منو
سبد خرید شما

کپسول کانت بوست فیرهون هلث | درمان ناباروری آقایان

کپسول کانت بوست فیرهون هلث
کپسول کانت بوست فیرهون هلث
-2 %
کپسول کانت بوست فیرهون هلث
کپسول کانت بوست فیرهون هلث
کپسول کانت بوست فیرهون هلث | درمان ناباروری آقایان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Fairhaven Health Count Boost for men
 • SKU: 2172
884,700 تومان
902,800 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

هدف Fairhaven Health در مورد اثربخشی و کیفیت محصول است. این یکی دیگر از راه های گفتن ما برای مشتریان و مسافران ویژه آنها است. ما بهترین از هر دو جهان را ادغام می کنیم، با ترکیب طب سنتی غرب (آلوپاتی) با تحقیقات بالینی در زمینه های گیاهی / هومیوپاتی. تمام محصولات مکمل ما مبتنی بر علم بالینی هستند و تمام تولیدات تحت استانداردهای GMP و آزمایشات کیفیت شخص ثالث اداره می شود.

 

به طور قابل توجهی، محصول FertilAid برای مردان ما در آزمایش دوسوکور تحت کنترل دارونما مورد آزمایش قرار گرفت و نتایج قابل توجهی را در زمینه پیشرفت تحقیقاتی در بهبود پارامترهای مهم باروری مردان مانند تعداد اسپرم و تحرک نشان داد.

 

جهت مشاهده و خرید انواع مکمل ناباروری مردان بر روی آن کلیک نمایید.

 

کانت بوست

 

کیفیت اسپرم مردان در دهه های اخیر بصورت مداوم در حال کاهش بوده و دانشمندان هنوز موفق به پیدا کردن دلیل اصلی این امر نشده اند. بعضی از دانشمندان فقط حدس و گمان هایی در مورد علت کاهش کیفیت اسپرم مطرح کرده اند مثلا گروهی دود سیگار و گروهی افزایش هورمون زنانه در بدن مردان را علت کاهش تعداد اسپرم ها دانسته اند.

 

کپسول  کانت بوست مناسب برای آقایانی است که تعداد اسپرم های آنها برای باروری کم است.  مردان بر اساس دلایلی مختلف از جمله سیگار کشیدن و افزایش هورمون های زنانه اسپرم های آن ها کاهش می یابد. این مکمل با توجه به ترکیباتی که دارد تعداد اسپرم ها را افزایش می دهد و باعث افزایش قدرت باروری مردان نیز می شود.

 

 

حمله اسپرم

 

 

کپسول کانت بوست کاملاً طبیعی و بدون عوارض جانبی است. این محصول مناسب افرادی است که اسپرم کافی برای باروری ندارند. ویتامین ها و آنتی اکسیدان های به کار رفته در این قرص علاوه بر افزایش تراکم و تعداد اسپرم ها از آن ها محافظت می کنند. برای مثال CoQ10 و گلوتاتیون از ترکیبات اصلی هستند که طبق تحقیقات، این ترکیبات باعث افزایش تعداد اسپرم ها می شوند و یا ویتامین B12 و ویتامین C همراه با سایر ترکیبات گیاهی علاوه بر افزایش تعداد اسپرم ها تحرک آن ها را نیز افزایش می دهند.

 

مشخصات کانت بوست:

 • افزایش بیشتر تعداد اسپرم و افزایش توان جنسی آقایان
 • مناسب برای مردانی که در آنالیز اسپرم، تعداد کمتر از میزان طبیعی گزارش شده باشد
 • دارای ویتامین ها و آنتی اکسیدان های اضافی
 • دارای CoQ10 و گلوتاتیون که در افزایش تعداد اسپرم تأثیر دارد
 • دارای ویتامین C و ویتامین ب 12 و ترکیبات گیاهی خاص، موثر در افزایش تعداد اسپرم
 • جهت استفاده به همراه Fertilaid for men برای افزایش بیشتر تعداد اسپرم
 • کاملا طبیعی و به دور از عوارض جانبی

 

خرید کپسول کانت بوست فیرهون هلث

 


 

نحوه مصرف مکمل کانت بوست فیرهون هلث:

به عنوان مکمل رژیمی غذایی روزانه 2 کپسول همراه با آب مصرف گردد.

 


 

ترکیبات کپسول کانت بوست فیرهون هلث:

 

 
عنوانمقدار
(Vitamin C (as ascorbic acid
500 mg
Riboflavin
15 mg
(Niacin (as inositol hexanicotinate
25 mg
(Vitamin B12 (as Methylcobalamin
500 mcg
Maca
200 mg
Ribose
200 mg
Withania Somnifera
150 mg
PanaxGinseng
150 mg
(Mucuna pruriens (40% L-dopa
100 mg
(Coenzyme Q10 (ubiquinone
30 mg
Glutathione Reduced
20 mg

 

 

CoQ10

Coenzyme Q-10 (CoQ10) یک آنتی اکسیدان موجود در پلاسمای مایع منی و منی است. مطالعات متعدد تایید کرده اند که سطوح CoQ10 در مقایسه با تعداد اسپرم همبستگی دارد. مهمتر از همه، تحقیقات نشان می دهد که مکمل CoQ10 باعث افزایش تراکم اسپرم و تحرک و افزایش درصد اسپرم با مورفولوژی طبیعی می شود.

 

گلوتاتیون

علاوه بر محافظت از اسپرم از آسیب های رادیکال آزاد و افزایش تحرک اسپرم، کاهش گلوتاتیون برای اطمینان از افزایش تعداد اسپرم سالم مهم است. تحقیقات نشان داده است که درمان مردان نابارور با کاهش گلوتاتیون منجر به بهبود کل تعداد اسپرم (و همچنین ویژگی های غشای سلولی) می شود.

 

ویتامین B12 به عنوان متيلكوبالامين

مطالعات متعدد در مردان با تعداد كم اسپرم (oligospermia) و حتی مردان بدون شمارش اسپرم (قابل اندازه گيري) (آزواسپرمی) انجام شده است، نشان می دهد كه مکمل متیك كوبالامين سبب افزايش معنیداری در ميزان اسپرم می شود.

 

ویتامین C

تحقیقات نشان می دهد که مصرف زیاد ویتامین C با افزایش میانگین اسپرم همراه است. در یک مطالعه، ویتامین C به مردان نابارور بین 25 تا 35 ساله با کاهش تعداد اسپرم افزوده شد. این مردان 1000 میلی گرم ویتامین C را دو بار در روز به مدت دو ماه دریافت کردند. نتایج مطالعه نشان داد که تعداد اسپرم (و تحرک) به طور قابل توجهی با مکمل های ویتامین C افزایش می یابد.

 

Mucuna pruriens

تحقیقات نشان می دهد که Mucuna pruriens می تواند چندین پارامتر کیفیت اسپرم را بهبود بخشد. مدل های حیوانی نشان می دهد که Mucuna pruriens تعداد اسپرم، زنده ماندن اسپرم و تحرک را افزایش می دهد و آسیب های مورفولوژیکی و تعداد اسپرم با بقایای سیتوپلاسمی را کاهش می دهد. این گیاه همچنین ممکن است به کاهش میزان اکسیژن واکنش دهنده و پراکسیداسیون لیپید، آسیب DNA، از دست رفتن کروموزومی و نفوذ پذیری غشای میتوکندری کمک کند.

 

Withania somnifera

در مطالعات نشان داده شده است که هر دو تعداد اسپرم و تحرک را افزایش می دهد. همچنین ممکن است استرس اکسیداتیو را کاهش دهد که نشان دهنده بهبود در سطح پلاسمای آنزیم آنتی اکسیدان و ویتامین A، C و E است.

 

ماکا

ماکا یک گیاه سنتی است که برای سال ها به منظور افزایش باروری و میل جنسی استفاده شده است. مطالعات متعدد نشان داده است که مکمل با ماکا باعث افزایش تعداد اسپرم، حرکت، حجم و کیفیت کلی اسپرم می شود.

 

 

تخمک

 

 

 

مردي كه تعداد اسپرم‌هاي او كم است چه كاري بايد انجام‌دهد؟

 

در اين زمينه دو نظريه وجود دارد، به نام‌هاي «تنظيم زمان‌» و «تقويت قدرت باروري زوج‌». مثلاً اگر تعداد اسپرم شما كم است ولي‌ تمايل داريد كه در كمتر از يكسال صاحب فرزند شويد در اين صورت ‌بايد از اين مسئله آگاهي داشته باشيد كه شما بايد بيش از يك سال صبر كنيد زيرا حدود ۱۰% از مردان داراي تعداد كم اسپرم در اين زمان بچه‌دار خواهند شد. در حالي كه اگر شما ۲ سال صبر كرديد و موفق نشديد مي‌بايستي اقدام نماييد و كارهاي ديگري را انجام دهيد زيرا شانس بارداری خود به خود پس از اين زمان خيلي كم است‌.

 

 

علل کاهش اسپرم:

تولید اسپرم یک فرآیند پیچیده است و به عملکرد نرمال بیضه ها و همچنین غدد آدرنالی و هیپوفیز در مغز شما نیاز دارد. هنگامی که اسپرم تولید می شود، لوله های ظریفی آنها را حمل می کنند تا وقتی که منی با اسپرم ترکیب شوند و از آلت تناسلی بیرون بریزند. وجود مشکلاتی در هر یک از این سیستم ها می تواند بر تولید اسپرم تاثیر بگذارد. همچنین ممکن است مشکلاتی از قبیل شکل اسپرم غیر عادی (مورفولوژی)، حرکت یا عملکرد وجود داشته باشد.

 

علایم کاهش اسپرم:

نشانه اصلی میزان کم اسپرم، ناتوانی در بارداری است. ممکن است هیچ علایم و نشانه آشکار دیگری وجود نداشته باشد. در برخی از مردان، یک مشکل اساسی از قبیل ناهنجاری کروموزومی، عدم تعادل هورمونی، انسداد رگ بیضه و یا مشکلاتی که مانع عبور اسپرم می شوند، می توانند منجر به این مشکل شوند. علائم میزان پایین اسپرم می تواند شامل این موارد شود:

 

 • مشکلات مربوط به عملکرد جنسی (به عنوان مثال، کاهش توانایی جنسی و یا مشکل حفظ اختلال نعوظ)
 • درد، ورم و یا وجود توده ای در ناحیه بیضه ها
 • کاهش موهای صورت یا بدن به طور غیر عادی

کانت بوست

 

 


 

موارد هشدار و نکات قابل توجه مصرف کپسول کانت بوست فیرهون هلث:

 

 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص ، پیشگیری یا درمان نمی باشد .
 • در صورت مصرف هرگونه دارو ، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید .
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید .
 • دارای ویتامین ها و آنتی اکسیدان های اضافی
 • دارای کوکیوتن و گلوتاتیون که نشان داده شده در افزایش تعداد اسپرم موثر هستند.
 • شامل ویتامین B12 و ویتامین C همراه با ترکیبات گیاهی خاص ، موثر در افزایش تعداد اسپرم
 • کاملا طبیعی و به دور از عوارض جانبی
 • مناسب برای مردانی که در آنالیز اسپرم آن ها تعداد کمتر از میزان طبیعی گزارش شده باشد.
 • این محصول به تنهایی مصرف نمیشود و حتماً باید با فرتیل اید آقایان مصرف شود.
 • مناسب برای گیاهخواران
 • توصیه می شود که بعد از هر بار استفاده درب بطری را ببندید.
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص ، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو ، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.

 

 


 

پیشنهادات:

 

از بهترین مکمل های ناباروری آقایان می توان به آندروفرتی و فرتیل اید آقایان اشاره کرد.

از دیگر محصولات تاثیرگذار بر روی درمان ناباروری آقایان می توان به ساشه آندروفرتی اشاره کرد. جهت آشنایی بیشتر با این محصول می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

مشخصات کلی
مقدار60 عدد
کد بهداشتی895749000189
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات