منو
سبد خرید شما

کپسول پرگنانسی و جینجر فم مد 60 عددی | مولتی ویتامین اختصاصی دوران بارداری و شیردهی

کپسول پرگنانسی و جینجر فم مد 60 عددی | مولتی ویتامین اختصاصی دوران بارداری و شیردهی
-1 % ناموجود
کپسول پرگنانسی و جینجر فم مد 60 عددی | مولتی ویتامین اختصاصی دوران بارداری و شیردهی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: FemMed Pregnancy + Ginger 60 Caps
 • بارکد: 629204000205
161,000 تومان
162,000 تومان
اشتراک گذاری در :

نیازهای مادران در دوران بارداری:

در بیشتر موارد تأمین ویتامین ها و مواد معدنی  از طریق رژیم غذایی مقدور است، اما در شرایط خاص از مکمل‌های ویتامین - مواد معدنی استفاده می‌شود. یکی از این شرایط خاص دوران بارداری است. داشتن رژیم غذایی سالم و متنوع در دوران بارداری به شما کمک می‌کند که ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن خود را به دست آورید. اما در دوران بارداری ممکن است برخی از مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن شما به میزان کافی از طریق منابع طبیعی جذب نشود و نیازمند مصرف مکمل‌های حاوی این مواد به صورت قرص باشید.

فولیک اسید یکی از ویتامین‌های ضروری دوران بارداری است. فولیک اسید نقش مهمی در پیشگیری از نقص‌های مادرزادی جنین مثل نقص‌های لولۀ عصبی دارد. شروع مصرف فولیک اسید از یک تا سه ماه پیش از بارداری تا پایان بارداری به تمام زنان باردار توصیه می‌شود.

ویتامین D میزان کلسیم و فسفات بدن را تنظیم می‌کند که برای سالم ماندن استخوان‌ها و دندان‌ها ضروری است. مصرف ویتامین D در دوران بارداری کمک می‌کند تا نوزاد شما برای ماه‌های اول زندگی ویتامین D کافی داشته باشد. کمبود ویتامین D باعث بروز مشکلاتی در استخوان نوزاد و نرمی استخوان می‌شود.

فقر آهن منجر به کم‌خونی و احساس خستگی شدید در مادر می‌شود. کم‌خونی با زایمان زودرس، وزن پایین نوزاد هنگام تولد، اختلال طیف اتیسم و افزایش مرگ‌ومیر مادران نیز ارتباط داده شده است، بنابراین دریافت آهن کافی در طول بارداری واقعاً ضروری است.

کلسیم برای تشکیل استخوان و دندان‌های جنین ضروری است. دریافت میزان کافی کلسیم در پیشگیری از عوارض بارداری مانند مسمومیت حاملگی یا فشارخون حاملگی نقش مهمی دارد. در طول بارداری و به خصوص در ماه‌های آخر، سهم بیشتری از کلسیم دریافتی مادر در بدن جنین ذخیره می‌شود و در صورت جذب نکردن کلسیم کافی ممکن است ذخایر کلسیم مادر کاهش پیدا کند و مشکلاتی برای مادر ایجاد شود.

کمبود روی در مادر باردار می‌تواند خطرهای جدی برای جنین به دنبال داشته باشد. تحقیقات نشان داده است که کمبود روی در مادر باردار باعث ناهنجاری‌های مادرزادی و رشد غیرطبیعی مغز در جنین می‌شود.

 

اگرچه دریافت ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن از غذاها و منابع طبیعی گزینۀ مناسب‌تری به نظر می‌رسد، اما در دوران بارداری ممکن است تأمین میزان مورد نیاز بدن شما از طریق مواد غذایی و منابع طبیعی امکان‌پذیر نباشد. به همین دلیل، وزارت بهداشت در ایران توصیه کرده ‌است که تمام زنان باردار حداقل سه ماه پیش از بارداری، مصرف مولتی‌ویتامین‌های بارداری را در کنار اصلاح رژیم غذایی آغاز کنند. مولتی‌ویتامین‌های بارداری معمولاً حاوی مقادیر کافی از مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن در دوران بارداری است. با این حال، ممکن است پزشک با توجه به شرایط جسمی و سلامت شما، مکمل‌های فولیک اسید و آهن مجزا را برای شما تجویز کند.

 


 

نیازهای تغذیه ای در دوران شیردهی و پس از زایمان:

در این دوران نیاز به انرژی در بدن مادران حدود ۳۰ درصد افزایش می یابد. وجود کوآنزیم کیوتن، ویتامین های گروه B، ویتامین C و آهن باعث کاهش خستگی و تامین انرژی مورد نیاز بدن مادران پس از زایمان می شود. کلاژن، بیوتین، نیاسین، ویتامین C، روی، سلنیوم و مس باعث حفظ سلامت و شادابی پوست، مو و ناخن در مادران پس از زایمان می شود.

 

بارداری و شیردهی یکی از حساس‌ترین دوران‌های زندگی زنان است. در این دوران بیش‌ترین نیاز به مواد مغذی برای سلامت جنین، نوزاد و مادر وجود دارد.

تمامی نیاز نوزاد پس از تولد تا 6 ماهگی تنها از شیر مادر تامین می‌شود، بنابراین تغذیه مادر باید به گونه‌ای باشد که هم نیاز نوزاد و هم نیاز بدن خود را تامین نماید. در دوران شیردهی نیاز به انرژی حدود 30 درصد افزایش می‌یابد.

شیر مادر که در 6 ماه اول زندگی تنها منبع غذایی نوزاد محسوب می‌شود، مخلوطی از انواع مواد مغذی است که نه تنها نیاز بدن نوزاد به انرژی را فراهم می‌آورد، بلکه حاوی فاکتورهایی است که سبب ارتقاء سطح ایمنی بدن نوزاد شده و از بروز عفونت جلوگیری می‌کند. مادر باردار در طول دوران بارداری با ذخیره انرژی و مواد مغذی، بدن خود را برای دوران شیردهی آماده می‌کند. طی 6 ماه اول زندگی وزن بدن نوزاد 2 برابر می‌شود که تمامی انرژی و مواد مغذی مورد نیاز برای چنین رشد و تکاملی از شیر مادر فراهم می‌شود، بنابراین تغذیه مادر شیرده جهت تامین نیاز نوزاد و همچنین سلامت مادر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

دریافت آب به میزان کافی بسیار ضروری است. آب یکی از اجزای اصلی شیر می‌باشد، بنابراین بدیهی است که مادر شیرده نیاز بیشتری به دریافت آب دارد. توصیه می‌شود مادران شیرده روزانه 3-2 لیتر آب بنوشند که طبیعتاً در فصول گرم سال نیاز به آب بیشتر از این مقدار خواهد بود و بهتر است مادران پس از هر نوبت شیردهی یک لیوان آب بنوشند.

 


 

زنجبیل (جینجر) و دوران بارداری:

اختلال‌های گوارشی و داشتن حالت تهوع به ویژه تهوع صبحگاهی، شایع‌ترین شکایت دوران بارداری است. حالت تهوع و استفراغ در این دوران در 50 تا 80 درصد زنان باردار مشاهده می‌شود و در درجه خفیف، متوسط و شدید زنان باردار را گرفتار کرده و موجب سلب آرامش و سلامت آنان می‌شود. از سویی مضر بودن استفاده از داروهای شیمیایی و خطرات مصرف این داروها بر سلامت جنین، سبب شده است تا استفاده از گیاهان دارویی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار شوند.
یکی از این گیاهان دارویی، زنجبیل است که مصرف آن در دوره بارداری باعث کاهش حالت تهوع، کاهش کلسترول خون و تقویت سیستم ایمنی جنینی می شود.

 

خواص زنجبیل در بارداری:

بهبود گردش خون: مصرف زنجبیل موجب بهبود گردش خون بدن مادر و انتقال بهتر مواد غذایی و اکسیژن به جنین می‌شود.

کاهش کلسترول خون: زنجبیل باعث کاهش سطح کلسترول خون می‌شود و از این طریق عوارض و خطرات احتمالی ناشی از بالا بودن کلسترول در دوران بارداری را کاهش میدهد.

رفع تهوع صبحگاهی: استفاده از زنجبیل تهوع صبحگاهی دوران بارداری را تخفیف و رنج ناشی از آن را تسکین می‌دهد.

ضد التهاب: زنجبیل به دلیل دارا بودن حدود ۱۲ نوع آنتی اکسیدان، به صورت یک ماده ضدالتهاب عمل کرده و رادیکال های آزاد را خنثی می‌کند. بنابراین مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن مادر در این دوره حساس از زندگی خواهد شد.

تقویت سیستم ایمنی جنین: زنجبیل تازه حاوی آهن، ویتامین C و اسید فولیک است، بنابراین به تقویت سیستم ایمنی جنین نیز کمک می کند و احتمال بروز نقایص مادرزادی بدو تولد را کاهش میدهد

 


 

مشخصات کپسول پرگنانسی جینجر فم مد:

 • حاوی ترکیبات گیاهی برای مادران در دوران بارداری و شیردهی
 • حاوی زنجبیل برای پیشگیری و درمان تهوع در دوران بارداری
 • حاوی طیف گسترده ای از ویتامین ها و مواد معدنی
 • فرمولاسیون اختصاصی برای دوران بارداری، قبل از بارداری و دوران شیردهی
 • فاقد فرآوردهای لبنی، تخم مرغ، گلوتن، رنگ ها و طعم دهنده های مصنوعی

 


 

نحوه مصرف کپسول پرگنانسی و جینجر فم مد:

روزانه 3 عدد کپسول همراه با غذا و با فاصله زمانی چند ساعت قبل یا بعد از مصرف سایر داروها میل شود.

 


 

ترکیبات مکمل پرگننسی + جینجر فم مد (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

(Ginger (Zingiber officinale root powder

333.3 mg

(Folate (Folic acid

333.3 mg

(Vitamin A (All-trans retinyl palmitate

666.7 IU (200 mcg)

Beta Carotene

333.3 IU (200 mcg)

(Vitamin C (Calcium ascorbate

33.3 mg

(Vitamin D (Cholecalciferol-Vitamin D3

266.7 IU (6.7 mcg)

(Vitamin E (D-alpha tocopheryl acetate

37.31 IU (25 mg)

(Vitamin B1 (Thiamine

3.3 mg

(Vitamin B2 (Riboflavin

3.3 mg

(Vitamin B3 (Niacinamide

3.3 mg

(Vitamin B5 (Pantothenic acid

3.3 mg

(Vitamin B6 (Pyridoxine hydrochloride

3.3 mg

(Vitamin B12 (Cyanocobalamin

5 mcg

Biotin

15 mcg

(Calcium (Calcium citrate tetrahydrate

66.7 mg

(Magnesium (Magnesium oxide

33.3 mg

(Iron (Ferrous citrate

10 mg

(Zinc (Zinc oxide

2.5 mg

(Manganese (Manganese citrate

1 mg

(Copper (Copper citrate

0.5 mg

(Iodine (Potassium iodide

33.3 mg

(Selenium (Selenium HVP chelate

5 mcg

 


 

توصیه و هشدار مصرف کپسول پرگنانسی و جینجر فم مد 60 عددی:

 • در صورت ابتلا به هر بیماری دیگر یا مصرف هر گونه دارویی، پیش از شروع مصرف این محصول با پزشک خود مشورت نمایید.
 • در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این محصول از مصرف آن خودداری نمایید
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود
 • در بسته اصلی، در محیط خشک و خنک نگهداری شود.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
کد بهداشتی13664048349749
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهکانادا
بارکد629204000205

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات