوراخهای بینی یک اندازه نیستند و ریه سمت چپ کمی کوچکتر از ریه سمت راست است.

 

ریه نقش اساسی در سلامتی انسان دارد ممکن است بعضی از ارگان های بدن مثل پا و یا کلیه را نداشته باشیم و بتوانیم زندگی کنیم، یا هفته ای سه بار دیالیز کنیم ولی بدون ریه نمی توانیم زندگی کنیم، به خاطر این که اکسیژن باید وارد بافت هاشده، از طریق ریه وارد سیستم بدن شود، به قلب و مغز و... یا به ارگان های دیگر برسد و گاز دی اکسید کربن هم از ریه باید خارج شود.

 

ریه ها در قفسه سینه قرار دارند و آنقدر بزرگ هستند که بیشتر فضای سینه را گرفته اند. هر انسان دو ریه دارد. ریه ها مثل چشم ها یا سوراخهای بینی یک اندازه نیستند و ریه سمت چپ کمی کوچکتر از ریه سمت راست است. فضای اضافی سمت چپ، جایگاه قلب است. قفسه سینه از ریه ها محافظت می کند. قفسه سینه از 12 دنده تشکیل شده است این دنده ها به ستون فقرات پشت کمر و دور ریه ها به هم متصل شده اند تا از ریه ها محفاظت کنند؛ دیا فراگم در زیر ریه ها قرار دارد، دیافراگم ماهیچه گنبدی شکل است که با ریه کار می کند تا عمل دم و بازدم انجام شود.

 

ریه ها از بیرون شبیه اسفنج صورتی رنگ است، اما اسرار واقعی درون ریه هاست. در انتهای نای دو لوله بزرگ هست به این لوله ها ، لوله نای اصلی می گویند که یکی به سمت چپ و یکی به سمت راست متصل است؛ هر شاخه اصلی نایژه شاخه هایی به درون لوله ها دارد که این شاخه ها مثل شاخه های درخت، کوچک و کوچکتر می شوند، به کوچکترین لوله نایچه گفته می شود؛ حدود 30 هزار نایچه در هر ریه وجود دارد و هر نایچه تقریباً به اندازه مو می باشد.

 

 


 
علل عفونت ریه:

علل عفونت ریه می تواند باکتری، ویروس و یا قارچ باشد. انگل ها نیز باعث عفونت ریه می گردند.

 •  عفونت باکتریایی از تمامی عفونت ها بیشتر است. این عفونت ها توسط آنتی بیوتیک ها درمان می شوند. عفونت های باکتریایی موجب سوزش پوست می گردند.
 •  در عفونت های حاد ویروسی ریه، لب ها و ناخن ها به رنگ آبی در می آیند. از دست دادن آب بدن نیز یکی از علائم عفونت ریه می باشد. عفونت ریه می تواند منجر به عفونت گوش گردد.
 •  علائم عفونت ریه ناشی از قارچ نیز همانند علائم عفونت ریوی ناشی از باکتری و یا ویروس می باشد. در برخی موارد شدید، عمل جراحی برای برداشت توده قارچی از ریه لازم می باشد.


اگر گلودرد شما در عرض چند روز بهبود نیافت و یا بعد از چند هفته، از شر سرفه خلاص نشدید، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.ع فونت ریه می تواند منجر به عفونت گوش گردد

 

 

 
 آنفلوانزا:

آنفلوانزا از دیگر بیماری ریه است که توسط یک ویروس ایجاد می شود. این بیماری دستگاه تنفسی فوقانی را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث درد بدن و خستگی می شود. آنفلوانزا باعث سرفه و برخی بیماری های دستگاه تنفسی تحتانی مثل ذات الریه نیز می شود.

 

پنومونی یا ذات الریه:

پنومونی شایع ترین نوع عفونت ریه می باشد. ذات الریه در واقع همان التهاب ریه می باشد که با یک عفونت ایجاد می شود. هنگامی که کیسه های هوایی در ریه محتوی مقدار زیادی مایعات می شوند، ذات الریه رخ می دهد. عفونت ذات الریه می تواند از نوع ویروسی، باکتریایی و یا قارچی باشد. علائم این بیماری ریه عبارت است از:التهاب ریه، تنگی تنفس، درد قفسه سینه، تب بالا، سرفه خلط دار، لرز، گرفتگی قفسه سینه، درد عضلانی و خستگی.
بسیاری از بیماران بعد از آنفلوانزا، مبتلا به ذات الریه می گردند. افراد سیگاری و افراد مسنی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، مستعد مبتلا شدن به این بیماری هستند. این بیماری ریه می تواند بسیار خطرناک باشد و اگر خوب درمان نشود می تواند مشکلات زیادی را بوجود آورد و حتی باعث مرگ فرد شود.

 
بیماری سندرم حاد تنفسی ریه:

این بیماری ریه در واقع نوعی ذات الریه می باشد. این بیماری ریه به شدت مسری است. سیاه سرفه، تب بالا، سردرد و ناراحتی عمومی از علائم این سندرم می باشد.


بیماری سل:

بیماری سل از دیگر بیماری های ریه است. سل عفونت ریوی ناشی از باکتری مایکوباکتریوم می باشد. سرفه، خلط سبز و یا خون آلود و تنگی تنفس برخی از علائم این بیماری می باشند. بیماری سل باعث کاهش وزن و خشک و پوسته پوسته شدن پوست می شود.
عفونت سل مسری است و با قطرات سرفه منتقل می شود. آنتی بیوتیک ها برای درمان بیماری سل بسیار موثر می باشند.

 
بیماری ذات الجنب ریه:

پرده پوشاننده ریه به نام پرده جنب نامیده می شود. هنگامی که یک عفونت در این پرده رخ دهد، به نام ذات الجنب خوانده می شود. این بیماری توسط عفونت ویروسی و یا ذات الریه بوجود می آید. درد قفسه سینه و تنگی تنفس از علائم شایع این بیماری می باشد.

 
برونشیتاز بیماری های ریوی:

در بیماری برونشیت، راه های هوایی تحریک می شوند و موجب التهاب برونش های کوچک و بزرگ ریه و افزایش خلط و انسداد راه هوایی می گردد. خلط ها غلیظ و زرد و یا سبزرنگ می باشند.
برونشیت یا التهاب ریه می تواند حاد و مزمن باشد. عفونت ویروسی ریه شایع ترین دلیل برونشیت حاد می باشد. معمولا برونشیت مزمن ریه در اثر موادشیمیایی، آلرژن ها و یا دود سیگار بوجود می آید. برونشیت مزمن می تواند موجب بیماری انسداد مزمن ریوی گردد. افراد مبتلا به برونشیت مزمن، سال ها سرفه می کنند.

 

 

 


 

مشخصات کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر:

 • تسکین سرفه نای و حنجره تحریک شده
 • تسهیل خروج خلط ریه
 • کاهش سرفه و علائم گرفتگی بینی
 • محافظت ریه در مقابل عفونت های تنفسی، اثرات مخرب دود و آلودگی هوا

 


 

نحوه مصرف کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر:

روزانه 3-1 کپسول به همراه غذا یا طبق دستورالعمل پزشک و یا متخصص تغذیه مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

(Andrographis paniculata ext. dry conc. (Equiv. to 1.8 g leaf dry

50 mg

(Echinacea purpurea ext. dry conc. (Equiv. to 450 mg root and rhizome dry

75 mg

(Eriobotrya japonica ext. dry conc. (Equiv. to 2 g leaf dry

100 mg

(Fritillaria cirrhosa ext. dry conc (Equiv. tp 1.5 g plant dry

150 mg

(Olea europaea ext. dry conc. (Equiv. to 750 mg leaf dry

75 mg

(Scutellaria baicalensis ext. dry conc (Equiv. to 500 mg root dry

50 mg

(Taraxacum officinale ext. dry conc (Equiv. to 250 mg plant dry

50 mg

 


 

توصیه و هشدار مصرف کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر:

 • مصرف این محصول در زنان باردار، شیرده و کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی شود.
 • در صورت بیماری دیابت، مشکلات فشار خون، خونریزی فعال و بیماری های نقص سیستم ایمنی از این فراورده استفاده نکنید.
 • دور از دسترس اطفال و در جای خشک خنک نگهداری شود.
 • دوز پیشنهادی را به هیچ وجه افزایش ندهید.

 

تداخل دارویی:

 • در افرادی که داروهای زیر را مصرف می کننده با احتیاط و مشورت پزشک مصرف شود:
 • داروهای ضد انعقاد، داروهای ضد فشار خون و کاهنده قند خون، داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی، کافئین، استروژن، لیتیم، بنزودیازپین ها و ...
مشخصات کلی
مقدار30 عدد کپسول
کد بهداشتی3773306643313456
کشور سازندهایران
بارکد6269820700123

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات