منو
سبد خرید شما

شیاف رکتوساپ بهتا دارو | برای کاهش علائم هموروئید و بواسیر

شیاف رکتوساپ
شیاف رکتوساپ
شیاف رکتوساپ
جدید
شیاف رکتوساپ
شیاف رکتوساپ
شیاف رکتوساپ
شیاف رکتوساپ بهتا دارو | برای کاهش علائم هموروئید و بواسیر
 • موجودی: موجود
 • مدل: Behta Daru Rectosupp - 10 Rectal Supp
 • SKU: 5080
 • بارکد: 626304150024
65,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

شیاف رکتوساپ بهتا دارو Behta Daru Rectosupp یک شیاف آنتی هموروئید گیاهی و طبیعی برای درمان مشکلات و علائم هموروئید یا بواسیر است. شیاف رکتوساپ بی دی آ حاوی عصاره خشک گیاه هاماملیس است و هر شیاف حاوی 66 میلی گرم عصاره خشک این گیاه بوده که بر اساس 1.3 میلی گرم گالیک اسید (ماده موثره این گیاه) استاندارد شده است. 

 

از اثرات عصاره گیاه هاماملیس در شیاف رکتوساپ بهتا دارو می تواند به کاهش درد ناشی از بواسیر و همچنین کاهش التهاب ناشی از هموروئید اشاره کرد که تاثیر بسزایی در کاهش علائم این بیماری رکتال به حساب می آیند. مصرف شیاف رکتوساپ باعث کمک به بهبودی بیماری هموروئید و مشکلات عروقی مانند سوختگی و زخم در ناحیه رکتال می شود. شیاف رکتوساپ بهتا دارو همچنین می تواند باعث تسکین خارش و سوزش مقعد به دلیل خواص تسکین دهندگی موجود در گیاه هاماملیس شود. اثرات ضد عفونی کننده این گیاه نیز می تواند از عفونت در ناحیه مقعد پیشگیری کرده و با انقباض عروق خونی در این ناحیه خونریزی ناشی از بیماری هموروئید را کاهش دهد. 

 

سایر محصولات مرتبط با هموروئید و واریس را مشاهده کنید.

رکتوساپ

گیاه هاماملیس و هموروئید:

هاماملیس یک گیاه است. از برگ، پوست و شاخه ها برای تهیه دارو استفاده می شود. ممکن است محصولی به نام عصاره هاماملیس را مشاهده کنید. این مایعی است که از برگ های خشک، پوست درخت و شاخه های نیمه خفته هاماملیس تقطیر می شود.

بواسیر به دلیل تورم و التهاب وریدهای راست روده و مقعد شما ایجاد می شود که در نتیجه علائمی مانند خارش و خونریزی ایجاد می کند. هاماملیس اغلب به عنوان یک درمان طبیعی برای تسکین ناراحتی و درد ناشی از هموروئید استفاده می شود. معمولاً به یک پارچه یا توپ پنبه اضافه می شود و مستقیماً روی ناحیه آسیب دیده اعمال می شود تا پوست را تسکین دهد و یا موثرترین استفاده از این گیاه، استفاده از شیاف رکتوساپ بهتا دارو است. اعتقاد بر این است که هاماملیس  به دلیل اثرات ضد التهابی آن به درمان خارش، قرمزی، درد و تورم مرتبط با هموروئید کمک می کند. علاوه بر این، دارای خواص هموستاتیک است، به این معنی که ممکن است خونریزی ناشی از هموروئید را متوقف کند. 

هاماملیس از طریق دهان برای اسهال، موکوسولیت، استفراغ خون، سرفه خونی، سل، سرماخوردگی، تب، تومورها و سرطان مصرف می شود. برخی از افراد هاماملیس را مستقیماً به پوست برای خارش، درد و تورم (التهاب)، التهاب چشم، آسیب پوست، التهاب غشای مخاطی، خشکی واژن پس از یائسگی، رگ‌های واریسی، هموروئید، کبودی، نیش حشرات، سوختگی‌های جزئی، آکنه، پوست سر حساس می‌مالند. 

در تولید از عصاره هاماملیس، عصاره پوست درخت و هاماملیس به عنوان قابض برای سفت کردن پوست استفاده می شود. آنها همچنین در برخی داروها مانند شیاف رکتوساپ گنجانده شده اند تا به آن محصولات توانایی کاهش یا توقف خونریزی را بدهند. این داروها برای درمان نیش حشرات،  دندان درآوردن، بواسیر، خارش، سوزش و درد جزئی استفاده می شوند.

شیاف رکتوساپ

شیاف رکتوساپ برای چیست؟

هاماملیس موجود در رکتوساپ حاوی مواد شیمیایی به نام تانن است. هنگامی که به طور مستقیم روی پوست استفاده شود، این گیاه ممکن است به کاهش تورم، کمک به ترمیم پوست شکسته و مبارزه با باکتری ها کمک کند. استفاده از عصاره هاماملیس روی پوست ممکن است به کاهش موقت خارش، ناراحتی، سوزش و سوزش ناشی از بواسیر و سایر اختلالات مقعدی کمک کند. رکتوساپ در خونریزی جزئی نیز استفاده می شود. استفاده از پوست، برگ یا هاماملیس بر روی پوست، خونریزی جزئی را کاهش می دهد. جلوگیری از تحریک پوست یکی دیگر از مزایای شیاف رکتوساپ است. به نظر می رسد استفاده از رکتوساپ باعث تسکین سوزش خفیف پوست مقعد می شود،  تحقیقات دیگر نشان می دهد که استفاده از این گیاه به عنوان دارو روی پوست به نظر می رسد که علائم آسیب پوستی یا پوست تحریک شده را به همان اندازه یک پماد دکسپانتنول در کودکان کار می کند، بهبود می بخشد.

 

سوالات پر تکرار:

- آیا شیاف رکتوساپ را می توان در بارداری مصرف کرد؟

تحقیقات کلی در استفاده از شیاف رکتوساپ در بارداری یا شیردهی وجود ندارد اما به دلیل محتوای تانن در این محصول، بهتر است قبل از مصرف با پزشک مشورت شود. 

- عوارض شیاف رکتوساپ چیست؟

به طور کلی به دلیل وجود ترکیب گیاهی در رکتوساپ عوارض جانبی خاصی ایجاد نمی شود. موارد عدم مصرف در انتهای همین صفحه آورده شده است. همچنین می توانید به دفترچه این محصول مراجعه کنید. 

- اجابت مزاج بعد از مصرف شیاف رکتوساپ به چه صورت است؟

باید سعی شود که بعد از استفاده شیاف رکتوساپ تا 2 ساعت برای عملکرد بهتر این محصول از اجابت مزاج خودداری کرد. 

- قیمت شیاف رکتوساپ:

تمام محصولات در داروخانه آنلاین داروکالا از جمله قیمت شیاف رکتوساپ، با نازل ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. همچنین قیمت بروز شیاف رکتوساپ را می تواند در صفحه این محصول مشاهده کنید.

شیاف رکتوساپ برای درمان بواسیر

 


 

مشخصات شیاف رکتوساپ بهتا دارو:

 • محصول کاملا طبیعی و گیاهی برای کاهش علائم هموروئید
 • کمک به کاهش التهابات ناشی از بواسیر
 • جلوگیری از خونریزی خفیف ناشی از هموروئید
 • کاهش خارش و سوزش
 • تسکین دهنده درد و ترشح در بواسیر

 

 


 

نحوه مصرف شیاف رکتوساپ بهتا دارو:

به طور معمول می توان 3 بار در روز هر بار 1 عدد شیاف رکتوساپ را به شکل رکتال مصرف کرد. 

در صورت نیاز و با توصیه پزشک می توان تعداد دفعات استفاده را افزایش داد. 

 

 


 

ترکیبات شیاف رکتال رکتوساپ بی دی آ:

هر شیاف حاوی 66 میلی گرم عصاره خشک گیاه هاماملیس (استاندارد شده بر اساس 1.3 میلی گرم گالیک اسید)

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض رکتوساپ:

 • استفاده از این دارو در کودکان زیر 12 سال جایز نیست.
 • در صورت بلعیده شدن توسط کودکان مسمومیت جدی ایجاد نمیکند با این حال ممکن است درد شکم و تهوع را سبب شود.
 • در صورت مشاهده خون در مدفوع یا خونریزی از راست روده و بروز تغییرات خارجی قابل لمس به پزشک مراجعه شود.
 • در بواسیر حاد و یا در صورت عدم بهبودی در عرض 7 روز نیز به پزشک مراجعه شود.
 • در صورت مشاهده مشکلات قارچی داروی موثر برای مبارزه با عفونت قارچی مورد نیاز است.
 • استفاده از این دارو در دوران بارداری و شیردهی به اثبات نرسیده است. لذا به دلیل محتوای تانن آن در این دوران با دکتر خود مشورت کنید.
 • طول مدت درمان از چهار هفته تجاوز نکند. اگر یک نوبت را فراموش کردید وعده بعدی را دو برابر نکنید.
 • در صورت وجود حساسیت به هر یک از ترکیبات موجود در دارو مصرف دارو را قطع و با پزشک یا دارو ساز مشورت گردد.
 • دور از دسترس کودکان، دور از نور و رطوبت نگهداری شود. 

 

مشخصات کلی
مقدار10 عدد شیاف رکتال
سن مصرفبیشتر از 12 سالگی و بزرگسالان
کد بهداشتی9626470862233123
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263041500241

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات