منو
سبد خرید شما

قرص آسو 300 یوروویتال | 30 عدد | حاوی آووکادو و سویا برای تسکین درد مفاصل

قرص آسو 300 یوروویتال
قرص آسو 300 یوروویتال
-18 % ناموجود
قرص آسو 300 یوروویتال
قرص آسو 300 یوروویتال
قرص آسو 300 یوروویتال | 30 عدد | حاوی آووکادو و سویا برای تسکین درد مفاصل
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Eurhovital ASU 300 - 30 Tabs
 • SKU: 3599
 • بارکد: 626066180229
58,900 تومان
72,000 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص آسو 300 یوروویتال Eurhovital ASU 300 مکمل جدید از لاین جوینت و از سری محصولات یوروویتال است. قرص آسو 300 یوروویتال حاوی دو ترکیب گیاهی جهت تسکین درد و بهبود علائم آرتروز در بدن است. آسو 300 یورو ویتال حاوی آووکادو و سویا است که تاثیر عملکرد این دو ماده در مفاصل به ثابت شده است.

 

قرص آووکادو و سویا یوروویتال به واسطه وجود آووکادو و سویا باعث بهبود درد و تسکین دردهای عضلانی می شود. این مزیت آسو ۳۰۰ به خصوص در افراد مبتلا به آرتروز مورد نیاز است. آسو ۳۰۰ یوروویتال به کاهش درد و علائم آرتروز کمک کرده و باعث بهبود این علائم می شود. از خواص دیگر قرص آسو ۳۰۰ یوروویتال می توان به جلوگیری از تخریب غضروف های اشاره کرد. آووکادو و سویا دارای خواص ضد التهابی هستند که از این طریق درد مفاصل را کاهش می دهند. همچنین این دو ماده موجود در مکمل اسو ۳۰۰ یوروویتال باعث جلوگیری از تخریب غضروف ها می شوند.

 

آووکادو چرب است و دارای اسیدهای آمینه مختلف مانند سیستئین، تریپتوفان و تیروزین می ‌باشد. در تحقیقات جدیدی که انجام شده وجود چند نوع آنتی‌ بیوتیک در آووکادو ثابت شده است‌. دانه ی گیاه دارای مقدار کمی(در حدود 2 درصد) روغن است. مصرف خوراکی آواکادو نیز در کاهش درد زانو بسیار موثر است. زیرا تحقیقات مشخص ساخته است؛ آواکادو دارای ترکیباتی بنام فیتو استرول است که اثرات ضد التهابی و همچنین اثرات ضد درد دارد.

سویا موجود در قرص آسو نیز گیاهی است به‌ صورت لوبیا شکل که حاوی آنتی‌اکسیدان بوده و به همین دلیل باعث جذب بیشتر کلسیم و کاهش درد و التهاب مفاصل نیز می‌شود. این ماده ی غذایی منبع غنی ایزوفلاون‌ ها است. ایزوفلاون ‌ها به سبب توانایی خود در تعدیل فعالیت استروژنی بدن(با اتصال به گیرنده‌ های استروژنی سطح سلول ‌ها)، شناخته می ‌شوند. سویا بافت غضروف را بهبود می‌ بخشند و در نهایت سبب کاهش درد مفاصل می ‌شوند.

 

قرص آسو 300 یوروویتال حاوی 300 میلی گرم آووکادو و سویا است. این مقدار بر اساس 35 درصد فیتو استرول استاندارد شده است. مکمل آسو ۳۰۰ یورو ویتال تحت لیسانس آلمان و در ایران تولید و بسته بندی شده است. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی بیشتر اووکادو و سویا و تاثیر آنها بر مفاصل و غضروف خواهیم پرداخت.

 

سایر محصولات و مکمل های مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

مکمل آسو یوروویتال آووکادو و سویا

 


 

مشخصات قرص آسو 300 یورو ویتال:

 • تسکین دهنده درد مفاصل
 • کاهش التهاب مفاصل
 • بهبود دردهای روماتیسمی و آرتروز
 • حاوی ترکیبات طبیعی آووکادو و روغن دانه سویا
 • بهبود علائم آرتروز
 • پیشگیری از تخریب عضروف ها
 • کاهش نیاز به داروهای مسکن
 • کمک به ترمیم غضروف ها

آسو 300 یوروویتال برای درمان درد آرتروز و مفاصل

 


 

نحوه مصرف قرص آووکادو و سویا یوروویتال:

روزانه 1 عدد قرص آسو 300 را همراه با غذا به مدت 3 الی 6 ماه میل شود.

دوره درمان با نظر پزشک و با توجه به روند بهبود بیماری قابل تکرار است.

 

 


 

ترکیبات مکمل آسو 300 یوروویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Avocado And Soybean Unsaponifiables (ASU)

300 mg

 

 


 

آسو یک ترکیب قوی برای بهبود درد مفاصل:

آووکادو و ترکیب غیر صابونی سویا (ASU) عصاره های گیاهی ساخته شده از میوه ها و دانه های آووکادو و روغن سویا است. این مخلوط ASU که با اثرات ضد التهابی قوی آن مشخص می شود،  به عنوان یک درمان کمکی برای درد آرتروز و درمان علامتی کند اثر آرتروز لگن و زانو عمل کند. علاوه بر این، گزارش شده است که می تواند خلق و خو و کیفیت زندگی زنان یائسه را در کاهش علائم مرتبط با یائسگی بهبود بخشد.

مکمل‌های ASU که اغلب با نام تجاری آووکادو و سویا شناخته می‌شوند، بدون نسخه (OTC) و به‌عنوان کپسول‌های خوراکی مصرف میشوند و در دسترس هستند. نشان داده شده است که ASU اثرات مفیدی بر برخی از علائم استئوآرتریت دارد و ممکن است پیشرفت این بیماری را کند کند. با توجه به بنیاد آرتریت، سویا آووکادو برای افرادی که آرتروز دارند، ایمن و موثر در نظر گرفته می‌شود. 

 

فواید آووکادو و سویا در بدن

 

ASU چگونه کار می کند:

آسو حاوی یک سوم آووکادو و دو سوم ترکیب غیر صابونی سویا است - اجزای لیپیدهایی که از نظر ترکیب منحصر به فرد هستند زیرا نمی توانند به صابون تبدیل شوند.  با این حال، جالب است که کارشناسان مطمئن نیستند که کدام ماده شیمیایی خاص در این ترکیب، ماده فعال است. این می تواند یک ماده شیمیایی باشد که از ترکیب مواد تشکیل دهنده نیز ایجاد می شود.

اثرات ASU شامل کاهش تجزیه غضروف و همچنین ارتقاء ترمیم غضروف است. آسو التهاب را کاهش می دهد و مشخص شده است که سلول های التهابی و پروتئین هایی که در تخریب غضروف در آرتروز نقش دارند را کاهش می دهد.

 

آووکادو و سویا در قرص آسو یوروویتال

 

آنچه تحقیقات در مورد ASU برای آرتریت نشان می دهد:

خوردن آووکادو و سویا، حتی در مقادیر زیاد، به اندازه کافی مواد غیر صابونی را برای ایجاد اثر مفید بر آرتروز فراهم نمی کند. فقط بخش کوچکی از روغن آن بخش غیر صابونی است. تعدادی از مطالعات تحقیقاتی انسانی و بسیاری از مطالعات حیوانی در مورد ارزیابی اثر ASU بر استئوآرتریت، از جمله استئوآرتریت زانو و استئوآرتریت لگن، انجام شده است.

به عنوان مثال، یک مطالعه تحقیقاتی شش ماهه اثرات ASU را بر روی زنان مبتلا به استئوآرتریت مفصل گیجگاهی فکی ارزیابی کرد. در طول کارآزمایی، شرکت‌کنندگانی که از ASU استفاده می‌کردند، در مقایسه با شرکت‌کنندگانی که از ASU استفاده نمی‌کردند، کاهش درد، بهبود کیفیت زندگی و کاهش استفاده از داروهای ضد درد، مانند داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی (NSAIDs) را گزارش کردند.

یک مطالعه سه ساله گروهی از شرکت کنندگان را که به آرتروز مفصل ران مبتلا بودند، دنبال کرد. گروهی که از ASU استفاده کردند نسبت به گروهی که از مکمل استفاده نکردند اندکی از دست دادن فضای مفصلی کمتری داشتند. کاهش عرض فضای مفصل با استفاده از تست های تصویربرداری اندازه گیری می شود و به طور گسترده ای به عنوان بازتابی از بدتر شدن آرتروز در نظر گرفته می شود. هیچ مشکل ایمنی در طول دوره مطالعه ذکر نشد.  کارشناسان پیشنهاد می‌کنند که استفاده از ASU در مراحل اولیه استئوآرتریت به صورت پیشگیرانه نیز می‌تواند مفید باشد.

 

خرید مکمل آسو ۳۰۰ یورو ویتال

 

سخن پایانی:

استئوآرتریت یک بیماری دژنراتیو است که در طول سال ها پیشرفت می کند و باعث درد، ناراحتی و کاهش تحرک به دلیل تجزیه غضروف می شود. تعدادی از داروهای بدون نسخه و نسخه‌ای، مکمل‌ها، ورزش‌ کردن، گزینه‌های فیزیوتراپی و اقدامات سبک زندگی وجود دارد که می‌تواند به کنترل علائم و کاهش پیشرفت بیماری کمک کند.

در حال حاضر، آسو 300 یوروویتال یک گزینه مفید در درمان استئوآرتریت در نظر گرفته می شود، اما هنوز مشخص نیست که آیا مزایای آن طولانی مدت است یا اینکه فرد تا چه زمانی باید به استفاده از مکمل ادامه دهد. قبل از شروع مصرف، حتماً در مورد هر مکملی که در نظر دارید با پزشک خود صحبت کنید.

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف آسو یوروویتال:

 • به دلیل تاثیر این فرآورده در میزان جذب وارفارین، از مصرف همزمان این دو فرآورده خودداری شود.
 • در صورت وجود سابقه حساسیت به هریک از مواد تشکیل دهنده، از مصرف این فرآورده خودداری شود.
 • در دوران بارداری یا شیردهی، مطابق دستور پزشک و یا دکتر داروساز مصرف شود.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

مشخصات کلی
مقدار قرص: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 12687074737989
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد 6260661802298

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات