منو
سبد خرید شما

پودر پروتئین وی چایلد دوبیس 300 گرمی | کمک به رشد و وزن گیری کودک

پروتئین وی چایلد کودک دوبیس
پروتئین وی چایلد کودک دوبیس
-10 %
پروتئین وی چایلد کودک دوبیس
پروتئین وی چایلد کودک دوبیس
پودر پروتئین وی چایلد دوبیس 300 گرمی | کمک به رشد و وزن گیری کودک
 • موجودی: موجود
 • مدل: Doobis Whey Protien Child Powder - 300 g
 • SKU: 4237
 • بارکد: 626205720493
198,000 تومان
220,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر پروتئین وی کودکان دوبیس یا وی پروتئین چایلد دوبیس نوتریشن Doobis Whey Protien Child Powder یک مکمل غذایی عالی حاوی پروتئین برای کودکان است. پودر پروتئین وی چایلد دوبیس، مکملی حاوی پروتئین برای کودکان از برند دوبیس است که به رشد و وزن گیری کودکان کمک می کند.

ترکیبات پروتئین وی کودکان دوبیس به نحوی کنار هم قرار گرفته شده است تا علاوه بر رساندن ماده مغذی به نام پروتئین به بدن، بتواند ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودکان را نیز تامین کند. این مسئله پروتئین وی کودکان دوبیس را به یک مکمل غذایی مناسب جهت رشد و تقویت کودکان تبدیل کرده است.

از مزایای مهم پودر پروتئین وی چایلد دوبیس حضور ال آرژنین در ترکیبات پروتئین است. پروتئین موجود در وی چایلد حاوی انواع آمینو اسیدها از جمله آرژنین نیز می باشد. در هر ۲ اسکوپ پروتئین کودکان دوبیس که معادل ۳۰ گرم است، ال آرژنین آمینو اسیدی ضروری برای کمک به افزایش رشد در کودکان است. همچنین افزایش خونرسانی یکی دیگر از مزایای ال آرژنین است که می تواند مواد مغذی را با سرعت بیشتری به عضلات و مغز کودکان رسانده و باعث تقویت عمومی بدن شود. طعم دلپذیر شکلات نیز در پروتئین وی کودکان دوبیس باعث شده تا کودکان این محصول را بهتر بپذیرند.

 

سایر محصولات و غذای کمکی کودکان را مشاهده کنید.

 

پروتئین وی کودکان دوبیس

 

ترکیبات پروتئین وی کودک دوبیس چگونه به رشد کودک کمک می کند؟

پروتئین، کربوهیدرات و چربی:

در ابتدا مهمترین ترکیب مکمل غذایی پروتئین وی کودکان دوبیس یعنی پروتئین می پردازیم. پروتئین یکی از اصلی ترین ترکیبات در بدن ماست. بدن ما برای رشد و تغذیه و ترمیم عضلات خود به پروتئین نیاز دارد. همچنین پوست و مو نیز به مقدار زیادی از پروتئین تشکیل شده است. بنابراین اهمیت پروتئین به خصوص در کودکان بسیار مهم است. در هر وعده ۳۰ گرمی پروتئین کودکان دوبیس نوتریشن حدودا 8.5 گرم پروتئین خالص وجود دارد. این مقدار می تواند نیاز کودکان در یک وعده را به خوبی تامین کرده و بدن آنها را مقاوم کند.

ترکیب بعدی و مهم دیگر در پروتئین وی چایلد دوبیس وجود کربوهیدرات ها می باشد. پروتئین وی کودکان دوبیس به خصوص برای کودکان کم وزن بسیار مناسب است چرا که در هر وعده ۳۰ گرمی این محصول حدودا 16 گرم کربوهیدرات برای افزایش وزن گیری در کودکان و کمک به تامین انرژی در آنها وجود دارد. این مقدار در کنار پروتئین باعث رشد بهتر در کودکان خواهد شد.

چربی نیز به میزان تقریبی 3.5 گرم در هر وعده ۳۰ گرمی از مکمل پروتئین کودک دوبیس وجود دارد که این مقدار نیز می تواند برای کودکان کم وزن مناسب باشد.

 

محصولات و مکمل های رشد کودک را مشاهده کنید.

 

پروتئین وی مخصوص کودکان دوبیس

 

پروتئین وی کودکان دوبیس و ویتامین و مواد معدنی:

علاوه بر پروتئین و کربوهیدرات ها، در پروتئین چایلد کودک دوبیس ویتامین هایی از جمله ویتامین آ، ویتامین سی، ویتامین دی، کلسیم کربنات، آهن، پتاسیم و زینک اکساید وجود دارد. تمام این ویتامین ها و مواد معدنی به حفظ سلامت عمومی بدن کودک از جمله، حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن به واسطه ویتامین سی و زینک، حفظ سلامت استخوان و دندان کودک به واسطه وجود کلسیم، زینک و ویتامین دی و همچنین جلوگیری از کم خونی به واسطه وجود آهن در این محصول می شود.

 

پروتئین وی کودکان دوبیس و رشد کودک:

پروتئین به همراه کربوهیدرات و اینکه پروتئین خود حاوی آرژنین است تا به میزان کافی می تواند تاثیر مثبت و به سزایی در رشد و تقویت کودکان داشته باشد. پروتئین از عضلات، پوست و مو و سیستم مغزی کودکان پشتیبانی کرده و کربوهیدرات ها نیز انرژی لازم را برای کودکان به همراه می آورند. در کنار این مزایا ال آرژنین نیز باعث تغذیه بیشتر ماهیچه ها و مغز کودک شده و با رساندن مواد مغذی به این بخش ها به رشد و تقویت کودکان کمک می کند. مجموع این ترکیبات می تواند در هر وعده ۳۰ گرمی که به کودک خود می دهید، مجموعا 126 کالری به بدن کودک برساند که باعث تامین انرژی و کمک به تقویت رشد در کودکان می شود.

 

پودر پروتئین کودک دوبیس نوتریشن

 


 

مشخصات پروتئین وی کودکان دوبیس:

 • مکمل غذایی کمک برای رشد و تقویت کودک
 • کمک به وزن گیری به واسطه وجود پروتئین و کربوهیدرات
 • تامین کننده پروتئین روزانه مورد نیاز
 • غنی شده با ویتامین A، C و D
 • دارای کلسیم، آهن و زینک
 • مناسب برای سنین 2 تا 18 سال
 • حفظ سلامت استخوان
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حفظ سلامت پوست و مو
 • حاوی 126 کالری در هر وعده ۳۰ گرمی

 

 


 

نحوه مصرف پروتئین وی چایلد دوبیس:

میزان مصرف برای هر وعده 30 گرم از پودر در شیر یا آب میوه مخلوط گردد و میل شود.
برای کودکان 2 تا 5 سال:  یک بار در روز
6 تا 13 سال: دو بار در روز یا یک بار دو پیمانه
14 تا 18 سال: سه بار در روز یا یک بار سه پیمانه

 

 


 

ترکیبات پروتئین چایلد دوبیس نوتریشن (در هر ۲ پیمانه معادل ۳۰ گرم):

نام ترکیب

مقدار

Calories

126.36

Total Carbohydrate

15.7 g

Protein

8.57 g

Total Fat

3.57 g

Vitamin A

35.7 mcg (60.7 IU)

Vitamin C

7.14 mg

Vitamin D

0.71 mcg (28.57 IU)

Calcium Carbonate

392.4 mg

Iron sulfate

1.94 mg

Potassium Phosphate

136.73 mg

Zinc oxide

1.78 mg

Flavor

1.588 g

Sucralose

14.28 mg

 

 


 

چرا پروتئین در کودکان مهم است؟

پروتئین از دیرباز به عنوان یک ماده مغذی مهم در رژیم غذایی انسان در نظر گرفته شده است. پروتئین ها بلوک های سازنده بافت های بدن هستند. آنها به ترمیم و حفظ بافت های حیاتی کمک می کنند و برای رشد همه سیستم های اندام از جمله استخوان ها و ماهیچه ها بسیار مهم هستند. پروتئین ها در بدن نیز به عنوان آنزیم ها، مولکول های ایمنی، هورمون ها و پیام رسان های سلولی عمل می کنند. بنابراین، پروتئین ها برای رشد و نمو هر کودکی حیاتی هستند.

یک واقعیت کمتر شناخته شده در مورد پروتئین ها در بدن انسان این است که آنها از 20 اسید آمینه تشکیل شده اند. 9 مورد از آنها ضروری تلقی می شوند زیرا فقط می توانند از رژیم غذایی ما استخراج شوند. و تنها منابع غذایی خاصی از پروتئین می توانند مکمل کاملی از این اسیدهای آمینه ضروری را ارائه دهند.

پروتئین های با کیفیت بالا شامل شیر و فرآورده های شیری مانند ماست و پنیر، تخم مرغ، گوشت، مرغ و ماهی است.  بسیاری از منابع پروتئین با کیفیت بالا مواد مغذی مهمی مانند ویتامین E، ویتامین های B، روی، آهن و منیزیم را نیز فراهم می کنند. کمیت نیز مهم است.

 

پروتئین و اهمیت ان در کودکان

 

چه مقدار پروتئین مورد نیاز کودکان است؟

نیاز کل پروتئین کودک با افزایش سن افزایش می یابد. بنابراین می بایست نیاز کودک خود را با توجه به سن او بشناسید و سعی کنید به صورت روزانه این مقدار پروتئین را به بدن کودک برسانید. کودکان ۳ تا ۵ سال می بایست ۲۵ گرم روزانه پروتئین دریافت کنند. همچنین کودکان ۵ تا ۷ سال نیز می بایست به صورت روزانه 30 گرم پروتئین دریافت کنند.

اگر رسیدن به این اعداد هر روز سخت به نظر می رسد، بشقاب سالم هیئت ارتقای سلامت توصیه می کند که به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل، یک چهارم بشقاب باید برای گوشت بدون چربی یا سایر غذاهای غنی از پروتئین در نظر گرفته شود. کودکان همچنین باید 2 تا 3 لیوان شیر (500 تا 750 میلی لیتر) در روز بنوشند زیرا منبع خوبی از پروتئین و کلسیم است.

 

 

مطالعه‌ای که اخیراً در میان کودکان سالم 3 تا 7 ساله در چین انجام شد، نشان داد که بیش از نیمی از کودکان رفتارهای غذایی حساسی را از خود نشان می‌دهند که ارتباط منفی با رشد دارد. مشخص شد که این کودکان در مقایسه با همسالانی که به طور معمول غذا می خوردند، پروتئین کمتری مصرف می کردند.  کودکانی که پروتئین کافی دریافت نمی کنند ممکن است مشکلات سلامتی از جمله خستگی، تمرکز ضعیف، کند شدن رشد، درد استخوان و مفاصل، تاخیر در بهبود زخم و کاهش پاسخ ایمنی را تجربه کنند.

 

پروتئین چایلد دوبیس

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروتئین در کودکان:

 • در صورت استفاده از مقدار توصیه شده هیچ گونه عوارضی جانبی مشاهده نشده است، مگر در کسانی که نسبت به موارد به کار رفته در فراورده حساسیت داشته باشند.
 • افراد دیابتی و کسانی که مشکلات کلیوی و کبدی دارند از مصرف این پودر پروتئین خودداری کنند.
 • در بیماری‌های رینیت آلرژیم، آسم، سرطان سینه، سنگ کلیه و سرطان مثانه منع مصرف دارد.
 • نباید در افراد دارای حساسیت به شیر مصرف شود.
 • قبل از مصرف این محصول در بانوان باردار و شیرده با پزشک مشورت شود.
 • دور از نور و در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 300 گرم
سن مصرفبیشتر از 2 سال
کد بهداشتی201980997124452878
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران
بارکد6262057204938
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 10

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات