منو
سبد خرید شما

کپسول شارک کارتیلیج 750 استرالین فارما | کمک به کاهش التهاب و خشکی مفاصل

خرید شارک کارتیلیج استرالین فارما
خرید شارک کارتیلیج استرالین فارما
ناموجود
خرید شارک کارتیلیج استرالین فارما
خرید شارک کارتیلیج استرالین فارما
شما میتوانید محصول قرص جانکتورکس شارک کارتیلیج ویتالیو | حاوی گلوکزامین، کندروئتین و غضروف کوسه را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
کپسول شارک کارتیلیج 750 استرالین فارما | کمک به کاهش التهاب و خشکی مفاصل
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Australian Pharma Shark Cartilage 750mg - 30 Caps
 • SKU: 3961
 • بارکد: 626753370001
277,900 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول شارک کارتیلیج 750 استرالین فارما Australian Pharma Shark Cartilage 750mg مکمل غضروف کوسه ماهی و یک مکمل تقویت کننده مفاصل و غضروف هاست. مکمل شارک کارتیلیج یا غضروف کوسه ماهی استرالین فارما به دلیل خواص غضروف کوسه ماهی باعث کاهش التهاب مفاصل می شود. 

 

در هر کپسول شارک کارتیلیج  استرالین فارما 750 میلی گرم غضروف کوسه ماهی وجود دارد که میزان قابل قبولی برای کمک به انعطاف پذیری بهتر مفاصل و همچنین رفع خشکی مفاصل است. کپسول شارک کارتیلج استرالین فارما می تواند با رفع خشکی مفاصل اختلالات حرکتی را کاهش داده و باعث کاهش درد مفاصل ناشی از آرتروز شود. 

غضروف کوسه ماهی حاوی ترکیبات ویژه است که تا به حال دانشمندان نتوانستند این ترکیبات را بسازند و فقط در غضروف کوسه ماهی وجود دارد. این ترکیبات حاوی موکوپلی ساکاریدها هستند که از دسته مولکول های ضد التهابی قوی به شمار می آیند. این مولکول ها با التهاب مبارزه کرده و آن ها را برطرف می کنند. غضروف کوسه ماهی استرالین فارما با وجود اثرات ضد التهابی قوی باعث کاهش التهاب و درد مفاصل شده و حرکت پذیری مفاصل را بهبود می بخشد. 

سایر محصولات و مکمل های مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

شارک کارتیلیج غضروف کوسه استرالین فارما

 


 

مشخصات کپسول شارک کارتیلیج استرالین فارما:

 • منبع طبیعی برای مفاصل و غضروف ها
 • ضد التهاب و درد مفاصل
 • موثر در درمان دردهای استخوان
 • کمک به تولید مواد مورد نیاز در حفظ سلامت بافت های همبند
 • درمان اختلالات حرکتی
 • مناسب برای تسکین درد آرتروز
 • دارای اثر کاهش دهنده خشکی مفاصل

 

 


 

نحوه مصرف مکمل غضروف کوسه استرالین فارما:

بزرگسالان روزانه ۳ بار، هر بار ۱ کپسول شارک کارتیلیج همراه با غذا مصرف کنند.

 

 


 

ترکیبات شارک کارتیلاج استرالین فارما (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Shark Cartilage

 

750 mg

 

 

 


 

بررسی اجمالی

غضروف کوسه که برای پزشکی استفاده می شود، عمدتاً از کوسه های صید شده در اقیانوس آرام می آید. چندین نوع عصاره از غضروف کوسه از جمله اسکوالامین لاکتات، AE-941 و U-995 ساخته شده است. غضروف کوسه بیشتر برای سرطان استفاده می شود، از جمله نوعی سرطان به نام سارکوم کاپوزی که در افراد مبتلا به عفونت HIV شایع تر است. همچنین از غضروف کوسه برای آرتریت، پسوریازیس، التیام زخم، آسیب شبکیه چشم به دلیل دیابت و التهاب روده (آنتریت) استفاده می شود.  برخی افراد غضروف کوسه را مستقیماً روی پوست برای آرتریت و پسوریازیس می‌مالند.

 

خرید مکمل غضروف کوسه برای آرتروز

چگونه کار می کند؟

شواهد کافی برای ارزیابی اثربخشی برای...

 - از دست دادن بینایی مرتبط با سن (دژنراسیون ماکولا مرتبط با سن). تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف عصاره خاص غضروف کوسه (AE-941، Neovastat) به مدت 24 هفته ممکن است بینایی را در افراد مبتلا به کاهش بینایی مرتبط با افزایش سن بهبود یا تثبیت کند.
- تومور سرطانی به نام سارکوم کاپوزی. گزارش هایی وجود دارد که غضروف کوسه ممکن است تومورهایی به نام سارکوم کاپوزی را کاهش دهد.
- آرتروز. هنگامی که روی پوست استفاده می شود، محصولات حاوی غضروف کوسه در ترکیب با کندرویتین سولفات، گلوکزامین سولفات و کافور ظاهرا علائم آرتریت را کاهش می دهند. با این حال، هر گونه تسکین علائم به احتمال زیاد به دلیل اثر کافور است و نه سایر مواد تشکیل دهنده. علاوه بر این، هیچ تحقیقی وجود ندارد که نشان دهد غضروف کوسه از طریق پوست جذب می شود.
- پسوریازیس. تحقیقات در حال توسعه نشان می دهد که عصاره خاص غضروف کوسه (AE-941، Neovastat) ممکن است ظاهر پسوریازیس پلاکی را هنگامی که از طریق دهان مصرف می شود یا روی پوست استفاده می شود، بهبود بخشد و خارش را کاهش دهد.
 - سرطان کلیه. به نظر می رسد مصرف خوراکی عصاره غضروف کوسه خاص (AE-941، Neovastat) باعث افزایش بقا در بیماران مبتلا به سرطان کلیه پیشرفته (کارسینوم سلول کلیه) می شود. این محصول دارای "وضعیت دارویی یتیم" FDA برای سرطان سلول کلیه است. قانون
داروی یتیم به سازندگان دارو انگیزه های ویژه ای برای مطالعه داروها برای شرایط نادر می دهد.

 

درمان آرتروز با شارک کارتیلیج

حقیقت در مورد مکمل های غضروف کوسه

کوسه ها موجودات دریایی باستانی، مرموز و کشنده ای هستند - و بدن آنها ممکن است اسرار مبارزه با بیماری و ناتوانی را در خود داشته باشد. برای دهه‌ها، دانشمندان قابلیت‌های شفابخش قابل توجه کوسه‌ها و نرخ‌های ظاهراً پایین بیماری‌ها را مطالعه کرده‌اند، به این امید که تحقیقات آنها بتواند به انسان‌ها کمک کند زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشند.

بنابراین، وقتی صحبت از آرتریت می شود - یک بیماری دردناک و اغلب محدود کننده زندگی که یک نفر از هر پنج کانادایی را تحت تاثیر قرار می دهد - آیا قرص های پر شده از غضروف کوسه پودری می تواند به تسکین علائم و کاهش پیشرفت بیماری کمک کند؟

کوسه ها - که اسکلت آنها کاملاً از غضروف و نه استخوان ساخته شده است - مانند انسان دچار سفتی و زوال مرتبط با سن در مفاصل نمی شوند. تولیدکنندگان ادعا می‌کنند که مکمل‌های حاوی کندرویتین سولفات و گلوکزامین، ترکیباتی که از پروتئین‌های موجود در غضروف کوسه و گاو به دست می‌آیند، می‌توانند غضروفی را در مفاصل شما تقویت کنند.

در تئوری، کندرویتین سولفات و گلوکزامین برای کند کردن روند پیری کندروسیت‌ها، سلول‌هایی که غضروف سالم را حفظ و حفظ می‌کنند، عمل می‌کنند. برخی از مطالعات بهبود درد را در مقایسه با داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) بدون عوارض جانبی احتمالی دارو مانند زخم نشان دادند، اما برخی دیگر دریافتند که مکمل‌ها بهتر از دارونما نیستند. در نهایت، کالج روماتولوژی آمریکا قویاً استفاده از مکمل‌های غضروف کوسه را در درمان درد استئوآرتریت لگن و زانو با استناد به تناقضات موجود توصیه می‌کند و تنها به صورت مشروط کندرویتین سولفات و گلوکزامین را برای آرتریت دست توصیه می‌کند.

 

 

اگر نمی خواهم از غضروف کوسه استفاده کنم، در عوض چه کاری باید انجام دهم؟

 به مبتلایان به آرتریت توصیه می‌شود از اثبات‌شده‌ترین استراتژی برای تسکین درد و کند کردن انحطاط مفاصل استفاده کنند: ورزش منظم، که نشان داده شده است که مفاصل را روان‌سازی مجدد می‌کند، درد را کاهش می‌دهد و انرژی را افزایش می‌دهد. «هر فعالیت بدنی که دوست دارید و برای مفاصل شما بی خطر است انجام دهید. انجمن آرتریت کانادا ورزش‌های کم‌تأثیر مانند پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، شنا، یوگا و تای چی را همراه با پیروی از توصیه‌های موجود در برنامه درمانی ارائه‌دهنده مراقبت توصیه می‌کند.

 

درمان درد آرتروز با قرص کوسه ماهی

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض شارک کارتیلیج استرالین فارما:

 • مصرف شارک کارتیلیج ۷۵۰ میلی گرمی در افرادی که داروهای ضد انعقادی را مصرف می‌کنند، باید تحت نظارت پزشک صورت گیرد.
 • افراد دیابتی و کسانی که به محصولات دریایی آلرژی دارند، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایند.
 • زنان باردار و شیرده قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایند.
 • بعضی از افراد ممکن است مشکلات گوارشی (مانند نفخ، گرفتگی شکمی و غیره) را تجربه کنند. در این صورت مصرف فراورده را متوقف کنید.
 • محصول را در جای خشک و خنک (۱۵-۲۵)، دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2399608370445573
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس استرالیا)
بارکد6267533700010

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات