منو
سبد خرید شما

سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویواتون | 24 ترکیب ضروری برای بارداری و شیردهی

پریناتال پلاس دی اچ ای
پریناتال پلاس دی اچ ای
-30 %
پریناتال پلاس دی اچ ای
پریناتال پلاس دی اچ ای
سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویواتون | 24 ترکیب ضروری برای بارداری و شیردهی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Viva Tune Prenatal +DHA - 60 Softgels
 • SKU: 1987
 • بارکد: 626832792664
245,900 تومان
351,100 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

سافت ژل پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون Viva Tune Prenatal +DHA یک مکمل مولتی ویتامین برای دوران بارداری و شیردهی است. کپسول پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتون علاوه بر تامین مواد مغذی نظیر ویتامین ها و مواد معدنی، به صورت افزوده حاوی DHA می باشد. DHA اسید چرب غیر اشباع است که برای رشد و تکامل مغز بسیار مهم و ضروری است.

کپسول پریناتال دی اچ ای ویواتیون حاوی ۲۴ ترکیب ضروری و مورد نیاز بانوان در دوران بارداری و دوران شیردهی است. در کپسول پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتون ترکیبی از مواد معدنی، ویتامین ها به همراه DHA استفاده شده است. این مسئله سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویواتیون را به یک مولتی ویتامین دوران بارداری و شیردهی تبدیل می کند.

 

سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویواتیون را می توان یک مکمل کامل برای تقویت سیستم ایمنی مادران، حفاظت کننده از سلامت جنین، کمک کننده به تکامل رشد سیستم عصبی و جسمی جنین و همچنین تامین مواد معدنی و ویتامین های ضروری برای بدن مادر و فرزند است. پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتون در بسته بندی 60 عددی و تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس در ایران تولید شده است. در ادامه به بررسی نحوه عملکرد ترکیبات پریناتال دی اچ ای ویواتون خواهیم پرداخت.

 

سایر مولتی ویتامین های دوران باردرای و شیردهی را ملاحظه کنید.

 

سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویواتون

 


 

پریناتال دی اچ ای و حفظ سلامت جنین:

از مهمترین ترکیبات در پریناتال دی اچ ای ویواتیون می توان به وجود 800 میکروگرم فولات در هر ۲ سافت ژل اشاره کرد. مزیت اول میزان دوز قرار داده شده در هر کپسول است، و مزیت دوم استفاده از فرم فعال اسید فولیک یعنی فولات در ترکیبات پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون است. فولات فرم فعال بیولوژیکی اسید فولیک است که بهتر و سریع تر در بدن جذب و مورد استفاده قرار می گیرد. فولات به حفظ سلامت سیستم عصبی جنین کمک می کند.

DHA دارای عملکرد روی غشای سلول های عصبی، عملکرد مغزی، کاهش چسبندگی عروق، موثر بر رشد به موقع مغز در طول بارداری و نوزادی است. بنابراین دریافت اسید های چرب امگا 3 از رژیم غذایی و مکمل برای سلامت بدن ضروری می باشد. ماهی و روغن ماهی رایج ترین و مهم ترین منابع اسید های چرب امگا 3 می باشند.

 

پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون

 

پریناتال پلاس دی اچ ای و تقویت سیستم عصبی مادر و جنین:

پریناتال پلاس دی اچ ای حاوی ویتامین های گروه ب، یا ب کمپلکس است. این گروه ویتامین به تقویت سیستم عصبی مرکزی کمک می کند. همچنین ویتامین‌های گروه B در سلامت سیستم عصبی و روانی، جلوگیری از اختلالات حواس و افسردگی تأثیر به سزایی دارند. فولیک اسید یکی از ترکیبات اصلی و ضروری در روند تقسیم سلولی، رشد و تکامل سلول‌های بدن و تشکیل گلبول‌های سفید و قرمز به شمار می‌رود.

 

کپسول پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون

 

پریناتال پلاس دی اچ ای و مبارزه با کم خونی:

پریناتال پلاس دی اچ ای یک مکمل مناسب برای جلوگیری از کم خونی در دوران بارداری و شیردهی است. چرا که این محصول در هر ۲ سافت ژل خود ۲۷ میلی گرم دارد که این مقدار میزان مناسبی برای تامین نیاز مادران در دوران بارداری و شیردهی است. آهن همچنین در کنار ویتامین ب ۱۲ و فولیک اسید کمک شایانی به مبارزه با کم خونی می کنند. همچنین آهن مورد نیاز هم در دوران بارداری و هم در دوران شیردهی می تواند به حفظ سلامت مغزی و رشد و تکامل سیستم عصبی کودکان کمک کند. آهن یکی از مهمترین مواد معدنی مورد نیاز مادران و کودکان است. وجود ویتامین سی در این محصول نیز به افزایش جذب آهن کمک می کند.

 

پریناتال دی اچ ای ویوا تون و کم خونی دوران بارداری

 

پریناتال پلاس دی اچ ای و تقویت سیستم ایمنی بدن مادران:

کپسول پریناتال پلاس دی اچ ای از ترکیباتی استفاده کرده تا سیستم ایمنی مادران به خصوص در دوران بارداری است. پریناتال پلاس دی اچ ای حاوی ویتامین سی به میزان ۱۲۰ میلی گرم در هر ۲ سافت ژل است که این مقدار نیز می توان نیاز روزانه مادران در دوران بارداری و شیردهی را به طور کامل برطرف کند. کار اصلی ویتامین سی در بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین C به دلیل نقش مهمی که در سلامت سیستم ایمنی دارد، شاید محبوب ترین مکمل مصرفی برای محافظت در برابر عفونت باشد. این ویتامین از عملکرد سلول های ایمنی مختلف پشتیبانی می کند و توانایی آنها را برای محافظت در برابر عفونت افزایش می دهد. همچنین برای مرگ سلولی ضروری است، که با پاکسازی سلول‌های قدیمی و جایگزینی آنها با سلول‌های جدید، به حفظ سلامت سیستم ایمنی شما کمک می‌کند.

علاوه بر ویتامین سی و برای حمایت بیشتر از سیستم ایمنی مادران در دوران بارداری و دوران شیردهی، در کپسول پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون از زینک نیز استفاده شده است. کمبود زینک به طور قابل توجهی بر توانایی سیستم ایمنی شما برای عملکرد صحیح به خصوص در دوران بارداری و شیردهی تأثیر می گذارد و در نتیجه خطر ابتلا به عفونت و بیماری از جمله ذات الریه را افزایش می دهد. بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که 16 درصد از تمام عفونت های تنفسی عمیق در سراسر جهان به دلیل کمبود روی است.

ویتامین د ۳ نیز از جمله ویتامین های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. بسیاری از افراد دچار کمبود ویتامین دی هستند که ممکن است بر عملکرد سیستم ایمنی تأثیر منفی بگذارد. در واقع، سطوح پایین ویتامین D با افزایش خطر ابتلا به عفونت‌های دستگاه تنفسی فوقانی، از جمله آنفولانزا و آسم آلرژیک مرتبط است.

 

پریناتال + دی اچ ای ویواتون مولتی ویتامین بارداری

 

سافت ژل پریناتال دی اچ ای و حفظ سلامت استخوان و مفاصل:

در سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویواتیون از ویتامین ها و مواد معدنی مناسب برای تقویت استخوان و مفاصل استفاده شده است. کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین د۳، ۴ ترکیب مهم در حفظ سلامت استخوان و مفاصل به خصوص در دوران بارداری و شیردهی هستند. در هر ۲ سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویواتون 300 میلی گرم کلسیم وجود دارد. منیزیم در همین مقدار به میزان 100 میلی گرم وجوددارد. ویتامین د۳ 400 واحد و زینک نیز به میزان ۵ میلی گرم در هر ۲ سافت ژل پریناتال پلاس دی اچ ای وجود دارد.

 

پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتون مولتی ویتامین شیردهی و بارداری

 

سافت ژل پریناتال دی اچ ای و حفظ سلامت پوست موی مادران:

حفاظت از پوست و مو در مادران باردار و همچنین مادران شیرده یکی از کارهای مهم است. پریناتال دی اچ ای ویواتون نیز ترکیباتی را در محصول خود قرار داده است تا باعث تقویت پوست، مو و ناخن در دوران بارداری و شیردهی می شود. ترکیبات پریناتال پلاس دی اچ ای مخصوص برای پوست مو، شامل ویتامین سی، زینک، بیوتین و ویتامین ای است. این ۴ ترکیب، ترکیبات اصلی در مکمل های مخصوص پوست و مو هستند که در پریناتال دی اچ ای مورد استفاده قرار گرفته شده است.

 

پریناتال دی اچ ای ویواتون و پوست

 

پریناتال دی اچ ای ویواتیون و ترکیبات آنتی اکسیدان:

پریناتال دی اچ ای ویواتون حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان است. این محصول حاوی ویتامین سی و ویتامین ای است. 15 واحد ویتامین ای در هر ۲ کپسول وجود دارد. ویتامین ای و ویتامین سی هر دو از جمله آنتی اکسیدان های قوی هستند که از تخریب سلولی جلوگیری و همچنین مبارزه با رادیکال های آزاد جزو کارهای اصلی این دو ماده است. آنتی اکسیدان ها در دوران بارداری و شیردهی یکی از ترکیبات مهم در مولتی ویتامین های بارداری و شیردهی است. بنابراین توجه به این ترکیبات در رژیم غذایی و همچنین مکمل ها این دوران بسیار مهم است.

 

سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویواتون

 


 

مشخصات سافت ژل پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتیون:

 • مولتی ویتامین کامل برای دوران بارداری و شیردهی
 • حاوی DHA برای رشد و تکامل مغز جنین و نوزاد
 • حاوی 24 ترکیب ضروری و مورد نیاز بدن در دوران بارداری و شیردهی
 • تقویت سیستم ایمنی مادران
 • جلوگیری از کم خونی به واسطه وجود آهن، اسید فولیک و ویتامین ب ۱۲
 • حاوی زینک، بیوتین و ویتامین سی برای تقویت پوست و مو
 • حاوی کلسیم مینزیم، زینک و ویتامین د ۳ برای تقویت استخوان و مفاصل
 • حاوی ویتامین های گروه ب
 • تقویت سیستم عصبی
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان مانند ویتامین سی
 • حاوی ویتامین آ
 • حاوی فرم فعال اسید فولیک (فولات) برای جلوگیری از نواقص ذهنی جنین

 

 


 

نحوه مصرف کپسول پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتون:

روزانه دو کپسول نرم ژلاتینی بعد غذا میل گردد.

 

 


 

ترکیبات سافت ژل پریناتال دی اچ ای ویوا تون (در هر ۲ سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A (RE)

750 µg (2500 IU)

Vitamin C

120 mg

Vitamin D3

10 µg (400 IU)

Vitamin E (alpha-TE)

10 mg (15 IU)

Vitamin K

80 µg

Vitamin B1

3 mg

Vitamin B2

2 mg

Vitamin B3

20 mg

Vitamin B5

6 mg

Vitamin B6

20 mg

Vitamin B12

6 µg

Folate (from Quatrefolic)

800 µg

Biotin

30 µg

Calcium

300 mg

Iron

27 mg

Iodine

150 µg

Magnesium

100 mg

Zinc

5 mg

Selenium

50 µg

Copper

1 mg

Manganese

2 mg

Chromium

30 µg

Molybdenum

50 µg

ِDHA

120 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پریناتال DHA:

 • قبل از مصرف، در صورت وجود بیماری زمینه ای یا در صورت استفاده از سایر داروها با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • بیش از میزان توصیه شده از پریناتال پلاس دی اچ ای ویواتون استفاده نشود.
 •  استفاده طولانی مدت مقدار 20 میلی گرم ویتامین ب 6 ممکن است منجر به بی حسی و مورمور خفیف گردد
 • استفاده 28 میلی گرم آهن ممکن است در افراد حساس منجر به احساس ناراحتی معده گردد.
 • فرآورده در جای خشک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارسافت ژل: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی5331790493760837
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد6268327926647

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات