منو
سبد خرید شما

ببویت | Bebevit

محصولات ببویت bebevit در واقع ساخت شرکت ترکیه ای به نام kulalac است که توانسته است محصولاتی را مخصوص کودکان با استانداردهای اروپایی تولید کند. ببویت نیز یکی از برند های این شرکت ترک است. ببویت در واقع برندی است که برای تولید شیرخشک نوزاد در سنین مختلف به وجود آمده است. ارائه بهترین شیر برای نوزادان البته مطابق با استانداردهای جهانی یکی از شعارهای برند ببویت است. 


تلاش ببویت بر این است که شیر خشک ایمن و باکیفیت را برای نوزادان ارائه دهد که بهترین مواد مغذی را برای رفع نیازهای فیزیولوژیکی برای رشد متعادل نوزادان و کودکان بر اساس مشاوره علمی از موسسات پزشکی تخصصی مطابق با استانداردهای بین المللی فراهم می کند و در نتیجه یکی از پیشرفته ترین محصولات جهان است. 

 

ویژگی های شرکت ببویت:

  • پیشرو بودن در زمینه تغذیه و مرجع در صنعت شیر ​​کودک در منطقه خاورمیانه.
  • تولید شیر کودک با بهترین کیفیت مطابق با بالاترین استانداردهای تغذیه ای و بهداشتی و با قیمتی متناسب با بیشترین نیاز جامعه.
  • ترویج تحقیقات علمی با هدف بهبود کیفیت شیر ​​کودک، روش های تولید آن و نحوه ارائه آن به نوزادان.

 

خط مشی کیفیت:

شرکت Kulalac متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا با آخرین فناوری است که نیازها و انتظارات مشتریان را برآورده می کند. این شرکت به مشتریان خود قول میدهد که به بهترین استانداردهای بین المللی پایبند باشند و با اتخاذ شیوه های نوآورانه تولید و مدیریت برای بهبود مستمر در سیستم مدیریت کیفیت به منظور افزایش رضایت مصرف کنندگان از بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی، عملکرد کلیه کارکنان شاغل در شرکت را بهبود بخشد.

رویای ما این بود که با دستان خود شیر بچه هایمان را تولید کنیم، بعد با خود گفتیم چرا این آرزو را محقق نکنیم! و از اینجا شروع کردیم.

لوگوی ببویت

 

شیر خشک ببویت 2 | مناسب نوزادان 6 تا 12 ماه شیر خشک ببویت 2 | مناسب نوزادان 6 تا 12 ماه
فروش فقط حضوری با ارائه کارت ملی جدید
شیر خشک ببویت 2 ببک شماره دو Bebevit Bebek 2 شیر خشک مخصوص کودکان از بیش از 6 ماهگی تا 12 ماهگی است. شیرخشک ببویت شماره 2 حاوی ترکیبات مغذی و مفید برای کمک به رشد و افزایش سلامت عمومی کودکان است که می تواند نیازهای تغذیه ای آنها را تامین کند.  بعد از 6 ماهگی شیر مادر جوابگوی برخی ا..
259,000 تومان
شیرخشک ببویت 3 | مناسب نوزادان برای بیش از 1 سالگی شیرخشک ببویت 3 | مناسب نوزادان برای بیش از 1 سالگی
فروش فقط حضوری با ارائه کارت ملی جدید
شیر خشک ببویت 3 Bebevit Bebek شیر خشکی برای کودکان بیش از 12 ماه تا 18 ماهگی است که می تواند نیازهای تغذیه ای آنها را به خوبی تامین کند. شیر خشک ببویت 3 حاوی ترکیبات فوق العاده ای برای کمک به رشد و افزایش سلامت کلی بدن کودکان است.  کودکان در 1 سالگی، رشد سریع تری را خواهند داشت بنا..
259,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات