منو
سبد خرید شما

قرص هیر بیوتی یوروویتال 30 عددی | کمک به رشد و جلوگیری از ریزش موها

هیر بیوتی یوروویتال
هیر بیوتی یوروویتال
هیر بیوتی یوروویتال
-25 %
هیر بیوتی یوروویتال
هیر بیوتی یوروویتال
هیر بیوتی یوروویتال
قرص هیر بیوتی یوروویتال 30 عددی | کمک به رشد و جلوگیری از ریزش موها
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Hair Beauty - 30 Tabs
 • SKU: 3816
 • بارکد: 626066180320
118,900 تومان
158,100 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص هیر بیوتی یوروویتال Eurhovital Hair Beauty مکمل جدیدی از محصولات برند یوروویتال و برای رشد موها و جلوگیری از ریزش موهاست. هیر بیوتی یورو ویتال دارای فرمولاسیون ویژه جهت تحریک رشد موها و همچنین تثبیت رنگ مو است. اما شاید اصلی ترین کارایی هیر بیوتی یوروویتال جلوگیری از ریزش موها با وجود ترکیبات ویژه باشد.

 

قرص هیربیوتی یوروویتال حاوی مخلوطی از ترکیبات گیاهی، ویتامین و مواد معدنی به همراه آمینو اسیدهای ضروری جهت تقویت موهاست. این ترکیبات باعث افزایش استحکام فولیکول و ریشه موها شده و موها ضعیف را تقویت می کنند. در ترکیبات هیر بیوتی یوروویتال، ترکیبات آنتی اکسیدانی نظیر ویتامین سی نیز دیده می شود که می تواند موها را در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت کند.

ترکیبات مورد استفاده در هیر بیوتی همچنین به میزان کافی است که می تواند نیاز روزانه بدن یک فرد بالغ را به صورت کامل تامین کند. به طور مثال زینک موجود در هیر بیوتی یوروویتال در هر قرص به میزان 15 میلی گرم وجود دارد که بیش از نیاز روزانه یک فرد است. این دوزهای مناسب باعث می شود تا در صورت کمبود برخی مواد در بدن، این کمبود نیز جبران شود.

هیر بیوتی یوروویتال همچنین دارای ترکیباتی است که به تثبیت رنگ مو نیز کمک می کند. همچنین وجود پابا و عصاره گیاه دم اسب نیز باعث حفظ تعادل هورمونی در بدن شده تا تغییرات هورمونی که می تواند یکی از دلایل اصلی ریزش موها باشد، جلوگیری کرده و باعث تقویت موها شود.

 

مکمل های مو و ناخن را مشاهده کنید.

 

eurhovital hair beauty tablets

 

هیر بیوتی چگونه از ریزش مو جلوگیری می کند؟

زینک:

تحقیقات نشان می دهد که روی موجود در هیر بیوتی دارای مزایای سلامتی بی شماری است. از جمله این فواید کمک به ضخیم شدن موها و جلوگیری از ریزش مو است. روی در تقسیم سلولی در بدن نقش داشته و باعث کمک به افزایش رشد در سنین رشد می شود. زینک یک ماده معدنی مهم است که عملکردهای مهمی در بدن ایفا می کند. مهمترین عملکرد زینک در قرص هیر بیوتی یوروویتال، می توان جلوگیری از ریزش مو و تقویت تار موهای آسیب دیده و ضعیف باشد.

مکمل های پوست را مشاهده کنید.

خرید هیر بیوتی یوروویتال

 

بیوتین و پانتوتنیک اسید (ویتامین ب5):

بیوتین (ویتامین H) و اسید پانتوتنیک (ویتامین B5) در ابتدایی ترین سطح با هم کار می کنند تا آنزیم هایی تولید کنند که بسیاری از عملکردهای بدن را تحریک می کنند. بیوتین مو و ناخن های سالم را تقویت می کند و به بدن در استفاده از کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین کمک می کند.

بیوتین و اسید پانتوتنیک هر دو در تجزیه کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین غذاها و تولید آنزیم ها نقش دارند. بیوتین نقش ویژه ای در کمک به بدن در استفاده از گلوکز، سوخت اصلی آن دارد و باعث سلامت ناخن و مو می شود. بدن برای حفظ ارتباط مناسب بین مغز و سیستم عصبی و تولید هورمون های استرس خاص به اسید پانتوتنیک نیاز دارد.

 

هیر بیوتی یوروویتال

 

ویتامین سی:

ویتامین C موجود در هیر بیوتی یوروویتال به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند و از آسیب ناشی از استرس اکسیداتیو، که با تجمع مولکول های واکنشی معروف به رادیکال های آزاد رخ می دهد، محافظت می کند. استرس اکسیداتیو می تواند بر سلامت سیستم ایمنی و همچنین رشد موها تأثیر منفی بگذارد و با بیماری های متعددی مرتبط است.

 

خرید هیر بیوتی برای جلوگیری از ریزش مو

 

سلنیوم:

سلنیوم یک ماده معدنی است که برای سلامت پوست و مو و سیستم ایمنی ضروری است. تحقیقات حیوانی نشان می دهد که مکمل های سلنیوم ممکن است دفاع ضد ویروسی را در برابر سویه های آنفولانزا از جمله H1N1 تقویت کند. 

 

 

عصاره گیاه دم اسب:

ترکیب گیاهی قرص هیر بیوتی یوروویتال یعنی عصاره گیاه دم اسب سرشار از سیلیکا است که باعث بهبود رشد موها شده و برای تولید کراتین سولفات(مهمترین جز ساقه مو) مورد نیاز است. گیاه دم اسبی به دلیل داشتن سیستئین و سلنیوم به تقویت موها کمک می کند. عصاره این گیاه گردش خون در پوست سر را افزایش داده و باعث تقویت رشد موها می شود.

 

گیاه دم اسب و فواید آن در قرص هیر بیوتی یوروویتال

 

سیستئین:

سیستین اکسید شده یک اسید آمینه بنام سیستئین(Cysteine) است که در قرص هیر بیوتی یوروویتال استفاده شده است. 10 الی 14 درصد از بافت مو و پوست از سیستین تشکیل شده است، سیستین حاوی گوگرد بوده که به تصفیه کبد کمک می کند و باعث میشود مواد سمی و زائد راحتتر از طریق صفرا و کبد از جریان خون دفن شوند. همچنین سیستین برای تولید گلوتاتیون(Glutathione) مورد نیاز است، گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان قوی است که از سرعت پیری و تخریب بافت های بدن از جمله موها، جلوگیری می کند.

 

سیستین در مکمل موی یوروویتال

 

پارا آمینو بنزوئیک اسید (PABA):

پابا موجود در هیر بیوتی یوروویتال یک ماده شیمیایی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. همچنین در چندین غذا از جمله غلات، تخم مرغ، شیر و گوشت یافت می شود. همچنین برای تیره کردن موهای خاکستری، جلوگیری از ریزش مو، جوانتر نشان دادن پوست و جلوگیری از آفتاب سوختگی استفاده می شود. این ترکیب به‌دلیل اثرات مثبت بر سلامت پوست و مو، به‌صورت مکمل‌ غذایی نیز مصرف می‌شود. در واقع این پابا است که باعث کمک به تثبیت رنگ مو در این محصول می شود.

 

هیر بیوتی یوروویتال

 


 

مشخصات قرص هیر بیوتی یوروویتال:

 • مکمل ضد ریزش مو
 • حاوی ترکیبات گیاهی، ویتامین ها و مواد معدنی و آمینو اسید
 • کمک به تقویت موها
 • محرک رشد موها
 • کمک به سلامت ناخن ها و افزایش استحکام آنها
 • کمک به تثبیت موها
 • حاوی فرمولاسیون تخصصی برای سلامت موها
 • حاوی پابا، گیاه دم اسب
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • کمک به حفظ سلامت پوست
 • حاوی بیوتین، زینک و ویتامین ث

 


 

نحوه مصرف قرص هیر بیوتی یورو ویتال:

بزرگسالان روزانه ۱ عدد قرص هیر بیوتی ترجیحا همراه غذا و با آب کافی میل شود.

 

 


 

ترکیبات قرص هیر بیوتی یوروویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A

240 µg

Vitamin C

60 mg

Folic Acid

400 µg

Biotin

900 µg

Pantothenic Acid

20 mg

Zinc

15 mg

Copper

2000 µg

Selenium

70 µg

L-Cysteine

100 mg

Horsetail Extract

100 mg

L-Methionine

30 mg

PABA

20 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف هیر بیوتی:

 • مصرف آنتی بیوتیک هایی از خانواده تتراسایکلین و سیپروفلوکساسین، به علت کاهش در میزان جذب روی در بدن، 2 ساعت قبل یا 4 الی 6 ساعت پس از مصرف این فرآورده صورت گیرد.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با احتیاط و تحت نظر پزشک صورت گیرد.
 • در صورت حساسیت به اجزای تشکیل دهنده هیر بیوتی از مصرف آن خودداری کرده و با پزشک مشورت نمایید.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری گردد.
 • این فرآورده صرفا مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در محیط خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی12681052223815
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661803202

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات