منو
سبد خرید شما

کپسول زینوگان دورست هوم 60 عددی | تقویت سیستم ایمنی بدن

خرید کپسول زینوگان دورست هوم
خرید کپسول زینوگان دورست هوم
-28 % ناموجود
خرید کپسول زینوگان دورست هوم
خرید کپسول زینوگان دورست هوم
کپسول زینوگان دورست هوم 60 عددی | تقویت سیستم ایمنی بدن
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Durasthum Zinogan - 60 Caps
 • SKU: 1703
 • بارکد: 626333720001
159,900 تومان
223,000 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول زینوگان دورست هوم Durasthum Zinogan مکمل حاوی قارچ گانودرما است که دارای خواص بیشماری است. کپسول زینوگان دورست هوم حاوی پودر کامل قارچ گانودرما لوسیدوم و عصاره آبی قارچ گانودرما لوسیدم است. کپسول زینوگان دورست هوم یک مکمل مناسب برای تنظیم و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است. همچنین اثرات آنتی اکسیدانی قارچ گانودرما موجود در کپسول زینوگان دورست هوم از بدن در برابر اثرات منفی رادیکال های آزاد محافظت می کند.

قارچ گانودرما موجود در کپسول زینوگان دورست هوم در مجموع دارای بیش از ۴۰۰ ترکیب مختلف از جمله استرول ها، آلکالوئیدها، لاکتون ها، پلی ساکاریدها، نوکلئوتیدها، اسیدهای چرب، تری ترپن ها، پروتئین ها، مواد معدنی و فیبر است. استروئید های موجود در کپسول زینوگان دورست هوم دارای اثرات ضد تصلب شرایین و کاهنده چربی خون است. همچنین ترکیبات پلی ساکاریدی در قارچ گانودرما علاوه بر اثرات ضد تومور، اثرات ضد التهابی، کاهنده قند خون، ضد زخم و تحریک کننده سیستم ایمنی را دارد.

 

مصرف کپسول زینوگان دورست هوم حتی برای افراد سالم نیز توصیه می شود. چرا که باعث تقویت سیستم ایمنی و عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن می شود و همچنین باعث افزایش سطح انرژی روزانه می شود. اثرات آنتی اکسیدانی کپسول زینوگان دورست هوم نیز از ابتلا به سرطان، بیماری های قلب و عروق و همچنین مشکلات پوستی جلوگیری می کند.

 

سایر مکمل های تقویت کننده سیستم ایمنی را مشاهده کنید.

 

durasthum zinogan caps

 


زینوگان دورست هوم و اثرات درمانی آن:

کپسول زینوگان و تنظیم سیستم ایمنی:

ترکیباتی نظیر گلوکان ها، تری ترینوئیدها و به خصوص پلی ساکاریدها موجب تحریک سایتوکاین ها، لنفوسیت های B و C و ماکروفاژها شده و از این طریق موجب تنظیم و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می گردد. یک پروتئین استخراج شده از قارچ گانودرما موجود در کپسول زینوگان دورست هوم، اثر القایی بر تولید سلول های طحال داشته است. این اثرات به واسطه اثر میتوژنی این پروتئین بر سلول های طحال و لکوسیت های محیطی خون بوده است. همچنین این پروتئین که جزء پروتئین های با اثر تنظیم کننده ایمنی می باشد، قادر به مهار دیابت مرتبط با مشکل خود ایمنی در موش شده، اثر قابل توجهی بر ایمنی سلولی داشته و سبب ایجاد تاخثر در فرآیند رد پیوند جزایر لانگرهانس لوزالعمده خرگوش و پوست موش شده است.

 

سیستم ایمنی و قارچ گانودرما

 

زینوگان دورست هوم و اثرات آنتی اکسیدانی:

پلی ساکاریدهای موجود در زینوگان دورست هوم دارای اثر پاک سازی قوی رادیکال آزاد آنیون سوپر اکساید و هیدروکسیل هستند که این اثر با افزایش غلظت پلی ساکارید افزایش می یابد. در آزمایشات حیوانی، و موش هایی که به سرطان رحم مبتلا بوده اند، میزان آنزیم های آنتی اکسیدان کاهش پیدا کرده است که با تجویز پلی ساکارید های گانودرما، افزایش غلظت این آنزیم های محافظتی مشاهده شده است.

همچنین تری ترین هایی در قارچ گانودرما موجود در کپسول زینوگان دورست هوم وجود دارد که دارای اثر آنتی اکسیدانی بسیار قوی هستند. گلیکوپپتیدهای جدا شده از این قارچ نیز دارای اثر آنتی اکسیدانی بسیار قوی هستند.

 

کپسول زینوگان دورست هوم

 

زینوگان دورست هوم و اثرات ضد سرطانی:

به طور کلی اثر ضد سرطانی و ضد طوری قارچ گانودرما موجود در کپسول زینوگان دورست هوم به تری ترین ها و پلی ساکاریدها نسبت داده می شود که با مکانیسم های مختلف، این اثر را نشان می دهند. پلی ساکاریدها با تحریک سیستم ایمنی باعث تولید سایتوکاین ها و فعال شدن سلول های ایمنی ضد سرطان مانند لنفوسیت های B و T، ماکروفاژها، سلول های کشنده طبیعی و TNF-a می شوند. در مطالعه ای به منظور یافت موثرترین قارچ (از بین ۵۸ قارچ) در کشتن سلول های سرطانی انجام گرفته است، گانودرما لوسیدوم موثرترین گونه بوده است.

اثر ضد سرطانی ترینوئیدها مربوط به اثر سایتوتوکسیسیته مستقیم بر روی سلول های سرطانی می باشد که باعث مهار رشد سلول های سرطانی می شوند. مثلا بعضی از ترینوئیدها مانند گانودریک اسیدهای W,X,Y,V,U,T و Z دارای اثر سایتوتوکسیک در برابر سلول های توموری، از جمله سلول های هپاتوما (سلول های سرطانی کبد) می باشند. چند عنصر جدا شده از قارچ گانودرما موجود در کپسول زینوگان دورست هوم،‌ دارای اثر مهار سلول های تومور به صورت برون تنی هستند.

عصاره ای غنی شده با سلنیوم از میسلیوم قارچ باعث مهار سلول های K562 (نوعی از سلول های سرطان خون) می شود. عصاره دیگری نیز در قارچ گانودرما با تنظیم منفی گیرنده های آلفا-استروژنی سبب مهار سلول های سرطان سینه می شود. همچنین یک گلوکان خالص سبب مهار ۹۰ درصدی رشد تومور های سرطانی می گردد. تجویز عصاره های میسلیومی گانودرما در کپسول زینوگان دورست هوم، فراکسیون تری ترینوئیدی، عصاره غنی از لوسیدنیک اسید و عصاره آبی در آزمایش های مختلف سبب مهار رشد سرطان، مهار متاستاز (گسترش سلول های تومور به نقاط دیگر بدن) و افزایش طول عمر را به همراه داشته است.

 

 

زینوگان دورست هوم و مهار تحرک سلول های سرطانی:

چسبیدن، حمله و مهاجرت سلولی، عوامل کلیدی در تعیین تهاجمی بودن سرطان هستند و بنابراین کنترل تحرک سلول های سرطانی در جلوگیری از بروز متاستاز سرطان موثر است. اندام بارده قارچ گانودرما سبب مهار پروتئین های تنظیم کننده فسفاتیدل اینوزیتول در سلول های بسیار مهاجم سینه و پروستات شده اند. چسبندگی سلولی، تهاجم و تشکیل کلونی سلول های سرطانی سینه به طور موثری توسط عصاره قارچ کاهش یافته است. این اثر در مورد سلول های سرطان مثانه یا مهار مهاجرت سلول های سرطانی مشاهده شده است.

همچنین در مطالعه ای اثر عصاره اتانولی و آبی اندام بارده این قارچ در مهار رشد سلول های سطحی مجرای ادراری در سرطان مثانه بررسی شده که مشخص شد عصاره اتانولی دارای اثر بهتری در مهار رشد این سلول ها می باشد. به طور کلی این قارچ و عصاره های آن در انواع سرطان های زیر موثر بوده اند:

 • مهار رشد سلول های سرطانی سینه و پروستات
 • مهار رشد سلول های سرطانی کبد
 • القای تنظیم مثبت در لنفوم
 • اثر ضد سرطانی در سرطان مغز استخوان، تخمدان، رحم و ریه
 • مهار رشد سلول های سرطانی در سرطان مثانه

 

خواص ضد سرطانی زینوگان دورستهوم

 

کپسول زینوگان دورست هوم و محافظت از کبد:

در طب مردمی چین از قارچ گانودرما موجود در زینوگان دورست هوم برای درمان هپاتیت مزمن استفاده می شده است. نتایج مطالعات انجام شده ثابت کرده که تری ترین های استخراج شده از قارچ کشت داده شده، شامل گانودریک اسید R و S اثر قوی ضد سمیت کبدی از خود نشان می دهند. همچنین ترکیب گانوسپورریک اسید A جدا شده از بخش محلول اسپورهای قارچ دارای قابلیت حفاظت از کبد در برابر دسته ای از بیماری های کبدی بوده است. در مطالعه ای دیگر مشخص شده که پروتئین های این قارچ نیز دارای اثر محافظت کننده کبد در برابر تخریب به وسیله سم بوده و میزان آنزیم های کبدی ALT و AST را در سطح طبیعی نگه می دارد.

 

کپسول زینوگان برای محافظت از کبد

 

کپسول زینوگان دورست هوم و کاهش قند خون:

مجموعه ای از پلی ساکارید های جدا شده از اندام بارده قارچ گانودرما موجود در کپسول زینوگان دورست هوم شامل گانودران ای، بی و سی دارای اثر قوی کاهنده قند خون می باشند. عوارض جانبی داروهای مصرفی در دیابت را می توان با محصولات مکمل این قارچ ارزشمند به حداقل رساند. ترکیبات این قارچ علاوه بر کمک به کاهش قند خون، می توانند با سیار اثرات خود ااز علائم دیگر بیماران دیابتی نظیر تصلب شرایین، فشار خون بالا، ضعف سیستم ایمنی و بیماری های چشمی پیشگیری کنند و یا سبب بهبود آنها شوند.

 

 

کپسول زینوگان دورست هوم و کاهش کلسترول و چربی خون:

به طور کلی 26-اکسیژنوسترول های قارچ باعث کاهش سطح کلسترول خون می شوند. همچنین مشتقات گانودریک اسید بی و سی موجود در این قارچ با مهار آنزیم کلسترول سنتتاز، به عنوان بازدارنده سنتز کلسترول عمل کرده و می توانند باعث کاهش تری گلیسرید، و کلسترول تام و افزایش کلسترول مفید یعنی HDL گردند.

 

 

کپسول زینوگان دورست هوم و محافظت در برابر اشعه:

تحقیقات نشان می دهد که این قارچ دارای توانایی محافظت از اشعه بوده و از تخریب DNA در برابر نور شدید محافظت می کند. همچنین خوردن این قارچ باعث کاهش سرعت پیر شدن پوست شده و از پوست در برابر سرطان محافظت می کند. افرادی که دچار سرطان های مختلف بوده و بایستی اشعه درمانی شوند، دچار عوارض مهمترین آن، کاهش تعداد گلبول های سفید خون می باشد. مصرف این قارچ درافراد مذکور می تواند این عارضه را کاهش دهد.

 

زینوگان دورست هوم

 


 

مشخصات کپسول زینوگان دورست هوم:

 • افزایش طول عمر و شادابی در دوران سالمندی
 • جلوگیری از تخریب DNA در برابر نور شدید
 • کاهش کلسترول و چربی‌های دیگر خون
 • کاهش سرعت پیر شدن پوست
 • کمک به حفظ سلامت بدن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • دارای اثر آنتی اکسیدانی
 • دارای اثر ضد سرطان
 • کاهش فشار خون
 • کاهش قند خون
 • محافظت از کبد

 

 


 

نحوه مصرف مکمل زینوگان دورست هوم:

روزانه 2 تا 4 کپسول همراه غذا میل شود.

 

 


 

ترکیبات کپسول زینوگان دروست هوم (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Total Polysaccharides

75 µg

(Ganoderma Lucidum (full spectrum

220 mg

(Ganoderma Lucidum (water extract

30 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف زینوگان دورست هوم:

 • تاکنون در دوز درمانی هیچ عارضه ای دیده نشده است.
 • مصرف این فرآورده در افرادی که پیوند اعضا انجام داده اند ممنوع می باشد.
 • مصرف همزمان این فرآورده با فرآورده های کاهنده فشار خون می تواند باعث کاهش بیش از حد فشار خون شود.
 • در مورد مصرف همزمان با داروهای رقیق کننده خون باید این فرآورده با احتیاط و با مشورت پزشک یا داروساز مصرف شود.
 • مصرف این مکمل در بیمارانی که داروهای مهار کننده تجمع پلاکتی (مانند آسپرین یا وارفارین) مصرف می کنند، ممکن است سبب کاهش زمان انعقاد و خونریزی شود. بنابراین در این افراد مصرف همزمان این داروها باید زیر نظر پزشک صورت گیرد.
 • این فرآورده ممکن است در افرادی که داروهای کاهنده فشار خون مصرف می کنند منجر به کاهش بیش از اندازه فشار خون شود. به همین دلیل در موارد ذکر شده دوز داروهای مذکور باید از سوی پزشک تنظیم شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی از مصرف زینوگان دورست هوم خودداری شود.
 • دور از دسترس کودکان و نور مستقیم خورشید و در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1681449932720180
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263337200015

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات