منو
سبد خرید شما

قرص سیکافارما پلاس بهداشت فارمد | کمک به بهبود قوا و میل جنسی مردان

سیکافارما پلاس
سیکافارما پلاس
سیکافارما پلاس
-10 %
سیکافارما پلاس
سیکافارما پلاس
سیکافارما پلاس
قرص سیکافارما پلاس بهداشت فارمد | کمک به بهبود قوا و میل جنسی مردان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Behdasht Pharmed CycaPharma Plus - 10 Tabs
 • SKU: 4176
 • بارکد: 626118950072
129,900 تومان
144,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص سیکافارما پلاس بهداشت فارمد Behdasht Pharmed CycaPharma Plus یک مکمل طبیعی برای افزایش توان جنسی مردان است. سیکافارما پلاس حاوی ترکیبات گیاهی و طبیعی مانند ویتامین ها و مواد معدنی است که می تواند باعث بهبود میل جنسی و افزایش توان جسمی در مردان شود. 

به این دلیل سیکافارما پلاس برای مردان طراحی شده است چرا که دارای ترکیباتی نظیر تریبولوس است که به افزایش هورمون تستوسترون (هورمون مردانه) کمک می کند. سیکاپلاس همچنین دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی نظیر ویتامین ای برای محافظت از سلول های بدن و سلامت اسپرم است تا بتواند علاوه بر قدرت جنسی، قدرت باروری را نیز در مردان افزایش دهد. 

 

سایر محصولات تقویت میل جنسی مردان را مشاهده کنید.

قرص سیکافارما پلاس

سیکافارما پلاس چگونه به اختلال نعوظ کمک میکند؟

نیتریک اسید یک ماده شیمیایی سرنخ تمام فعل و انفعالات برای ایجاد حالت نعوظ در مردان است. نیتریک اکسیاد از اسید آمینه ال آرژنین ساخته شده و از انتهای اعصاب ترشح می گردد. در صورتی که میزان نیتریک اکساید کافی نباشد، سفت شدن آلت مردان با اختلال مواجه می شود. نیتریک اکسیاد سبب تجمع گوانوزین مونوفسفات حلقوی در آلت تناسلی شده که ماده اصلی گشاد کننده اجسام غاری (لوله های استوانه ای آلت تناسلی) و ایجاد نعوظ در مردان است. 
سیکافارما پلاس با ترکیبات خود می تواند نیتریک اکساید را در بدن افزایش داده و باعث بهبود اختلال نعوظ شود.  گوانیلات سیکلاز آنزیمی که باعث انبساط رگ ها و در نتیجه سفت شدن آلت می گردد و نیتریک اکساید است که این آنزیم را فعال می کند. 

فسفودی استراز 5 نیز آنزیمی است که نعوظ را دچار مشکل می کند. این آنزیم باعث انقباض رگ ها شده و انبساط ایجاد شده را مهار می کند. در شرایطی که ترشح میزان فسفودی استراز 5 بیش از حد باشد، ناتوانی جنسی رخ می دهد. سیکافارما پلاس با فرمولاسیونی متشکل از گیاهان دارویی موثر، ویتامین ها و مواد معدنی و با افزایش سطح نیتریک اکساید و با مهار آنزیم فسفودی استراز 5 و جلوگیری از اثرات آن بر نعوظ باعث فسفوریلاسیون مولکول های شده و با اتساع عروق باعث می گردد آلت تناسلی به مدت بیشتری در حالت نعوظ باقی بماند که این مسئله باعث بهبود عملکرد جنسی در مردان می شود. 

 

مکمل های مختص آقایان را مشاهده کنید.

سیکافارما پلاس بهداشت فارمد

سیکافارما پلاس چگونه باعث تقویت میل جنسی می شود؟

جینسینگ کره ای: 

جینسینگ کره ای به عنوان یک داروی تقویت میل جنسی سال هاست که مورد استفاده قرار می گیرد. در سیکافارما پلاس نیز از جینسینگ کره ای استفاده شده است. این گیاه می تواند باعث افزایش گردش خون شده و با استرس مقابله کند. جینسینگ باعث افزایش انرژی بدن  می شود. جینسینگ می تواند در درمان اختلالا نعوظ موثر عمل کند. 

خارخاسک یا تریبولوس:

خار خاسک گیاه دارویی است که در سیکافارما پلاس باعث افزایش استقامت و بهبود میل جنسی می شود. تریبولوس یک محرک مناسب برای هورمون مردانه تستوسترون است. این گیاه علاوه بر افزایش سطح انرژی می تواند باعث حفظ گردش خون در اندام های جنسی شود و فعالیت اسپرم را افزایش دهد. تریبولوس همچنین در درمان اختلال نعوظ نیز موثر است. این گیاه با محدود کردن آنزیم فسفودی استراز 5 و انسداد بازگشت جریان خون به داخل رگ های آلت تناسلی می تواند مشکل نعوظ را برطف کند و به عنوان یک درمانی کمکی برای اختلالات جنسی مورد استفاده قرار گیرد. 

علف بز شاختدار یا اپی مدیوم:

این گیاه یک محرک قوای جنسی است که در ترکیبات سیکافارما پلاس به چشم می خورد. این گیاه می تواند با بالا بردن کیفیت اسپرم ها از لحاظ تعداد، تحرک و بقا باعث بهبود قوای باروری در مردان شود. همچنین با تحریک قوای جنسی می تواند در درمان کمبود تمایلات جنسی موثر عمل کند. این گیاه حاوی نوعی ترکیب فعال به نام icarrin است که باعث بهبود عملکرد نعوظ و درمان ناتوانی جنسی می شود. 

ویتامین های گروه ب:

در قرص سیکافارما پلاس بهداشت فارمد 3 ویتامین از گروه ب یعنی، ب2، ب4 و ب6 وجود دارد. این ویتامین ها باعث افزایش متابولیسم انرژی در بدن به واسطه کمک به متابولیسم چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین در بدن می شود. این تولید انرژی به آماده شدن بدن برای انجام فعالیت جنسی، تولید هورمن و افزایش تمایل جنسی کمک می کند. ویتامین ب3 از طریق گشاد سازی عروق و در نتیجه افزایش خون رسانی به ناحیه تناسلی نقش مهمی در افزایش توان جنسی دارد. ویتامین ب6 نیز نقش مهمی در تنظیم هورمون های جنسی، سیستم عصبی و تولید اسپرم در مردان دارد. 

زینک:
سیکافارما پلاس زینک یا روی یک فاکتور مهم در فعالیت های جنسی به شمار می آید. در هر بار انزال مرد، 1 گرم زینک از بدن خارج می شود. این مسئله نشان از اهمیت زینک در فعالیت های جنسی به خصوص در مردان دارد. بیشترین مقدار روی در غده پروستات وجود دارد و در تمامی مراحل باروری در آقایان از جمله متابولیسم هورمونی، عملکرد غده هپروستات و تشکیل و تحرک اسپرم نقش دارد. کمبود زینک سبب کاهش مقدار هورمون تستوسترون و کاهش تعداد اسپرم ها می شود. 

ویتامین ای:
ویتامین ای نیز از یک ترکیب آنتی اکسیدانی قوی در ترکیبات سیکافارما پلاس است. این ویتامین به علت نقش مهم در تولید هورمون های جنسی، تاثیر بسزایی در افزایش میل جنسی و قدرت باروری دارد.  ویتامین ای علاوه بر حفاظت از اسپرم ها در مقابل آسیب های اکسیداتیو، باعث افزایش تحرک و عملکرد بهتر اسپرم می شود. 

منیزیم:
در هر قرص سیکافارما پلاس بهداشت فارمد 30 میلی گرم منیزیم وجود دارد. این ماده معدنی ضروری باعث تنظیم تولید هورمون های جنسی و افزایش سلامت سیستم عصبی عضلانی بدن می شود. منیزیم عملکرد ماهیچه ها را بهبود و با آرامش بخشیدن به اعصاب بدن با استرس مقابله می کند. 

 

سایر محصولات مرتبط با درمان ناباروری آقایان را مشاهده کنید.

قرص سیکافارما پلاس

 


 

مشخصات قرص سیکافارما پلاس بهداشت فارمد:

 • رفع اختلال نعوظ و انزال غیرارادی در مردان
 • افزایش خون رسانی به اندام های تناسلی
 • رفع اختلالات جنسی 
 • کمک به تقویت قوا و میل جنسی در مردان
 • افزایش تعداد و کیفیت اسپرم 
 • کمک به افزایش قدرت باروری
 • تقویت ماهیچه ها و کنترل استرس
 • تنظیم هورمون های جنسی
 • حاوی تریبولوس برای افزایش ترشح هورمون تستوسترون
 • افزایش میزان انرژی بدن و قدرت جسمی
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند ویتامین ای

cyca pharma plus

 


 

نحوه مصرف قرص سیکافارما پلاس: 

بزرگسالان 1 عدد قرص سیکافارما پلاس در روز بعد از غذا با یک لیوان آب ولرم میل شود و یا طبق دستور پزشک مصرف شود. 

خرید سیکافارما پلاس

 


 

ترکیبات قرص سیکافارما پلاس (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B2 ( Riboflavin )

5 mg

Vitamin B3 ( Niacin )

30 mg

Vitamin E

100 IU

Vitamin B6 (Pyridoxine)

20 mg

Zinc (as Zinc Gluconate)

15 mg

Magnesium (as Magnesium Oxide)

30 mg

Korean ginseng extract

67 mg

Siberian Ginseng Extract

40 mg

Tribulus Extract

100 mg

Homy Goat Weed Extract

150 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سیکافارما پلاس:

 • مصرف برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.
 • در صورت وجود حساسیت به هر یک از مواد داخل قرص از مصرف آن خودداری نمایید.
 • در صورت استفاده ار هر نوع داروی دیگر، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت کنید.
 • تا 2 ساعت بعد از مصرف این محصول هیچ داروی دیگری مصرف نگردد. 
 • در صورت مصرف داروهای ضد انعقاد خون و آنتی پلاکت، داروهای حاوی لیتیوم، کاهنده قند و فشار خون، داروهای مهار کننده مونو آمین اکسیداز و همچنین در صورت حساسیت به ترکیبات سیکافارما پلاس از مصرف آن خودداری کنید و با پزشک مشورت کنید. 
 • مصرف این مکمل دو هفته پیش از جراحی، به دلیل افزایش احتمال خونریزی، اختلال در کنترل قند خون و فشار خون، باید قطع گردد.
 • در جای خشک و خنک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد به دور از نور نگهداری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 10 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی251680813098940
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران
بارکد6261189500727

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات