منو
سبد خرید شما

سافت ژل امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون 30 عددی | کمک به سلامت مغز

امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون
امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون
امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون
-9 % ناموجود
امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون
امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون
امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون
شما میتوانید محصول کپسول امگا 3 یوروویتال 30 عددی | برای سلامت مغز و قلب حاوی DHA و EPA را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
سافت ژل امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون 30 عددی | کمک به سلامت مغز
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Viva Tune Omega 3 High DHA - 30 Softgels
 • SKU: 3826
 • بارکد: 626832792590
163,500 تومان
179,300 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون Viva Tune Omega 3 High DHA مکمل امگا 3 با DHA بالا از سری محصولات ویواتیون است. سافت ژل امگا 3 های دی اچ ای ویوا تیون یک مکمل ویژه امگا 3 بوده که در آن میزان دی اچ ای بیشتری استفاده شده است. 

 

امگا 3 اسیدهای چرب ضروری هستند که بدن ما قادر به تولید آن نیست. بنابراین دریافت آن از راه تغذیه و یا مکمل ها امری ضروری است. مواد مورد نیاز بدن ما در امگا 3 با دی اچ بالای ویواتیون، DHA و EPA است. کپسول ژلاتینی امگا 3 ویواتیون حاوی 1000 میلی گرم امگا 3 می باشد که میزان 100 میلی گرم EPA و 500 میلی گرم DHA می باشد. 

امگا 3 با دی اچ ای بالا ویواتیون برای حفظ سلامت مغز و قلب ضروری است. ای پی ای برای کمک به سلامت قلب مفید است و دی اچ ای وظیفه کمک به حفظ سلامت مغز را داشته و از عملکرد مغز پشتیبانی می کند. امگا 3 ویواتون نیز حاوی مقادیر بیشتری از دی اچ بوده که باعث افزایش کارایی و عملکرد مغز می شود. 

 

همچنین از دیگر فواید امگا 3 ویواتیون کمک به بهبود عملکرد بینایی و حفظ سلامت چشم هاست. امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون به شکل کپسول های نرم ژلاتینی طراحی شده و تولید آن تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس و در ایران می باشد. 

 

برای مشاهده سایر محصولات و خرید امگا ۳ بر روی آن کلیک کنید.

کپسول امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتیون

 


 

مشخصات سافت ژل امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتیون:

 • حاوی اسیدهای چرب امگا 3
 • کمک به حفظ سلامت قلب و عروق
 • تامین امگا 3 مورد نیاز بدن
 • کمک به حفظ سلامت مغز
 • پشتیبانی از سلامت بینایی
 • حاوی 1000 میلی گرم امگا 3
 • حاوی دی اچ ای بالا (500 میلی گرم در هر سافت ژل)

سافت ژل امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون

 


 

نحوه مصرف سافت ژل امگا 3 دی اچ ای بالا ویوا تون:

روزانه 1 عدد کپسول نرم ژلاتینی امگا 3 ویواتون همراه با آب یا مطابق دستور پزشک یا داروساز مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات امگا 3 1000 ویواتیون (در هر سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Fish Oil Providing:

1000 mg

EPA (Eicosapentaenoic Acid)

100 mg

DHA (Docosahexaenoic Acid)

500 mg

 

 


 

مزایای سلامتی DHA (دوکوزاهگزانوئیک اسید):

دوکوزاهگزانوئیک اسید یا DHA نوعی چربی امگا 3 است. مانند اسید ایکوزاپنتانوئیک چربی امگا 3 (EPA)، DHA در ماهی های روغنی مانند سالمون و آنچوی به وفور یافت می شود. بدن شما فقط می تواند مقدار کمی DHA از سایر اسیدهای چرب بسازد، بنابراین باید آن را مستقیماً از غذا یا مکمل مصرف کنید. با هم، DHA و EPA ممکن است به کاهش التهاب و خطر بیماری های مزمن مانند بیماری قلبی کمک کنند. DHA به تنهایی از عملکرد مغز و سلامت چشم پشتیبانی می کند.

 

سافت ژل امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون

به رشد طبیعی مغز و چشم در نوزادان کمک می کند:

DHA برای رشد مغز و چشم در نوزادان ضروری است. این اندام ها در سه ماهه آخر بارداری و چند سال اول زندگی زن به سرعت رشد می کنند. بنابراین، دریافت DHA کافی در دوران بارداری و شیردهی برای زنان مهم است. در مطالعه‌ای بر روی 82 نوزاد، سطح DHA مادران قبل از زایمان، 33 درصد از تفاوت در توانایی حل مسئله کودک در یک سالگی را تشکیل می‌دهد، که نشان‌دهنده ارتباط بین سطوح بالاتر DHA در مادران و حل مشکلات بهتر در کودکانشان است.

قابل ذکر است، نوزادان نارس نیاز بیشتری به DHA دارند زیرا اکثر این چربی در سه ماهه سوم به دست می‌آید . در یک مطالعه بر روی 31 نوزاد نارس، دوزهای روزانه 55 میلی گرم در هر پوند (120 میلی گرم به ازای هر کیلوگرم) DHA برای یک ماه پس از تولد، از کاهش DHA که معمولاً پس از زایمان زودرس مشاهده می شود، در مقایسه با دارونما جلوگیری کرد.

 

امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون

به محافظت از سلامت روان کمک می کند:

تا 20٪ از آمریکایی ها با افسردگی خفیف زندگی می کنند در حالی که 2-7٪ افسردگی اساسی دارند. دریافت مقادیر کافی از DHA و EPA با کاهش خطر افسردگی مرتبط است. در مطالعه‌ای بر روی 22000 بزرگسال در نروژ، کسانی که گزارش دادند روزانه روغن کبد ماهی مصرف می‌کردند - که هر کدام 300 تا 600 میلی‌گرم DHA و EPA را تامین می‌کردند - نسبت به کسانی که این کار را نمی‌کردند، 30 درصد کمتر احتمال داشت علائم افسردگی داشته باشند. 

در حالی که این مطالعه علت و معلولی را اثبات نمی کند، تحقیقات دیگر راه هایی را پیشنهاد می کنند که DHA و EPA ممکن است خطر افسردگی را کاهش دهند. DHA و EPA به سروتونین، یک پیام رسان عصبی که می تواند به تعادل خلق و خوی شما پشتیبانی کند، کمک می کند. اثرات ضد التهابی این چربی های امگا 3 بر سلول های عصبی ممکن است خطر افسردگی را نیز کاهش دهد. 

 

مکمل امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتیون

 

به برخی از بیماری های چشم کمک می کند:

مشخص نیست که آیا DHA و سایر چربی‌های امگا 3 به دژنراسیون ماکولا وابسته به سن (AMD) کمک می‌کنند یا خیر، اما ممکن است خشکی چشم و بیماری چشم دیابتی (رتینوپاتی) را بهبود بخشند. علاوه بر این، دو مطالعه اخیر نشان می دهد که DHA ممکن است ناراحتی لنز تماسی و خطر گلوکوم را کاهش دهد.

در یک مطالعه 12 هفته ای بر روی استفاده کنندگان از لنزهای تماسی، 600 میلی گرم DHA و 900 میلی گرم EPA ناراحتی چشم را تا 42 درصد بهبود بخشید - که مشابه بهبودهایی بود که با قطره های چشمی کورتیکواستروئید مشاهده شد. علاوه بر این، 500 میلی گرم DHA و 1000 میلی گرم EPA روزانه به مدت سه ماه، فشار چشم را در افراد سالم تا 8 درصد کاهش داد. افزایش فشار چشم یک عامل خطر برای گلوکوم است، بیماری که به تدریج بینایی را از بین می برد. 

 

کپسول ژلاتینی امگا 3 دی اچ بالا ویواتون

خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد:

چربی های امگا 3 معمولا برای سلامت قلب توصیه می شوند. اکثر مطالعات DHA و EPA را به جای جداگانه آزمایش می کنند. مطالعات معدودی که DHA را به تنهایی آزمایش می‌کنند نشان می‌دهند که ممکن است از EPA برای بهبود چندین نشانگر سلامت قلب مؤثرتر باشد. 

در یک مطالعه روی 154 بزرگسال چاق، دوزهای روزانه 2700 میلی گرم DHA به مدت 10 هفته، شاخص امگا 3 - نشانگر خونی سطوح امگا 3 که با کاهش خطر مرگ ناگهانی مرتبط با قلب مرتبط است - تا 5.6 ​​درصد افزایش داد. همان دوز روزانه EPA شاخص امگا 3 همان شرکت کنندگان را تنها 3.3 درصد افزایش داد.

DHA همچنین تری گلیسیرید خون را بیش از EPA کاهش داد - 13.3٪ در مقابل 11.9٪ - و کلسترول HDL "خوب" را 7.6٪ در مقایسه با کاهش جزئی برای EPA افزایش داد. قابل ذکر است، DHA تمایل به افزایش سطح کلسترول بد LDL دارد، اما عمدتاً تعداد ذرات بزرگ و کرکی LDL را افزایش می دهد، که - بر خلاف ذرات کوچک و متراکم LDL - با افزایش خطر بیماری قلبی مرتبط نیستند.

سایر مکمل های مرتبط با قلب و عروق را مشاهده کنید.

 

با التهاب مبارزه می کند: 

چربی های امگا 3 مانند DHA دارای اثرات ضد التهابی هستند. افزایش مصرف DHA می تواند به متعادل کردن چربی های التهابی امگا 6 که در رژیم های غربی غنی از سویا و روغن ذرت است، کمک کند. خواص ضد التهابی DHA ممکن است خطر ابتلا به بیماری‌های مزمن را که با افزایش سن شایع هستند، کاهش دهد، مانند بیماری‌های قلبی و لثه، و شرایط خودایمنی مانند آرتریت روماتوئید را که باعث درد مفاصل می‌شود، بهبود بخشد. 

به عنوان مثال، در یک مطالعه 10 هفته ای بر روی 38 فرد مبتلا به آرتریت روماتوئید، 2100 میلی گرم DHA در روز تعداد مفاصل متورم را در مقایسه با دارونما تا 28 درصد کاهش داد. اگرچه مطالعات قبلی نشان داده بود که مکمل های ترکیبی DHA و EPA به بهبود علائم آرتریت روماتوئید کمک می کند، این مطالعه اولین مطالعه ای بود که نشان داد DHA به تنهایی می تواند التهاب را کاهش دهد و علائم را کاهش دهد.

 

 

سخن پایانی:

DHA یک چربی امگا 3 است که باید از غذا، مکمل ها یا هر دو مصرف کنید، زیرا بدن شما مقدار زیادی از آن را تولید نمی کند. ممکن است به پیشگیری یا بهبود شرایط مزمن مانند بیماری قلبی، سرطان های خاص، بیماری آلزایمر، افسردگی و شرایط التهابی مانند آرتریت روماتوئید کمک کند. 

DHA همچنین برای سلامت اسپرم و بارداری سالم، از جمله کاهش خطر زایمان زودرس و رشد مناسب مغز و چشم نوزادان ضروری است. در کودکان، ممکن است علائم ADHD را بهبود بخشد. برای سلامت عمومی، روزانه 200 تا 500 میلی گرم DHA به علاوه EPA از غذا، مکمل ها یا هر دو مصرف کنید.

سافت ژل امگا 3 دی اچ ای بالا ویواتون

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف امگا 3:

 • در صورت داشتن بـیماری زمینه ای یا استفاده از سایر داروها، حتما با پـزشک مشورت نمایید.
 • در دوران بارداری و شـیردهی قبل از مصرف با پزشک یا داروسـاز مشورت نمایید.
 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ها نمی باشد
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.
 • فرآورده در جای خشک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار کپسول نرم ژلاتینی: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 151180373785800
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد 6268327925909

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات