منو
سبد خرید شما

سافت ژل مگا امگا باریویتال 30 عددی | حاوی امگا ۳ ۶ ۷ ۹

سافت ژل مگا امگا باریویتال
سافت ژل مگا امگا باریویتال
-1 % ناموجود
سافت ژل مگا امگا باریویتال
سافت ژل مگا امگا باریویتال
سافت ژل مگا امگا باریویتال 30 عددی | حاوی امگا ۳ ۶ ۷ ۹
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Barivital Mega Omega - 30 Soft Caps
 • SKU: 4873
 • بارکد: 626008472462
88,900 تومان
90,000 تومان
اشتراک گذاری در :

سافت ژل یا کپسول نرم مگا امگا ۱۰۰۰ میلی گرم باریویتال حاوی امگا ۳ ۶ ۷ ۹ Barivital Mega Omega می باشد. سافت ژل مگا امگا ۱۰۰۰ میلی گرم باریویتال اسید های چرب مورد نیاز بدن را تامین می کند. منبع ساخت سافت ژل مگا امگا باریویتال تمام منابع گیاهی بوده و از ماهی برای ساخت مگا امگا استفاده نشده است. بنابراین کپسول نرم مگا امگا باریویتال می تواند برای افرادی که به ماهی و مشتقات آن حساسیت دارند مناسب باشد. همچنین از آنجایی که منبع سافت ژل مگا امگا کاملا گیاهی است، این محصول کاملا فاقد جیوه می باشد.

منابع و گیاهانی که سافت ژل مگا امگا باریویتال از آن تهیه شده است، گیاهانی چون، روغن گل مغربی، زیتون، بذر کتان، سبوس برنج و سنجد تلخ می باشد. این ترکیبات همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی بالایی هستند که بدن را در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کنند.

سافت ژل مگا امگا باریویتال حاوی امگا ۳ امگا ۶ امگا ۷ و امگا ۹ است. مگا امگا بر اساس وجود حداقل ۳۱۹ میلی گرم مجموع پالمیتولئیک اسید،‌ اولئیک اسید و لینولئیک اسید و 280-520 میلی گرم آلفا لینولنیک اسید در هر کپسول نرم طراحی شده است.

 

سایر مکمل های امگا را مشاهده کنید.

 

مگا امگا ۳ ۶ ۷ ۹

 


 

مزایای امگا 3 6 7 9:

اسیدهای چرب امگا 3، امگا 6 و امگا 9 همگی از چربی های مهم رژیم غذایی هستند.  همه آنها دارای مزایای سلامتی هستند، اما مهم است که تعادل مناسب بین آنها ایجاد شود. عدم تعادل در رژیم غذایی شما ممکن است به تعدادی از بیماری های مزمن کمک کند.

 

سافت ژل مگا امگا باریویتال امگا ۳ ۶ ۷ ۹

 

اسیدهای چرب امگا 3 چیست؟

اسیدهای چرب امگا 3 چربی های غیر اشباع هستند، نوعی چربی که بدن شما نمی تواند بسازد. اصطلاح "poly unsaturated" به ساختار شیمیایی آنها اشاره دارد، زیرا "poly" به معنای زیاد و "غیراشباع" به پیوندهای دوگانه اشاره دارد. آنها با هم به این معنی هستند که اسیدهای چرب امگا 3 پیوندهای دوگانه زیادی دارند.

"امگا 3" به موقعیت پیوند دوگانه نهایی در ساختار شیمیایی اشاره دارد که سه اتم کربن از "امگا" یا انتهای دم زنجیره مولکولی است. از آنجایی که بدن انسان نمی تواند امگا 3 تولید کند، به این چربی ها «چربی های ضروری» گفته می شود، به این معنی که باید آنها را از رژیم غذایی خود دریافت کنید. انجمن قلب آمریکا (AHA) توصیه می کند حداقل دو وعده ماهی در هفته بخورید، به ویژه ماهی های روغنی که سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند.

 

 

انواع مختلفی از چربی های امگا 3 وجود دارد که بر اساس شکل شیمیایی و اندازه آنها متفاوت است. در اینجا سه مورد از رایج ترین آنها وجود دارد

ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA):

عملکرد اصلی این اسید چرب 20 کربنی، تولید مواد شیمیایی به نام ایکوزانوئیدها است که به کاهش التهاب کمک می کند. EPA همچنین ممکن است به کاهش علائم افسردگی کمک کند.

اسید دوکوزاهگزانوئیک (DHA):

یک اسید چرب 22 کربنی، DHA حدود 8 درصد وزن مغز را تشکیل می دهد و به رشد و عملکرد مغز کمک می کند.

اسید آلفا لینولنیک (ALA):

این اسید چرب 18 کربنی را می توان به EPA و DHA تبدیل کرد، اگرچه این فرآیند خیلی کارآمد نیست. اما ALA برای قلب، سیستم ایمنی و سیستم عصبی مفید است.

 

چربی های امگا 3 بخش مهمی از غشای سلولی انسان هستند. آنها همچنین وظایف مهم دیگری نیز دارند، از جمله:

بهبود سلامت قلب:

اسیدهای چرب امگا 3  به مدیریت سطح کلسترول، تری گلیسیرید و فشار خون کمک کنند.

حمایت از سلامت روان.:

مکمل های امگا 3  به مدیریت یا پیشگیری از افسردگی، بیماری پارکینسون و روان پریشی در افراد در معرض خطر کمک می کند.

کاهش وزن و سایز دور کمر:

چربی های امگا 3 ممکن است به افراد کمک کند وزن و دور کمر خود را مدیریت کنند، اما مطالعات بیشتری مورد نیاز است (15 منبع معتبر، 16 منبع معتبر).

کاهش چربی کبد:

تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف امگا 3 ممکن است به کاهش میزان چربی در کبد شما کمک کند.

حمایت از رشد مغز نوزاد امگا 3 از رشد مغز در جنین حمایت می کند.

مبارزه با التهاب:

چربی های امگا 3 ممکن است به مدیریت التهابی که در برخی بیماری های مزمن رخ می دهد کمک کند.

مصرف کم اسیدهای چرب امگا 3 در مقایسه با امگا 6 ممکن است منجر به التهاب و بیماری های مزمن مانند آرتریت روماتوئید، دیابت، تصلب شرایین و نارسایی قلبی شود.

 

امگا ۳ باریویتال

اسیدهای چرب امگا 6 چیست؟

مانند امگا 3، اسیدهای چرب امگا 6 نیز اسیدهای چرب غیراشباع چندگانه هستند. با این حال، آخرین پیوند دوگانه شش کربن از انتهای امگا مولکول اسید چرب است. اسیدهای چرب امگا 6 نیز ضروری هستند، بنابراین باید آنها را از رژیم غذایی خود دریافت کنید. آنها عمدتا انرژی را تامین می کنند. رایج ترین چربی امگا 6 اسید لینولئیک است که بدن می تواند آن را به چربی های امگا 6 طولانی تر مانند اسید آراشیدونیک (AA) تبدیل کند.

مانند EPA، AA ایکوزانوئید تولید می کند. با این حال، ایکوزانوئیدهایی که AA تولید می‌کند، بیشتر ضد التهاب هستند. ایکوزانوئیدهای پیش التهابی نقش کلیدی در سیستم ایمنی دارند. با این حال، هنگامی که بدن بیش از حد تولید می کند، می تواند خطر التهاب و بیماری های التهابی را افزایش دهد.

به نظر می رسد نسبت سالم اسیدهای چرب امگا 6 به امگا 3 بین 1 به 1 و 4 به 1 باشد. اما مطالعات نشان می دهد که افرادی که از یک رژیم غذایی معمولی غربی پیروی می کنند ممکن است از نسبت بین 15 به 1 و تقریباً 17 به 1 پیروی کنند.

 

آیا امگا 6 می تواند مفید باشد؟

برخی از اسیدهای چرب امگا 6 در درمان علائم بیماری مزمن فواید نشان داده اند.

گاما-لینولنیک اسید (GLA) یک اسید چرب امگا 6 است که در برخی روغن ها یافت می شود، مانند:

 • روغن گل مغربی
 • روغن گل گاوزبان

هنگامی که مصرف می شود، مقدار زیادی از آن به اسید چرب دیگری به نام اسید دی هومو-گاما-لینولنیک (DGLA) تبدیل می شود. تحقیقات نشان می دهد که GLA و DGLA ممکن است برخی از مزایای سلامتی داشته باشند. به عنوان مثال، GLA ممکن است به کاهش علائم شرایط التهابی کمک کند.

نویسندگان یک مطالعه به این نتیجه رسیدند که مصرف مکمل های شکل دیگری از امگا 6 - اسید لینولئیک (CLA) -  به کاهش توده چربی در انسان کمک کند.

 

مگا امگا ۶

 

اسیدهای چرب امگا 9 چیست؟

اسیدهای چرب امگا 9 تک غیراشباع هستند، به این معنی که فقط یک پیوند دوگانه دارند. این نه کربن از انتهای امگا مولکول اسید چرب قرار دارد. اسید اولئیک رایج ترین اسید چرب امگا 9 و رایج ترین اسید چرب تک غیراشباع در رژیم غذایی است. اسیدهای چرب امگا 9 کاملاً "ضروری" نیستند، زیرا بدن می تواند آنها را تولید کند.

با این حال، مصرف غذاهای غنی از اسیدهای چرب امگا 9 به جای سایر انواع چربی ممکن است فواید سلامتی داشته باشد. یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که تغذیه موش‌ها با رژیم‌های غذایی سرشار از چربی‌های تک غیراشباع باعث بهبود حساسیت به انسولین و کاهش التهاب می‌شود.

همین مطالعه نشان داد که افرادی که از رژیم‌های غذایی با چربی‌های تک غیراشباع بالا استفاده می‌کردند نسبت به افرادی که رژیم‌های سرشار از چربی‌های اشباع شده داشتند، التهاب کمتر و حساسیت به انسولین بهتری داشتند.

 

مگا امگا ۹ باریویتال

 

اسیدهای چرب امگا ۷ چیست؟

امگا 7 می تواند به افرادی که از خشکی دهان، خشکی چشم رنج می برند کمک کند. امگا ۷ به کاهش تجمع سلول های چربی کمک می کند تا خون ما بتواند به راحتی به جریان خود ادامه دهد. اسیدهای چرب موجود در امگا 7 نیز به کاهش کلسترول بد و افزایش کلسترول خوب کمک می کند.

مطالعات اولیه آزمایشگاهی پتانسیل امگا 7 را نشان می دهد. این ماده به عنوان یک لیپوکین عمل می کند و اطلاعات مربوط به بافت چربی را به بافت های ماهیچه ای و کبدی منتقل می کند. این به نوبه خود این بافت ها را تقویت می کند تا از چربی و گلوکز برای حفظ سطح خونی سالم استفاده کنند.

 

مگا امگا ۷ باریویتال

 


 

مشخصات سافت ژل مگا امگا ۳ ۶ ۷ ۹ باریویتال:

 • تامین اسید های چرب مورد نیاز بدن
 • حاوی امگا ۳ ۶ ۷ ۹
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان
 • حاوی آلفا لینولنیک اسید
 • تامین اسیدهای چرب از طریق منابع گیاهی
 • منابع مگا امگا شامل روغن گل مغربی، زیتون، بذر کتان، سبوس برنج و سنجد تلخ

 

 


 

نحوه مصرف کپسول نرم مگا امگا باریویتال:

3-2 بار در روز هر بار یک کپسول بلافاصله قبل از غذا یا همراه با غذا میل شود. از مصرف بیش از مقدار توصیه شده روزانه خودداری شود.

 

 


 

ترکیبات کپسول ژلاتینی مگا امگا باریویتال:

روغن گل مغربی (Oenothera biennis)، زیتون (Olea europaea)، بذر کتان (Linum usitatissimum)، سبوس برنج (Oryza sativa) و سنجد تلخ (Hippophae rhamnoides) شامل امگا 9، 7، 6، 3

بر اساس وجود حداقل ۳۱۹ میلی گرم مجموع پالمیتولئیک اسید،‌ اولئیک اسید و لینولئیک اسید و 280-520 میلی گرم آلفا لینولنیک اسید در هر کپسول نرم طراحی شده است.

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف مگا امگا:

 • روغن سنجد تلخ فعالیت سایتوژنتیک سیکلوفسفامید و فارموروبیسین را القا میکند. در مورد سایر اجزاء فرآورده مدرکی مبنی بر تداخلات دارویی وجود ندارد.
 • حساسیت شناخته شده نسبت به هریک از اجزاء فرآورده؛ در صورت بروز واکنشهای حساسیتی، مصرف دارو متوقف و با پزشک مشورت شود.
 • اطلاعاتی در مورد ایمنی مصرف و اثربخشی فرآورده در دوران شیردهی و بارداری وجود ندارد.
 • فرآورده را از دید و دسترس کودکان دور نگهدارید.
 • فرآورده را دور از نور، و در دمای 30-15 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
 • بلافاصله پس از مصرف درب فرآورده را ببندید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول ژلاتینی: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی4126443559761641
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260084724627

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات