منو
سبد خرید شما

ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال | کمک به تامین انرژی و بهبود عملکرد ورزشی

ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال | کمک به تامین انرژی و بهبود عملکرد ورزشی
ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال | کمک به تامین انرژی و بهبود عملکرد ورزشی
ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال | کمک به تامین انرژی و بهبود عملکرد ورزشی
-39 %
ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال | کمک به تامین انرژی و بهبود عملکرد ورزشی
ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال | کمک به تامین انرژی و بهبود عملکرد ورزشی
ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال | کمک به تامین انرژی و بهبود عملکرد ورزشی
ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال | کمک به تامین انرژی و بهبود عملکرد ورزشی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital L-Carnitin + L-Arginin - 6 Drinking Vials
 • SKU: 4114
 • بارکد: 626066180363
119,300 تومان
196,200 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ویال ال کارنیتین و ال آرژنین یوروویتال Eurhovital L-Carnitin + L-Arginin یک ویال خوراکی جهت بهبود عملکرد ورزشی از محصولات یوروویتال است. ویال خوراکی ال کانیتین + ال آرژنین یوروویتال حاوی دو آمینو اسید مهم در افزایش عملکرد عضلات و کمک به عضله سازی است. 

ال کارنیتین موجود در ویال خوراکی یوروویتال با کمک و تسریع سوزاندن چربی در میتوکندری می تواند باعث افزایش انرژی بدن و تامین انرژی مورد نیاز بدن می شود. ال آرژنین نیز از آمینو اسیدهای ضروری برای ورزشکاران به حساب می آید که مهمترین کارایی آن در بدن، گشاد سازی عروق خونی را بر عهده دارد که این مسئله باعث خونرسانی بهتر به عضلات بدن می شود. همچنین ال آرژنین برای تقویت قوای جنسی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند باعث بهبود اختلالات نعوظ در مردان شود. 

 

ویال خوراکی کارنیتین آرژنین یوروویتال حاوی 6 ویال خوراکی است که می تواند در افزایش انرژی بدن، کاهش وزن و چربی سوزی و همچنین تقویت قوای جنسی مورد استفاده قرار گیرد. برای پذیرش بهتر محصول، طعم پرتقال نیز به ترکیبات ویال ال کارنیتین + ال آرژنین یوروویتال اضافه شده است. 

در هر ویال خوراکی ال کارنیتین و ال آرژنین یوروویتال، 1000 میلی گرم کارنیتین و 1000 میلی گرم آرژنین وجود دارد که هر دو دوز، دوز نرمال برای افراد بزرگسال به حساب می آید. 

 کارنیتین + ال آرژینین متعلق به کلاس "مکمل های تغذیه ای" است که در درجه اول برای درمان کمبودهای تغذیه ای استفاده می شود. کمبود مواد مغذی زمانی رخ می دهد که بدن قادر به جذب یا دریافت کافی مواد مغذی از غذا نباشد. ال کارنیتین + ال آرژینین همچنین در بهبود عملکرد قلب و عروق، شرایطی مانند دیابت، فشار خون بالا، آرتریت و کلسترول بالا مفید است.

 

مکمل های آرژنین و کارنیتین را مشاهده کنید. 

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

ویال خوراکی ال کارنیتین و ال آرژنین یوروویتال

 


 

مشخصات ویال خوراکی کارنیتین + آرژنین یوروویتال:

 • کمک به متابولیسم چربی ها و چربی سوزی
 • کمک به افزایش انرژی
 • کمک به بهبود اختلالات نعوظ در مردان
 • بهبود قوای جنسی
 • کمک به عضله سازی
 • حاوی 1000 میلی گرم کارنیتین و 1000 میلی گرم آرژنین در هر ویال
 • با طعم پرتقال برای پذیرش بهتر محصول

ویال ال کارنیتین + ال آرژنین یوروویتال

 


 

نحوه مصرف ویال ال کارنیتین ال آرژنین یوروویتال:

بزرگسالان روزانه 1 عدد ویال کارنیتین و آرژنین یوروویتال را ترجیحا قبل از صبحانه، به تنهایی و یا پس از حل کردن در آب یا آب میوه میل نمایید. 

 

 


 

ترکیبات ویال کارنیتین آرژنین یوروویتال (در هر ویال خوراکی):

نام ترکیب

مقدار

L-Carnitine

1000 mg

L-Arginine

1000 mg

 

 


 

ال کارنیتین و ال آرژنین؛ همکاری موثر برای بدن:

ال-آرژنین و ال-کارنیتین یوروویتال دو اسید آمینه مهم هستند که در قسمت های جداگانه بدن شما سنتز می شوند و در انواع غذاها یافت می شوند. هر دو آمینو اسید به شکل مکمل فروخته می شوند و برای اهداف مختلف مشابه و متفاوتی برای ارتقای سلامت استفاده می شوند. با وجود ایمنی نسبی این آمینو اسیدها، دوزهای زیاد ممکن است عوارض جانبی ناخواسته ای ایجاد کند، و قبل از مصرف هر مکمل جدید باید با پزشک خود مشورت کنید. 

کارنیتین با انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندری داخل سلول ها، چربی می سوزاند، جایی که چربی ها به انرژی تبدیل می شوند. همچنین ضایعات سمی را از میتوکندری خارج می کند. غلظت زیادی از کارنیتین در ماهیچه های اسکلتی و قلبی یافت می شود. کارنیتین ممکن است به کاهش درد مرتبط با نوروپاتی مرتبط با دیابت و کاهش علائم تیروئید پرکار کمک کند.

 

کارنیتین و آرژنین یوروویتال

سنتز و منابع غذایی آرژنین و کارنیتین:

آرژنین عمدتاً در روده کوچک شما سنتز می شود و به سم زدایی کبد کمک می کند، آمونیاک اضافی را از بدن شما خارج می کند و از سیستم ایمنی شما حمایت می کند. غذاهای غنی از آرژنین عبارتند از شکلات، لبنیات، ژلاتین، گوشت، جو، بادام زمینی، سویا، گردو، آرد سفید، گندم و جوانه گندم.
کارنیتین یک ماده مغذی است که برای متابولیسم چربی ها و انرژی ضروری است. این ماده در گوشت، لبنیات، لوبیا و آووکادو یافت می شود و همچنین توسط بدن در کبد و کلیه ها تولید می شود.

 

 

آرژنین و سلامت قلب و عروق:

آرژنین و کارنیتین هر دو به سلامت قلب و عروق کمک می کنند. طبق گفته مرکز سرطان Memorial Sloan-Kettering یا MSKCC، آرژنین به عنوان یک گشادکننده عروق عمل می کند، به این معنی که سلول های ماهیچه صاف را شل می کند، رگ های خونی را گشاد می کند و به جلوگیری از فشار خون بالا کمک می کند. با توجه به خواص گشاد کنندگی عروق، عضله سازی کوتاه‌ مدت با آرژنین ممکن است. آرژنین همچنین به درمان بیماری‌های عروق کرونر و شریان محیطی کمک کند، اما برای تأیید این نظریه باید تحقیقات بیشتری انجام شود. 

 

کارنیتین و سلامت قلب و عروق

تحقیقات نشان می دهد که کارنیتین ممکن است به کاهش سطح کلسترول بالا و جلوگیری از اختلال انسداد مزمن ریه کمک کند. آنژین وضعیتی است که زمانی ایجاد می شود که قلب شما خون کافی دریافت نمی کند و با درد مزمن قفسه سینه مشخص می شود. با توجه به مرکز پزشکی دانشگاه مریلند یا UMMC، چندین مطالعه بالینی نشان می دهد که کارنیتین به تسکین یا جلوگیری از درد آنژین کمک می کند. همچنین چند مطالعه کوچک نشان داد که کارنیتین همچنین ممکن است به بهبود قدرت عضلانی کمک کند و به تنظیم مجدد ریتم غیر طبیعی قلب پس از حمله قلبی کمک کند.

 

موارد استفاده اضافی از مکمل آرژنین:

مکمل‌های آرژنین برای درمان تصلب شرایین، افزایش عضلات و کاهش چربی، افزایش تولید هورمون‌های رشد انسانی، افزایش عملکرد ورزشی، درمان اختلال نعوظ، تسریع بهبود زخم و درمان خستگی استفاده می‌شوند. آرژنین همچنین به مقدار زیاد در پوست و بافت همبند یافت می شود و برای کلاژن سازی ضروری است. بنابراین ادعا می شود که به بهبود و ترمیم بافت آسیب دیده و درمان آرتریت کمک می کند. 

 

موارد استفاده اضافی از مکمل کارنیتین:

کارنیتین ممکن است برای پیشگیری از سرطان، HIV و تحلیل عضلانی مرتبط با ایدز مفید باشد. کاربردهای ادعا شده اضافی شامل کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی و درمان سندرم خستگی مزمن، اختلالات گردش خون، دیابت، نوروپاتی دیابتی، اختلال نعوظ، پرکاری تیروئید، ناباروری و بیماری کلیوی است. همچنین ممکن است قدرت و استقامت را افزایش دهد، عملکرد ورزشی را افزایش دهد و به کاهش وزن کمک کند. در نهایت، به نظر می رسد کارنیتین دارای خواص محافظت کننده عصبی است، به این معنی که می تواند به محافظت در برابر و کند کردن پیشرفت اختلالات عصبی مانند بیماری آلزایمر کمک کند و افسردگی مرتبط با پیری و از دست دادن حافظه را تسکین دهد.

 

خرید ویال کارنیتین و آرژنین یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کارنیتین آرژنین:

 • این فراورده فقط جهت مصرف خوراکی و غیر قابل تزریق می باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • مصرف این فراورده در دوران بارداری و شیردهی با احتیاط و طبق توصیه پزشک ضورت گیرد.
 • مصرف این فراورده در افراد دارای سابقه تشنج و مبتلا به کم کاری تیروئید، توصیه نمی گردد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس اطفال نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار6 عدد ویال خوراکی
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی12681042304011
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661803639

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات