منو
سبد خرید شما

ساشه آندروفرتی کیو فارما | درمان ناباروری آقایان

ساشه آندروفرتی کیوفارما
ساشه آندروفرتی کیوفارما
ساشه آندروفرتی کیوفارما
-25 %
ساشه آندروفرتی کیوفارما
ساشه آندروفرتی کیوفارما
ساشه آندروفرتی کیوفارما
ساشه آندروفرتی کیو فارما | درمان ناباروری آقایان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Q Pharma Androferti 60 sachse
 • SKU: 2805
 • بارکد: 843701451903
1,199,760 تومان
1,604,640 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه آندروفرتی کیو فارما

ساشه آندروفرتی کیو فارما یا پودر آندروفرتی تعداد و کیفیت اسپرم را بهبود می بخشد و احتمال بارور شدن را افزایش می دهد. آندروفرتی بر بهبود حرکت اسپرم نیز تأثیر می گذارد. ساشه آندروفرتی یا ساشه اندروفرتی یا به عبارتی دیگر مکمل آندروفرتی (اندروفرتی) یکی از بهترین داروهای ناباروری آقایان است.در این مقاله راجع به قیمت آندروفرتی،خرید آندروفرتی،پودر آندروفرتی چیست و عوارض پودرآندروفرتی توضیحاتی ارائه خواهد شد.androferti عوا

رض،خرید اینترنتی آندروفرتی،داروی آندروفرتی،دارو آندروفرتی،پودر تقویت اسپرم،آندروفرتی نی نی سایت،پودر آندروفرتی داروکده،ترکیبات اندروفرتی،Androferti از جمله جستجو های شما بوده است.

 

ساشه آندروفرتی

ساشه آندروفروتی حاوی انواع مواد معدنی و مغذی مانند ویتامین C، ویتامین E، فولیک اسید، زینک، سلنیوم و … بوده که نیاز بدن را تأمین می کند. ساشه اندروفرتی را با نام مکمل آندروفرتی نیز می شناسند. این محصول در مردان کیفیت اسپرم را بهبود بخشیده و باعث افزایش باروری مردان می شود. همچنین این پودر از بدن در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند. این محصول حاوی شیرین کننده بوده و استفاده از آن برای یک دوره درمانی ۶ ماهه توصیه می شود.

در این مقاله راجع به ساشه آندروفرتی چیست ،قیمت ساشه آندروفرتی، قیمت مکمل آندروفرتی،قیمت پودر آندروفرتی،قیمت قرص آندروفرتی،ساشه آندروفرتی کیو فارما، کپسول آندروفرتی، عوارض آندروفرتی، داروی اندروفرتی، مکمل اندروفرتی،قرص اندروفرتی،داروی اندروفرتی ، مکمل غذایی آندروفرتی، مکمل تغذیه ای آندروفرتی و داروی آندروفرتی صحبت خواهیم نمود.

 

 

ساشه آندروفرتی

 

 

پودر آندروفرتی یک مکمل تخصصی برای تقویت قوای باروری آقایان است. مکمل آندروفرتی موجب افزایش تعداد و کیفیت اسپرم‌ها می شود. طی تحقیقات کلینیکی اثبات شده ،داروی اندروفرتی پارامترهای کیفیت اسپرم (تمرکز، حرکت، مورفولوژی و حجم) را ارتقاء و احتمال باروری را افزایش می دهد.

 

 

جهت مشاهده و خرید انواع مکمل ناباروری مردان بر روی آن کلیک نمایید.

 

 

 


 

 

آندروفرتی چیست

 

در پاسخ به اینکه آندروفرتی چیست می توان گفت یک مکمل بسیار تاثیرگذار برای درمان ناباروری آقایان می باشد. کپسول آندروفرتی، پودر آندروفرتی، قرص آندروفرتی و ساشه اندروفرتی کیو فارما یک محصول کمک درمانی ناباروری می باشد. قیمت ساشه آندروفرتی و قیمت مکمل آندروفرتی به مراتب از دیگر انواع داروهای ناباروری آقایان مناسب تر است.

ناباروری از مشکلاتی است که بسیاری از خانواده ها را تحت تاثیر قرار داده است. راه های زیادی برای درمان ناباروری وجود دارد که پزشکان برخی مکمل های غذایی را به افراد معرفی می کنند. ساشه آندروفرتی کیو فارما یک مکمل مناسب برای رفع اختلالات در اسپرم و بهبود کیفیت اسپرم در مردانی است که با مشکل ناباروری مواجه هستند.

 

آندروفرتی

 


 

مشخصات ساشه آندروفرتی کیو فارما:

 

 1. ساشه اندروفرتی می تواند با استرس اکسیداتیو که عامل اختلال اسپرم هاست مقابل کرده
 2. بهبود کیفیت اسپرم ها و افزایش احتمال بارداری
 3. افزایش دهنده تعداد و کیفیت اسپرم
 4. بهبود مرفولوژی اسپرم
 5. بهبود حرکت اسپرم
 6. افزایش حجم منی
 7. حاوی شیرین کننده

 


 

 

مواد موثر آندروفرتی چیست؟

 

- ال کارنیتین (حرکت اسپرم ها را افزایش داده و متابولیسم انرژی را بالا می برد)

- کوآنزیم Q10

- ویتامین C

- ویتامین E

- ویتامین B12 و CO-Q10 که در ارتقاء کیفیت اسپرم موثر هستند

- سلنیوم که روی حرکت (Motility) اسپرم تاثیرگذار است

- اسید فولیک کیفیت اسپرم را بالا می برد

- روی (Zinc). کاهش روی معمولا باعث نازایی می شود

 


 

نحوه مصرف ساشه آندروفرتی کیو فارما:

 

 • یکی صبح و یکی در زمان عصر روزی 2 مرتبه ساشه اندروفرتی، هربار 1 ساشه ی آندروفرتی را در نصف لیوان آب یا هر نوشیدنی دیگری حل کنید و بلافاصله میل نمایید.
 • استفاده از آندروفرتی برای یک دوره درمانی شش ماهه توصیه می شود، هرچند که ممکن است، نتایج آن بعد از سه ماه مشاهده گردد. چرا که سیکل کامل تولید اسپرم سه ماهه است.

 


 

ترکیبات ساشه آندروفرتی کیو فارما:

 

ناممقدارنیاز روزانه
L-Carnitine۱۵۰۰ mg*
Vitamin C۶۰ mg۷۵ %
Coenzyme Q10۲۰ mg*
Vitamin E۱۰ mg۸۳ %
Zinc۱۰ mg۱۰۰ %
Folic Acid۲۰۰ mcg۱۰۰ %
Selenium۵۰ mcg۹۱ %
Vitamin B12۱ mcg۴۰ %
Protein۰ g*
Carbohydrates۳٫۶ g*
Fat۰ g*

 


 

شرایط نگهداری مکمل آندروفرتی:

 

مکمل تغذیه ای آندروفرتی  می بایست دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 


 

 

توصیه و هشدار مصرف ساشه آندروفرتی:

 

 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف پودر آنروفرتی با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده قرص آندروفرتی را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • ساشه آندروفرتی مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.

 


 

علت ناباروری از مرد است یا زن؟

 

علل ناباروری می‌‌تواند مربوط به مرد یا زن و یا هر دو باشد و یا اینکه توجیه و دلیل مشخصی نداشته باشد که به ان ناباروری با علت نا مشخص می‌‌گویند. حدود 40 درصد از مشکلات بارداری مربوط به مردان می‌‌باشد که از علل آن می‌‌توان به مواردی همچون علل ژنتیکی، ناهنجاری‌‌های ساختمانی و اندامی، بیماری‌‌های عفونی، اختلالات هورمونی، اختلالات مربوط به اسپرم و عوامل محیطی مانند آلودگی‌‌ها و استرس اکسیداتیو اشاره کرد.

اختلالات مربوط به تولید اسپرم سر دسته علل ناباروری در مردان می‌باشد و به همین دلیل درمان ان حائز اهمیت است. جهت ارزیابی باروری مردان از آنالیز اسپرم می‌شود که این آزمایش در چندین نوبت صورت می‌گیرد.

آندروفرتی یک محصول منحصر به فرد با طعم پرتغالی است که روزی 2 بار مصرف می شود. طی تحقیقات کلینیکی اثبات شده،ساشه آندروفرتی پارامترهای کیفیت اسپرم (تمرکز، حرکت، مورفولوژی و حجم) را ارتقاء و احتمال باروری را افزایش می دهد. این مکمل می تواند با استرس اکسیداتیو که عامل اختلال اسپرم هاست مقابل کرده، کیفیت اسپرم ها را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را افزایش دهد.

 


 

ساشه آندروفرتی  Androferti sachet را چگونه باید مصرف کنیم؟

 

شما باید ساشه آندروفرتی  Androferti sachet را دو بار در روز ، ترجیحاً با فاصله دوازده ساعت از هم بخورید. محتویات ساشه آندروفرتی را در نصف لیوان آب ، آب میوه یا هر نوشیدنی سرد دیگر حل بکنید  و هم بزنید تا حل شود. از نوشیدنی های گرم خودداری کنید ، زیرا آنها می توانند به مواد اندروفرتی آسیب برسانند. Androferti باید به محض حل شدن مورد استفاده قرار بگیرد. شما باید یک روال روزانه برای استفاده از مکمل آندروفرتی در یک ساعت خاص در صبح و شب ایجاد نمایید. ارتباط زمان های مصرف آن با یک عمل یا عادت روزمره (مانند صبحانه و شام) می تواند کمک کننده باشد.

 


 

چرا باید ساشه آندروفرتی را روزانه دو کیسه مصرف کنم؟

 

یکی از مهمترین ترکیبات پودر آندروفرتی L-carnitine است. پودر اندروفرتی تحرک اسپرم را بهبود می بخشد و متابولیسم انرژی را تقویت می کند. سطح L-carnitine ال کارنتین  بعد از 12 ساعت به حالت اولیه برمی گردد ، بنابراین شما در آن مرحله به مقدار بیشتری احتیاج دارید. با مصرف دو کیسه مکمل تغذیه ای آندروفرتی در روز و فاصله گرفتن از آنها به طوری که آنها را 12 ساعت از هم جدا کنید ، می توانید به بدن خود کمک کنید تا یک سطح سازگارتر از این ماده مهم را حفظ کند.

 


 

چه مدت نیاز دارم که داروی آندروفرتی  Androfertiرا مصرف کنم؟

 

اسپرم به مدت 74 روز بالغ می شود ، اما علاوه بر این ، حداقل 20 مورد بیشتر طول می کشد تا به اندازه کافی بالغ شوند تا تخم را بارور کنند. ما این را چرخه تولید اسپرم می نامیم.مصرف ساشه آندروفرتی از آغاز تا پایان بیش از دو چرخه کامل بر تولید اسپرم تأثیر می گذارد. در حالی که اثرات اول بعد از 30 روز دیده می شود ، برای بهبود قابل توجه شما باید حداقل 3 ماه از ساشه آندروفرتی استفاده کنید. شما در دو چرخه تولید اسپرم به نتایج بهینه خواهید رسید ، از این رو توصیه می کنیم از Androferti به مدت شش ماه استفاده کنید.

آندروفرتی را می توان برای شش ماه مصرف نمود .از آنجایی که سیکل تولید اسپرم سه ماه می باشد برای ضریب اطمینان بیشتر مصرف آن طی دو سیکل یعنی شش ماه توصیه می شود. حداکثر تاثیر داروی آندروفرتی زمانی دیده می شود که دو سیکل تولید اسپرم گذشته باشد. پیشنهاد می شود آندروفرتی دو بار در روز به مدت شش ماه مصرف شود. بعد از شش ماه مصرف ساشه آندروفرتی، اسپرم ها بزرگتر و قوی تر خواهند شد.

 


 

اگرمصرف یک کیسه ساشه آندروفرتی را فراموش کنم چه کاری باید انجام دهم؟

 

طبق معمول باید مصرف آندروفرتی  Androferti را ادامه دهید. همچنین برای جبران کیسه فراموش شده ، دو  کیسه استفاده نکنید.

 


 

چه اتفاقی می افتد اگر چند روز مصرف ساشه آندروفرتی را فراموش کنم؟

 

شما باید به مصرف مکمل آندروفرتی کیوفارما Androferti ادامه دهید. اگر مصرف ساشه اندروفرتی Androferti را برای مدت طولانی تر متوقف کنید ، مزایای آن را برعکس می کنید. با این حال ، اگر شما ساشه آندروفرتی

مشخصات کلی
مقدار۶۰ عدد ساشه
کد بهداشتی7463308746624989
کشور سازندهایران ( تحت لیسانس اسپانیا )
بارکد8437014519037
سایر توضیحاتساشه آندروفرتی یا ساشه اندروفرتی یا همان مکمل آندروفرتی یا مکمل اندروفرتی بهترین داروی ناباروری برای آقایان، تقویت جنسی آقایان و بهترین داروی بارور شدن آقایان می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات