منو
سبد خرید شما

دورست هوم | Durasthum

دورست هوم واژه ای تركیبی از زبان فارسی كهن به معنای نوشداروی (هوم) سلامتی (دورست) است.
دورست هوم نام تجاری مجموعه ای از محصولات دارویی با منشا طبیعی است كه در طی چندین سال تلاش مستمر واحد تحقیق و توسعه شركت كی دارو فناوری سلامت در امر كشف رموز بهتر زیستن افزایش توان جسمانی روانی اقشار مختلف جامعه در انجام عملكردهای روزانه با تكیه بر دانش كهن درمانهای طبیعی از سراسر جهان و تبدیل آن به شكل امروزی بنیان نهاده شده است.

دورست هوم durasthum


رویكرد اصلی دورست هوم ارائه محصولاتی با كیفیتی جهانی و با برند و اصالتی ایرانی، با انتخاب مواد اولیه از بهترین گیاهان كشت شده در مزارع داخل و خارج كشور و به دنبال آن انجام فرایندهای تبدیل تكاملی گیاهان دارویی با پیشرفته ترین متدها به محصولی نوین است كه این دیدگاه با برنامه ریزی برای انجام مطالعات بالینی برای امروزی نمودن و ثبت جهانی اثربخشی گیاهان بومی كشور و به ویژه داروهای طب ایرانی با جدیت دنبال میگردد.

افق بلند دورست هوم ورود به بازارهای جهانی و معرفی طب ایرانی و ظرفیتهای آن به جامعه جهانی است. در راستای این هدف، تلاش واحد تحقیق و توسعه شركت كی دارو فناوری سلامت با همكاری دانشكده داروسازی و دانشكده طب سنتی دانشگاه علوم پزشكی تهران و پژوهشكده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی و همچنین شركت تحقیقاتی – تولیدی بیوكن مد كانادا جهت پیشبرد این هدف و ثبت نتایج تحقیقات در داخل و خارج كشور فعالیت نموده است. یكی از مهمترین دستاوردهای این شركت تاكنون ثبت روشی نوین برای عصاره گیری قارچهای دارویی دنیا نظیر .ganoderma lucidum L. ganoderma applamnatum L است، كه با این روش امكان استخراج تمامی مواد موثره قارچ با یك بار عصاره گیری فراهم گشته است.

 

اکنون محصولات دورست هوم در داروخانه اینترنتی داروکالا موجود است.

کپسول موتا دورست هوم Durasthum Mootta مکملی کاملا طبیعی برای بانوان است. کپسول موتا دورست هوم برای کنترل عوارض و همچنین کمک به درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک طراحی شده است. کپسول موتا دورست هوم حاوی پودر خشک عصاره بذر گیاه شنبلیله به میزان ۳۳۳ میلی گرم در هر کپسول است که بر مبنای وجود 3/57 ٪ تریگونلی..
256,800 تومان 257,000 تومان
کپسول زینوگان دورست هوم 60 عددی | تقویت سیستم ایمنی بدن کپسول زینوگان دورست هوم 60 عددی | تقویت سیستم ایمنی بدن
-28 % ناموجود
کپسول زینوگان دورست هوم Durasthum Zinogan مکمل حاوی قارچ گانودرما است که دارای خواص بیشماری است. کپسول زینوگان دورست هوم حاوی پودر کامل قارچ گانودرما لوسیدوم و عصاره آبی قارچ گانودرما لوسیدم است. کپسول زینوگان دورست هوم یک مکمل مناسب برای تنظیم و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است. همچنین اثرات آنتی ا..
159,900 تومان 223,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات