منو
سبد خرید شما

کپسول پیاسکلیدین 300 اکسپنساینس | ترمیم مفاصل و استخوان

کپسول پیاسکیلیدین فرانسوی
کپسول پیاسکیلیدین فرانسوی
-3 % ناموجود
کپسول پیاسکیلیدین فرانسوی
کپسول پیاسکیلیدین فرانسوی
شما میتوانید محصول کپسول فلکسوم فیشر فلکسان | استحکام مفاصل و استخوان را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
کپسول پیاسکلیدین 300 اکسپنساینس | ترمیم مفاصل و استخوان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Piascledine
 • SKU: 90000232
340,800 تومان
350,000 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول پیاسکلیدین 300 اکسپنساینس expanscience Piascledine 300 مکملی نام آشنا در کاهش دردهای مفصلی و آرتروز است که حاوی ترکیبات موثری برای این کار است. کپسول پیاسکلیدین 300 یک فرآورده طبیعی است که می توان به سلامت مفاصل بدن کمک کند. پیاسککلیدین. حاوی روغن آووکادو و روغن سویا به عنوان ترکیب اصلی است. هر کپسول پیاسکلیدین حاوی 100 میلی گرم روغن آووکادو و 200 میلی گرم روغن سویا برای سلامت مفاصل است. 

 

قرص پیاسکلیدین 300 محصولی با منشا گیاهی است. این محصول با اثر مغذی بر بافت همبند سنتز پروتئوگلیکان ها و کلاژن را تحریک می کند. بنابراین باعث برگرداندن ساختمان غضروف به حالت طبیعی می شود. همچنین باعث اثر کلاژناز تیپ دو و PEG2 می گردد. این محصول با پیشگیری از تخریب مفاصل و تحریک ساخت اجزای سازنده غضروف ها به سلامت مفاصل کمک می کند.

کپسول پیاسکلیدین 300 با مهار آنزیم های التهاب زا در بافت مفصلی میزان التهاب در مفاصل را کاهش می دهد. این دارو سبب مهار تولید واسطه های ایمنی می شود. همچنین از حمله سیستم ایمنی بدن به بافت غضروف جلوگیری می نماید. قرص پیاسکلیدین باعث افزایش انعطاف پذیری مفاصل شده و با کاهش درد و التهاب مفاصل، به بهبود علائم آرتروز کمک می کنند. قرص پیاسکلیدین 300 در حال حاضر تحت لیسانس فرانسه است و پیاسکلیدین فرانسوی اکنون در ایران تولید و بسته بندی می شود. این محصول در بسته بندی 15 عددی تولید می شود. 

 

سایر مکمل های مفاصل و استخوان را مشاهده کنید. 

مکمل آسو 300 یوروویتال حاوی آووکادو و سویا را مشاهده کنید.

کپسول پیاسکلیدین فرانسوی

آشنایی با پیاسکلیدین 300:

استئوآرتریت یک بیماری مزمن و عودکننده است و درمان اغلب با مسکن‌های ضد التهابی همراه است، آنها عوارض جانبی زیادی بر سیستم گوارشی، قلبی عروقی و کلیه شما دارند. به همین دلیل است که محققان همیشه به دنبال درمان های ایمن تر، طولانی مدت و موثرتر هستند و پیاسکلیدین یکی از آنهاست. بیایید با پیاسکلیدین و کاربرد آن پیاسکلیدین 300 آشنا شویم.

 

پیاسکلدین چیست؟

قرص پیاسکلیدین 300 دارویی است که برای درمان علائم بیماری های استخوان و مفاصل با ترکیبات اصلی فعال: آووکادو و روغن سویا استفاده می شود. که در آن: کل روغن آووکادو غیر صابونی 100 میلی گرم و کل روغن سویا صابونی نشده 200 میلی گرم است. امروزه می توانید پیاسکلدین را به شکل کپسول با محتوای 300 میلی گرم در بازار پیدا کنید. دوز پیاسکلدین 1 قرص / بار / روز است و باید آن را با آب فراوان مصرف کنید، از جویدن قرص شکسته خودداری کنید و باید در وسط غذا مصرف شود.

 

موارد استفاده از پیاسکلیدین 300 میلی گرم:

پیاسکلدین 300 میلی گرم در درمان بیماری های اسکلتی عضلانی استفاده می شود.  پیاسکلدین 300 میلی گرم در درمان علامتی آرتروز، به ویژه مفاصل بزرگ مانند مفاصل ران و زانو، تأثیر آهسته ای دارد. و همچنین به دلیل این خاصیت کند اثر، هنگام شروع درمان با پیاسکلدین 300 میلی گرم، پزشکان از آن در ترکیب با یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی و/یا مسکن استفاده می کنند، زمانی که اثر پیاسکلدین به دست آمد، می توان دوز مسکن را کاهش داد. 

کپسول پیاسکلیدین فرانسوی 15 عددی

مکانیسم اصلی اثر پیاسکلدین شامل موارد زیر است:

سنتز پروتئوگلیکان ها (PG) به ویژه گروه با وزن مولکولی بالا را با کیفیتی مشابه PG های طبیعی افزایش می دهد. اثرات مکمل دو جزء پیاسکلدین: تحریک مزمن سنتز PG و مهار حاد تخریب PG است. پیاسکلیدین سنتز کلاژن را توسط سلول های غضروفی مفصلی و سلول های سینوویال تحریک می کند. اثر روی کلاژن به دلیل کاهش سنتز PGE2 توسط کندروسیت ها، کاهش اثر مهاری IL-1 و مهار کلاژناز نوع II در مفاصل است.

به طور خلاصه، استفاده از پیاسکلدین 300 میلی گرم به بهبود درمان بیماری های التهابی، آرتروز کمک می کند، زیرا پیاسکلدین می تواند:

غضروف و مایع سینوویال و تحریک سنتز ماتریکس غضروف مفصلی را بهبود بخشد. پیاسکلدین می تواند علائم درد مفاصل را بهبود بخشد، احساس راحتی و راحتی بیشتری در بیماران ایجاد می کند و پیاسکلدین همچنین به بهبود بدن کمک می کند. افزایش تحرک نیز یکی از کارایی های دیگر پیاسکلیدین است. این مکمل باعث می شود مفاصل راحت تر حرکت کنند.

پیاسکلدین دارای اثرات تغذیه ای برای کمک به درمان پریودنتیت است. علاوه بر این، در برخی از اسناد، Piascledine همچنین در درمان فشار خون بالا، علائم یائسگی، سطح کلسترول بالا استفاده می شود.

 

قیمت قرص پیاسکلیدین 300 فرانسوی

عوارض پیاسکلیدین و سوالات متداول شما درباره پیاسکلیدین؟

آیا قرص پیاسکلدین 300 باعث واکنش آلرژیک می شود؟

 • پاسخ مثبت است، اگر تا به حال سابقه حساسیت به دارو یا هر یک از ترکیبات آن را داشته اید، باید به پزشک خود اطلاع دهید. علاوه بر این، در طول درمان با پیاسکلدین علائم واکنش آلرژیک مانند خارش، بثورات پوستی، قرمزی، تورم صورت، مشکل در تنفس، ... به وجود آمد، مصرف دارو را قطع کرده و بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید. واکنش های آلرژیک به پیاسکلدین 300 میلی گرم بسیار نادر است، اما باید جانب احتیاط را رعایت کرد. 

آیا پیاسکلدین 300 روی دستگاه گوارش تأثیری دارد؟

 • ممکن است در هنگام مصرف پیاسکلدین اختلالات گوارشی مانند درد شکم اپی گاستر، اسهال را تجربه کنید. داده ها نشان می دهد که عوارض گوارشی پیاسکلدین بیشتر از سایر اندام ها است، اما بروز این عوارض جانبی نیز بسیار کم است.

پیاسکلدین 300 چه تأثیری بر سیستم کبدی صفراوی دارد؟

 • قبل از مصرف پیاسکلدین اگر بیماری کبد یا کیسه صفرا دارید یا داشته اید، به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید. اختلالات کبدی صفراوی بسیار نادر عبارتند از: افزایش ترانس آمینازها، آلکالین فسفاتاز، بیلی روبین و گاما گلوتامیل ترانس پپتیداز. اما اگر علائم یا علائم مشکلات کبدی یا کیسه صفرا مانند: حالت تهوع بی دلیل، استفراغ، درد شکم، خستگی، از دست دادن اشتها، زردی پوست و چشم ها و تیره شدن ادرار را دارید، درمان را متوقف کنید و بلافاصله با پزشک تماس بگیرید.

آیا پیاسکلدین 300 بر زنان باردار و شیرده تأثیری دارد؟

 • مانند تمام داروها، استفاده از پیاسکلدین در بارداری و شیردهی باید به دقت مورد توجه قرار گیرد. تا به امروز، در آزمایشات بالینی و حیوانی، شواهدی از اثرات بد شکلی یا سمی روی جنین وجود ندارد. با این حال، باید از مصرف پیاسکلدین در دوران بارداری و شیردهی اجتناب شود. 

آیا پیاسکلدین 300 بر کودکان و نوجوانان زیر 18 سال تأثیری دارد؟

 • ایمنی و اثربخشی آن ثابت نشده است، بنابراین Piascledine نباید در این جمعیت استفاده شود.

آیا پیاسکلدین 300 با سایر داروها تداخل دارد؟

 • قبل از مصرف پیاسکلدین، اگر تحت درمان با داروهای ضد انعقاد (مانند وارفارین، ...) هستید، به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
 • در صورت مشاهده علائم و نشانه های اختلال خونریزی مانند لکه های قرمز یا بنفش روی پوست، کبودی خود به خود، درمان را متوقف کنید و بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید.
 • بهترین راه برای جلوگیری از تداخلات دارویی این است که فهرستی از تمام داروهایی را که مصرف می کنید (از جمله داروهای نسخه ای، داروهای بدون نسخه، مکمل ها و گیاهان دارویی) یادداشت کنید تا به پزشک یا داروساز خود نشان دهید. 
 • خوددرمانی نکنید، مصرف دارو را قطع نکنید یا دوز دارو را بدون تأیید پزشک خود تغییر دهید و پزشک خود را از عوارض ناخواسته ای که ممکن است در حین مصرف پیاسکلدین تجربه کنید مطلع سازید.

 

کپسول پیاسکلیدین خارجی

برخی از نکات هنگام استفاده از پیاسکلیدین:

دارو را در دمای اتاق (زیر 30 درجه سانتیگراد) نگهداری کنید، از نگهداری آن در مکانی با رطوبت بالا یا نور مستقیم خودداری کنید. دارو را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگهداری کنید. هیچ اطلاعات بالینی در مورد مصرف بیش از حد پیاسکلدین وجود ندارد، اما اگر پس از مصرف بیش از حد، علائم اورژانسی را مشاهده کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا به پزشک مراجعه کنید. نزدیکترین مرکز بهداشتی و به یاد داشته باشید که فهرست یا سوابقی از داروهایی که مصرف می کنید به همراه داشته باشید. هنگامی که مصرف یک نوبت را فراموش کردید، نوبت بعدی را در آخرین زمان برنامه ریزی شده مصرف کنید و طبق معمول از دوز تجویز شده استفاده کنید، مطلقاً دوز دوز مصرف نکنید.

 

پیاسکلدین 300 میلی گرم و برخی دیگر از بیماری های دژنراتیو مفصلی:

علاوه بر پیاسکلدین، افراد از تعدادی داروی دیگر نیز برای کاهش سرعت و بهبود علائم بیماری‌های دژنراتیو مفصلی استفاده می‌کنند و هر دارو مکانیسم اثر متفاوتی دارد:

گلوکوزامین سولفات:

در حال حاضر، گلوکوزامین سولفات هنوز هم پرکاربردترین و موثرترین دارو در درمان آرتروز است. این دارو دارای اثرات ضد درد، ضد التهابی و تحریک کننده بر تولید غضروف است و از پیشرفت بیماری جلوگیری می کند. گلوکزامین نه تنها در سنتز غضروف مفصل شرکت می کند و تخریب غضروف مفصل را کاهش می دهد، بلکه تولید مثل بافت همبند استخوان را تحریک می کند و روند از دست دادن کلسیم استخوان را کاهش می دهد. افزایش تولید مایع سینوویال و ویسکوزیته را افزایش می دهد و ظرفیت روان کنندگی مایع سینوویال را افزایش دهد. از آن زمان، گلوکوزامین سولفات همچنین روند انحطاط مفصل را کند می کند، غضروف مفصل را بازیابی می کند تا به بیماران کمک کند درد را کاهش دهند و مانند پیاسکلدین انعطاف پذیرتر حرکت کنند.

 

هیالورونیک اسید:

هیالورونیک اسید یک ماده بسیار مهم است، به عنوان یک ماده روغنی که به روغن کاری غضروف، مفاصل و ... کمک می کند تا به بخش هایی مانند مفاصل و عضلات کمک کند تا انعطاف پذیرتر حرکت کنند. هنگامی که مفاصل تخریب می شوند، غلظت اسید هیالورونیک در آرتروز اغلب کمتر از حد طبیعی است و وزن مولکولی آن نیز کمتر از افراد عادی است. بنابراین، افزودن اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا به حفره مفصل دژنراتیو "ویسکوزیته اضافی" ایجاد می کند که در واقع به طور قابل توجهی وضعیت مفصل را بهبود می بخشد. علاوه بر این، اسید هیالورونیک نیز از تخریب غضروف جلوگیری می کند و سنتز سلول های غضروفی مفصلی را افزایش می دهد.

 

 

پیاسکلدین 300 میلی گرم دارویی است که برای درمان علائم بیماری های استخوان و مفاصل استفاده می شود. برای اطمینان از استفاده موثر و جلوگیری از عوارض جانبی، بیماران باید به شدت از دستورالعمل های پزشک، داروساز پیروی کنند.

وب سایت داروخانه آنلاین داروکالا را دنبال کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد سلامت، تغذیه و زیبایی به دست آورید تا از سلامت خود و عزیزانتان در خانواده محافظت کنید.

 

کپسول پیاسکلیدین 300 خارجی

 


 

مشخصات کپسول پیاسکلیدین 300 اکسپنساینس :

 • قابل استفاده در بیماری های دژنراتیو مفاصل و استئوآرتریت
 • برگرداندن ساختمان غضروف به حالت طبیعی
 • حاوی عصاره های کامل سویا و آووکادو
 • تحریک سنتز پروتئوگلیکان ها و کلاژن
 • دارای اثر مغذی بر بافت همبند
 • دارای منشا گیاهی
 • 15 عدد کپسول
 • ساخت ایران (تحت لیسانس فرانسه)

 

پیاسکلیدین 300 اصل

 


 

نحوه مصرف کپسول پیاسکلیدین 300 اکسپنساینس:

روزانه یک کپسول پیاسکلیدین 300 همراه غذا به مدت 3 الی 6 ماه طبق تجویز پزشک مصرف کنید.

 

 


 

ترکیبات کپسول پیاسکلیدین 300 اکسپنساینس (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Total Extract of Avocado-Soybean Oil Unsaponifiables

300 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پیاسکلیدین 300:

 • در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد و دور از رطوبت نگهداری شود.
 • مصرف در دوران بارداری و شیردهی هنوز بررسی نگردیده است.
 • جعبه دارو را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.
 • این دارو را در سایر موارد مشابه استفاده نکنید.
 • مصرف دارو را به دیگران توصیه نکنید.

 


 

نحوه مصرف کپسول پیاسکلیدین 300 اکسپنساینس:

روزانه یک کپسول پیاسکلیدین همراه غذا به مدت 3 الی 6 ماه طبق تجویز پزشک مصرف کنید.

مشخصات کلی
مقدارقرص: 15 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی150040511602540
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس فرانسه)
بارکد6260587731948

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات