منو
سبد خرید شما

شربت ایموفیل جویس یوروویتال | تقویت سیستم ایمنی کودکان و بزرگسالان

ایموفیل جویس یوروویتال
ایموفیل جویس یوروویتال
ایموفیل جویس یوروویتال
-37 %
ایموفیل جویس یوروویتال
ایموفیل جویس یوروویتال
ایموفیل جویس یوروویتال
شربت ایموفیل جویس یوروویتال | تقویت سیستم ایمنی کودکان و بزرگسالان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Immuphyle Juice - 200ml
 • SKU: 3814
 • بارکد: 626066180232
79,900 تومان
127,600 تومان
اشتراک گذاری در :

شربت ایموفیل جویس یوروویتال Eurhovital Immuphyle Juice یک شربت تقویتی برای کودکان و بزرگسالان از سری محصولات یوروویتال است. شربت ایموفیل جویس یورو ویتال حاوی ترکیبات ویژه اعم از ویتامین ها و مواد معدنی کارآمد به همراه آمینو اسیدها برای تقویت سیستم ایمنی و کمک به رشد و همچنین سلامت عمومی بدن است. 

در واقع شربت ایموفیل جویس یوروویتال همانند شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس است که برای کل خانواده مناسب است. شربت ایموفیل جویس یوروویتال حاوی 17 ترکیب مختلف و ضروری برای بدن است که این ترکیبات همگی در حفظ سلامت دستگاه ایمنی بدن موثر هستند. 

شربت ایموفیل مناسب برای کودکان بیش از 4 سال و بزرگسالان است. این شربت در کودکان با دوز 5 میلی لیتر روزانه می تواند نیاز ویتامینی را تامین کند. همچنین در بزرگسالان نیز با دوز دو برابر یعنی 10 میلی لیتر روزانه می تواند بخش مهمی از نیاز روزانه بزرگسالان را به ویتامین ها و مواد معدنی تامین نماید. 

مکمل های تقویت سیستم ایمنی کودکان را مشاهده کنید. 

ایموفیل جویس یوروویتال

تقویت سیستم ایمنی با شربت ایموفیل:

ایموفیل یک شربت چند کاره با ترکیبات ویژه است. اما کارایی اصلی شربت ایموفیل جویس یوروویتال تقویت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین دی و ویتامین آ، دو ویتامین مهم به خصوص در کودکان به شمار می آیند. این دو ویتامین می توانند باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و کمبود این دو ویتامین را در بدن جبران کنند. 

وجود زینک نیز در ترکیبات شربت ایموفیل جویس یوروویتال می تواند علاوه بر کمک به رشد کودکان، باعث حفظ سلامت دستگاه ایمنی بدن شود. آمینو اسید ال کارنیتین از جمله آمینو اسیدهای نیمه ضروری و مورد نیاز بدن است که یکی از عملکردهای آن در بدن افزایش سلامت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین های گروه ب نیز نقش مهمی در ارتقای سلامت سیستم ایمنی بدن ما دارند. ویتامین های گروه ب که در شربت ایموفیل جویس یوروویتال استفاده شده اند شامل ویتامین ب1، ویتامین ب6، ویتامین ب3 یا نیاسین، ویتامین ب7 یا بیوتین، ویتامین ب 12 و پانتوتنیک اسید یا ویتامین ب5 است. 

کولین دیگر ترکیب ویژه در ایموفیل جویس یوروویتال است. کولین یک ماده مغذی ضروری شبیه ویتامین است. این بدان معناست که برای عملکرد طبیعی بدن و سلامت انسان لازم است. به طور دقیق تر ، برای عملکرد طبیعی سلولی بسیار مهم است و برای سلامت کبد ، سلامت قلب و رشد مغز بسیار مهم است.

مکمل های تقویت سیستم ایمنی بزرگسالان را مشاهده کنید. 

شربت ایموفیل جویس یوروویتال

ایموفیل جویس و سایر فواید آن:

ترکیب عالی شربت ایموفیل جویس یورو ویتال باعث بهبود جنبه های دیگر سلامتی در بدن نیز می شود. به طور مثال ویتامین دی موجود در این محصول به افزایش جذب کلسیم و حفظ سلامت استخوان ها کمک می کند. وجود آهن با دوز مناسب نیز می تواند از کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری کند. 

ویتامین های گروه ب در شربت ایموفیل جویس یوروویتال علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن، در سوخت و ساز و متابولیسم بدن نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. این گروه ویتامین در کنار ال کارنیتین موجود در ایموفیل جویس باعث افزایش متابولیسم بدن شده و در نتیجه علاوه بر چربی سوزی، به افزایش انرژی بدن و کاهش خستگی کمک می کنند.  کارنیتین به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است زیرا برای تولید انرژی مهم است و یک عامل درمانی به خوبی تحمل شده و به طور کلی ایمن است.

همچنین ویتامین های گروه ب و منیزیم ترکیب فوق العاده ای برای سلامت سیستم عصبی عضلانی بدن هستند. منیزیم باعث حفظ سلامت سیستم عصبی و جلوگیری از میگرن می شود. همچنین این ماده از گرفتگی عضلانی نیز جلوگیری می کند و در کنار زینک به افزایش سلامت مفاصل کمک می کند. 

 

زینک نیز در کنار بیوتین باعث کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن می شوند. زینک یک ماده مهم در رشد کودکان است. چرا که این ماده معدنی در تقسیم سلولی شرکت کرده و باعث بهبود تقسیم سلولی بدن به خصوص در کودکان می شود. 

کرومیوم دیگر ترکیب موجود در ایموفیل جویس یوروویتال است. کروم یک عنصر کمیاب ضروری است که توسط ما به عنوان مکمل استفاده می شود. شاید مهمتر از همه، کروم ترکیبی را در بدن تشکیل می دهد که به نظر می رسد اثرات انسولین را افزایش می دهد و سطح گلوکز را کاهش می دهد. همچنین کروم می تواند با تنظیم سطح گلوکز خون اشتها افراد و به خصوص کودکان را به مواد غذایی شیرین کمتر کند. این مسئله باعث جلوگیری از ابتلا به بیماری دیابت نیز می شود. 

مس دیگر ماده معدنی دیگر در شربت ایموفیل جویس است. مس یک ماده معدنی است که در سراسر بدن یافت می شود. مس به بدن شما کمک می کند تا گلبول های قرمز خون بسازد و سلول های عصبی و سیستم ایمنی شما را سالم نگه می دارد. همچنین به تشکیل کلاژن، بخش کلیدی استخوان ها و بافت همبند کمک می کند. مس همچنین ممکن است به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کند و رادیکال های آزاد را که می تواند به سلول ها و DNA آسیب برساند را کاهش می دهد.

 

مکمل های کودک را مشاهده کنید. 

شربت ایموفیل یورویتال برای تقویت سیستم ایمنی خانواده

 


 

مشخصات شربت ایموفیل جویس یورو ویتال:

 • کمک به حفظ سلامت عمومی بدن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن 
 • حاوی 17 ترکیب مختلف برای حفظ سلامت سیستم دفاعی بدن
 • مناسب برای کودکان بیش از 4 سال و بزرگسالان
 • حاوی ویتامین، مواد معدنی و آمینو اسید
 • مناسب برای اعضای خانواده
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدان 
 • حاوی آهن برای جلوگیری از کم خونی 
 • با طعم دلپذیر برای پذیرش بهتر محصول در کودکان
 • کمک به افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • حفظ سلامت پوست و مو به واسطه وجود زینک و بیوتین

 

 


 

نحوه مصرف شربت ایموفیل جویس یوروویتال:

کودکان 3 سال به بالا و نوجوانان روزانه 5 میلی لیتر

بزرگسالان روزانه 10 میلی لیتر 

ایموفیل جویس

 


 

ترکیبات شربت ایموفیل جویس یورو ویتال (در هر 5 میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin D (400 IU)

10 µg

Vitamin A

250 µg

Vitamin B1

0.8 mg

Vitamin B6

0.8 mg

Niacin

10 mg

Vitamin B12

0.9 µg

Biotin

15 µg

Pantothenic acid

3 mg

Iron

8 mg

Zinc

5 mg

Manganese

1 mg

Copper

0.6 mg

Selenium

20 µg

Iodine

50 µg

Chromium

8 µg

Magnesium

56 mg

Choline

10 mg

L-Carnitine

5 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ایموفیل جویس:

 • مصرف آنتی بیوتیک هایی از خانواده تتراسایکلین و سیپروفلوکساسین به علت کاهش در میزان جذب روی در بدن، 2 ساعت قبل یا 4 الی 6 ساعت پس از مصرف این فرآورده صورت گیرد.
 • در دوران باردای و شیردهی مطابق دستور پزشک و یا دکتر داروساز مصرف شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.
 • پس از باز شدن درب بطری در یخچال نگهداری شود و تا مدت سه ماه قابل استفاده می باشد

 

مشخصات کلی
مقدار شربت: 200 میلی لیتر
سن مصرف بیشتر از 4 سالگی و بزرگسالان
کد بهداشتی 12681042202611
جنسیت مصرف عمومی
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد 6260661802328

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات