منو
سبد خرید شما

قرص کلاژن گلد بیوتین و ویتامین ث آدریان | کمک به جوانسازی پوست، مو و ناخن

کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی
کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی
کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی
-32 %
کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی
کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی
کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی
قرص کلاژن گلد بیوتین و ویتامین ث آدریان | کمک به جوانسازی پوست، مو و ناخن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Adrian Collagen Gold plus Biotin & Vitamin C - 60 Tabs
 • SKU: 3831
398,700 تومان
588,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

قرص کلاژن گلد بیوتین و ویتامین ث آدریان Adrian Collagen Gold plus Biotin & Vitamin C مکمل جدید از محصولات برند آدریان و حاوی کلاژن هیدرولیز شده برای جوانسازی پوست است. کلاژن گلد پلاس بیوتین و ویتامین سی آدریان حاوی ۳ ترکیب مهم در حفظ جوانی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک بر روی پوست است.

 

کلاژن گلد بیوتین و ویتامین ث آدریان در ابتدا حاوی کلاژن از نوع ۱ و نوع ۳ است. این دو نوع از کلاژن، سازگار ترین نوع از کلاژن با بدن انسان است که می تواند به خوبی جذب بدن شود. برای کمک به سنتز و جذب بهتر کلاژن در مکمل کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی آدریان از ویتامین ث استفاده شده است. ویتامین سی به افزایش جذب کلاژن در بدن کمک کرده و از طرف دیگر این ویتامین دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی بوده که از بدن و پوست بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند.

ترکیب سوم کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی آدریان، ویتامین ب7 یا بیوتین است. بیوتین نیز یک ویتامین مهم در سلامت پوست و به خصوص سلامت موها و ناخن است.

 

شما می توانید انواع دیگر مکمل های کلاژن را با کلیک بر روی نوشته آن مشاهده کنید. همچنین می توانید برای خرید پودر کلاژینو، خرید پودر کلاژینو صورتی یا کلاژینو بیوتی، خرید کلاژن ای سی ای، خرید قرص کلاژن یوروویتال، خرید کلاژن پلاس آپوویتال ، خرید کلافیکس استار ویت ، خرید قرص رویال کلاژن ایکس مارت  و خرید قرص هیرتامین ادونس فرمولا بر روی نام آنها کلیک کنید.

 

قرص کلاژن گلد پلاس بیوتین و ویتامین ث آدریان

 

نوع کلاژن در کلاژن گلد بیوتین آدریان:

کلاژن گلد + بیوتین و ویتامین سی آدریان از کلاژن هیدرولیز شده تایپ 1 و ۳ تشکیل شده است. منبع این کلاژن از ماهی است و در هر ۳ قرص کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی 2500 میلی گرم کلاژن وجود دارد. همچنین مقدار بیوتین موجود در کلاژن گلد بیوتین آدریان، 5000 هزار میکروگرم بوده که این مقدار نیز می تواند کمبود این ویتامین را به خوبی در بدن جبران کند. ویتامین سی موجود در هر سه قرص نیز میزان 100 میلی گرم است که این میزان علاوه بر کمک به حفظ سلامت دستگاه ایمنی بدن، به افزایش کلاژن سازی و جذب کلاژن کمک می کند.

 

خرید کلاژن گلد قرص

 

توصیه ها و نکاتی درباره مصرف کلاژن گلد + بیوتین و ویتامین سی:

بهترین زمان مصرف کلاژن گلد همراه با وعده های اصلی به صورت روزانه می باشد. همچنین همواره توصیه می شود به علت تخریب مداوم کلاژن در روند طبیعی افزایش سن، کلاژن خوراکی به عنوان یک روتین پوستی، برای جایگزینی کلاژن از دست رفته بدن استفاده شود.

به این نکته نیز دقت کنید که برای مشاهده اثرات کلاژن گلد بیوتین و ویتامین ث آدریان توصیه می شود که حداقل 4 تا 12 هفته روزانه ۳ عدد قرص کلاژن گلد + بیوتین مصرف شود. سپس یک ماه مصرف نشود و مجددا دوره سه ماهه مصرف شود و این مدل مصرف به صورت روتین روزانه و همیشگی تکرار شود.

 

خرید مکمل کلاژن گلد آدریان در داروخانه آنلاین داروکالا

 

کدام محصول کلاژن گلد برای من مناسب تر است؟

کلاژن گلد آدریان حاوی ۳ محصول متفاوت از کلاژن است. قرص کلاژن اولین محصول این برند است که تنها حاوی کلاژن بوده و برای دریافت روتین روزانه کلاژن مناسب است. این محصول می تواند برای دریافت کلاژن روزانه و سلامتی و شادابی پوست مناسب باشد.

اما کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی می تواند برای دریافت حداقل دوز روزانه کلاژن و همچنین بهبود رشد و کیفیت موها و ناخن ها موثر است و می تواند روند پیری پوست را کند کند. ساشه کلاژن گلد نیز برای تامین روتین روزانه و همچنین درمان خشکی شدید پوست است. چرا که این محصول علاوه بر کلاژن و ویتامین سی حاوی هیالورونیک اسید است. شاید انتخاب بین کلاژن گلد پودری و کلاژن گلد بیوتین کمی مشکل باشد. اما شرکت سازنده توصیه کرده است که ساشه کلاژن گلد برای سن پوستی بیشتر از 40 سال مناسب بوده و کلاژن گلد + بیوتین و ویتامین سی برای سن پوستی کمتر از 40 سال مناسب می باشد.


اگر همچنان مردد در خرید هر کدام از محصولات کلاژن گلد هستید می توانید از تصویر زیر برای کمک بیشتر به انتخاب خود استفاده کنید.

برای خرید قرص کلاژن گلد آدریان و خرید ساشه کلاژن گلد بر روی نام آنها کلیک کنید.

 

کلاژن گلد آدریان

 

کلاژن گلد + بیوتین؛ جوانسازی پوست، مو و ناخن:

این روزها مصرف مکمل کلاژن در خیلی از کشورها به صورت یک روتین روزانه معمول شده است و بسیاری از افراد مخصوصا کسانی که تمایل دارند سرعت پیری پوستشان را به طور طبیعی کاهش دهند از مکمل های کلاژن دار نظیر قرص کلاژن گلد + بیوتین و ویتامین ث آدریان استفاده می کنند. شایان ذکر است که تاثیر مکمل های کلاژن دار بر افزایش قابلیت انعطاف پوست، آبرسانی و کاهش چین و چروک ها در تعداد زیادی از مطالعات بالینی اثبات شده است.
جدیدترین محصول لاین کلاژن گلد (کلاژن گلد + بیوتین + ویتامین سی) به شکل قرص  می‌باشد و با ترکیبات خود(به ازای دوز روزانه) نیاز روزانه افراد برای مراقبت از پوست و مو را تامین و آنها را از مصرف چندین مکمل مختلف به صورت همزمان بی‌نیاز می‌کند. دوز روزانه این مکمل روزانه 3 عدد قرص است.

 

این محصول جهت توصیه به افرادی که خواستار مصرف مکملی تخصصی و چندمنظوره به صورت روتین روزانه برای مراقبت از پوست و مو هستند مناسب می باشد.

2500 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده نوع 1 و 3 (اختصاصی پوست) با منبع ماهی دوز موثر کلاژن برای جوانسازی پوست را تامین می کند و روند پیری پوست و ایجاد چین و چروک را به تعویق می‌اندازد.
5000 میکروگرم بیوتین که نیاز افراد را برای رشد موها و جلوگیری از ریزش مو و داشتن موی سالم و شاداب تامین می‌کند. بیوتین موجود در کلاژن گلد، علاوه بر اثراتی مثل افزایش رشد، درخشش و ضخامت مو و ناخن ها، با تاثیراتی که در مکانیسم تولید اسیدهای چرب در بدن دارد بر نرمی و شفافیت پوست هم تاثیر دارد و محصول مشابه  دیگری که همزمان کلاژن و این دوز از بیوتین را داشته باشه در ایران موجود نیست.
100 میلی گرم ویتامین سی موجود در این محصول علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی و ضدلکی، اثرات سینرژیستی با کلاژن دارد.

 

تولید برند کلاژن گلد تحت نظارتGMP دارویی و با استانداردهای فارماسیوتیکالی تولید داروی باکیفیت انجام می شود، که این مورد در کنار مواد اولیه باکیفیت باعث اطمینان از تاثیر بیشتر  این مکمل نسبت به بعضی کلاژن های موجود در ایران که تولید در کارخانه های مواد غذایی دارند می شود. طعم و بوی این محصول مشابه با سایر مکمل های کلاژن گلد مطبوع می باشد.

 

قرص کلاژن گلد + بیوتین و ویتامین سی آدریان

 


 

مشخصات قرص کلاژن گلد + بیوتین و ویتامین سی آدریان:

 • رفع  چین و چروک  و منافذ پوست
 • حاوی کلاژن نوع ۱ و ۳
 • آبرسانی عمقی به پوست
 • بهبود عملکرد ژل، فیلر و بوتاکس
 • جلوگیری از افتادگی پوست بعد از رژیم لاغری
 • از بین بردن لک‌های پوستی( لک ناشی از لیزر و افتاب سوختگی)
 • از بین بردن ترک پوستی و سلولیت
 • افزایش رشد، حجم و ضخامت موها
 • کمک به سلامتی و درخشش موها
 • بهبود سلامت ناخن های شکننده
 • بهبود متابولیسم کلی بدن

 

 


 

نحوه مصرف کلاژن گلد پلاس بیوتین و ویتامین ث آدریان:

این قرص ها می‌توانند همزمان با هم یا با فاصله همراه با وعده های اصلی به صورت روزانه مصرف شوند.

 

قرص کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی آدریان

 


 

ترکیبات کلاژن گلد پلاس بیوتین و ویتامین سی آدریان (در هر ۳ قرص):

نام ترکیب

مقدار

Hydrolysed Collagen

2500 mg

Biotin

4999 mcg

Vitamin C

100 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کلاژن گلد بیوتین:

 • این فرآورده صرفا یک مکمل است و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد.
 • در صورتی که به هریک از اجزای فرآورده حساسیت دارید، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
 • در صورت بارداری و شیردهی، از مصرف این فرآورده پرهیز نمایید.
 • در صورت ابتلا به بیماری زمینه ای و یا نارسایی کبدی و کلیوی و مصرف سایر داروها، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
 • فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.
 • فرآورده را در بسته بندی اصلی، در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار قرص: 60 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد
سایر توضیحات حاوی کلاژن نوع ۱ و ۳

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات