منو
سبد خرید شما

سافت ژل سی ال ای کارن 90 عددی | چربی سوز قوی برای لاغری

سافت ژل سی ال ای کارن
سافت ژل سی ال ای کارن
-1 %
سافت ژل سی ال ای کارن
سافت ژل سی ال ای کارن
سافت ژل سی ال ای کارن 90 عددی | چربی سوز قوی برای لاغری
 • موجودی: موجود
 • مدل: Karen CLA - 90 Softgels
 • SKU: 1543
 • بارکد: 626140511621
529,900 تومان
534,200 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول ژلاتینی یا سافت ژل سی ال ای 1600 کارن Karen CLA 1600mg مکمل چربی سوز از محصولات کارن برای لاغری و کاهش وزن است. کپسول سی ال ای کارن در هر ۲ سافت ژل حاوی ۱۶۰۰ میلی گرم سی ال ای یا اسید لینولئیک کنژوگه است که در هر کپسول به بدن شما ۸۰۰ میلی گرم سی ال ای را می رساند.

سافت ژل سی ال ای ۱۶۰۰ کارن باعث کاهش وزن و لاغری به واسطه چربی سوزی در بدن خواهد شد. سی ال ای یک چربی سوز قوی است که در صورت همراهی با فعالیت های ورزشی و بدنی به کاهش وزن و لاغری کمک می کند. دوز مناسب سافت ژل سی ال ای ۱۶۰۰ کارن باعث کمک به کاهش توده چربی در بدن می شود.

از مزایای سی ال ای کارن ترکیب بندی بدن با کاهش چربی بدن و تغییر نگهداری حجم ماهیچه‌ای است، که CLA این کار را به چهار طریق، کاهش میزان چربی ذخیره شده بعد از غذا خوردن،  افزایش تجزیه چربی در سلول‌های چربی، افزایش میزان متابولیسم چربی، کاهش تعداد سلول‌های چربی در بدن انجام می‌دهد.چ

 

سایر مکمل های سی ال ای را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

مکمل های لاغری و کاهش وزن را مشاهده کنید.

 

سافت ژل سی ال ای ۱۶۰۰ کارن

 


 

CLA چه مزایایی دارد؟

اسید لینولئیک کنژوگه (CLA) یک مدعی برای قرص معجزه آسای کاهش وزن است. یک گروه از زنان دارای اضافه وزن 9 درصد چربی بدن را در مدت یک سال از دست دادند. بد نیست، زیرا آنها سبک زندگی یا عادات غذایی خود را تغییر ندادند.

 

فواید سی ال ای

 

سی ال ای چیست؟

CLA یک اسید چرب طبیعی است که در گوشت و محصولات لبنی یافت می شود. همچنین یک مکمل غذایی محبوب است که با ادعای کمک به افراد برای کاهش چربی، حفظ کاهش وزن، حفظ توده عضلانی بدون چربی و کنترل دیابت نوع 2 فروخته می شود - نوعی دیابت که اغلب با چاقی همراه است.

در فروشگاه های مواد غذایی بهداشتی، CLA به صورت قرص یا شربت فروخته می شود. این شربت طعم بسیار خوبی دارد و می توان آن را با غذا مخلوط کرد. اما اگر کپسول ها را از هم جدا کنید و سعی کنید آن را با ماست مخلوط کنید، طعم بسیار بدی دارد. طعم بسیار تلخی دارد.

CLA در غلظت های مختلف وجود دارد. حتماً یک محصول حاوی 80 درصد CLA خرید تا حداکثر نتایج کاهش وزن را به دست آورید.

در مطالعات کوچکی که روی حیوانات انجام شد، نشان داده شده است که CLA از بیماری قلبی و چندین نوع سرطان جلوگیری می‌کند. همچنین به نظر می رسد که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. مطالعات کوچکتر در مورد اثربخشی CLA در کاهش وزن نتایج متناقضی را نشان داده است - احتمالاً به این دلیل که آنها از مقیاس های چربی بدن برای اندازه گیری پیشرفت ها استفاده می کردند و این مقیاس ها خیلی دقیق نیستند.

دانشمندان در مطالعه خود از فناوری اسکن بدن به نام DEXA (جذب سنجی اشعه ایکس با انرژی دوگانه) استفاده کردند. «در اندازه گیری چربی بدن بسیار دقیق است.  دانشمندان اولین مطالعه طولانی مدت در مورد ایمنی و اثربخشی CLA در کاهش وزن را انجام دادند.

 

سی ال ای کارن

 

کاهش وزن، کاهش عالی چربی بدن:

مطالعه دانشمندی شامل 180 مرد و زن دارای اضافه وزن بود که همگی بین 25 تا 30 BMI (شاخص توده بدنی) داشتند. BMI - شاخص چربی بدن - بالای 25 با افزایش خطر بیماری قلبی و سایر مشکلات پزشکی مانند دیابت مرتبط است. داوطلبان بیشتر زن بودند - 149 زن و 31 مرد.

آنها به طور تصادفی در سه گروه قرار گرفتند. دو گروهی که CLA مصرف می‌کردند روزانه یا قرص‌های معمولی (4.5 گرم سی ال ای 80 درصد) یا فرمول شربت (3.6 گرم از 76 درصد CLA در یک کپسول) را دریافت کردند. گروه سوم روزانه یک کپسول دارونما پر از روغن زیتون مصرف کردند.

داوطلبان نیازی به تغییر رژیم غذایی یا عادات ورزشی خود نداشتند. با این حال، یک پرستار در صورت درخواست توصیه های غذایی و ورزشی را ارائه کرد. کالری دریافتی روزانه در بین سه گروه مشابه بود. او گزارش می دهد که همه داوطلبان در طول مطالعه مقداری کالری دریافتی خود را کاهش دادند. همه تقریباً به یک اندازه ورزش کردند.

او می نویسد: «این به شدت نشان می دهد که اثرات مشاهده شده CLA بر ترکیب بدن مستقل از رژیم غذایی بوده است. کاهش دریافت کالری ممکن است تا حدی به دلیل مکمل ها و/یا کاهش اشتها باشد. همچنین، از آنجایی که داوطلبان یک دفتر خاطرات غذایی داشتند، "یاد گرفتند" که مصرف غذا را کاهش دهند.

چندین بار در طول دوره 12 ماهه مطالعه، داوطلبان برای بررسی وزن، BMI و خون خود به کلینیک مراجعه کردند. آنها همچنین پرسشنامه هایی را در مورد رژیم غذایی و ورزش خود در دو هفته قبل تکمیل کردند.

 

در پایان یک سال:

 •      هر دو گروه CLA وزن کم کردند -- حدود 4 پوند. گروه دارونما ثابت ماند.
 •      گروه شربت CLA 9% کاهش چربی بدن داشتند. گروه قرص CLA هفت درصد کاهش داشت. گروه دارونما از دست دادن چربی بدن نداشتند.
 •      هر دو گروه CLA بهبودهای مشابهی در توده عضلانی داشتند.

در مورد کاهش وزن، "هر گونه کاهش وزن بهتر از عدم کاهش وزن است - و حداقل آنها وزن اضافه نکردند." "اما من به این واقعیت علاقه مند هستم که CLA به طور طبیعی در برخی غذاها (مانند گوشت گاو، بره و محصولات لبنی) یافت می شود. آیا واقعاً نیاز به مصرف مکمل داریم؟

در پاسخ باید گفت که برای افزایش این چربی سوزی به مکمل نیاز داریم. همچنین در صورت عدم مصرف غذاهای دارای سی ال ای، ضرورت استفاده از مکمل سی ال ای را افزایش می دهد.

 

تعداد کمی از داوطلبان از مطالعه خارج شدند، که نشان می دهد مکمل های CLA هیچ عوارض جانبی آزاردهنده ای نداشتند.  «نتایج این مطالعه یافته های مطالعات کوتاه مدت قبلی را تأیید و گسترش می دهد. نتایج مطالعه نشان می‌دهد که «این تأثیر در افرادی که شاخص توده بدنی بالاتری دارند، به‌ویژه زنان با BMI 25 تا 30، بیشتر است.

تغییرات "عادی" در بدن  تا آنجا که عوامل خطر بیماری قلبی، تغییراتی که در گروه‌های CLA مشاهده می‌شود «در محدوده طبیعی فیزیولوژیکی است». افزایش گلبول های سفید خون ممکن است منعکس کننده افزایش پاسخ ایمنی باشد که مطالعات دیگر نشان داده اند. در مطالعات انجام شده در هلند، CLA از برخی عفونت های ویروسی جلوگیری می کند.  «CLA همچنین در مطالعات حیوانی در پیشگیری از تصلب شرایین [سخت شدن شریان‌ها] امیدوارکننده بوده است».

 

افزایش سطح لیپوپروتئین ممکن است محصول جانبی از دست دادن چربی باشد. "بدن التهاب ناشی از فرآیند از بین بردن چربی را نشان می دهد. ما فکر می کنیم این چیزی است که اتفاق می افتد، اما ما به طور قطع نمی دانیم."  مکانیسم(هایی) که توسط آن CLA باعث کاهش توده چربی بدن و افزایش توده عضلانی بدون چربی می شود، به طور کامل درک نشده است. شناخته شده است که CLA در بافت‌های حیوانات و انسان‌ها تجمع می‌یابد، جایی که به راحتی متابولیزه می‌شود.  CLA باعث مرگ سلول‌های چربی شود، سلول‌های چربی را کوچک کند، یا ممکن است متابولیسم را برای کاهش وزن تسریع کند.

 

کپسول ژلاتینی سی ال ای 1600 کارن

 


 

مشخصات سی ال ای ۱۶۰۰ کارن:

 • کمک به کاهش توده چربی بدن
 • حاوی ۱۶۰۰ میلی گرم سی ال ای در هر ۲ کپسول
 • چربی سوزی قوی و افزایش سوخت و ساز بدن
 • کاهش بافت چربی در بدن و جایگزینی آن با بافت عضلانی
 • کاهش وزن بدون از دست رفتن توده عضلات

 

 


 

نحوه مصرف قرص سی ال ای کارن:

به عنوان مکمل غذایی 2 عدد کپسول 2 تا 3 بار در روز همراه با غذا یا تحت نظر پزشک و یا متخصص تغذیه مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات کپسول سی ال ای کارن (در هر ۲ سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Calories

9

Sofflower Oil

2000 mg

CLA Conjugated Linoleic Acid

1600 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سی ال ای کارن:

 • مصرف این فرآورده در کودکان ، زنان باردار و شیرده مجاز نمی باشد.
 • بیش از مقدار توصیه شده مصرف نشود.
 • در صورت ابتلا به هر گونه بیماری ( مشکلات کبدی ، دیابت و ... ) و یا مصرف هر گونه داروی خاص قبل از مصرف این فرآورده با پزشک و یا متخصص تغذیه مشورت نمایید.
 • مصرف فرآورده را دو هفته قبل از انجام هرگونه عمل جراحی متوقف نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول ژلاتینی: 90 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی3730123085196390
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6261405116213
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 45

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات