منو
سبد خرید شما

ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان | مراقبت تخصصی از مو و ناخن

ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان
ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان
ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان
ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان
-25 %
ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان
ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان
ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان
ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان
ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان | مراقبت تخصصی از مو و ناخن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Adrian Collagen Gold for Hair and Nails - 20 Sachets
 • SKU: 4156
 • بارکد: 626913370043
508,000 تومان
675,800 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان Adrian Collagen Gold for Hair and Nails محصول جدیدی از کلاژن گلد شرکت آدریان است. پودر کلاژن گلد خاکستری به صورت تخصصی برای مو و ناخن طراحی و فرموله شده است. ساشه کلاژن گلد برای مو و ناخن حاوی ترکیبات ویژه ای جهت کمک به رشد و سلامت مو و ناخن است. البته به دلیل وجود مقادیر کافی از کلاژن این محصول برای پوست نیز اثرات مثبتی دارد.

 

اولین ترکیب در تمام مکمل های کلاژن گلد، کلاژن است. مانند تمام محصولات آدریان، در ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان نیز از کلاژن هیدرولیز شده دریایی استفاده کرده است. یکی از بهترین انواع کلاژن، کلاژن دریایی است. هیدرولیز کردن کلاژن در این محصول، باعث کمک به افزایش جذب  کلاژن و بهبود سنتز آن در بدن می شود. در هر ساشه کلاژن گلد برای مو و ناخن 5000 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده ماهی وجود دارد.  کلاژن بیشتر برای سلامت پوست مورد استفاده قرار می گیرد که باعث حفظ حالت کشسانی پوست می شود و چین و چروک پوستی را از بین می برد. اما کلاژن در ساختار مو و ناخن نیز به وفور یافت می شود و کمبود آن علاوه بر اثرات منفی بر پوست، بر روی مو و ناخن نیز اثرات منفی دارد. 

 

اما ساشه کلاژن گلد مو و ناخن، کلاژن را در کنار سایر ترکیبات در محصول خود استفاده کرده است تا برای کمک به سلامت مو و ناخن استفاده شود و در کنار آن پوست را نیز تقویت کند. ترکیب بعدی در پودر کلاژن گلد مو و ناخن آدریان بامبو است. همچنین ساشه کلاژن گلد مو و ناخن حاوی سلنیوم ارگانیک، زینک، بیوتین و کراتین است که هر کدام از این ترکیبات در سلامتی زیبایی شما تاثیر بسزایی دارند. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی این ترکیبات خواهیم پرداخت. هر بسته کلاژن گلد خاکستری حاوی 20 عدد ساشه است. طعم آلبالو نیز برای پذیرش بهتر محصول به آن اضافه شده است. 

 

شما می توانید انواع دیگر مکمل های کلاژن را با کلیک بر روی نوشته آن مشاهده کنید. همچنین می توانید برای خرید پودر کلاژینو، خرید پودر کلاژینو صورتی یا کلاژینو بیوتی، خرید کلاژن ای سی ای، خرید قرص کلاژن یوروویتال، خرید کلاژن پلاس آپوویتال ، خرید کلافیکس استار ویت ، خرید قرص رویال کلاژن ایکس مارت ، ساشه کلاژن بیوتین یوروویتال و ساشه کلاژن درمابست و خرید قرص هیرتامین ادونس فرمولا بر روی نام آنها کلیک کنید.

ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان

 

کلاژن گلد مو و ناخن؛ یک مکمل ویژه:

کلاژن گلد مو و ناخن از جمله معدود ترین مکمل های تخصصی برای مو و ناخن و پوست است. ترکیبات این محصول نیز ترکیبات ویژه ای است که به بررسی هر کدام از آنها و فواید آنها برای پوست و مو و ناخن خواهیم پرداخت. حتی با مصرف این مکمل دیگر نیازی به مصرف جداگانه مکمل کلاژن نخواهید داشت چرا که این محصول می تواند مقادیر بالایی از کلاژن را برای شما به ارمغان آورد. 

 

کلاژن گلد برای مو و ناخن

بامبو:

بامبو ترکیب ویژه ای است که در کلاژن گلد مو و ناخن آدریان وجود دارد. عصاره خشک بامبو حاوی بیش از 75 درصد سیلیکای طبیعی است. سیلیکا یکی از مهمترین عناصر کمیاب و مواد معدنی بدن است که تولید آن و میزان آن با افزایش سن در بدن کاهش پیدا می کند و این مسئله باعث پیری پوست، شکنندگی ناخن ها و ریزش موها می شود. 

در هر ساشه کلاژن گلد مو و ناخن حاوی 40 میلی گرم عصاره خشک بامبو است که 75 درصد آن را سیلیکا تشکیل داده است. سیلیکا نیز باعث جلوگیری از چین و چروک، افتادگی پوست و شکنندگی مو و ناخن ها می شود. همچنین عصاره بامبو موجود در کلاژن گلد مو و ناخن به بهبود شوره سر نیز کمک می کند. این ماده تاثیر مثبتی در تحریک بدن در تولید کلاژن دارد. همچنین سیلیکا باعث بهبود ساختار کراتین موجود در مو و ناخن می شود که به این واسطه افزایش سلامت مو و ناخن را به همراه دارد. سیلیکا می تواند باعث کاهش ریزش موها و افزایش درخشندگی موها نیز شود. 

 

عصاره بامبو یا سیلیکا در کلاژن گلد آدریان مو و ناخن

سلنیوم ارگانیک:

سلنیوم ارگانیک یا سلنومتیونین فرم فعال تری از سلنیوم است که در پودر کلاژن گلد بامبو آدریان وجود دارد. سلنیوم ارگانیک جذب بسیار بالاتری نسبت به سلنیوم غیر ارگانیک در بدن دارد. سلنیوم ماده معدنی است که کمبود آن کمتر در بدن رخ می دهد اما شما نیاز دارید تا برای سلامتی بدن از آن به صورت روزانه استفاده کنید. سلنیوم برای تنظیم عملکرد غده تیروئید ضروری است و ترشح متعادل هورمون های تیروئیدی نقش موثری در رشد طبیعی و سالم موها دارد. 

سلنومتیونین یا سلنیوم ارگانیک می تواند با تحریک فولیکول های مو باعث افزایش رشد موها شود. همچنین این ماده دارای اثرات ضد پیری جهت افزایش طول عمر سلول های بدن نیز می شود و دارای اثرات آنتی اکسیدانی قوی است. 

سلنوزینک نوتراکس را مشاهده کنید.

خرید سلنیوم

زینک: 

همه تقریبا با اثرات زینک بر روی بدن و فواید آن برای بدن آشنا هستند. زینک ماده معدنی مهمی است که در بسیاری از فعالیت های بدن نقش دارد و به خصوص برای سلامت موها فوایدی را به همراه دارد. زینک در هر ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان به میزان 10.8 میلی گرم وجود دارد که این مقدار تقریبا 90 درصد نیاز روزانه بدن را به این ماده معدنی تامین می کند.

زینک باعث ترمیم و حفظ فولیکول های مو و افزایش رشد طبیعی موهای سالم می شود. این ماده معدنی در تقسیم سلولی نقش داشته و باعث کمک به افزایش تولید کلاژن و کراتین در بدن می شود که این باعث افزایش درخشندگی و شادابی موها می شود. خاصیت ضد التهابی روی به درمان مشکلات پوستی مثل آکنه و روزاسه کمک می کند و از این ماده معدنی در محصولات موضعی ضد جوش به دلیل خواص ترمیم کنندگی بالا استفاده می شود. 

 

زینک

بیوتین:

بیوتین نیز مانند زینک یک ماده شناخته شده است. بیوتین نیز در ترکیبات پودر کلاژن گلد مو و ناخن آدریان وجود دارد. حفظ رطوبت پوست و کمک به افزایش رشد موها از جمله خواص مهم بیوتین برای زیبایی شماست. بیوتین در هر ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان به میزان 100 میکروگرم وجود دارد که می تواند نیاز شما به این ماده معدنی را تامین کند تا از مزایای آن بهره مند شوید. 

سایر مکمل های بیوتین را مشاهده کنید. 

 

بیوتین برای مو و ناخن

کراتین:

کراتین نیز از جمله مواد با تراکم بالا در بافت موها و ناخن و حتی پوست است. کراتین بیشتر از سایر ترکیبات باعث تحریک ساخت کلاژن توسط بدن خواهد شد که این مسئله شما را به سمت پوست و موی سالم تری هدایت خواهد کرد. یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده مو و ناخن نیز کراتین است. کراتین نقش کلیدی در سلامت پوست، مو و ناخن دارد. 

از جمله فواید کراتین می تواند به کمک به آبرسانی به موها اشاره کرد. همچنین کراتین می تواند باعث افزایش استحکام فولیکول های مو در پوست سر شده و ریزش مو را کاهش دهد. در تحقیقات این مسئله بررسی شده است که با اضافه شدن کراتین به فولیکول های موی انسان، بعد از گذشت 6 روز تولید کلاژن افزایش داشته و استحکام پیاز مو نیز بیشتر می شود. 

همانطور که ذکر شد کراتین بخش زیادی از بافت مو و ناخن را تشکیل می دهد. این ماده باعث کمک به رشد و سلامت ناخن ها شده و با فراهم کردن آمینو اسیدهای ضروری برای بدن باعث تقویت آنها می شود. کراتین موجود در کلاژن گلد مو و ناخن آدریان با اتصال به کراتین طبیعی مو و ناخن از آنها در برابر آسیب ها محافظت می کند. کراتین در هر ساشه کلاژن گلد برای مو و ناخن آدریان به میزان 250 میلی گرم وجود دارد. 

شامپوهای کراتینه مو را مشاهده کنید. 

کراتین برای مو و ناخن

 

کلاژن با منبع دریایی:

کلاژن پروتئینی ضروری برای کل بدن به خصوص، پوست، مو و ناخن و همچنین مفاصل و غضروف ها می باشد. از ویژگی های کلاژن بر روی پوست بارها مطالبی در داروکالا گفته شده است و با آن آشنا هستید. اما کلاژن می تواند فوایدی را نیز برای مو و ناخن داشته باشد. از اثرات کلاژن بر روی مو و ناخن می توان به افزایش رشد و ضخامت موها اشاره کرد. همچنین کلاژن مانند کراتین باعث حفظ استحکام و پیشگیری از شکنندگی ناخن می شود. آبرسانی و افزایش درخشندگی موها نیز از جمله خواص کلاژن برای موها به شمار می آید. 

کلاژن خوراکی، آمینو اسیدهای ضروری بدنتان را فراهم می کند و کراتین باعث می شود این آمینواسیدها با ترتیب درستی در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا به بهترین نحوه اثر بخشی داشته باشند. همانطور که ذکر شد هر ساشه کلاژن گلد مو و ناخن حاوی 5000 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده دریایی است

کلاژن گلد خاکستری آدریان حاوی 5000 میلی گرم کلاژن دریایی

 


 

مشخصات ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان:

 • تقویت ریشه و  جلوگیری از ریزش مو
 • افزایش رویش، حجم و ضخامت تار مو
 • افزایش آبرسانی و درخشندگی موها
 • بهبود نتایج درمان بعد از کاشت مو و مزوتراپی
 • محافظت از مو و ناخن در برابر آفتاب، حرارت و رنگ مو
 • بهبود رشد و ضخامت ناخن
 • حاوی 5000 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده
 • حاوی کراتین هیدرولیز شده
 • کمک به جوانسازی و روشن سازی پوست
 • ضد چروک پوست 
 • حاوی سلنیوم ارگانیک با جذب و سنتز بهتر 
 • با طعم آلبالو

 

 


 

نحوه مصرف ساشه کلاژن گلد مو و ناخن آدریان:

روزانه 1 عدد ساشه کلاژن گلد را در آب یا آبمیوه حل کرده و میل نمایید. 

توصیه می شود از ساشه کلاژن گلد به مدت ۳ ماه استفاده کنید. 

 

 


 

ترکیبات پودر کلاژن گلد برای مو و ناخن (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Hydrolyzed Collagen

5000 mg

Keratin

250 mg

Bamboo Dry extract

40 mg

Biotin

100 mcg

Zinc (Gluconate)

10.8 mg

Selenium (Selenomethionin)

55 mcg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کلاژن گلد بامبو:

 • از مصرف بیش از مقدار توصیه شده پرهیز نمایید.
 • قبل از مصرف این فرآورده در صورت مصرف سایر داروها با پزشک خود مشورت نمایید.
 • در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این فرآورده از ادامه مصرف خودداری نمایید.
 • در صورت ابتلا به نارسایی کلیوی و کبدی مصرف این فرآورده باید با احتیاط و مشورت پزشک صورت پذیرد.
 • مصرف این فرآورده برای بزرگسالان می باشد و در کودکان و دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی گردد.
 • فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.
 • فرآورده را در بسته بندی اصلی، در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از رطوبت نگهداری نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 20 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2470000314926410
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269133700438

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات