منو
سبد خرید شما

سافت ژل امگا فلکس هلث برست 60 عددی | حاوی امگا 3 برای سلامت بدن

سافت ژل امگا فلکس هلث برست
سافت ژل امگا فلکس هلث برست
ناموجود
سافت ژل امگا فلکس هلث برست
سافت ژل امگا فلکس هلث برست
شما میتوانید محصول سافت ژل امگا 3 1000 نکستایل ویتامینز 60 عددی | حفظ سلامت قلب و سیستم عصبی را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
سافت ژل امگا فلکس هلث برست 60 عددی | حاوی امگا 3 برای سلامت بدن
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Health Burst Omega Flex - 60 Softgels
 • SKU: 176
 • بارکد: 626058773200
246,000 تومان
اشتراک گذاری در :

سافت ژل امگا فلکس هلث برست Health Burst Omega Flex مکملی حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ برای حفظ سلامت عمومی بدن است. کپسول ژلاتینی امگا فلکس هلث برست در هر کپسول نرم حاوی 1000 میلی گرم امگا ۳ است. اسیدهای چرب امگا ۳ دارای فواید زیادی در بدن ما هستند که مهمترین آنها حفظ سلامت قلب و عروق و همچنین حفظ سلامت و بهبود عملکرد مغز است.

 

حتما مثالی قدیمی مرتبط با مصرف ماهی و افزایش هوش را شنیده اید. این مثال بی ربط نیست و ترکیبات موجود در امگا ۳ باعث بهبود عملکرد هوش و همچنین جلوگیری از بیماری های نظیر آلزایمر در بدن می شوند. این مزایای از طریق مشتقات موجود در امگا ۳ یعنی دی اچ ای و ای پی ای بدست می آید.

در هر سافت ژل امگا فلکس هلث برست 180 میلی گرم EPA و 120 میلی گرم DHA وجود دارد. این دو ترکیب، ترکیبات نهایی در بدن ما هستند که فواید ذکر شده را برای ما به ارمغان می آورند. کپسول امگا فکلس ۱۰۰۰ هلث برست تحت لیسانس آمریکا و در بسته بندی 60 عددی به شکل کپسول های نرم ژلاتینی در ایران تولید شده است.

 

برای مشاهده سایر محصولات و خرید امگا ۳ بر روی آن کلیک کنید.

 

امگا فلکس هلث برست

 


 

اسیدهای چرب امگا 3: یک سهم اساسی

بدن انسان می تواند بیشتر انواع چربی های مورد نیاز خود را از سایر چربی ها یا مواد خام بسازد. این مورد در مورد اسیدهای چرب امگا 3 (همچنین چربی های امگا 3 و چربی های n-3 نامیده می شود) صدق نمی کند. اینها چربی های ضروری هستند - بدن نمی تواند آنها را از ابتدا بسازد، اما باید آنها را از غذا دریافت کند. غذاهای سرشار از امگا 3 عبارتند از ماهی، روغن های گیاهی، آجیل (به ویژه گردو)، دانه کتان، روغن بذر کتان و سبزیجات برگ دار.

 

خرید مکمل امگا ۳ بدون جیوه از داروخانه

 

چه چیزی چربی های امگا 3 را خاص می کند؟

آنها بخشی جدایی ناپذیر از غشای سلولی در سراسر بدن هستند و بر عملکرد گیرنده های سلولی در این غشاها تأثیر می گذارند. آنها نقطه شروعی را برای ساخت هورمون هایی فراهم می کنند که لخته شدن خون، انقباض و شل شدن دیواره سرخرگ ها و التهاب را تنظیم می کنند. آنها همچنین به گیرنده های سلولی که عملکرد ژنتیکی را تنظیم می کنند متصل می شوند. احتمالاً به دلیل این اثرات، نشان داده شده است که چربی‌های امگا 3 به پیشگیری از بیماری‌های قلبی و سکته کمک می‌کنند، ممکن است به کنترل لوپوس، اگزما و آرتریت روماتوئید کمک کنند و ممکن است نقش محافظتی در سرطان و سایر بیماری‌ها داشته باشند.

 

چربی های امگا 3 یک خانواده کلیدی از چربی های اشباع نشده چندگانه هستند. سه امگا 3 اصلی وجود دارد:

ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA) و دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) عمدتاً از ماهی می آیند، بنابراین گاهی اوقات به آنها امگا 3 دریایی نیز می گویند.
اسید آلفا لینولنیک (ALA)، رایج‌ترین اسید چرب امگا 3 در اکثر رژیم‌های غذایی غربی، در روغن‌های گیاهی و مغزها (به‌ویژه گردو)، دانه‌های کتان و روغن بذر کتان، سبزیجات برگ‌دار و برخی چربی‌های حیوانی به‌ویژه در علف یافت می‌شود. این اسیدهای چرب در بدن انسان به طور کلی از ALA برای انرژی استفاده می کند و تبدیل به EPA و DHA بسیار محدود است.

 

امگا ۳ هلث برست

 

فواید امگا ۳ در بدن:

قوی ترین شواهد برای تأثیر مفید چربی های امگا 3 مربوط به بیماری قلبی است. به نظر می‌رسد این چربی‌ها به ضربان قلب در یک کلیپ ثابت کمک می‌کنند و به ریتم نامنظم خطرناک یا بالقوه کشنده منحرف نمی‌شوند.  چنین آریتمی هایی باعث بیشتر مرگ و میرهای قلبی بیش از 500000 نفر می شود که هر سال در ایالات متحده رخ می دهد. چربی‌های امگا 3 همچنین فشار خون و ضربان قلب را کاهش می‌دهند، عملکرد رگ‌های خونی را بهبود می‌بخشند، و در دوزهای بالاتر، تری گلیسیرید را کاهش می‌دهند و ممکن است التهاب را کاهش دهند، که در ایجاد آترواسکلروز نقش دارد.

چندین کارآزمایی بزرگ تأثیر ماهی یا روغن ماهی را بر بیماری قلبی ارزیابی کرده اند. در مطالعه ای بازماندگان حمله قلبی که به مدت سه سال هر روز یک کپسول 1 گرمی از چربی‌های امگا 3 مصرف می‌کردند، کمتر دچار تکرار مشکلات قلب شدند. حمله، سکته مغزی یا مرگ ناگهانی نسبت به کسانی که دارونما مصرف کردند به شکل قابل توجه، خطر مرگ ناگهانی قلبی حدود 50 درصد کاهش یافت. در مطالعه اخیر مداخله لیپیدی EPA ژاپن، شرکت‌کنندگانی که EPA به همراه یک استاتین کاهنده کلسترول مصرف کردند، کمتر احتمال داشت که دچار یک رویداد بزرگ کرونر (مرگ ناگهانی قلبی، حمله قلبی کشنده یا غیرکشنده، آنژین صدری ناپایدار، یا روشی برای درمان شوند). باز کردن یا دور زدن یک شریان کرونر تنگ یا مسدود شده) نسبت به کسانی که به تنهایی استاتین مصرف می کردند، بهبود یافت.

 

بیشتر آمریکایی‌ها چربی‌های ضروری دیگر - چربی‌های امگا 6 - بسیار بیشتر از چربی‌های امگا 3 مصرف می‌کنند. برخی از متخصصان این فرضیه را مطرح کرده اند که مصرف بیشتر چربی های امگا 6 می تواند مشکلات قلبی عروقی و غیره ایجاد کند، اما شواهدی در مورد انسان ها تایید نشده است. به عنوان مثال، در مطالعه پیگیری متخصصان سلامت، نسبت چربی های امگا 6 به امگا 3 با خطر بیماری قلبی مرتبط نبود زیرا هر دوی این ها مفید بودند. بسیاری از مطالعات و آزمایشات دیگر بر روی انسان نیز از مزایای قلبی عروقی چربی های امگا 6 حمایت می کنند. اگرچه شکی وجود ندارد که بسیاری از آمریکایی ها می توانند از افزایش مصرف چربی های امگا 3 سود ببرند، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد چربی های امگا 6 نیز به طور مثبت بر عوامل خطر قلبی عروقی تأثیر می گذارد و بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

استیک ماهی قزل آلا محققان در حال بررسی دقیق نوع متفاوتی از تعادل هستند، این تعادل بین اثرات احتمالی چربی‌های امگا 3 دریایی و گیاهی بر سرطان پروستات. نتایج حاصل از مطالعه پیگیری متخصصان سلامت و دیگران نشان می دهد که مردانی که رژیم غذایی آنها غنی از EPA و DHA (عمدتاً از ماهی و غذاهای دریایی) است نسبت به افرادی که مصرف کم EPA و DHA دارند، کمتر در معرض ابتلا به سرطان پیشرفته پروستات هستند. در همان زمان، برخی - اما نه همه مطالعات، افزایش سرطان پروستات و سرطان پیشرفته پروستات را در میان مردانی که ALA دریافت می‌کنند (عمدتاً از مکمل‌ها) نشان می‌دهند. با این حال، این اثر متناقض است. برای مثال، در آزمایش بسیار بزرگ غربالگری سرطان پروستات، ریه، کولورکتال و تخمدان (PLCO)، هیچ ارتباطی بین مصرف ALA و سرطان پروستات زودرس، دیررس یا پیشرفته وجود نداشت.

 

 

با توجه به اهمیت و فواید گسترده اسیدهای چرب امگا 3 دریایی، خوردن ماهی یا سایر غذاهای دریایی یک تا دو بار در هفته، به ویژه ماهی‌های چرب (گوشت تیره) که غنی‌تر از EPA و DHA هستند، مهم است. این امر به ویژه برای زنانی که باردار هستند یا به امید باردار شدن و مادران شیرده اهمیت دارد. از سه ماهه سوم تا سال دوم زندگی، یک کودک در حال رشد برای تشکیل مغز و سایر بخش‌های سیستم عصبی به منبع ثابتی از DHA نیاز دارد. بسیاری از زنان از خوردن ماهی به دلیل نگرانی از اینکه جیوه و سایر آلاینده‌های احتمالی ممکن است به نوزادشان آسیب برسانند، اجتناب می‌کنند،  با این حال شواهد مبنی بر مضرات ناشی از کمبود چربی‌های امگا 3 بسیار ثابت‌تر است و تعادل بین فواید و خطر وجود دارد. به راحتی بدست می آید. همچنین این مادران می توانند از مکمل های امگا ۳ بدون جیوه استفاده کنند.

 

خرید سافت ژل امگا فلکس هلث برست

 


 

مشخصات کپسول ژلاتینی امگا فلکس هلث برست:

 • تامین امگا ۳ مورد نیاز بدن
 • حاوی 1000 میلی گرم امگا ۳ در هر سافت ژل
 • حاوی دی اچ ای و ای پی ای
 • کمک به حفظ سلامت قلب و عروق
 • کمک به حفظ سلامت مغز
 • جلوگیری از ابتلا به آلزایمر
 • کمک به تکامل سیستم عصبی
 • کمک به بهبود علائم آسم

 

 


 

نحوه مصرف سافت ژل امگا فلکس هلث برست:

روزانه 2 کپسول همراه با غذا میل نمایید.

 

 


 

ترکیبات کپسول امگافلکس هلث برست (در هر سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Fish Oil

1000 mg

EPA

180 mg

DHA

120 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف امگا فلکس:

 • در صورت بارداری، شیردهی، سابقه بیماری و یا استفاده از سایر داروها، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • مقادیر توصیه شده را بدون مشورت پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.
 • در افراد مبتلا به اختلالات کبدی و افرادی که تحت درمان با داروهای ضد انعقاد خون هستند، احتیاط دارند، منع مصرف دارد.
 • ممکن است منجر به اسهال، یبوست، اختلالات گوارشی، تهوع و استفراغ شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول ژلاتینی: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1500403352868600
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6260587732006

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات