منو
سبد خرید شما

کپسول اف اچ پرو زنان فرهیون هلث | کمک به سلامت سیستم باروری زنان

اف اچ پرو خانم ها
اف اچ پرو خانم ها
اف اچ پرو خانم ها
اف اچ پرو خانم ها
ناموجود
اف اچ پرو خانم ها
اف اچ پرو خانم ها
اف اچ پرو خانم ها
اف اچ پرو خانم ها
کپسول اف اچ پرو زنان فرهیون هلث | کمک به سلامت سیستم باروری زنان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Fairhaven Health FH PRO for Women - 180 Caps
 • SKU: 4183
 • بارکد: 896593002664
3,124,500 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول اف اچ پرو بانوان فرهیون هلث Fairhaven Health FH PRO for Women مکملی برای تقویت قوای باروری بانوان است که توسط برند فرهیون هلث طراحی و فرموله شده است. اف اچ پرو برای زنان حاوی بیش از 30 ترکیب ضروری و مورد نیاز بدن بانوان برای افزایش سلامت باروری و کمک به درمان نازایی زنان است. 

 

کپسول اف اچ پرو خانم ها فرهیون هلث همچنین می تواند شما را از دریافت مولتی ویتامین نیز بی نیاز کند. اف اچ پرو زنان حاوی انواع ویتامین ها، مواد معدنی، ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی به همراه آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن بانوان است. اف اچ پرو زنان یک محصول و مکمل کامل اختصاصی برای بانوان است که علاوه بر سلامت و تقویت قدرت باروری زنان، باعث حفظ سلامت عمومی بدن آنها نیز می شود. 

اف اچ پرو برای زنان یک مولتی ویتامین با طیف کامل باروری و دوران بارداری با وجود ترکیباتی چون، اینوزیتول Myo+D-Chiro که برای حمایت از تعادل هورمونی، چرخه های منظم و کیفیت تخمک طراحی شده است، می باشد. 

کپسول اف اچ پرو زنان فرهیون هلث آماده برای هر چالش باروری مناسب است. FH PRO برای زنان، مکمل باروری مبتنی بر آنتی‌اکسیدان های ممتاز و عاری از گیاهان است که ویتامین و مواد معدنی قبل از بارداری را همراه با مواد مغذی تخصصی مانند میو اینوزیتول، دی‌کیرو-اینوزیتول، آلفا لیپوئیک اسید فراهم می‌کند. همچنین CoQ10 برای سلامتی باروری زنان در اف اچ پرو هدف گذاری شده است.

سایر محصولات ناباروری بانوان را مشاهده کنید. 

 

همچنین می توانید سایر محصولات کمک به باروری بانوان از جمله، خرید ساشه اوازیتول، ساشه اووایز، ساشه ایرافرتیل، ساشه اینوفولیک، خرید ساشه فرتی بیوتیک، خرید ساشه فمی بست، خرید فرتیل اید بانوان، خرید اووابوست، خرید ژل بیبی دنس و خرید اواپلاس بر روی نام آنها کلیک کنید. 

 

اف اچ پرو زنان فرهیون هلث

 

یک رویکرد جامع و یکپارچه 3 در 1 برای باروری بانوان:

اف اچ پرو فور وومن یک رویکرد سه جانبه برای باروری زنان ارائه می دهد. اول، مصرف روزانه یک ویتامین دوران بارداری می‌تواند به پر کردن شکاف‌های مواد مغذی در رژیم غذایی شما کمک کند و از بارداری و سلامت بارداری در زنان حمایت کند. کپسول  اف اپ پرو بانوان مجموعه ای جامع از ویتامین های قبل از بارداری را با 100٪ یا بیشتر ارزش روزانه ویتامین ها و مواد معدنی کلیدی - از جمله ویتامین های B، D، آهن، روی، ید و اسید فولیک (به عنوان متیل فولات) ارائه می دهد.

دوم، با پایه آنتی اکسیدانی پره ناتال، اف اچ پرو برای زنان سپس بر روی مواد مغذی تخصصی محبوب برای باروری زنان – myo و d-chiro inositol – قرار می‌گیرد تا با متعادل کردن هورمون‌ها – تستوسترون و انسولین – چرخه‌های منظم قاعدگی را تقویت کند. اف اچ پرو زنان نقشی در حفظ چرخه های شما در مسیر درست دارد.

و در آخر، FH PRO با استفاده از انواع مواد مغذی آنتی اکسیدانی - CoQ10، ملاتونین، بتاکاروتن، C، E، آلفا لیپوئیک اسید، عصاره هسته انگور، رسوراترول، روی، سلنیوم، N-استیل سیستئین از سلامت تخمک پشتیبانی می کند. که برای به حداقل رساندن تأثیر آسیب رادیکال های آزاد به تخمک های شما به کار می روند.

 

مکمل های قاعدگی و یائسگی را مشاهده کنید.

 

کپسول اف اچ پرو بانوان فرهیون هلث

فرموله شده بدون مواد گیاهی برای حداکثر انعطاف پذیری

برخلاف بسیاری از مکمل‌های باروری موجود در بازار، اف اچ پرو برای زنان عمداً عاری از گیاهان است. گیاهان دارویی مدت‌هاست که در مکمل‌های غذایی برای حمایت از سلامت و تندرستی استفاده می‌شوند، و گیاهان خاصی مانند وایتکس و شبدر قرمز اغلب برای حمایت از باروری زنان استفاده می‌شوند. با این حال، ممکن است زمانی فرا برسد که بخواهید از مکمل‌های باروری خود بدون گیاهان استفاده کنید. اف اچ پرو فقط برای چنین موقعیتی اینجاست. FH PRO پر از آنتی اکسیدان ها و بدون گیاهان ساخته شده است، اف اچ پرو زنان برای هر سناریوی باروری که فکرش را بکنید طراحی شده است.

 

مولتی ویتامین های مخصوص بانوان را مشاهده کنید. 

اف اچ پرو برای بهبود کیفت تخمک

نتایج مطالعه بالینی مزایای قابل توجهی را بر میزان بارداری بالینی نشان می دهد:

در یک کارآزمایی بالینی آینده نگر اخیر بر روی بیماران ART، به 48 زن اف اچ پرو برای زنان به مدت 90 روز قبل از ART داده شد. میزان حاملگی بالینی با کنترل تاریخی بیمارانی که سیکل های خود را در طول 18 ماه قبل کامل کرده بودند مقایسه شد.

این مطالعه مقدماتی شامل 104 زن افزایش قابل توجهی در میزان حاملگی بالینی (54.5٪) در بیماران ART که مکمل اف اچ پرو برای زنان (48 نفر) را در مقایسه با گروه کنترل تاریخی (31.5٪، 56 نفر) نشان داد. بهبود در میزان حاملگی بالینی ART پس از مصرف مکمل آنتی اکسیدانی ممکن است به دلیل کاهش استرس اکسیداتیو به گامت ها و جنین ها باشد. این مطالعات نشان داد که مکمل های خوراکی با فرمول آنتی اکسیدانی ترکیبی، میزان بارداری بالینی را بهبود می بخشد. 

مکمل های تقویت جنسی بانوان را مشاهده کنید. 

 

اف اچ پرو فور وومن فرهیون هلث

 

نکات برجسته درباره اف اچ پرو بانوان:

FH PRO برای زنان بهترین فرمولاسیون 3 در 1 را ارائه می دهد که مواد مغذی ضروری را برای متعادل کردن هورمون ها و حمایت از سلامت تخمک به اضافه یک ویتامین دوران بارداری و قبل از بارداری را ارائه می دهد. نتایج مطالعه بالینی مزایای قابل توجهی را پیشنهاد می کند. FH PRO برای زنان یک مکمل مولتی ویتامین و باروری پیش از بارداری ثبت شده، جامع و دارای بیش از 30 ماده است. در یک کارآزمایی بالینی آینده نگر، زنانی که FH PRO را مصرف می کردند، میزان بارداری بالینی بالاتری (54.5٪) نسبت به گروه کنترل تاریخی (31.5٪) را تجربه کردند. 

کپسول اف اچ پرو زنان فرهیون هلث یک فرمول باروری بدون گیاهان که برای هر سناریوی باروری طراحی شده است، اف اچ پرو برای زنان یک مکمل باروری همه‌کاره و مقرون‌به‌صرفه است. با FH PRO برای زنان، دیگر نیازی به خرید مکمل های جداگانه ندارید.

اف اچ پرو فور وومن برای حمایت از تعادل هورمونی، هورمون های کلیدی - انسولین و تستوسترون - که به حفظ چرخه قاعدگی شما کمک می کند، یک وعده روزانه از 2 گرم مایو اینوزیتول و 50 میلی گرم D-CHIRO INOSITOL را ارائه می دهد. همچنین این محصول حاوی ملاتونین و متیل فولات (اسید فولیک)، همراه با میو اینوزیتول - سه گانه شناخته شده برای حمایت از کیفیت تخم مرغ را ارائه می دهد. 

 

اف اچ پرو زنان فرهیون هلث ترکیبی قدرتمند از آنتی اکسیدان ها از جمله CoQ10، آلفا لیپوئیک اسید، N-استیل سیستئین، رسوراترول و غیره است که برای خنثی کردن رادیکال های آزاد قبل از اینکه به تخمک آسیب ببیند، می باشد. از دیگر مزایای اف اچ پرو برای زنان می توان به تغذیه مناسب زنان از لحاظ مواد مغذی و  پر کردن شکاف های تغذیه ای نام برد.  شکاف های رژیم خود را با 100٪ یا بیشتر ارزش روزانه ویتامین ها و مواد معدنی حیاتی قبل از بارداری، از جمله متیل فولات، ید و آهن پر کنید. متیل فولات شکل زیست فعال ویتامین B9 است. که تمام این ترکیبات به داشتن فرزندی سالم تر کمک می کنند. 

با 300 میلی گرم COQ10 در هر وعده روزانه. علاوه بر فعالیت آنتی اکسیدانی، CoQ10 از تولید انرژی در سلول های تخمک نیز پشتیبانی می کند. اف اچ هپرو زنان فاقد گندم، گلوتن، مخمر، لبنیات، رنگ های مصنوعی یا مواد نگهدارنده مصنوعی است و مواد طبیعی با استانداردهای سختگیرانه برای خلوص طراحی شده است. بیش از 15 سال است که Fairhaven Health بهترین برند برای زوج‌هایی بوده است که به دنبال حمایت از سلامت باروری به روشی طبیعی هستند.

 

این محصول در حال حاضر تحت لیسانس شرکت فرهیون هلث آمریکا، در ایران و توسط شرکت فروغ سلامت مهرگان تولید و بسته بندی شده است. هر بسته حاوی 180 کپسول اف اچ پرو برای زنان است که مصرف روزانه آن، 6 کپسول می باشد. 

 

خرید اف اچ پرو زنان برای درمان ناباروی زنان

 


 

مشخصات کپسول اف اچ پرو بانوان فرهیون هلث:

 • کمک به بهبود سلامت باروری بانوان
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی
 • حفاظت از سلامت تخمک ها 
 • متعادل کننده هورمونی و تنظیم دوره قاعدگی
 • حاوی بیش از 30 ترکیب ضروری و مغذی برای زنان
 • پر کردن شکاف های تغذیه ای با تکمیل نیاز روزانه زنان
 • مناسب برای دریافت مواد ضروری برای دوران بارداری و قبل از بارداری
 • مولتی ویتامین مینرال کامل برای زنان
 • کمک به تقویت سلامت باروری و درمان ناباروری زنان
 • حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به بهبود عملکرد تخمدان

 

 


 

نحوه مصرف اف اچ پرو زنان فرهیون هلث:

بزرگسالان روزانه 6 عدد کپسول اف اچ پرو را مصرف نمایند. 

 

 


 

ترکیبات کپسول اف اچ پرو برای زنان فرهیون هلث (در هر 6 کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A ( as Beta Carotene )

1500 mcg

Vitamin C ( Ascorbic Acid )

240 mg

Vitamin D ( as Cholecalciferol )

700 mcg (2800 IU)

Vitamin E ( As D-Alpha Tocipheryl Acid Succinate )

67 mg

(Vitamin K (as Phytonadlone

80 mcg

Vitamin B1 ( Thiamin Hcl )

3 mg

Vitamin B2 ( Riboflavin 5-Phosphate Sodium )

3.4 mg

Vitamin B3 ( Niacinamide )

40 mg

Vitamin B6 ( as Pyridoxal-5-Phosphate )

4 mg

(Folate (from Calcium L-5-methyltetrahydrofolate

1360 mcg DFE

(Vitamin B12 (methylcobalamin

12 mcg

Vitamin B8 ( D-Biotin )

600 mcg

Vitamin B5 ( Calcium D-Pantothenate )

20 mg

(Choline (As Choline Bitartrate

50 mg

Iron (As Iron Glycinate )

18 mg

Iodine ( Potassium Iodine )

150 mcg

Zinc ( as Zinc Citrate )

30 mg

(Selenium (As Selenomethionine

70 mcg

Copper ( as Sulfate )

1 mg

Manganese ( as Manganese Bisglycinate Chelate )

2 mg

(Chromium (Chromium Picolinate

240 mcg

(Molybdenum (as Molybdenum Glycinate

75 mcg

Myo-Inositol

2000 mg

Co Q10

300 mg

Alpha Lipoic Acid

100 mg

D-Chiro-Inositol

50 mg

Grape Seed Extract

50 mg

Trans-Resveratrol Extract ( From Polygonum Cuspidatum ) (Root)

50 mg

N-acetyl-L-Cystein

50 mg

Melatonin

2 mg

Benfotiamine

1 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اف اچ پرو برای بانوان:

 • این محصول فقط برای مصرف در بزرگسالان خانم طراحی شده است. 
 • بیش از میزان توصیه شده مصرف نکنید.
 • در صورت مسمومیت ناشی از مصرف بیش از اندازه فورا با مراکز درمانی تماس حاصل فرمایید.
 • در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی لطفا پیش از مصرف اف اچ پرو با پزشک خود مشورت نمایید. 
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود. 
 • این محصول مکمل است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 180 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی180820219810340
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد896593002664

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات