منو
سبد خرید شما

قرص پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال 60 عددی | مولتی ویتامین کامل دوران بارداری

پریناتال مولتی ویتامین
پریناتال مولتی ویتامین
-35 %
پریناتال مولتی ویتامین
پریناتال مولتی ویتامین
قرص پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال 60 عددی | مولتی ویتامین کامل دوران بارداری
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Prenatal Multivitamin - 60 Tabs
 • SKU: 3418
 • بارکد: 626066180000
229,000 تومان
353,200 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال Eurhovital Prenatal Multivitamin محصول جدید و یک مکمل مولتی ویتامین دوران بارداری جدید و به روز شده از سری محصولات برند یوروویتال است. پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال توانسته 23 ترکیب مختلف و ضروری و مخلوطی از مهمترین و مورد نیاز ترین ویتامین ها و مواد معدنی لازم در دوران بارداری را در خود جمع کند.

ترکیبات پریناتال مولتی ویتامین ترکیباتی مهم و ضروری در دوران بارداری هستند که به مادران در داشتن نوزادی سالم کمک می کند. همچنین پریناتال مولتی ویتامین از سلامت مادران در طول دوران بارداری حفاظت کرده و می تواند مواد ضروری و مورد نیاز بدن آنها را تامین کند.

 

با استفاده پریناتال مولتی ویتامین بسیار مهم است که افراد می توانند از خطرات و هم چنین عوارضی از قبیل سقط جنین، زایمان های زودرس و علاوه بر این، متولد شدن نوزاد با وزن کم پیشگیری کنند. پس می توان محصول موردنظر را نوعی مکمل بسیار مهم برای کمک به رشد و نمو طبیعی جنین در نظر گرفت. به طور مثال در دوران بارداری، فولیک اسید جهت رشد طبیعی جنین ضروری است. به علاوه نقش مهمی در تقسیم سلولی و همچنین تشکیل اسیدهای آمینه دارد. ید موجود در این محصول نیز در ساخت هورمون‌های تیروئید و عملکرد طبیعی آن و همچنین در عملکرد طبیعی سیستم عصبی و ادراکی نقش دارد.

تمامی مواد مغذی ضروری از طریق مادر وارد بدن جنین و نوزاد می گردند و این تامین مواد مغذی به طور مناسب و کافی از طریق مادر جهت رشد و تکامل کودک و همچنین جهت حفظ سلامت مادر مورد نیاز می باشد. پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال می تواند به خوبی این مواد را تامین کرده و به سلامت مادر و جنین کمک کند.

 

مکمل های دوران بارداری و شیردهی را مشاهده کنید.

پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال

 

ویتامین c موجود در پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال در افزایش میزان جذب آهن در بدن و فولیک اسید در خون سازی موثر می باشند سطح پایین فولا در بدن مادر منجر به نقص تکامل لوله عصبی و آسیب آن در جنین می شود. تاثیر سودمند فولیک اسید با مصرف روزانه 400 میکروگرم از این ماده به مدت حداقل یک ماه قبل و سه ماه بعد از دوران بارداری حاصل می گردد. در دوران بارداری فولیک اسید جهت رشد طبیعی بافت مادر موثر است و علاوه فولیک اسید نقش مهمی در تقسیم سلولی و همچنین تشکیل اسیدهای آمینه دارد.

 آهن و ویتامین‌های b۶ و ب۱۲ در ساخت گلبول‌های قرمز طبیعی نقش اساسی دارند. آهن به عنوان بخشی از رنگدانه‌های گلبول‌های قرمز، در انتقال اکسیژن در بدن موثر بوده و ویتامین c در افزایش میزان جذب آهن در بدن و فولیک اسید در خون سازی موثر است.

 

سایر محصولات و مولتی ویتامین های بارداری و شیردهی را مشاهده کنید.

قرص مولتی ویتامین بارداری یوروویتال

 


 

مشخصات پریناتال مولتی ویتامین یورو ویتال:

 • حاوی 23 ماده ضروری برای دوران بارداری
 • مولتی ویتامین مینرال کامل برای دوران بارداری
 • تامین آهن برای دوران بارداری
 • تقویت سیستم ایمنی بدن مادران
 • کمک به تقویت سلامت جنین
 • حاوی فولیک اسید، آهن، ید و ویتامین D
 • کمک به رشد و نمو طبیعی جنین

 

 


 

نحوه مصرف پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال:

بزرگسالان روزانه یک عدد قرص با مقدار آب کافی میل شود.

 

 


 

ترکیبات قرص پریناتال مولتی ویتامین یوروویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A

550 mcg

Vitamin E

20 mg

Vitamin C

120 mg

Folic Acid

600 mcg

Vitamin B1

1.4 mg

Vitamin B2

1.4 mg

Niacin

18 mg

Vitamin B6

5 mg

Vitamin B12

2.6 mg

Vitamin D

600 IU

Vitamin K

45 mcg

Biotin

30 mcg

Pantothenic Acid

6 mg

Calcium

250 mg

Iodine

220 mcg

Iron

17 mg

Magnesium

60 mg

Copper

0.9 mg

Manganese

2 mg

Chromium

30 mcg

Selenium

60 mcg

Zinc

7.5 mg

Molybdenium

50 mcg

 

 


 

ویتامین های قبل از تولد: چرا آنها مهم هستند ، چگونه انتخاب کنند

تعجب می کنید که آیا شما نیاز به ویتامین های قبل از تولد دارید؟

یک رژیم غذایی سالم بهترین راه برای به دست آوردن ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز شما است. اما در دوران بارداری ممکن است از نظر مواد مغذی کلیدی کم شوید. اگر باردار هستید یا امیدوار هستید که تصور کنید ، ویتامین های قبل از تولد می توانند به پر کردن هرگونه شکاف کمک کنند.

 

 

چرا ویتامین های قبل از تولد مهم هستند؟

در دوران بارداری ، بیش از حد معمول به اسید فولیک و آهن نیاز دارید. اسید فولیک به جلوگیری از نقص لوله عصبی کمک می کند. این نقص ها ناهنجاری های جدی مغز جنین و نخاع است. در حالت ایده آل ، حداقل 3 ماه قبل از بارداری ، اسید فولیک اضافی را شروع خواهید کرد.

آهن از توسعه جفت و جنین پشتیبانی می کند. آهن به بدن شما کمک می کند تا خون را برای تأمین اکسیژن به جنین تبدیل کند. آهن همچنین به جلوگیری از کم خونی کمک می کند ، شرایطی که در آن خون تعداد کمی از گلبول های قرمز خون سالم دارد.

 

ویتامین های مهم در بارداری در قرص پریناتال مولتی ویتامین

 

کدام ویتامین قبل از تولد بهترین است؟

ویتامین های قبل از تولد تقریباً در هر داروخانه ای بدون نسخه در دسترس هستند. پزشک شما ممکن است یک مارک خاص را توصیه کند یا انتخاب را به شما واگذار کند. فراتر از بررسی اسید فولیک و آهن ، به دنبال ویتامین قبل از تولد باشد که حاوی کلسیم و ویتامین D. باشد. آنها به پیشرفت دندان ها و استخوان های کودک کمک می کنند. همچنین مولتی ویتامین قبل از تولد که حاوی ویتامین C ، ویتامین A ، ویتامین E ، ویتامین های B ، روی و ید است ، مفید می باشد.

علاوه بر این ، پزشک شما ممکن است بسته به شرایط ، دوز بیشتری از مواد مغذی خاصی را تجویز کند. به عنوان مثال ، اگر نوزادی را که دارای نقص لوله عصبی است به دنیا آورده اید ، پزشک شما ممکن است یک مکمل جداگانه حاوی دوز بالاتری از اسید فولیک - مانند 4 میلی گرم (4000 میکروگرم) - قبل و در هر مراجعه بعدی را توصیه کند.

اما به طور کلی ، از مصرف ویتامین های قبل از تولد یا مولتی ویتامین های اضافی با دوز بیش از آنچه که روزانه نیاز دارید ، خودداری کنید. دوزهای زیاد برخی از ویتامین ها ممکن است برای کودک شما مضر باشد. به عنوان مثال ، ویتامین A اضافی در دوران بارداری به طور بالقوه می تواند به کودک شما آسیب برساند.

 

 

آیا باید نگران سایر مواد مغذی باشم؟

اسیدهای چرب امگا 3 ، نوعی چربی که به طور طبیعی در بسیاری از ماهی ها یافت می شود ، به رشد مغز کودک کمک می کند. اگر ماهی یا غذاهای دیگری را که در آن اسیدهای چرب امگا 3 وجود دارد ، نمی خورید ، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است علاوه بر ویتامین های قبل از تولد ، مکمل های اسیدهای چرب امگا 3 را نیز توصیه کند.

 

 

چه زمانی باید شروع به مصرف ویتامین های قبل از تولد کنم؟

در حالت ایده آل ، شما قبل از تصور به بارداری بهتر است شروع به مصرف ویتامین های قبل از تولد کنید. در حقیقت ، به طور کلی ایده خوبی برای زنان در سن باروری است که به طور مرتب ویتامین قبل از تولد مصرف کنند. لوله عصبی کودک ، که به مغز و نخاع تبدیل می شود ، در اولین ماه بارداری ایجاد می شود - شاید قبل از اینکه حتی بدانید که باردار هستید.

 

 

آیا ویتامین های قبل از تولد عوارض جانبی دارند؟

گاهی اوقات آهن در ویتامین های قبل از تولد به یبوست کمک می کند. برای جلوگیری از یبوست:

 •      به مقدار زیاد مایعات بنوشید
 •      فیبر بیشتری را در رژیم غذایی خود قرار دهید
 •      فعالیت بدنی را در کارهای روزمره خود وارد کنید
 •      از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد استفاده از نرم کننده مدفوع سؤال کنید

اگر به نظر نمی رسد این نکات به شما کمک کند ، در مورد گزینه های دیگر از ارائه دهنده پزشک خود بپرسید

 

مولتی ویتامین بارداری خارجی یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پریناتال مولتی ویتامین:

 • مصرف آنتی بیوتیک های از خانواده تتراسایکلین و سیپروفلوکساسین به علت کاهش در میزان جذب روی در بدن 2 ساعت قبل یا 4 الی 6 ساعت پس از مصرف این فرآورده صورت گیرد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده جهت تشخیص درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار قرص: 60 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 1268104221661324
جنسیت مصرف بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد 6260661800003

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات