منو
سبد خرید شما

پودر گین کودکان دوبیس 300 گرمی | کمک به افزایش وزن در کودکان

پودر گین چایلد کودک دوبیس
-10 %
پودر گین کودکان دوبیس 300 گرمی | کمک به افزایش وزن در کودکان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Doobis Gain Child Powder - 300 g
 • SKU: 2629
 • بارکد: 626205720495
144,000 تومان
160,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر گین چایلد دوبیس پودر گین کودکان دوبیس نوتریشن Doobis Gain Child Powder یک مکمل غذایی کمکی برای کودکان حاوی پروتئین و کربوهیدرات است. پودر گین چایلد دوبیس مناسب برای وزن گیری و کمک به رشد و تقویت کودکان است. ترکیبات پودر گین کودکان دوبیس به نحوی کنار هم چیده شده تا بتواند یک مکمل غذایی کامل را برای رشد کودکان به ارمغان بیاورد.

پودر گین کودک دوبیس همچنین حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی است. گین چایلد دوبیس حاوی بیش از ۳۰ ترکیب ضروری از جمله ویتامین ها و مواد معدنی، پروتئین، کربوهیدرات و آمینو اسید هاست. تقریبا تمام آنچه که یک کودک برای رشد به آن نیاز دارد در پودر گین کودکان دوبیس می توان یافت.

هر وعده پودر گین کودکان دوبیس حاوی دو پیمانه به اندازه ۳۰ گرم است که می تواند 119 کالری را به بدن کودکان برساند. این مقدار می تواند انرژی لازم را برای کودکان فراهم کرده و باعث تقویت و حفظ سلامت عمومی بدن آنها شود.

طعم دلنشین شکلات در مکمل گین کودکان دوبیس نیز می تواند پذیرش این محصول را برای کودکان آسان تر کند. در ادامه توضیحاتی درباره ترکیبات و مقدار آن در هر وعده را ارائه خواهیم داد.

 

پودر گین کودکان دوبیس نوتریشن

 

ترکیبات گین آب برای وزن گیری کودک:

مهمترین علمکرد گین آپ، کمک به وزن گیری کودکان به همراه تامین مواد مغذی برای کودکان است. گین آپ در هر وعده ۳۰ گرمی، حاوی ۱۶ گرم کربوهیدرات است. کربوهیدرات ها باعث وزن گیری و همچنین کمک به رشد فیزیکی کودکان خواهد شد. پروتئین نیز ترکیب مهم دیگری است که برای رشد کودکان ضروری است. تمام بافت ها از پروتئین تغذیه می شوند. ترکیب اصلی پوست و مو از پروتئین است و دریافت کافی آن برای کودکان بسیار مهم است. در هر وعده ۳۰ گرمی از پودر گین چایلد دوبیس نوتریشن 7 گرم پروتئین وجود دارد. پروتئین تشکیل شده از آمینو اسیدهای مختلف است که به حفظ سلامت ماهیچه های بدن و همچنین رشد عضلات کودک کمک می کند.

 

پودر گین چایلد کودکان

 

گین کودکان دویبس یک مولتی ویتامین کامل!

رساندن ویتامین و مواد معدنی به بدن کودکان همیشه کار سختی بوده است. اکثر کودکان از میوه ها و سبزیجاتی که حاوی این مواد هستند استفاده نمی کنند و بنابراین مقدار کافی از ویتامین ها ومواد معدنی را نمی توانند از طریق تغذیه دریافت کنند. پودر گین کودکان دوبیس ترکیب کاملی را از ویتامین ها و مواد معدنی در کنار هم قرار داده تا این کمبود را جبران کند. همچنین از ویژگی های یک مکمل غذایی کمکی برای کودکان، وجود ترکیبات متعدد برای جبران کمبود غذایی به خصوص در کودکان است.

پودر گین چایلد دوبیس حاوی انواع ویتامین های گروه ب است. این گروه ویتامین برای کودکان بسیار مهم است چرا که عملکرد های مفید و متعددی در بدن ایفا می کند. برای تقویت سیستم ایمنی کودکان پودر گین کودکان دوبیس از ویتامین سی به میزان 30 میلی گرم در هر وعده و زینک به میزان 7.5 میلی گرم استفاده کرده است. همچنین پودر گین کودکان دوبیس حاوی آهن به میزان 9 میلی گرم در هر وعده است که به همراه ویتامین ب ۱۲ و فولیک اسید از کم خونی در کودکان جلوگیری می کند.

رشد استخوان و دریافت کلسیم همیشه یکی از مهمترین مسائل در رشد کودک است. در پودر گین کودکان دوبیس 500 میلی گرم کلسیم به همراه 200 واحد ویتامین دی برای کمک به جذب بهتر کلسیم وجود دارد. همچنین برای پشتیبانی از این دو ترکیب، زینک و منیزیم نیز در گین چایلد کودکان وجود دارد.

ترکیبات دیگری نیز در مکمل گین کودکان از جمله کولین، اینوزیتول، پتاسیم، کروم، منگنز، لیزین، ید، سلنیوم و آمینو اسید لیزین برای تکمیل ترکیبات گین چایلد وجود دارد که این محصول را به یک مکمل غذایی کامل برای کودکان تبدیل کرده است.

 

گین کودک دوبیس نوتریشن

 


 

مشخصات پودر گین چایلد کودک دوبیس:

 • مکمل غذایی کامل برای رشد کودکان
 • حاوی ۱۱۹ کالری در هر وعده ۳۰ گرمی
 • حاوی کربوهیدرات و پروتئین
 • مناسب برای کودکان کم اشتها
 • مناسب برای وزن گیری و رشد کودک
 • تقویت استخوان و مفاصل کودک
 • تقویت سیستم ایمنی کودکان
 • جلوگیری از کم خونی به واسطه وجود آهن
 • حاوی ویتامین های گروه ب
 • حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی
 • با طعم شکلات

 

 


 

نحوه مصرف پودر گین چایلد دوبیس نوتریشن:

یک پیمانه حاوی 30 گرم از پودر گین کودک دوبیس را در شیر یا آب حل نموده سپس میل نمایید.

برای کودکان 2 تا 5 سال: یکبار در روز
کودکان 6 تا 13 سال: دو بار در روز
کودکان 14 تا 18 سال: سه بار در روز

 

 


 

ترکیبات پودر گین کودکان دوبیس (در هر دو پیمانه معادل ۳۰ گرم):

نام ترکیب

مقدار

Calories

119

Total Fat

3 mg

Total Carbohydrate

16 g

Fiber

2 g

Protein

7 g

Flavor

4.26 g

Vitamin B6

1 mg

Vitamin E

15 IU

Vitamin B12

3 mcg

Vitamin A

2500 IU

Vitamin C

30 mg

Vitamin D

200 IU

Niacin

10 mg

Folic Acid

0.2 mg

Pantothenic acid

5 mg

Biotin

0.15 mg

Calcium

500 mg

Iron

9 mg

Potassium

210 mg

Chrome

0.01 mg

Zinc

7.5 mg

Magnesium

200 mg

Potassium

210 mg

Phosphorue

500 mg

Molybdenum

0.01 mg

Manganese

2.5 mg

Riboflavin

0.85 mg

Thiamine

0.75 mg

Sodium

70 mg

Inositol

25 mg

Choline

11 mg

Iodine

0.075 mg

Selenium

0.01 mg

Lysine

7 mg

 

 


 

افزایش وزن در کودکان:

در حالی که بسیاری از کودکان به طور طبیعی برای رشد به اندازه کافی وزن اضافه می کنند، کودکانی که کمبود وزن دارند ممکن است به کمک کمی نیاز داشته باشند. ممکن است فکر کنید افزایش وزن برای بچه ها باید آسان باشد. فقط تمام کارهایی را انجام دهید که کارشناسان توصیه می کنند. با این حال، معمولاً به این سادگی نیست - و مهم است که به روشی سالم وزن کودک را اضافه کنید.  برای یک هدف، صرفاً تلاش برای پرخوری یا خوردن هر چیزی که می خواهید برای افزایش وزن، لزوماً سالم نخواهد بود. بعلاوه، بچه هایی که مشکل افزایش وزن دارند معمولاً اشتهای خیلی خوبی ندارند، بنابراین ممکن است برای شروع زیاد غذا نخورند.

 

وزن گیری در کودک

 

افزایش وزن سالم:

اگرچه بسیاری از والدین فکر می‌کنند که بچه‌هایشان آنطور که می‌خواهند غذا نمی‌خورند، مگر اینکه واقعاً وزن خود را به خوبی افزایش دهند، ممکن است واقعاً مشکلی نباشد. توجه داشته باشید که بین لاغر بودن و کم وزن بودن تفاوت وجود دارد. اگر کودک شما لاغر است و غذاهای ناسالم زیادی می خورد، تغذیه سالم تر را تشویق کنید و اگر فکر می کنید مواد مغذی مهمی را از دست می دهد، به او مولتی ویتامین بدهید.

تحقیقات نشان می‌دهد کودکانی که در افزایش وزن مشکل دارند، مانند کودکانی که رژیم‌های غذایی محدودی دارند، احتمالاً تأثیرات نامطلوبی بر تغذیه، رشد، فعالیت بدنی و سلامت کلی خود خواهند داشت.

کودکانی که واقعاً برای افزایش وزن به کمک نیاز دارند، ممکن است شامل کسانی باشند که وزن کم دارند، افرادی که غذا می‌خورند، کودکانی با بیماری‌های مزمن که ممکن است به رژیم غذایی خاصی نیاز داشته باشند، و کودکانی که داروهایی مصرف می‌کنند که ممکن است با اشتهایشان تداخل داشته باشد.

افزایش وزن می تواند برای برخی از کودکان که از داروهای محرک مانند Adderall XR، Concerta یا Vyvanse برای درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) استفاده می کنند، چالش برانگیز باشد. این داروها اغلب اشتها را کاهش می‌دهند و باعث می‌شوند بچه‌ها تمایل به خوردن غذا را کمتر کنند. تنظیم دوز یا تغییر داروها می تواند کمک کند.

به هر دلیلی، برخی از نکات کلی برای افزایش وزن سالم می‌تواند شامل حذف نکردن وعده‌های غذایی و خوردن چهار یا پنج وعده غذایی کوچک در روز، به جای تلاش برای خوردن سه وعده غذایی بزرگ‌تر باشد، زیرا کودک شما احتمالاً همه آنها را نمی‌خورد. علاوه بر این، هر روز یک یا دو میان وعده سالم را تشویق کنید.

 

از خوردن غذاهای با ارزش غذایی کم، مانند غذاهای ناسالم با کالری خالی، از جمله آب نبات، چیپس و نوشابه خودداری کنید. خوردن غذاهای با ارزش غذایی بالا و پر انرژی، که کالری بالایی دارند را در دستور کار قرار دهید. غذاهایی که دارای ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی مانند شیر کامل، ماست تهیه شده با شیر کامل و کره بادام زمینی و ... هستند.

از نوشیدنی‌های کم‌انرژی یا بدون انرژی مانند نوشابه‌های رژیمی و نوشیدنی‌های میوه‌ای خودداری کنید، زیرا می‌توانند شکم را پر کنند بدون اینکه کالری یا مواد مغذی زیادی برای بدن ایجاد کنند. همچنین، نوشیدنی‌ها را در وعده‌های غذایی محدود کنید تا کودک شما آنقدر سیر نشود که بخواهد غذای کافی بخورد.

از همه مهمتر، فرزندتان را تشویق کنید که در زمانی که بیشتر گرسنه است غذا بخورد و اگر در ساعت خاصی از روز گرسنه نیست، به جای حذف کامل یک وعده غذایی، حداقل چیزی بخورد.

 

وزن گیری کودک با گین چایلد دوبیس

 

غذاهای مفید:

به طور کلی، در حالی که شما می خواهید فرزندتان که برای افزایش وزن به کمک نیاز دارد، غذاهای پرکالری بخورد، اینها باید غذاهای سالم با مواد مغذی بالا یا غنی از مواد مغذی و پر انرژی باشد تا غذاهای کم مغذی. بنابراین شما می خواهید غذاهایی با مقدار مناسب پروتئین و چربی و سایر مواد مغذی در بسته بندی کوچک مانند موارد زیر به کودکتان بدهید.

 • غلات با شیر کامل
 • پنیر یا ماست تهیه شده با شیر کامل یا شیر 2 درصد
 • تخم مرغ سرخ شده
 • آب پرتقال
 • کره بادام زمینی
 • مخلوط میوه های خشک، دانه ها و آجیل
 • شیر کامل یا شیر 2 درصد

 

همچنین می‌توانید فهرستی از غذاهایی تهیه کنید که فرزندتان واقعاً دوست دارد بخورد و سپس سعی کنید نسخه‌های غنی از مواد مغذی و انرژی‌زا از آن غذاها را بیابید. این باید شامل میوه ها و سبزیجات و انواع غذاها از همه گروه های غذایی باشد.

 

پودر گین کودکان دوبیس


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف گین چایلد دوبیس:

 • به علت داشتن کراتین با داروهای نفروتوکسیک، آمینوگلیکوزیدها، داروهای ضد التهاب، غیر استروئیدی و کافئین تداخل اثر دارد.
 • در صورت استفاده از مقدار توصیه شده هیچگونه عوارض جانبی مشاهده نشده است. مگر در کسانی که به مواد تشکیل دهنده گین کودکان دوبیس حساسیت داشته باشند.
 • از استفاده بیش از اندازه توصیه شده فراورده خودداری شود، زیرا سبب بر هم خوردن تعادل نیتروژن می‌شود. به دنبال آن ایجاد ناراحتی‌های کلیوی و اختلالات کبدی را به دنبال دارد.
 • در بیماری‌های رینیت آلرژیک، آسم، سنگ کلیه و سرطان مثانه منع مصرف دارد.
 • این محصول جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.
 • در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • گین چایلد دوبیس را دور از نور و در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد نگهداری نمایید.
 • دور از دسترس کودکان نگهدارید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 300 گرم
سن مصرفبیشتر از 2 سال
کد بهداشتی8222042965226255
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران
بارکد6262057204952
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 10

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات